Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Tikai nez kāpēc tie "profesionāļi" pērk manus pakalpojumus?! Šodien viena ārzemnieku kompānija sarunāja copi ar mani. Tas ir maksas pakalpojums! Starp citu, informācija šajā vietnē mani galīgi neinteresē! Man ir savi avoti! Redzi, trāpīt uz bara un zināt, kur ir bars-divas dažādas lietas!
Chalīt svētdienieki ir daudz profesionālāki par tevi-sestdienieku.Pareizi ir,ka atskaites liek.Savādāk jūs "profiņi" nezināsiet ,kad ķerās.50 kg Raudas tas ir normāli,ja trāpa uz bara.Bet tas nav profesionāli.Tīrs darbs ,un nekāda bauda.Ja tādu copmani sauc par profiņu,tad es noteikti tāds negribu būt.

Labs, 2.aprīlis 2018, 18:07[/quote]
2.aprīlis 2018, 18:57 | links
 
Ja nenotirgošu, varu piedāvāt uz īri laivu Peipusam. 470 Bush ar Honda 10. Ar visu piekabi. Kallastē var ielaist ar vieglo auto. Nu tam kuģim reāli viss po...
2.aprīlis 2018, 18:39 | links
 
nr-26079678


legionars
Varbūt kāds šonakt no Rīgas dosies noslēgt copes sezonu Peipī,labprāt pievienošos!

Sludinājums joprojām aktīvs
2.aprīlis 2018, 18:32 | links
 
Andzus69! Kam Tu te stāsti?! Publikai, kam 5-7 kg loms skaitās "razdača"un 300g asaris ir bonus! :DDD Delfimā viņi neko neredzēs! Tur tikai ar ielūgumiem (kas ir ļoti pareizi!). Tev FB vajag to "tirgu"?! Var taču normāli vilk un šeit neatskaitīties! Tas nav vajadzīgs! Te pa lielam (ar retiem izņēmumiem) apgrozās svētdienieki uz kuriem igauņi neslikti pelna! :)))

Chalitis, 2.aprīlis 2018, 09:10



Chalīt svētdienieki ir daudz profesionālāki par tevi-sestdienieku.Pareizi ir,ka atskaites liek.Savādāk jūs "profiņi" nezināsiet ,kad ķerās.50 kg Raudas tas ir normāli,ja trāpa uz bara.Bet tas nav profesionāli.Tīrs darbs ,un nekāda bauda.Ja tādu copmani sauc par profiņu,tad es noteikti tāds negribu būt.
2.aprīlis 2018, 18:07 | links
 
Notiek viss,kad esi uz zivs. Maijā asari tuvu krastam.Atrodot baru,tukšo metienu nav.
Vēlāk,tālajos ūdeņos. Izvēlas rajonu,laižas dreifā un kad aiziet cope uz visiem kātiem-enkuru un kapā.
2.aprīlis 2018, 13:34 | links
 
Viatore [02.04.18]: Kāda ir pieredze ar copi vasarā? Ir doma jūnija sākumā ar savu laivu aizbraukt pameklēt asari uz jig vai vobleriem..

Parasti uz asariem ar laivu brauc augustā. To vietējie atzīst par pareizo mēnesi. Labas vietas Mustvē. Laivu un motoru vajag ļoti labu, jo vējš saceļas ļoti ātri un tad viļņi ir kā jūrā. Man pazīstami čomi īsti netika malā un apgāzās netālu no krasta. Labi ka ziļums bija ap 1,5m.
Maijā un jūnijā jau arī viss notiek
2.aprīlis 2018, 12:05 | links
 
Kāda ir pieredze ar copi vasarā? Ir doma jūnija sākumā ar savu laivu aizbraukt pameklēt asari uz jig vai vobleriem..

Parasti uz asariem ar laivu brauc augustā. To vietējie atzīst par pareizo mēnesi. Labas vietas Mustvē. Laivu un motoru vajag ļoti labu, jo vējš saceļas ļoti ātri un tad viļņi ir kā jūrā. Man pazīstami čomi īsti netika malā un apgāzās netālu no krasta. Labi ka ziļums bija ap 1,5m.
2.aprīlis 2018, 11:56 | links
 
2.aprīlis 2018, 11:20 | links
 
Cik atceros tad krievu laikos raudu varēja ņemt 20kg.,bet asari cik grib!
2.aprīlis 2018, 11:01 | links
 
belijs23 [02.04.18]: Ja jau raudu velk tos entos kilogramus, tad ceru, ka igauņi uzliks dienas limitu arī raudai, ja grib vēl raudu saglabāt ezerā.
Ne jau visi tos ntos kg velk
2.aprīlis 2018, 10:47 | links
 
Ja jau raudu velk tos entos kilogramus, tad ceru, ka igauņi uzliks dienas limitu arī raudai, ja grib vēl raudu saglabāt ezerā.
2.aprīlis 2018, 10:37 | links
 
Chaliti,sargi olas!
Bērnībā mani vecaistēvs mācīja-Ar lomiem nekad nelielies!
2.aprīlis 2018, 09:17 | links
 
Andzus69! Kam Tu te stāsti?! Publikai, kam 5-7 kg loms skaitās "razdača"un 300g asaris ir bonus! :DDD Delfimā viņi neko neredzēs! Tur tikai ar ielūgumiem (kas ir ļoti pareizi!). Tev FB vajag to "tirgu"?! Var taču normāli vilk un šeit neatskaitīties! Tas nav vajadzīgs! Te pa lielam (ar retiem izņēmumiem) apgrozās svētdienieki uz kuriem igauņi neslikti pelna! :)))
2.aprīlis 2018, 09:10 | links
 
Andzhus nav no muldētājiem, bildes redzēju...
2.aprīlis 2018, 09:05 | links
 
skutans [Vakar]: Ja man kāds parādīs, ka minūtes laikā var 10 raudas kaut no 5m dziļuma izvilkt, es apēdīšu makšķernieku kasti. Var jau dirst, bet ar mēru. 1 zivs 6 sek???? Laikam supermani esat, un visu dienu tā šancēt?! Pasakas stāstiet mazbērniem.

Ronijs, 1.aprīlis 2018, 21:29

Tur tak večiem sava tehnika, ar motili šķiet nekrāmējās, zarnu , papildus āķīti un strādā:)A vai tad tik grūti ielikt šeit bildi ar tiem 70 vai cik tur kilogramiem zivju

janeks.d, 1.aprīlis 2018, 22:20


Ieej Delfim.lv un apskaties!
2.aprīlis 2018, 08:41 | links
 
nr-26079678
2.aprīlis 2018, 08:29 | links
 
Varbūt kāds šonakt no Rīgas dosies noslēgt copes sezonu Peipī,labprāt pievienošos!
2.aprīlis 2018, 08:04 | links
 
AndrisCopee [02.04.18]: Kāda ir pieredze ar copi vasarā? Ir doma jūnija sākumā ar savu laivu aizbraukt pameklēt asari uz jig vai vobleriem..
Mierīgi. Viss notiek
2.aprīlis 2018, 07:56 | links
 
Kāda ir pieredze ar copi vasarā? Ir doma jūnija sākumā ar savu laivu aizbraukt pameklēt asari uz jig vai vobleriem..
2.aprīlis 2018, 00:25 | links
 
Godam nosledzam sezonu. 31 kg 42 kg 71 kg. Rauda. Mehikorma. No rita redzeju ka jau peldejas. Ledus vietam tik 7 cm.
31.marts 2018, 21:57 | links

Daudziem grūti noticēt, bet tā peipusā gadās, ja trāpa zivju baram uz galvas.....
Pašam ir gadījies, kad citi ir tukšā un runā par necopi, 2,5h no 9m dziļuma pievilkt 27kg asaru + 1,3 bonusa plaudi(4h meklējām zivi)
Vakar mums ~14kg katram rauda (pie lunkas varēja aizmigt) , bet beigās citi apurba ( zivs vispār laikam nekustēja) asaris reti un viss ar dēlēm
1.aprīlis 2018, 23:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager