Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Vīri!
- rakstam, kā ķēries copē Peipusā
- rakstam, kāds laiks/ledus/kāzusi Peipusā
- vēl bijuši ārpus kārtas notikumi, kas attiecas uz makšķerēšanu Peipusā (biļešu cenas, naktsmītnes, noteikumi, un taml.)
- slīkoņi, negadījumi, brīdinājumi Peipusa ezerā

Nerakstam:
- ķilavu, voblu,u.c. receptes
- zvejas un laikapstākļu prognozes
- versijas kāpēc ķeras vai kāpēc neķeras
- nepārbaudītas baumas (vecumveca igauņu vecmāmiņa stāstīja)
- par vispārīgiem zivju ieradumiem, kas neattiecas uz Peipusu
- par zveju pirms 1 gada vai 5 gadiem.

Filtrējam sarunas un cenšamies, lai Tavs ierakstītais teksts kādam būtu noderīgs
4.februāris 2018, 03:26 | links
 
Biezs
4.februāris 2018, 02:15 | links
 
Cik biezs ledus?
3.februāris 2018, 23:52 | links
 
preilietis [44m]: Bilźu protams ka nav,!?tä visiem ķeräs!Ne jau visi bildē. Citreiz tāda cope ka nav laika kameru ieslēgt:)

svens76, 3.februāris 2018, 22:37

Nu bet protams!...
3.februāris 2018, 23:11 | links
 
preilietis [03.02.18]: Bilźu protams ka nav,!?tä visiem ķeräs!
Ne jau visi bildē. Citreiz tāda cope ka nav laika kameru ieslēgt:)
3.februāris 2018, 22:37 | links
 
Bilźu protams ka nav,!?tä visiem ķeräs!
3.februāris 2018, 22:25 | links
 
Šodien forša diena ezerā. Asari (nevis asarīši) ir nostājušies uz kara takas. Vīri, cik man zināms,ir labi (no 4-7kg) šodien saķēruši ar dzelzi gan tuvumā(līdz 2km)gan tālumā (ap 9.km) Asari skaisti, arī tuvu kilogramam. Vienkārši jāurbj un jāmeklē. Pagājušā gada labās krasta vietas šogad nerullē. Tas ir jāpieņem un jāmaina domāšana un vietas. Dažās laba cope bija tajās, kuras bija uz vairākiem gadiem aizmirstas. Asari ir skaisti, kaut gan arī sīkie neliek mieru.200-400g vairs nav retums, arī 500, 600g un lielāki gadās. No sīkajiem asarēniem es uzreiz mūku, protams, kvantitāte mazinās, bet tie un raudas mani neinteresē. Zinu, ka daudzi brauc speciāli ķert raudas.Ja patīk, uz priekšu!
3.februāris 2018, 22:18 | links
 
Kā teica viens slavens igaunis:''Latiši vapše ribu lavitj njeumejut, u njih shestj palcov na nogah'' :)
Ko cepās būs lemts noķersim ,ja nē labi pavadīsim laiku. nu i sūds ar tām zivīm....
3.februāris 2018, 20:45 | links
 
Kapteinis Amerika un Supermens ...

Bralitis, 3.februāris 2018, 20:15

nu ko es teicu?:))
3.februāris 2018, 20:26 | links
 
Kapteinis Amerika un Supermens ...
3.februāris 2018, 20:15 | links
 
Deeg [16:06]: Beidzas gudri mūldet un paši aizbraucat paskatities!
Vietējais teica, kad zvejnieki nemaz nav smēluši tā tos asarus ,lai nebutu viņu! Pats brīnijās kur viņi ielīduši!
Mums kompānijā viens džeks ar bļitku salasija padsmit smukus asarus 200-400gr. Kas meklē tas atrod!Domaju ka vairs neko nerakstisu, bet...
10+++ Es to pasu rakstiju fb.com, jo tiesi si pati info ir ari man.
Un visi sitie baumu izplatitaji, datora copetaji, visgudrakie jampampini un mutes bruketaji, var iet ieskrieties ar savam pargudrajam teorijam.

Sazaans, 3.februāris 2018, 19:50

tur jau tā lieta ka ĪSTU copmaņu šajā saitā maz, dir..eju gan daudz
3.februāris 2018, 20:12 | links
 
Deeg [03.02.18]: Beidzas gudri mūldet un paši aizbraucat paskatities!
Vietējais teica, kad zvejnieki nemaz nav smēluši tā tos asarus ,lai nebutu viņu! Pats brīnijās kur viņi ielīduši!
Mums kompānijā viens džeks ar bļitku salasija padsmit smukus asarus 200-400gr. Kas meklē tas atrod!
Domaju ka vairs neko nerakstisu, bet...
10+++ Es to pasu rakstiju fb.com, jo tiesi si pati info ir ari man.
Un visi sitie baumu izplatitaji, datora copetaji, visgudrakie jampampini un mutes bruketaji, var iet ieskrieties ar savam pargudrajam teorijam.
3.februāris 2018, 19:50 | links
 
Chalīt Man ar ir tāds nesaprotams copmaņa sindroms . Esmu to neskaitāmas reizes nofiksējis copējot upēs ar gruntenēm. Vienmēr gribas mest uz pretējo krastu jo kaut kāda doma lēkā ka tur ir zivis,bet tie kas copē tajā krastā met gandrīz pie mana krasta :)
3.februāris 2018, 19:49 | links
 
varētu padomāt ka peipusu apzvejo tikai esty poois un pa robežu iet siena un nav savienots ar pleskavas ezeru un narvas ūdenskrātuvi.tai zivij vīzu nevajag.viņas seko saviem inkstintiem :vēji ,straumes atmosfēras spiediens ,barības bāze,u.t.t.tik pat labi tagad ņem krievijas pusē.

einardins, 3.februāris 2018, 17:33

Krievijas puse vienmēr ir bijusi labāka! Galvenais aspekts-ģeogrāfija! Valdošie vēji ir rietumu puses. Tātad visu "šņagu" nes, dzen, pūš uz krievzemes krastu. Padomju laikos igauņi ar saviem barkasiem brauca zvejot pa to malu! Esmu daudz runājis ar vecajiem igauņu zvejniekiem par šo tēmu. Straume neko neietekmē! Izņemums ir Siltais ezers un Uhtinka, pie Pirisāres. Ziemā, galvenais nosacījums ir torosi un kur uzsala pirmais ledus! Ja igauņu pusē ir maz torosu, tad asari ir grūti atrast! Tam nav kur "piesieties"! Sņetoks slēpjas ledus gabalu spraugās un paliek uz vietas. Līdz ar to arī asaris! Kur nav torosu, tur asars neaizķerās! Ir bijis ka piesit 50 kg asaru, bet otrā dienā taja vietā ne piesitiena! Asars aizgājis līdz sņetokam! Runa nav par vietējo asari, kuru var knibināt ar mormišku. Tas ir cits raidījums!
3.februāris 2018, 19:10 | links
 
https://www.ventusky.com/?p=58.220;27.554;9&l=snow
3.februāris 2018, 19:02 | links
 
Es parasti pirms braucu izlūkoju arī ko Pleskavas copmaņi raksta kā gājis . Tur ir daudz forumu - viens no objektīvākajiem un populārakajiem ir šis : http://www.pskovfishing.ru/forum/viewtopic.php?f=102&t=49&start=10260 Jāparokas un atradīsiet svaigākās atskaites.
3.februāris 2018, 18:18 | links
 
varētu padomāt ka peipusu apzvejo tikai esty poois un pa robežu iet siena un nav savienots ar pleskavas ezeru un narvas ūdenskrātuvi.tai zivij vīzu nevajag.viņas seko saviem inkstintiem :vēji ,straumes atmosfēras spiediens ,barības bāze,u.t.t.tik pat labi tagad ņem krievijas pusē.
3.februāris 2018, 17:33 | links
 
Beidzas gudri mūldet un paši aizbraucat paskatities!
Vietējais teica, kad zvejnieki nemaz nav smēluši tā tos asarus ,lai nebutu viņu! Pats brīnijās kur viņi ielīduši!
Mums kompānijā viens džeks ar bļitku salasija padsmit smukus asarus 200-400gr. Kas meklē tas atrod!

Deeg, 3.februāris 2018, 16:06

Nu ta loms! Padsmit asari, kas priekš Peipja namaz nav smuki! Parasts standartiņš! Vēl varētu saprast, padsmit no viena ālinģa. Nožēlojams loms!
3.februāris 2018, 16:38 | links
 
Beidzas gudri mūldet un paši aizbraucat paskatities!
Vietējais teica, kad zvejnieki nemaz nav smēluši tā tos asarus ,lai nebutu viņu! Pats brīnijās kur viņi ielīduši!
Mums kompānijā viens džeks ar bļitku salasija padsmit smukus asarus 200-400gr. Kas meklē tas atrod!

Deeg, 3.februāris 2018, 16:06



Pievienojos
3.februāris 2018, 16:25 | links
 
Beidzas gudri mūldet un paši aizbraucat paskatities!
Vietējais teica, kad zvejnieki nemaz nav smēluši tā tos asarus ,lai nebutu viņu! Pats brīnijās kur viņi ielīduši!
Mums kompānijā viens džeks ar bļitku salasija padsmit smukus asarus 200-400gr. Kas meklē tas atrod!
3.februāris 2018, 16:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager