Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
diametrs [11.02.18]: Ar tēvu pāris gadus atpakaļ pirmo reizi Somijā bijām līdakās. Man likās...kur vēl skaistāku copi! Toreiz vidēji ķērās tādas no 1 līdz 4.5 kg, trāpījās pa kādai no 6 līdz 8,5 kg līdakas bet tēvs par copi pārsteigts nebija. Un teica, kas savulaik tādas esot ķēruši Lubānas ezerā...žēl, ka tagad jābrauc tik tālu, lai kaut ko tādu dabūtu. Es viņam atbildēju, diemžēl tā ir... tu ķēri Lubānā, man jābrauc uz Somiju, bet tavs mazdēls būs jāved uz Kanādu, lai noķertu trofeju! Satikām tur Latviešus un Lietuviešus, katra kompānija mājās veda pa 140-170 kg līdaku filejas! Un cik tādas kompānijas pa sezonu iziet tur cauri? Tas pats ar Peipusu =(. Tā Somija un Igaunija arī lēnām tiek izkāsta! Izsalkušie, krājat naudu copei Kanādā!

Tomato, 11.februāris 2018, 18:26


O, Somijā ir Peipusa ezers ?!?! Skat topiku ...
Kāds sakars... =)? Es rakstu, ka Somijā tautieši kāš līdakas, tāpat, kā Peipusā nabaga raudiņas un asarīšus. Un tagad visi kož pirkstos, jo redz... vēl pirms pāris gadiem asarus no 3 ālinģiem 20 kg varēja savilkt. Tu te man brauc augumā...
11.februāris 2018, 18:40 | links
 
Ar tēvu pāris gadus atpakaļ pirmo reizi Somijā bijām līdakās. Man likās...kur vēl skaistāku copi! Toreiz vidēji ķērās tādas no 1 līdz 4.5 kg, trāpījās pa kādai no 6 līdz 8,5 kg līdakas bet tēvs par copi pārsteigts nebija. Un teica, kas savulaik tādas esot ķēruši Lubānas ezerā...žēl, ka tagad jābrauc tik tālu, lai kaut ko tādu dabūtu. Es viņam atbildēju, diemžēl tā ir... tu ķēri Lubānā, man jābrauc uz Somiju, bet tavs mazdēls būs jāved uz Kanādu, lai noķertu trofeju! Satikām tur Latviešus un Lietuviešus, katra kompānija mājās veda pa 140-170 kg līdaku filejas! Un cik tādas kompānijas pa sezonu iziet tur cauri? Tas pats ar Peipusu =(. Tā Somija un Igaunija arī lēnām tiek izkāsta! Izsalkušie, krājat naudu copei Kanādā!

Tomato, 11.februāris 2018, 18:26



O, Somijā ir Peipusa ezers ?!?! Skat topiku ...
11.februāris 2018, 18:27 | links
 
Ar tēvu pāris gadus atpakaļ pirmo reizi Somijā bijām līdakās. Man likās...kur vēl skaistāku copi! Toreiz vidēji ķērās tādas no 1 līdz 4.5 kg, trāpījās pa kādai no 6 līdz 8,5 kg līdakas bet tēvs par copi pārsteigts nebija. Un teica, kas savulaik tādas esot ķēruši Lubānas ezerā...žēl, ka tagad jābrauc tik tālu, lai kaut ko tādu dabūtu. Es viņam atbildēju, diemžēl tā ir... tu ķēri Lubānā, man jābrauc uz Somiju, bet tavs mazdēls būs jāved uz Kanādu, lai noķertu trofeju! Satikām tur Latviešus un Lietuviešus, katra kompānija mājās veda pa 140-170 kg līdaku filejas! Un cik tādas kompānijas pa sezonu iziet tur cauri? Tas pats ar Peipusu =(. Tā Somija un Igaunija arī lēnām tiek izkāsta! Izsalkušie, krājat naudu copei Kanādā!
11.februāris 2018, 18:26 | links
 
Mani arī rauda neuzrunā,martā vēl aizbraukšu,kaut kāda muļķīga cerība ir ka kaut kas mainīsies.Pagaidām tepat pa LV ūdeņiem ir ko darīt
11.februāris 2018, 18:22 | links
 
Desmit skaistus asarus staigajot un meklējot nav problēmu atrast. Runājot par raudu redzējām daudzus kas tikai raudu ķēra. Vilka nonstopā. Domāju ka raudu nav problēmu savilkt.
Divas nedēļas atpakaļ arī pamēģināju raudu pavilkt. Ķērās labi un izmers arī skaists. Diemžēl rauda nebija mana mērķa zivs.
11.februāris 2018, 17:39 | links
 
Ruu piekritu, ka kautkas jau nau lagaa! Seit kaads iemet ka skaisti pavilcis to pasu raudu. Rybolov.ee ar kads samet ka ir skaisti dabujis! Domas jau ir ka brauksu un buus, bet padomajot realo ciparu cik tukstosi cilveki ir uz ezera! 70 procenti drosi tanii dienaa dabuun stangu! Neiet jau runa par tiem caurspidigajiem asareniem un kisiem kas copee, bet par skaistu pannas asari, ko retajam sanaak nokert kaut tos pasu 10 gabalus uz gr 200!
11.februāris 2018, 17:30 | links
 
Torosu patiešām maz. Sestdien bijām līdz 9tam kilometram. Par torosu līdz turienei nebija ko nosaukt.
Bijām kompānijā sadalijušies, divi ar kājām lidz 5tam kilometram un divi ar moci līdz devītajam. Rezultāts vienāds. Un izmērs arī.
11.februāris 2018, 17:21 | links
 
Es te pie sevis domāju ka pēdējos gadus nav vairs normālu torosu Peipī
11.februāris 2018, 17:14 | links
 
BrunoL kādreiz es tev piekrītu tā bija,varbūt vēl 3 gadus atpakaļ,pagājušo gad kaut kas mainijās un sīkā šņaga ir visur,visur tas ir visos kilometros.Vari vilkt tos knīpstangas un pēkšņi sāk ķerties normāli asari un kādā brīdī atkal pārslēdzas uz sīkuļiem.Kaut kas tur ir mainijies
11.februāris 2018, 17:08 | links
 
Tur kur ņem lielais,sīko nav. Jo tie vienā barā netusē.Sīkie ātri būtu lielo punčos.
Protams,ja neesi uz bara,bet ķer vientuļniekus,tad jā.10-20knīpas un pa vidu kāds rupjāks.
11.februāris 2018, 17:03 | links
 
zaraza [11.02.18]: 20kg ir absoluuti realistisks cipars, tikai ar vienu ninsiiti - ja njem visu ko noker :) asaris njem nonstopaa, 40g asaris pie tempa 1 gab minuutee, ir 2.4kg stundaa, atieciigi pa 7 stundaam, ir ap 17 kg, pluss pa vidu pilniigi noteikti gadaas kaads lielaaks plus paaris kg apledojums, vot i 20kg
200g raudas pa vidu vēl aizmirsi
11.februāris 2018, 17:01 | links
 
20kg ir absoluuti realistisks cipars, tikai ar vienu ninsiiti - ja njem visu ko noker :) asaris njem nonstopaa, 40g asaris pie tempa 1 gab minuutee, ir 2.4kg stundaa, atieciigi pa 7 stundaam, ir ap 17 kg, pluss pa vidu pilniigi noteikti gadaas kaads lielaaks plus paaris kg apledojums, vot i 20kg
11.februāris 2018, 16:51 | links
 
DICHKA [14:09]: bijām vakar peipusā. visi lielie asari ko dabūjām bija ar dēlēm.Cik tas i ko dabujat?

Adzika, 11.februāris 2018, 14:32


Ko vēlies dzirdēt? Kā citiem mednieku stāstus ar 20+ kg.
11.februāris 2018, 15:35 | links
 
DICHKA [11.02.18]: bijām vakar peipusā. visi lielie asari ko dabūjām bija ar dēlēm.
Cik tas i ko dabujat?
11.februāris 2018, 14:32 | links
 
bijām vakar peipusā. visi lielie asari ko dabūjām bija ar dēlēm.
11.februāris 2018, 14:09 | links
 
Tiltins....Tev taisnība,tas ezers ir nokāsts.Kāš no abām pusēm un dūšīgi.Tas ir baigais bizness un neviens neteiks lai nebrauc.Tagad brauc pēc raudām,bet pēc gadiem desmit brauks pēc lieliem ķīšiem.Gan jau ārzemnieki uzķers kad arī raudas Peipī ir garšīgas un sāks uzpirkt.Kamēr asarus nepirka tā bija (sornāja riba),iegāji ezerā 6,7kilometri,2,3caurumi un spēj tik vilkt.Bija momenti kad 11tos jau gājām malā,jo kaste pilna un diezgan.Tagad kāds jau uzraujas uz labiem asariem,bet tas tāpat kā Superbingo laimēt.
11.februāris 2018, 12:30 | links
 
Šogad esmu Peipī bijis 4 copes dienas meklējot dziļuma asari. Nobraukājām vairakas kompānijas dažādos ezera kordonos, rūpīgi urbjot un meklējot asarus...rezultats= apaļa nulle. Visā ezerā ir asarītis 40g vidējā svarā, tas arī ķerās visur un uz visa.
Apjautājot igauņu, kas notiek...? Katrs kko izdomā un melo, lai tik nezaudēdu letiņu plūsmu uz ezeru..pat tādas muļkības, ka lielais izaudzis un palicis gudrs, tamdēļ neķerās :))))
Šķiet, ka tik lielu ezeru nevar nokāst, bet manuprāt tomēr ezers ir diezgan pamatīgi nozvejots :(ar "mutņikiem", jeb traļiem. Skatoties tralēšanas video youtubē, labi var redzēt kā mazie 30g asarīsi iet cauri traļa acij un krīt no tiem ārā, tie tad šogad dominē ezerā..:(
P.s. es nerunāju par piekrastes asariem un raudām, bet par copi ar "dzelzi"
Ceru, ka kļūdos, bet cita izskaidrojuma man nav. Braucu uz Peipusu no 97g., un tik sūdīgi nav bijis.
11.februāris 2018, 11:48 | links
 
Vakar un aizvakar ŅIna. Ceturtais kilometrs, cope kā pa viļņiem, asaris mikro, rauda no 200-400 gramiem, gadījās pa retam arī sīkāka. Loms no 14 lidz 20 kg.

raivo022, 11.februāris 2018, 10:28


Kolosāli!!! Es a laidīšos fiksi raudās uz Peipi! Ja 50 līdz 80 raudas dod 14 līdz 20 kg, tas jau pēc izmēriem ir tuvu kaut kādam ziemeļeiropas rekordam! Visu cieņu!
11.februāris 2018, 11:40 | links
 
raivo022 [11.02.18]: Vakar un aizvakar ŅIna. Ceturtais kilometrs, cope kā pa viļņiem, asaris mikro, rauda no 200-400 gramiem, gadījās pa retam arī sīkāka. Loms no 14 lidz 20 kg.
Ohhoo, ja tāda rauda tad nopietni!
11.februāris 2018, 10:59 | links
 
Vakar un aizvakar ŅIna. Ceturtais kilometrs, cope kā pa viļņiem, asaris mikro, rauda no 200-400 gramiem, gadījās pa retam arī sīkāka. Loms no 14 lidz 20 kg.
11.februāris 2018, 10:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager