Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
cik noprotams no šī:http://www.kalastusinfo.ee/sisu/posts/jaale-minek-on-tanasest-keelatud-1100.php
ziemas cope Igaunijā ir beigusies
4.aprīlis 2018, 13:31 | links
 
Sovakar braucam uz Kolkju,uz divam dienam.
Ir divas brivas vietas. Ir vieta,kur naksnot.
No Rigas. Tikai ludzu zvanit laicigi! 28862837
4.aprīlis 2018, 12:34 | links
 
a kas notika ar sīgu, kur tā palika, kas nevienam trāpījusies????

pelecis, 3.aprīlis 2018, 18:26

Zvejniekiem tīklos trāpās, nu pat redzeju tādu 2,5-3kg smukuli
3.aprīlis 2018, 20:37 | links
 
a kas notika ar sīgu, kur tā palika, kas nevienam trāpījusies????
3.aprīlis 2018, 18:26 | links
 
jorsiks
Viotore,kur tu to atradi?

Es to tekstu pārkopēju pa taisno no mājas lapas krievu versijas. Vēl tagad arī tur ir lasāms.
3.aprīlis 2018, 17:50 | links
 
Pirmo reizi Peipusa raudā atradu šo pretekli. Zinu ka nav cilvēkam kaitīgs, bet tā pat nepatīkami.
Bija dzirdēts ka viņi tur tikai pie krasta mēdz būt, bet nē, es viņu dabūju 2,5km no krasta, varņā

Dredainais, 3.aprīlis 2018, 15:37


Nu, manuprāt, tur nav īsti atkarīgs no attāluma no krasta, bet no dziļuma. Jo dzilāka vieta, jo mazāk iespēja, lentenis vienkārši apgrūtina raudām ieniršanu, vēders uzpūties. Teorētiskai jau var būt arī 10m, bet nu ne pie grunts, bet pusūdenī.
3.aprīlis 2018, 16:32 | links
 
nu rīt veel ciet never, taapeec riit ar braucu! :)
3.aprīlis 2018, 16:10 | links
 
Kā vispār izskatās,ir kadas prognozes vai info,cik ilgi vēl laidīs uz ezera?

janeks.d, 3.aprīlis 2018, 15:22


Čujka saka ka 13.03 varētu aizvērt, ļoti neticu ka brīvdienās 14 un 15 būs vaļā. A tā te laika apstākļiem 2 dienas tālāk nevar ticēt, viss atkarīgs no plusiem un no vējiem.
3.aprīlis 2018, 15:47 | links
 

Pirmo reizi Peipusa raudā atradu šo pretekli. Zinu ka nav cilvēkam kaitīgs, bet tā pat nepatīkami.
Bija dzirdēts ka viņi tur tikai pie krasta mēdz būt, bet nē, es viņu dabūju 2,5km no krasta, varņā
3.aprīlis 2018, 15:37 | links
 
Kā vispār izskatās,ir kadas prognozes vai info,cik ilgi vēl laidīs uz ezera?
3.aprīlis 2018, 15:22 | links
 
Tieši tāpat ir arī ar mani. Braucu uz Peipi, kamēr tur bija sīga, asari.
Tagad raudu varu saķert tepat Latvijā cik tik uziet, ja gribu. Bet man viņu nevajag, tāpēc ziemā uz copi braucu reti un uz ezeriem, kur mīt asari.
Tā ka brāļi igauņi arī ir izdarījuši visu pagaidām iespējamo, lai arī viņu resursi nokļūtu līdzīgā stāvoklī, kā Latvijā.

krumujancis, 2.aprīlis 2018, 21:03
Nesmīdini labi, tādu raudu kā peipusa raudu LV nenoķersi, nestāsti te pasakas, šprotes protams ka LV saķersi ne smuku raudu, vienīgais kur var cerēt uz smuku raudu Alūksnes ezerā.

zurka197227, 3.aprīlis 2018, 09:35

Par garšu tai Peipusa raudai - nestrīdos, bet raudu Latvijā var saķert ļoti daudzos ezeros, nemaz nav jātriecas tik tālu. Tas jau ir zināšanu un tehnikas jautājums.
Bet ja nu tā gribas uz Peipusu - kāpēc nē?

krumujancis, 3.aprīlis 2018, 11:06

saķert jau var to raudu LV es savā ezerā met tik un velc , bet lielums nav tāds kā peipusā un garša, vienīgais Alūksnes ezerā esu smuku raudu vilcis, lielāku pat kā peipusā.
3.aprīlis 2018, 15:12 | links
 
Šaurums jau vakar bija ciet, tagad tikai uz ezera laiž. Vakar ar tehniku brauca.
3.aprīlis 2018, 14:37 | links
 
Viotore,kur tu to atradi? Tur ir, Начиная с понедельника, 2 апреля, выход на лед Теплого (Лямми) и Псковского озер запрещен как на транспортных средствах, так и пешком.
Tiko zvaniju otru reizi robinjiem,PEIPUSA EZERA NAU NEKADU LIEGUMU,KA BIJA TA IR i ar kajam i ar mototransportu atlauts .
3.aprīlis 2018, 13:32 | links
 
Kādam nav Varnjas iekšāvedēju numuri?
3.aprīlis 2018, 08:53 | citēt | ziņot | links

С завтрашнего дня, 1 апреля запрещен выезд на лед Чудского и Теплого озер на транспортных средствах.

Tā 31.martā rakstīts www.kalastusinfo.ee
3.aprīlis 2018, 13:14 | links
 
šaurums saprotu ciet kā varņa vēl laiž

zivjugarnis, 3.aprīlis 2018, 10:25

Nesen zvaniju varhjas robiniem,teica rit laidisot.
3.aprīlis 2018, 12:34 | links
 
Tieši tāpat ir arī ar mani. Braucu uz Peipi, kamēr tur bija sīga, asari.
Tagad raudu varu saķert tepat Latvijā cik tik uziet, ja gribu. Bet man viņu nevajag, tāpēc ziemā uz copi braucu reti un uz ezeriem, kur mīt asari.
Tā ka brāļi igauņi arī ir izdarījuši visu pagaidām iespējamo, lai arī viņu resursi nokļūtu līdzīgā stāvoklī, kā Latvijā.

krumujancis, 2.aprīlis 2018, 21:03
Nesmīdini labi, tādu raudu kā peipusa raudu LV nenoķersi, nestāsti te pasakas, šprotes protams ka LV saķersi ne smuku raudu, vienīgais kur var cerēt uz smuku raudu Alūksnes ezerā.

zurka197227, 3.aprīlis 2018, 09:35


Par garšu tai Peipusa raudai - nestrīdos, bet raudu Latvijā var saķert ļoti daudzos ezeros, nemaz nav jātriecas tik tālu. Tas jau ir zināšanu un tehnikas jautājums.
Bet ja nu tā gribas uz Peipusu - kāpēc nē?
3.aprīlis 2018, 11:06 | links
 
šaurums saprotu ciet kā varņa vēl laiž
3.aprīlis 2018, 10:25 | links
 
Tieši tāpat ir arī ar mani. Braucu uz Peipi, kamēr tur bija sīga, asari.
Tagad raudu varu saķert tepat Latvijā cik tik uziet, ja gribu. Bet man viņu nevajag, tāpēc ziemā uz copi braucu reti un uz ezeriem, kur mīt asari.
Tā ka brāļi igauņi arī ir izdarījuši visu pagaidām iespējamo, lai arī viņu resursi nokļūtu līdzīgā stāvoklī, kā Latvijā.

krumujancis, 2.aprīlis 2018, 21:03

Nesmīdini labi, tādu raudu kā peipusa raudu LV nenoķersi, nestāsti te pasakas, šprotes protams ka LV saķersi ne smuku raudu, vienīgais kur var cerēt uz smuku raudu Alūksnes ezerā.
3.aprīlis 2018, 09:35 | links
 
Vakar sezona noslēgta Meerapalu. Ieradāmies mazliet vēlāk nekā parasti. Piebraucot pie Laksāres ostas, jau bija uzraksts, ka uz ledus atrasties aizliegts. Braucām uz minēto vietu. Ķērās ļoti labi un prieks, ka ķērās tikai bonusiņi, vienīgais, ka pa vidu jaucās arī mazais asaris cope apsīka ap 13:00. Tad no āliņģa lasījām pa vienai vai divām raudām. Ledus drošs un iešana ideāla. Tikšana uz ledus bez liekiem apgrūtinājumiem.
3.aprīlis 2018, 09:00 | links
 
Kādam nav Varnjas iekšāvedēju numuri?
3.aprīlis 2018, 08:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager