Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Mustvee 3 cilvēku kompānija.7-8 km.Līdzīgi kā visiem.Zirgazobi ņem uz visu ko.Pa visem 4 ašuki 200-300gr.un iebarotajos āliņģos pa pāris kg smuka rauda.
13.februāris 2018, 20:07 | links
 
Lūdzu info ,par ievešanu ezerā Kallastē. Paldies.
13.februāris 2018, 12:34 | links
 
izvēlies nevis savu banku, bet gan pēdējo izvēli - VISA vai Mastercard, tad no kartes ievadi ciparus un vajadzētu būt kārtībā.
13.februāris 2018, 11:17 | links
 
varbut kads var palidzet ar peipusa licenzes iegadasanos.. pilet.ee nepienem manu maksajumu.
13.februāris 2018, 11:09 | links
 
I.Tiltins [13:59]: https://www.youtube.com/watch?v=XaVyCT9rI-k
Interesanti video par rūpniecisko zveju Peipī.Tā bija rūpnieciskā zveja??! Ha! Jūs Buma video redzējāt?! Viņš tur ar čomiem ar makšķerītēm vairāk saķēra!!!:))))

Fishmens, 12.februāris 2018, 18:32
Filmēšanas gadu skatĩjies? Tsd visi ķēra labi.

preilietis, 12.februāris 2018, 20:33


Tur arī ir flote. Ne gada dēļ liku. Par 17padsmito gadu video neatradu.
13.februāris 2018, 10:10 | links
 
Vai kāds var ieteikt pienācīgu naktsmītni Varnja, Kolkja, Nina. Vismaz minimāls komforts: tualete, duša, tīras guļvietas un ar ievešanu ezerā.
Plānojam 5 nealkaholiķi 17.02-18.02 meklēt asarus.
Jau iepriekš paldies.
13.februāris 2018, 08:37 | links
 
Šodien, trīs vīru kompānijā, aizskrējām razvedkā uz Rapinu!No rīta uz savu točku- sēklis 2,800km no krasta! Nulle! Pa ceļam apsēdāmies uz pāris vakardienas,aizvakardienas āliņģiem! Atsaucās pa plicim!Ap 10:00 atgirezāmies uz otro km! Apsēdāmies uz uzietām vakardienas iebarotām lunkām! Ar lielu piepūli un sūru darbu līdz 16:00 salasījām 10kg,5kg un 2kg ņemama izmēra (150-300gr) pliču! Man pa starpam trāpījās tikai viena rauda!
12.februāris 2018, 21:24 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=XaVyCT9rI-k
Interesanti video par rūpniecisko zveju Peipī.

I.Tiltins, 12.februāris 2018, 13:59

Nu te skaidri redzams, ka šādā veidā nav iespējams izkāst ezeru tukšu no asariem- tur ir jābūt veselai flotei tad jā.....
12.februāris 2018, 20:46 | links
 
I.Tiltins [13:59]: https://www.youtube.com/watch?v=XaVyCT9rI-k
Interesanti video par rūpniecisko zveju Peipī.Tā bija rūpnieciskā zveja??! Ha! Jūs Buma video redzējāt?! Viņš tur ar čomiem ar makšķerītēm vairāk saķēra!!!:))))

Fishmens, 12.februāris 2018, 18:32

Filmēšanas gadu skatĩjies? Tsd visi ķēra labi.
12.februāris 2018, 20:33 | links
 
I.Tiltins [12.02.18]: https://www.youtube.com/watch?v=XaVyCT9rI-k
Interesanti video par rūpniecisko zveju Peipī.
Tā bija rūpnieciskā zveja??! Ha! Jūs Buma video redzējāt?! Viņš tur ar čomiem ar makšķerītēm vairāk saķēra!!!:))))
12.februāris 2018, 18:32 | links
 
Man vīkendā stipri līdzīgi kraft'am, tikai bonusa vietu un laiku gan atrast nepaveicās, rezultātā pa 2 dienām uz roku pirkstiem saskaitāmi bonusi līdz 350g. Kolēģiem līdzīgi. Sīkie ir visur, ņem uz visa, nevar atrast lunku kur nav copes. Mēģināti dziļumi no 5.5m līdz 9m. Bonusi izņemot laikam vienu vai divus visi uz dullo, pusūdenī. Kamerā pie grunts redzēju tikai kalibrētus sīkos.

Man hipotēze - ezers ne vella nav izkāsts, taisni otrādi, pāris gadus atpakaļ, kad ledus praktiski nebija asaris ir atkopies un fenomenāli nonārstojis, kas tagad ir redzams rezultātā. Attiecīgi, nenormāla kvantitāte ar agresīvu un izsalkušu mazo, kas vēl īsti nav spējīgs paņemt sņetoku un tādēļ meklē alternatīvu. Lielie turpat vien ir, tikai slinki sēž pusūdenī, pa brīžam atverot muti lai tajā iepeldētu sņetoks, paņemt tādu var tikai uz dullo. Noteikti ir retas un kompaktas lielo koncentrācijas vietas, kurām uzdurties var tikai uz haļavu ar ļoti rūpīgu meklēšanu, pārējais izkliedēts un ne uz grunts.

Kā ar šo cīnīties es izdomāt nevaru, es varu domāt variantus kā atrast zivi, un pierunāt ņemt kaprīzu zivi, bet otrādi, ja zivs ir visur un agresīva, tad kā atrast tieši lielo un nogriezt mazo, man koncepta nav :( Tīri teorētiski nāk prātā tikai ķeršana uz dzīvo, eksperimentējot ar dziļumu, bet nu tā vairs īsti nav zemledus cope. Varbūt labs eholots var palīdzēt kaut ko, no kameras jēgas 0.

zaraza, 12.februāris 2018, 11:03
Tava hipotēze ir aplama! Nu atzīsties Gunča, ka Peipusa asarī Tu neko nerubī! :) Tas ka kāds no simta uzraujās uz mikro bariņu ir nieks! Peipusā normāli ir kad asara bars stāv pāris hektāru un vairāk, platībā! Padsmit ņemamu asaru pa dienu! Izsmiekls ne cope! Es šodien aizgāju līdz savam ezeram un ieštepselēju 20 galvas (100-400g) no lunkas. Pusdienās gāju mājās. Pietiek, jo rīt iešu atkal un atkal būs! Nu nelikšu es te bildes, kā ķēru pagajušo gadu! Tā jau ir vēsture! Bet ievaļīt, 15-20 kg asaru Peipī, ta ir špicka! Pie noteikuma, ja tas tur ir! Esmu tur vairākas ziemas nodzīvojis un zinu to drēbi! Nevis tā kā te brauc uz 2-3 dienām, bet reāli dzīvojis un copējis! 5 kiļus nemaz nevedu uzpircējam, jo tā bija totāla necope! Atradi asari! Iežvangāji pārdesmi kilo, piebēri klāt piecīti un bija jau normāli ko nodot! Un tā visu ziemu!

Chalitis, 12.februāris 2018, 15:52


Šis ir labs un kā naglai uz galvas! Copp ir tād's zvēr, ka nekad nevar neko īsti līdz galam zināt :):) un tas ir varen iņčīgi! Zivju resurss ir ar ikgadēju tendenci samazināties daudzu iemeslu dēļ (zvejnieku, copmaņu presings, dabas kataklizmas, zivju atražošanās, piesārņojums, utt.). Zivis vēl būs vismaz dažus gadsimtus uz šīs planētas! Būs ok.
12.februāris 2018, 18:28 | links
 
Denis123 [42m]: varbut ir iespeja iegadaties licenzi uz vietas?Nē,uz vietas būs tikai pa dārgo.Kaut gan sen,sen atpakaļ esmu pircis benzīntankā.Internetā vienkāršāk,pirmās reizes tik sarežģīti kamēr saproti kas un kā

Ruu, 12.februāris 2018, 17:06


Benzintanka var nopirkt tel2 karti kura jaktivize un sms aizsutot ar saviem datiem! 3eiro maksa tas čips pedejais benzintanks pie peipusa! Pagajušo gad vareja vel viršos nopirkt Valka,sogad nav vairs
12.februāris 2018, 17:35 | links
 
Denis123 [12.02.18]: varbut ir iespeja iegadaties licenzi uz vietas?
Nē,uz vietas būs tikai pa dārgo.Kaut gan sen,sen atpakaļ esmu pircis benzīntankā.Internetā vienkāršāk,pirmās reizes tik sarežģīti kamēr saproti kas un kā
12.februāris 2018, 17:06 | links
 
varbut ir iespeja iegadaties licenzi uz vietas?

Denis123, 12.februāris 2018, 16:50

Pastā.
12.februāris 2018, 16:52 | links
 
varbut ir iespeja iegadaties licenzi uz vietas?
12.februāris 2018, 16:50 | links
 
Vakar izķemmēts ezers tika ninas krastā, precīzāk- 1,5 km no krasta pie plaisas. Cope sākās ap astoņiem un beidzās divos( man). Baroju 10 āliņģus pa perimetru, ķērās pārsvarā sīka rauda un sīki asari, protams bija dažas ļoti lielas
19 centimetrus garas raudas
12.februāris 2018, 16:04 | links
 

Vakar izķemmēts ezers tika ninas krastā, precīzāk- 1,5 km no krasta pie plaisas. Cope sākās ap astoņiem un beidzās divos( man). Baroju 10 āliņģus pa perimetru, ķērās pārsvarā sīka rauda un sīki asari, protams bija dažas ļoti lielas
19 centimetrus garas raudas
12.februāris 2018, 16:01 | links
 
Man vīkendā stipri līdzīgi kraft'am, tikai bonusa vietu un laiku gan atrast nepaveicās, rezultātā pa 2 dienām uz roku pirkstiem saskaitāmi bonusi līdz 350g. Kolēģiem līdzīgi. Sīkie ir visur, ņem uz visa, nevar atrast lunku kur nav copes. Mēģināti dziļumi no 5.5m līdz 9m. Bonusi izņemot laikam vienu vai divus visi uz dullo, pusūdenī. Kamerā pie grunts redzēju tikai kalibrētus sīkos.

Man hipotēze - ezers ne vella nav izkāsts, taisni otrādi, pāris gadus atpakaļ, kad ledus praktiski nebija asaris ir atkopies un fenomenāli nonārstojis, kas tagad ir redzams rezultātā. Attiecīgi, nenormāla kvantitāte ar agresīvu un izsalkušu mazo, kas vēl īsti nav spējīgs paņemt sņetoku un tādēļ meklē alternatīvu. Lielie turpat vien ir, tikai slinki sēž pusūdenī, pa brīžam atverot muti lai tajā iepeldētu sņetoks, paņemt tādu var tikai uz dullo. Noteikti ir retas un kompaktas lielo koncentrācijas vietas, kurām uzdurties var tikai uz haļavu ar ļoti rūpīgu meklēšanu, pārējais izkliedēts un ne uz grunts.

Kā ar šo cīnīties es izdomāt nevaru, es varu domāt variantus kā atrast zivi, un pierunāt ņemt kaprīzu zivi, bet otrādi, ja zivs ir visur un agresīva, tad kā atrast tieši lielo un nogriezt mazo, man koncepta nav :( Tīri teorētiski nāk prātā tikai ķeršana uz dzīvo, eksperimentējot ar dziļumu, bet nu tā vairs īsti nav zemledus cope. Varbūt labs eholots var palīdzēt kaut ko, no kameras jēgas 0.

zaraza, 12.februāris 2018, 11:03

Tava hipotēze ir aplama! Nu atzīsties Gunča, ka Peipusa asarī Tu neko nerubī! :) Tas ka kāds no simta uzraujās uz mikro bariņu ir nieks! Peipusā normāli ir kad asara bars stāv pāris hektāru un vairāk, platībā! Padsmit ņemamu asaru pa dienu! Izsmiekls ne cope! Es šodien aizgāju līdz savam ezeram un ieštepselēju 20 galvas (100-400g) no lunkas. Pusdienās gāju mājās. Pietiek, jo rīt iešu atkal un atkal būs! Nu nelikšu es te bildes, kā ķēru pagajušo gadu! Tā jau ir vēsture! Bet ievaļīt, 15-20 kg asaru Peipī, ta ir špicka! Pie noteikuma, ja tas tur ir! Esmu tur vairākas ziemas nodzīvojis un zinu to drēbi! Nevis tā kā te brauc uz 2-3 dienām, bet reāli dzīvojis un copējis! 5 kiļus nemaz nevedu uzpircējam, jo tā bija totāla necope! Atradi asari! Iežvangāji pārdesmi kilo, piebēri klāt piecīti un bija jau normāli ko nodot! Un tā visu ziemu!
12.februāris 2018, 15:52 | links
 
kur nopirkt licenzi divam dienam? ir doma braukt.

Denis123, 12.februāris 2018, 15:45

Pileet.ee
12.februāris 2018, 15:47 | links
 
kur nopirkt licenzi divam dienam? ir doma braukt.
12.februāris 2018, 15:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager