Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Bet autobuss negaida..., ar "Bārdu"(Andris) tik pēc pulksteņa vadījāmies, cik tālu iedami, 2,.5h ,nu jānāk atpakaļ, bet okku ķerās vājprātā...,uz pakaļas bijām brīdī ,kad uznāca putenis... Sajēga nekāda ,par virzienu uz autobusu ,kurš negaida... Palaimējās toreiz...
3.aprīlis 2018, 00:11 | links
 
Gadās,ka to baru atrodi svētdienas pēcpusdienā vai pievakarē.Esi uz zivs,bet ...!

BrunoL, 2.aprīlis 2018, 19:32


Tālajā 95jā bij akkurāt, kā saki... Zivīti uzgājām pēcpusdienā, un kā aizgāja...,( biju iesācējs šajā zimribalkā) uhhh , to copi nekad neaizmirsīšu, bijām uz bara trāpījuši. Izmēri no 0.5-1.2kg, Aptuveni 3h darbojāmies, autobuss gaida..., bet tās emocijas, kad jūti, nebūs 700-800gr nāk mazāks, bija neatkārtojamas...
2.aprīlis 2018, 23:55 | links
 
Chalitis [02.04.18]: Sven! Es kā reiz biju no tiem, kas atrod nevis velkās tur, kur veči velk!
Tad vnk jāmauc pa ezeru jāurbj un jāmeklē?
Un cik tad bieži jāurbj,ik pēc 50m vai 200m?
2.aprīlis 2018, 21:21 | links
 
Sīgu bļitkošanai līdzīgas izjūtas - bļitkojot zandartus.
2.aprīlis 2018, 21:10 | links
 
Tieši tāpat ir arī ar mani. Braucu uz Peipi, kamēr tur bija sīga, asari.
Tagad raudu varu saķert tepat Latvijā cik tik uziet, ja gribu. Bet man viņu nevajag, tāpēc ziemā uz copi braucu reti un uz ezeriem, kur mīt asari.
Tā ka brāļi igauņi arī ir izdarījuši visu pagaidām iespējamo, lai arī viņu resursi nokļūtu līdzīgā stāvoklī, kā Latvijā.
2.aprīlis 2018, 21:03 | links
 
Lai tak padzesē riekstus un izpūtējus!
2.aprīlis 2018, 21:02 | links
 
Kā jau bija paredzams, vakar bija peldējuši.. labi, ka viss labi...
Nezinu, zvani robiem. kad 30. Marta zvaniju, teica, ka ar 1. aprili sledz ciet, bet vakar vel laida...
2.aprīlis 2018, 20:59 | links
 
Kāds var pateikt vai laiž vēl šaurumā ?
2.aprīlis 2018, 20:57 | links
 
Man Peipis kļuva garlaicīgs,aptuveni,pēc 96.g.ziemas. Tajā gadā pazuda sīga. Tā tik bija cope,kad uz bļitkas sēžas 1,5-3kg zivis.Gadījās arī lielāki eksemplāri un otrādi,bet tas tāds standarts.Ekselents cīnītājs.Copē no pusūdens un visbiežāk kampj zem paša ledus.

BrunoL, 2.aprīlis 2018, 19:41

Tie bija labi laiki! Atmiņā iespiedies pirmais sīgu loms, kad sāku to zivi ķert mērķtiecīgi! Trīs zivis 1,2-2 kg un uz savu paštaisīto bļitku! Es biju tādā starā!!! Visu atceros, kā vakar būtu bijis! Vēlāk jau bija gan rupākas, gan vairāk. Tomēr pirmais sīgu loms bija kaut kas! Bruni! Starp citu pati krutākā cope kad sāka ledus iet. Vietējie nogaidīja bezvēju un mauca ar laivām uz sīgām. Sņetoks vēl pēc ieraduma slēpās zem dreifējošiem ledus gabaliem, kur vēl ir ēna. Vietējie ķēra uz špini ar vieliem paštaisītiem šūpiņiem. Tas bija kaut kas!
2.aprīlis 2018, 20:09 | links
 
BrunoL [02.04.18]: Man Peipis kļuva garlaicīgs,aptuveni,pēc 96.g.ziemas. Tajā gadā pazuda sīga. Tā tik bija cope,kad uz bļitkas sēžas 1,5-3kg zivis.Gadījās arī lielāki eksemplāri un otrādi,bet tas tāds standarts.Ekselents cīnītājs.Copē no pusūdens un visbiežāk kampj zem paša ledus.
Man vislielākā sīga Zviedrijā 5.2kg. Uz mazo ziemas spini ar 2g džiggalvu mormenes vietā. Tas bija #$%@#!
2.aprīlis 2018, 19:45 | links
 
Man arī reiz tā gadījās.Divatā piesitām Burana ragavas.Cik katram nezinu,bet kopā 250kg.
2.aprīlis 2018, 19:44 | links
 
Man Peipis kļuva garlaicīgs,aptuveni,pēc 96.g.ziemas. Tajā gadā pazuda sīga. Tā tik bija cope,kad uz bļitkas sēžas 1,5-3kg zivis.Gadījās arī lielāki eksemplāri un otrādi,bet tas tāds standarts.Ekselents cīnītājs.Copē no pusūdens un visbiežāk kampj zem paša ledus.
2.aprīlis 2018, 19:41 | links
 
BrunoL [02.04.18]: Gadās,ka to baru atrodi svētdienas pēcpusdienā vai pievakarē.Esi uz zivs,bet ...!
Nu nekas. Ir gadījies arī tā. Nobraukā ntos kilometrus un beigās atrod. Bet tāda ir tā cope. Vienreiz tikai gadījās ka ar pirmo ieurbām un bija
2.aprīlis 2018, 19:37 | links
 
Gadās,ka to baru atrodi svētdienas pēcpusdienā vai pievakarē.Esi uz zivs,bet ...!
2.aprīlis 2018, 19:32 | links
 
Chalitis [02.04.18]: Sven! Es kā reiz biju no tiem, kas atrod nevis velkās tur, kur veči velk!
Tieši tāpēc vairākas ziemas tur jādzīvo. Man interesantāk šķiet uz nedēļas nogali aizbraukt un savu baru atrast. Bet katram savs
2.aprīlis 2018, 19:24 | links
 
Sven! Es kā reiz biju no tiem, kas atrod nevis velkās tur, kur veči velk!
2.aprīlis 2018, 19:17 | links
 
sveiki! kaads nelaiž šonakt uz Peipi? viens no Lielvārdes puses labprat pievienotos uz vienu dienu.
PM lūdzams.
Paldies!
2.aprīlis 2018, 19:17 | links
 
čmok, Chalit!
''Redzi, trāpīt uz bara un zināt, kur ir bars-divas dažādas lietas!''

Skaisti, ja ir tādas gaišreģa spējas! Kur tādas apgūst?

krumujancis, 2.aprīlis 2018, 19:03

Nevajag gaišreģa spējas. Pamatā darbs-smags darbs! Esmu vairākas ziemas dzīvojis pa Peipusu. Tā kārtīgi! Divas nedēļas tur. Tad uz pārs dienām atskrien uz mājām un atkal prom. Ezera specifika man ir labi zināma. Nu jau vairākus gadus man šis ezers nešķiet interesants. Piemājas ezerā ir daudz "jautrāk"! Baltā zivs man neinteresē! Lai velk kaut simts kilo dienā!!! Mana zivs ir asaris. Savā ezerā es ar garantiju varu noķert vairākus asarus no 300 līdz 600g. Ja paveicās arī lielākus. Kam man tas Peipuss?!
2.aprīlis 2018, 19:13 | links
 
krumujancis [02.04.18]: čmok, Chalit!
''Redzi, trāpīt uz bara un zināt, kur ir bars-divas dažādas lietas!''

Skaisti, ja ir tādas gaišreģa spējas! Kur tādas apgūst?
Zināt kur ir bars- ar GPS aizmaukt uz vietu kur kāds jau baru iepriekš atradis. Liela māksla nav. Tad parasti velk visi. Gan 7dienas, gan 6dienas copmaņi:)
2.aprīlis 2018, 19:12 | links
 
čmok, Chalit!
''Redzi, trāpīt uz bara un zināt, kur ir bars-divas dažādas lietas!''

Skaisti, ja ir tādas gaišreģa spējas! Kur tādas apgūst?
2.aprīlis 2018, 19:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager