Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
dakter atslābsti. Priecājies par dzīvi. Ar intīmo attiecību par kapeiku šeit nerunājam. Šeit katrs izsaka savu viedokli!
1.janvāris 2019, 00:34 | links
 
Chalīt un urmaas!
Jūs kādreiz esiet piedomājuši pie tā, ka visi nav un nav bijuši tādi kapeiku .isēji kā jūs? Un to , ka uz Peipi gan tad gan tagad brauc zivīs, fīlingam un kopaškas pēc!!!
Es, ja braucu zivīs, tad pārsvarā viens, max divatā. Bet priekam, kompaškai un fīlingam bariņā. Un var tikai piekrist BrunoL, ir tam ezeram savs vilinājums, aura, vai sauciet kā gribas.
Un varu pateikt vienu, pagaidām, kā braucu tā arī braukšu uz turieni un nost braukšu smaidīgs, pat bez 10iem kg utt.
Vairums uz turieni nebrauc peļņā, lai vakarā nododot, trīcošām rokām skaitīt, atsities vai ne.
Laimīgu jauno gadu!
Tiekamies Peipī:))
31.decembris 2018, 20:15 | links
 
Ir,ir Peipim savs neatkārtojams vilinājums!
Sāku 79. Pa nopietno no 1980. Katru brīvu brīdi gan ziemā,gan vasarā. Pat savu garāžu uzcēlām,lai glabātu ziemas un vasaras tehniku.
Tik tas salmiņš pārdega.Kad izbeidzās sīga,cope kļuva vienmuļa bez pārsteigumiem un intrigas.Tas notika 1996/97.gada sezonā.Aktīvi braucu līdz 2012./13.g. ziemai,tad savācu visu tehniku un metu mieru šim pasākumam.
P.S.
Dzelzis un tikai.
Asaru rekordloms deviņdesmito beigās.Pirmā tūre,pirmā lunka.Pat neļāva dziļumu nomērīt.Velc un krauj Buran kamanās.
Nav nekā aizraujošāka par sīgu bļitkošanu! Neatkārtojamas izjūtas!Kas par “pisaku”,kad zem paša ledus 2-3kg sīga uztriecas sekušai!Super cīnītāja.
Mans ieteikums: Neskrienat uz Brīnumezera,kamēr tas nav nopietni aizsalis! Šais gados daudz kas piedzīvots.
31.decembris 2018, 19:44 | links
 
Atliek vienīgi Zviedrija...
31.decembris 2018, 19:10 | links
 
Zivis gan svaigas gan kūpinātas pie zvejniekiem varēja iepirkt vairumā. Top bij kūpināta sīga. Tajos laikos sīga Peipī nebij retums.
31.decembris 2018, 18:14 | links
 
Piekritīši Chalītim. Peipuss bij interesants "metālistiem"! Nu jau Peipuss ir sačakarēts. Kā teica vietējie Tomasi-Lattišii vsju rippu motiļöm izpoganiļī! :)
31.decembris 2018, 18:11 | links
 
Senos laikos,ja izbraucienam vēl gribēji kartīgu zivi,tad ar koka rafu aizvilka pie zvejniekiem un par polšu Tev sadeva vēdzeles un līdakas.Pats par 1rbļ/kg pirku zandartus,ko krastmalā tirgoja vietējie.Mūsdienās arī, ja gribi kārtīgu zivi 2+kg iebrauc vai nu Kolkjā vai Alatskivi.Citi tērē milzu naudu,dažādām izpriecām,kādam pietiek ar Piepusu...
31.decembris 2018, 17:35 | links
 
-Un atceraties,ka jūs gaida mājās,-siļķe ar kartupeļiem un biezpienu...
31.decembris 2018, 17:35 | links
 
Copes biedri! Visiem zivīgu un lomiem bagātu 2019 gadu! Ne asakas!
31.decembris 2018, 17:20 | links
 
Alex [31.12.18]: Pirmo reizi Peipusā noķēru 3 zivis. Gāju krastā smaidīdams, Igaunijā nopirku igauņu alu, mājās vēl gardumus sapirku un pienācīgi nosvinēju pirmo reizi! Būs iespēja- aizbraukšu vēl! Ir tur sava aura! Ja man vajadzēs maisu zivju, tad pie mājas varu sapirkt lielākas raudas nekā Peipusā!
Labs:)
31.decembris 2018, 17:19 | links
 
Pirmo reizi Peipusā noķēru 3 zivis. Gāju krastā smaidīdams, Igaunijā nopirku igauņu alu, mājās vēl gardumus sapirku un pienācīgi nosvinēju pirmo reizi! Būs iespēja- aizbraukšu vēl! Ir tur sava aura! Ja man vajadzēs maisu zivju, tad pie mājas varu sapirkt lielākas raudas nekā Peipusā!
31.decembris 2018, 17:16 | links
 
Nu Tu vari iesmaidīt ja vēlies. Katram savs. Es bieži savā piemājas ezerā saķeru ne sliktāk kā cits Peipusā. Bet velk uz turieni tik un tā...

svens76, 31.decembris 2018, 16:59[/quote]
Tas tā pozitīvi ar humoriņu! Tāpēc jau mēs esam interesanti, ka esam dažādi! To īsto "peipusnieku" nav daudz! Braukt to gabalu un kratīt tārpu, paldies par kūkām! Mans peipis bija entie kilometri novālēti ar "finkām", meklējot sņetoka asari! Viens pats! Bija aplauzieni, bet bija tā ka "him-dim" plašķim stūrus aizsiet nevarēja! Zinātāji sapratīs! Braukt barā, tad gaidīt vietējos iekšā vedējus, kas māk tik piķi noslaukt! Pa gabalu izskatās amizanti!
31.decembris 2018, 17:09 | links
 
Chalitis [31.12.18]: Iesmaidu par to "auru"! :) Kaut kā neesmu redzējis tos večus, kas nāk malā ar dažiem asarīšiem, ķīšiem un plati smaida! Kāda aura, kāds netverams skaistums! Tūlīt, pēc pārsmimts kilometriem iebrauks veikalā un nopirks sievai skumbriju! Ezers nav bode! Es brauc ķert pigmentu un saelpoties ozonu! :) Tak sev vismaz nemelojiet! Labi atceros gadījumu pie Sāritsas, kad stavēja vairāki busi. Piebraucu, bija vēdzeles. Nostājās tāda rinda, kā soclaikos pie gaļas bodes! Kaudamies ņēmās vīriņi, lai tiktu pie zivs! :)
Nu Tu vari iesmaidīt ja vēlies. Katram savs. Es bieži savā piemājas ezerā saķeru ne sliktāk kā cits Peipusā. Bet velk uz turieni tik un tā...
31.decembris 2018, 16:59 | links
 
Iesmaidu par to "auru"! :) Kaut kā neesmu redzējis tos večus, kas nāk malā ar dažiem asarīšiem, ķīšiem un plati smaida! Kāda aura, kāds netverams skaistums! Tūlīt, pēc pārsmimts kilometriem iebrauks veikalā un nopirks sievai skumbriju! Ezers nav bode! Es brauc ķert pigmentu un saelpoties ozonu! :) Tak sev vismaz nemelojiet! Labi atceros gadījumu pie Sāritsas, kad stavēja vairāki busi. Piebraucu, bija vēdzeles. Nostājās tāda rinda, kā soclaikos pie gaļas bodes! Kaudamies ņēmās vīriņi, lai tiktu pie zivs! :)
31.decembris 2018, 16:56 | links
 
Uz peipusu braucam ciemos jau 40 gadus,atpūsties,uzrīkot kolektīvi svētkus,sacensības,pārrunāt dzīvi...Arī senajos laikos,tie lomi kā kuram,jo tad zāle bija zaļāka saule spīdēja spožāk...Arī tālie km copei(tas ir kā dievs,sākumā kalnos,kad tie izpētīti, pārvācas uz debesīm)Ezers nav veikals,nav katru dienu atvērts!Ne asakas Jaunajā gadā!
31.decembris 2018, 15:31 | links
 
Liekala rauda ko esu dabijis bija 900 g asarim 1.25 taka lai nestasta ka peipusa nav skaistu zivju
31.decembris 2018, 13:39 | links
 
Biju peipusa gada sakuma nolemu izmeginat laimi radas savilkt prieks voblas un zinat sadu copi pieredzeji pirmo reiz jo nebija pat laika uzpipet savilku 22kg 5h !! Kad izbraucam krasta viri bi soka jo eaot sedejusi rikai pacmit metrus no manis
31.decembris 2018, 13:38 | links
 
Vienam Aglona,citam Jeruzāleme,man Peipuss.Tas kas bij agrāk vairs nebūs nekad,bet mani apmierina arī 100-200g. asaris un rauda.
31.decembris 2018, 13:33 | links
 
Tak lai jau saka ko velas bet peipusa ir sava aura!
Mans labs drauks brauc katras brivdienas ! Visu lomu ko esmu redzejismazak par 10 kg nereuz nav bijis !! Un asari tur ir skaisti ja prot vinus atrast
31.decembris 2018, 13:22 | links
 
Peipusam ir kautkas tāds ko citur izjust nevar. Laikam ejot prioritātes mainās.
31.decembris 2018, 13:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager