Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
10.02 Kallaste, 4u cilvēku kompānija, 2,5km no krasta, iešana diezgan smaga-sniegs saputināts. Visiem +/- vienādi 3-4kg izlases raudas, daži 200g asarīši. Atlaists milzīgs skaits ar sīkiem asarīšiem, raudiņām, plakanajiem.
12.februāris 2018, 15:27 | links
 
Zarāzij,maucam uz SWE,garantēju 'atslēgšanos' no realitātes...:)
12.februāris 2018, 14:46 | links
 
Deeg [12.02.18]: Gaidi ar maisu! Es jau braucu, bet nerakstu! :(


Deeg [0:20]: Beidzot kads sakarigs komentars. Paldies tev kraft .. kas mekle, tas atrod.. pieriebies lasiit šitos divanaa pirdejus, -kas paši nejedz lidz ezeram aizbraukt un tikai gudri muuld!Pareizi Deeg beidz muldēt un brauc copēt,visi gaidam tavas atskaites

Ruu, 12.februāris 2018, 07:36
Es atkal domaaju ka atskaiti ielikt vajag,protams, ideālā variantā kopā ar foto. Tad atskaite ir ticamāka:) Nav jau publiski jāliek koordinātes kur ķerts:) Ezers tik liels, ja arī 50 autobusi ar tautiešiem aizbrauks, Tavu zivi jau toč nenoķers:)
12.februāris 2018, 14:38 | links
 
Tur kur ņem lielais,sīko nav. Jo tie vienā barā netusē.Sīkie ātri būtu lielo punčos.
Protams,ja neesi uz bara,bet ķer vientuļniekus,tad jā.10-20knīpas un pa vidu kāds rupjāks.

BrunoL, 11.februāris 2018, 17:03
100 % taisnība.

kā jau iepriekš teicu, 5 gadi Peipī nav ko darīt.
Protams, kāds jau uzraus asari, arī normālu, bet tas nav rādītājs. Priekš Peipja tie 15 kg laba asara ir stipri stipri viduvējs loms.
Tos 5 kg cepama asara tepat var saķert :)

andzus69, 11.februāris 2018, 22:55


Andzus, Tava versija, kāpēc tā?
12.februāris 2018, 14:06 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=XaVyCT9rI-k
Interesanti video par rūpniecisko zveju Peipī.
12.februāris 2018, 13:59 | links
 
Peipusam ir sava neatkārtojama aura, kas sasien un dzen uz turieni , vienalga vai rezultāti labi vai ne pārāk! Neku citur tuvākajā apkārtnē īsti nevar atrast ūdeni, kur var ielīst pietiekami dziļi, lai skatoties uz jebkuru pusi redzētu tikai Lielo Balto Klusumu (nu ja barā nesēž)... Smadzenes restartē konkrēti, nezinu nevienu citu copes vietu, kur varētu tik ļoti atslēgties no jebkuras sadzīves reakitātes.
12.februāris 2018, 12:36 | links
 
Šitie pajoliņi, kas te visu laiku lamā, ja kāds ne pa tēmu ieraksta, bet paši par savām gaitām klusē :)))
Tak nekaunieties, rakstiet kā ir "noķēru 4 sprīdīšus pa visu dienu, tā arī šogad pa 10x neko neesmu noķēris, bet veči runā ka ezers bagāts, braukšu atkal neko nenoķert, jo Peipusā copēt ir stilīgi" :)))
12.februāris 2018, 12:31 | links
 
Gaidi ar maisu! Es jau braucu, bet nerakstu! :(


Deeg [0:20]: Beidzot kads sakarigs komentars. Paldies tev kraft .. kas mekle, tas atrod.. pieriebies lasiit šitos divanaa pirdejus, -kas paši nejedz lidz ezeram aizbraukt un tikai gudri muuld!Pareizi Deeg beidz muldēt un brauc copēt,visi gaidam tavas atskaites

Ruu, 12.februāris 2018, 07:36
12.februāris 2018, 12:15 | links
 
Man vīkendā stipri līdzīgi kraft'am, tikai bonusa vietu un laiku gan atrast nepaveicās, rezultātā pa 2 dienām uz roku pirkstiem saskaitāmi bonusi līdz 350g. Kolēģiem līdzīgi. Sīkie ir visur, ņem uz visa, nevar atrast lunku kur nav copes. Mēģināti dziļumi no 5.5m līdz 9m. Bonusi izņemot laikam vienu vai divus visi uz dullo, pusūdenī. Kamerā pie grunts redzēju tikai kalibrētus sīkos.

Man hipotēze - ezers ne vella nav izkāsts, taisni otrādi, pāris gadus atpakaļ, kad ledus praktiski nebija asaris ir atkopies un fenomenāli nonārstojis, kas tagad ir redzams rezultātā. Attiecīgi, nenormāla kvantitāte ar agresīvu un izsalkušu mazo, kas vēl īsti nav spējīgs paņemt sņetoku un tādēļ meklē alternatīvu. Lielie turpat vien ir, tikai slinki sēž pusūdenī, pa brīžam atverot muti lai tajā iepeldētu sņetoks, paņemt tādu var tikai uz dullo. Noteikti ir retas un kompaktas lielo koncentrācijas vietas, kurām uzdurties var tikai uz haļavu ar ļoti rūpīgu meklēšanu, pārējais izkliedēts un ne uz grunts.

Kā ar šo cīnīties es izdomāt nevaru, es varu domāt variantus kā atrast zivi, un pierunāt ņemt kaprīzu zivi, bet otrādi, ja zivs ir visur un agresīva, tad kā atrast tieši lielo un nogriezt mazo, man koncepta nav :( Tīri teorētiski nāk prātā tikai ķeršana uz dzīvo, eksperimentējot ar dziļumu, bet nu tā vairs īsti nav zemledus cope. Varbūt labs eholots var palīdzēt kaut ko, no kameras jēgas 0.
12.februāris 2018, 11:03 | links
 
Sveiki! Bijām svētdien Koļkā 7 km mērķa zivs Rauda. 20 , 16, 15, 11, 5, 3, kg. Dazhem trāpījās pa kādam smukam asarim.
12.februāris 2018, 10:07 | links
 
IR BRĪVAS VIETAS UZ NINU, OTRDIEN VAKARĀ IZBRAUCAM UN NAKŠŅOJAM. COPĒJAM TREŠDIEN UN CETURTDIEN. MARŠRUTS KRĀSLAVA-PREIĻI-RĒZEKNE-ALŪKSNE-PEIPSI. NAKTSMĪTNES 6.EUR UN KARAKATS 5.EUR. TEL 29858310
12.februāris 2018, 09:00 | links
 
Deeg [12.02.18]: Beidzot kads sakarigs komentars. Paldies tev kraft .. kas mekle, tas atrod.. pieriebies lasiit šitos divanaa pirdejus, -kas paši nejedz lidz ezeram aizbraukt un tikai gudri muuld!
Pareizi Deeg beidz muldēt un brauc copēt,visi gaidam tavas atskaites
12.februāris 2018, 07:36 | links
 
Beidzot kads sakarigs komentars. Paldies tev kraft .. kas mekle, tas atrod.. pieriebies lasiit šitos divanaa pirdejus, -kas paši nejedz lidz ezeram aizbraukt un tikai gudri muuld!
12.februāris 2018, 00:20 | links
 
Biedzot arī aizbraucu pārbaudīt. Kallaste. Tā jau ir kā te saka, sīkie špingaleti visur un daudz un tičī ar jaudu. Pusi dienas cīnījos ar tiem sātaniem un nemanāmi pietuvojos kādam gps atzīmētam sēklim, kur jau mainoties dziļumam no 9 uz 7,5 starp 6 sīkajiem pēkšņi bams 2 lielie! Nākamajā ālinģī 1 sīkais un tad posļo lietas... 200-600gr. ! pussdundas jautrība un tad viss. Vēl vakarā 3 "dabeidzu" uz mormišku, jo pirmstam darbojos tikai ar balansieri. Šodien, protams tā točka vairs īsti nestrādāja un bijām jau arī labi apurbti. startā 3 pareizos izrāvu vēl. Nostaigājot pāris km tiku pie kādiem 7 vienīšiem (200-350) pa visu laiku.
Šobrīd man vislabāk strādā n5 Rapala, un 7 Rapala, lielākie tieši sitot un guldot uz grunti, apauguši ar dēlēm. Savukārt cita kompānija uzrāvās uz labiem asariem, tādi kā man vakar. Vini gan uz murmuli. un lielā cīņā ar sīkajiem.

Mans verdikts, ka lielie ir, bet šobrīd ir looti lokāli. Ja izdodas atrast tad viss ir loti skaisti, gan dzelžiem gan tārpiem.
11.februāris 2018, 23:29 | links
 
Tur kur ņem lielais,sīko nav. Jo tie vienā barā netusē.Sīkie ātri būtu lielo punčos.
Protams,ja neesi uz bara,bet ķer vientuļniekus,tad jā.10-20knīpas un pa vidu kāds rupjāks.

BrunoL, 11.februāris 2018, 17:03

100 % taisnība.

kā jau iepriekš teicu, 5 gadi Peipī nav ko darīt.
Protams, kāds jau uzraus asari, arī normālu, bet tas nav rādītājs. Priekš Peipja tie 15 kg laba asara ir stipri stipri viduvējs loms.
Tos 5 kg cepama asara tepat var saķert :)
11.februāris 2018, 22:55 | links
 
sveisinati kolegi visiem ne asakas kur raudas mekleejamas uz doto momentu kuros km ???
11.februāris 2018, 21:44 | links
 
Spam spam spam spam don't spam!
11.februāris 2018, 20:54 | links
 
dīvainie dīvani pat lasīt neprotat
11.februāris 2018, 20:11 | links
 
diametrs [26m]: Ar tēvu pāris gadus atpakaļ pirmo reizi Somijā bijām līdakās. Man likās...kur vēl skaistāku copi! Toreiz vidēji ķērās tādas no 1 līdz 4.5 kg, trāpījās pa kādai no 6 līdz 8,5 kg līdakas bet tēvs par copi pārsteigts nebija. Un teica, kas savulaik tādas esot ķēruši Lubānas ezerā...žēl, ka tagad jābrauc tik tālu, lai kaut ko tādu dabūtu. Es viņam atbildēju, diemžēl tā ir... tu ķēri Lubānā, man jābrauc uz Somiju, bet tavs mazdēls būs jāved uz Kanādu, lai noķertu trofeju! Satikām tur Latviešus un Lietuviešus, katra kompānija mājās veda pa 140-170 kg līdaku filejas! Un cik tādas kompānijas pa sezonu iziet tur cauri? Tas pats ar Peipusu =(. Tā Somija un Igaunija arī lēnām tiek izkāsta! Izsalkušie, krājat naudu copei Kanādā!

Tomato, 11.februāris 2018, 18:26


O, Somijā ir Peipusa ezers ?!?! Skat topiku ...Kāds sakars... =)? Es rakstu, ka Somijā tautieši kāš līdakas, tāpat, kā Peipusā nabaga raudiņas un asarīšus. Un tagad visi kož pirkstos, jo redz... vēl pirms pāris gadiem asarus no 3 ālinģiem 20 kg varēja savilkt. Tu te man brauc augumā...

Tomato, 11.februāris 2018, 18:40

Neķer krenķi :) Jūras copes "guru" :D nemaz nezin kur Peipus atrodas :DDD :DDD :DDD
11.februāris 2018, 18:53 | links
 
Es te pie sevis domāju ka pēdējos gadus nav vairs normālu torosu Peipī

Ruu, 11.februāris 2018, 17:14

pagašziem bija labi krāvumi,sņetoks ar bija daudz,pat bija iespēja noķert,asars gan pie torosiem nebija,tikai sīkais,lielie 300-500 visi uz tīrā ledus,vakar ap pieci kg,tādi 100-200,šodien turpat tikai sīkie,viss uz dzelzi,
11.februāris 2018, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager