Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Alex Tu gan slikti ceļus pārzini.Alūksnieši neviens caur Api nebrauc un tas nav tuvākais un labākais,īsākais caur Munameģi(Haanja).
10.marts 2018, 19:12 | links
 
Svetdien,11.03. braucu uz vienu dienu uz Meerapalu! Starts no Rezeknes!Ir divas brivas vietas! Interesenti zvaniet:29416886

timoha, 8.marts 2018, 18:04

Pilns komplekts!
10.marts 2018, 14:57 | links
 
Ja braucat no Alūksnes, tad brauciet caur Api un Võru uz Rapinu, turp un atpakaļ ieekonomēsiet 34 km, ceļš perfekts, ļoti plats, pat grants ceļš labs un nokaisīts. Igaunijas ceļus nevar salīdzināt ar Latvijas ceļiem. :))
10.marts 2018, 12:28 | links
 
Vakar būts Meerapalu galā. Galīgs obloms. 2 raudas 4 asari un 1 ķīsis. Vakarpusē krastā esošajiem copmaņiem ar līdzīga situācija.

silaruncis, 10.marts 2018, 09:34


Es kā gids braucu, rādīju ceļu(bez navigatora). Vakar visiem tā ir bijis, vakaru negaidījām un pusdienās maucām uz mājām. Eholots gandrīz visos caurumos klusēja, iebarošana nelīdzēja. Labi, ka aizmirsu telti, tā bija zīme, ka nekas neķersies. Bija jānosvin brauciens, pie igauņiem 0.5l alus 2 eiro maksā. Laikam 8 km noskrējām krustām šķērsām, kam jautājām visiem ķīši un pa kādam asaru mazulim(vienam kungam bija viena 200g liela rauda), kolēģis braukā uz Peipusu no padomju laikiem, pats pārsteigts par tik "veiksmīgu" dienu. Pagājušogad viņš maisu stiepa krastā. Man 3 ķīši, bet viņam raudiņa un 2 asari. :D Nav brīnums, kad tikai latviešu numurus redzējām, igauņi ķer zivis tad kad ķeras.
Sniega daudz, tālāk no krasta mazāk sniega, bet ļoti stiprs vējš. Piekritīšu pārējiem, ka vietējos ezeros vairāk var noķert nekā ārzemēs. Atpūta izdevusies laba. Jābrauc, kad būs stabili + grādi.
10.marts 2018, 10:26 | links
 
Vakar būts Meerapalu galā. Galīgs obloms. 2 raudas 4 asari un 1 ķīsis. Vakarpusē krastā esošajiem copmaņiem ar līdzīga situācija.
10.marts 2018, 09:34 | links
 
divrocis [10.03.18]: ... ir arī šogad 40kg dienā !
Kamēr redzējis neesmu neticēšu:)
10.marts 2018, 09:02 | links
 
... ir arī šogad 40kg dienā !
10.marts 2018, 09:00 | links
 
zivniks [09.03.18]: Bijām kārtējā izbraukumā uz Peipi- šogad ir tā vajag atrast kvadrātu kur viņš ir- un tad vai nu perspektīvu vietu( točku) un sēdēt nekustīgi visu dienu vai arī nemitīgi mainīt cokumus( pa visu kvadrātu) - katrā pavadot ~ 5 min ( ar domu uzrauties uz atsevišķiem garāmejošiem eksemplāriem- tā sajūta, ka viņš uz vietas nestāv( tam stāstam par apaugušiem ar dēlēm es īsti neticu- kaut cik jau viņš kust visu laiku).
Kas strādā labāk nepateikšu- bet loms starp 5 un 10 kg ir ticama lieta.
Patīkami ka šādi dienā var saganīt ap 10 bonusus ( 300-400gr.) pārējie no 80 gr uz augšu. Pārējie atpakaļ caurumā( tos šogad ķer visi:).
attālums no krasta Varnjas galā sākot no 7km un uz augšu( es ar moci).
Es ar bļitku- kā ar mormišku nezinu, bet gan jau ka tas pats)
Kur ķert tiem kam nav savu točku - to var noprast darbadienā, kad braucot iekša ap 9km paradās moču bars kas viens no otra izvietojusies ar 100 -200-300 attālumu un visu dienu tur pat arī turas. Līst klāt nevajag- kā jau minēju zivs ir izkaisīta un mazliet kustās- pienāks uz brīvo placi.
Uz kādas bļitkas neteikšu- bet braucot ar dažādām kompānijām ir novērojums, ka lielie sestās vairām uz dažām noteiktām( vairāk sudrabs). Bet galvenais jau ir lai tai bļitkai ir ticība.
Uh sen nebiju te( forumā) izpaudies (rakstnieki daudz saradušies- negribās būt vienam no tiem kam būtu jāpierāda citiem, ka zivs ezerā ir:) - Dārgie draugi: lai noķertu vajag pacelt savu kasti un pameklēt:)

Zivs ir tikai jābrauc šogad jau 12 dienas pabūts un bija arī ablomi it sevišķi sākumā pa Mustves galu. Bet...ja tā lieta patīk visu var pārdzīvot:)

P.S. Tā kā pagājušo gadu nebūs par 40kg dienā - nesapņojam:)
Nav slikti pasapņot par pagājušo gadu:) Savilkām labi un izmērs priecēja
9.marts 2018, 22:00 | links
 
Nafig tos motiļus. Šodien sēdējām visu dienu ar viņiem. Joka pēc uzlikām kūpinātu vistu un bija ķīsis un pēc tam- dienas lielākā reuda
9.marts 2018, 21:54 | links
 
Nafig tos motiļus. Šodien sēdējām visu dienu ar viņiem. Joka pēc uzlikām kūpinātu vistu un bija ķīsis un pēc tam- dienas lielākā reuda
9.marts 2018, 21:54 | links
 
Bijām kārtējā izbraukumā uz Peipi- šogad ir tā vajag atrast kvadrātu kur viņš ir- un tad vai nu perspektīvu vietu( točku) un sēdēt nekustīgi visu dienu vai arī nemitīgi mainīt cokumus( pa visu kvadrātu) - katrā pavadot ~ 5 min ( ar domu uzrauties uz atsevišķiem garāmejošiem eksemplāriem- tā sajūta, ka viņš uz vietas nestāv( tam stāstam par apaugušiem ar dēlēm es īsti neticu- kaut cik jau viņš kust visu laiku).
Kas strādā labāk nepateikšu- bet loms starp 5 un 10 kg ir ticama lieta.
Patīkami ka šādi dienā var saganīt ap 10 bonusus ( 300-400gr.) pārējie no 80 gr uz augšu. Pārējie atpakaļ caurumā( tos šogad ķer visi:).
attālums no krasta Varnjas galā sākot no 7km un uz augšu( es ar moci).
Es ar bļitku- kā ar mormišku nezinu, bet gan jau ka tas pats)
Kur ķert tiem kam nav savu točku - to var noprast darbadienā, kad braucot iekša ap 9km paradās moču bars kas viens no otra izvietojusies ar 100 -200-300 attālumu un visu dienu tur pat arī turas. Līst klāt nevajag- kā jau minēju zivs ir izkaisīta un mazliet kustās- pienāks uz brīvo placi.
Uz kādas bļitkas neteikšu- bet braucot ar dažādām kompānijām ir novērojums, ka lielie sestās vairām uz dažām noteiktām( vairāk sudrabs). Bet galvenais jau ir lai tai bļitkai ir ticība.
Uh sen nebiju te( forumā) izpaudies (rakstnieki daudz saradušies- negribās būt vienam no tiem kam būtu jāpierāda citiem, ka zivs ezerā ir:) - Dārgie draugi: lai noķertu vajag pacelt savu kasti un pameklēt:)

Zivs ir tikai jābrauc šogad jau 12 dienas pabūts un bija arī ablomi it sevišķi sākumā pa Mustves galu. Bet...ja tā lieta patīk visu var pārdzīvot:)

P.S. Tā kā pagājušo gadu nebūs par 40kg dienā - nesapņojam:)
9.marts 2018, 15:53 | links
 
Sencis [09.03.18]: Kā šogad Peipusa ledū ar smiltīm? Pagājušajā sezonā urbjot veidojās kurmja rakums :) Gribas zināt, lai var pareizo urbi paņemt.
Kallastes apkārtnē smiltis nav uz ledus, divas reizes esmu bijis, neko neesmu manijis, kā citur, nezinu.
9.marts 2018, 14:23 | links
 
Kā šogad Peipusa ledū ar smiltīm? Pagājušajā sezonā urbjot veidojās kurmja rakums :) Gribas zināt, lai var pareizo urbi paņemt.
9.marts 2018, 13:55 | links
 
Kā šobrīd ar asari Peipusā? Ir parādījies?
9.marts 2018, 12:18 | links
 
Svetdien,11.03. braucu uz vienu dienu uz Meerapalu! Starts no Rezeknes!Ir divas brivas vietas! Interesenti zvaniet:29416886
8.marts 2018, 18:04 | links
 
Skutàn,Tu mamu jumoru vèl neesi atkodis...
Man tagadiñ citas problèmas,zviedros sniegs lìdz kulei,nekur pakustèt nevar...

Tonis, 7.marts 2018, 21:03


Tavā dīķī glīti okkuneni trāpoties, kolēga pat bildes ielicis. Moš kāds lidaparāts jālienē ?:)
7.marts 2018, 21:29 | links
 
peipusā esot topā
7.marts 2018, 21:29 | links
 
Šito nevarēju neielikt apskatei : )

https://www.ebay.com/itm/1X-Spoon-Fishing-Lure-5g-10g-15g-20g-silver-Gold-Metal-Fishing-Spinner-Hard-Bait/253365631523?hash=item3afdc4ba23:m:mGGy4xtjItsgfSRbY2YZcKw

Bralitis, 7.marts 2018, 21:26


tas laikam tevis radīts
7.marts 2018, 21:29 | links
 
 
Kàds neved no Rìgas Peipì lekshà?
Teĺeponu lùdzu...

Tonis, 7.marts 2018, 20:50


ievedīšu no līgatnes peipi. izmaksas ap 260 eiro ha-ha
7.marts 2018, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager