Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
paldīs Anton kartiga atsksite.
1.februāris 2018, 08:16 | links
 
Labvakar! Bijam divataa Kallaste,gajaam nedaudz pa kreisi 2-3 km,man uz mormishku 7 kg Asaru(80gr-355gr) un 2 kg Raudas,Draugam uz blitku 5.2 kg asaru 320-475 gr,blitka sudraba ar oranzzu.Vajag tikai atrast zivis,un var copeet :)
31.janvāris 2018, 23:58 | links
 
Zariņkungs,ne es to darīju ,man pilnīgs po...
31.janvāris 2018, 23:06 | links
 
Draugs atbrauca šodien no divdiennieka, laida zem ledus kameru,un par divām dienām nav redzējis ne vienu asari,tikai raudas!

preilietis, 31.janvāris 2018, 16:18

Jums vēl daudz jāmācās..... gribat asari atrast tur kur viņa nav... DDDD
Tas ka jūs viņu neredzējāt nenozīmē ka viņa ezerā nav... to ir jāmāk atrast un arī jāmāk noķert... pats tas uz ''ka nemaz tā nelec....

valdiszarins, 31.janvāris 2018, 16:46
ļoti gudri, ha,ha,

preilietis, 31.janvāris 2018, 17:08

tas labi, ka atzīsti ko pieredzējuši onkas saka!

kapracis, 31.janvāris 2018, 17:11[/quote]
Asariem pie vienas vietas, ko tie onkas sapņo, un man arī/
31.janvāris 2018, 22:35 | links
 
Man te viens čibriks tiko kā bija uz ļurbām Mustvē labi atvilcies.Dienas laikā uz šķērseni sešas noķēris un apmēram tik pat norāvušās.Laikam uz nārsta pleķi bija trāpījis...

Tonis, 31.janvāris 2018, 18:33

Tonis....
Ko tu popularizē neatļautas darbības....laikam jau pilnmēnes dara savu.. DDDDD
31.janvāris 2018, 18:44 | links
 

12
31.janvāris 2018, 18:37 | links
 

Ninā 6 vīru loms no 5-12 KG. PĀRSVARĀ RAUDA
31.janvāris 2018, 18:34 | links
 
Man te viens čibriks tiko kā bija uz ļurbām Mustvē labi atvilcies.Dienas laikā uz šķērseni sešas noķēris un apmēram tik pat norāvušās.Laikam uz nārsta pleķi bija trāpījis...
31.janvāris 2018, 18:33 | links
 
Draugs atbrauca šodien no divdiennieka, laida zem ledus kameru,un par divām dienām nav redzējis ne vienu asari,tikai raudas!

preilietis, 31.janvāris 2018, 16:18

Jums vēl daudz jāmācās..... gribat asari atrast tur kur viņa nav... DDDD
Tas ka jūs viņu neredzējāt nenozīmē ka viņa ezerā nav... to ir jāmāk atrast un arī jāmāk noķert... pats tas uz ''ka nemaz tā nelec....

valdiszarins, 31.janvāris 2018, 16:46

ļoti gudri, ha,ha,

preilietis, 31.janvāris 2018, 17:08[/quote]
tas labi, ka atzīsti ko pieredzējuši onkas saka!
31.janvāris 2018, 17:11 | links
 
Sveiki visiem Copmanjiem,Maajas apstaakljos,copeetaajiem un protams arii Dirseejiem !!! Taa copes poga ir pie Maniim un kad brauksim tad arii tiks aktivizeeta ::))).Asari nau nekur zudushi tie vienkaarsi nekjeraas. Pirmie ritigie maisinieki buus no 17.02.2018 un uz priekshu cik vien atlaus Estii kaapt virsuu. Nevajag domaat kad Veedzeles arii kaads marta beigaas nober krastaa !!! Vinjas jau tagad ir krasta zoonaa bet veel nenjem. Taakaa pacietiibu un Veiksmiigu visiem sho gadu !!!

fuksafons, 31.janvāris 2018, 15:46


Nav teikts, netēlo ekstresensu te tagad!
31.janvāris 2018, 17:08 | links
 
Draugs atbrauca šodien no divdiennieka, laida zem ledus kameru,un par divām dienām nav redzējis ne vienu asari,tikai raudas!

preilietis, 31.janvāris 2018, 16:18


Jums vēl daudz jāmācās..... gribat asari atrast tur kur viņa nav... DDDD
Tas ka jūs viņu neredzējāt nenozīmē ka viņa ezerā nav... to ir jāmāk atrast un arī jāmāk noķert... pats tas uz ''ka nemaz tā nelec....

valdiszarins, 31.janvāris 2018, 16:46[/quote]
ļoti gudri, ha,ha,
31.janvāris 2018, 17:08 | links
 
Draugs atbrauca šodien no divdiennieka, laida zem ledus kameru,un par divām dienām nav redzējis ne vienu asari,tikai raudas!

preilietis, 31.janvāris 2018, 16:18[/quote]

Jums vēl daudz jāmācās..... gribat asari atrast tur kur viņa nav... DDDD
Tas ka jūs viņu neredzējāt nenozīmē ka viņa ezerā nav... to ir jāmāk atrast un arī jāmāk noķert... pats tas uz ''ka nemaz tā nelec....
31.janvāris 2018, 16:46 | links
 
Sveiki visiem Copmanjiem,Maajas apstaakljos,copeetaajiem un protams arii Dirseejiem !!! Taa copes poga ir pie Maniim un kad brauksim tad arii tiks aktivizeeta ::))).Asari nau nekur zudushi tie vienkaarsi nekjeraas. Pirmie ritigie maisinieki buus no 17.02.2018 un uz priekshu cik vien atlaus Estii kaapt virsuu. Nevajag domaat kad Veedzeles arii kaads marta beigaas nober krastaa !!! Vinjas jau tagad ir krasta zoonaa bet veel nenjem. Taakaa pacietiibu un Veiksmiigu visiem sho gadu !!!

fuksafons, 31.janvāris 2018, 15:46

Draugs atbrauca šodien no divdiennieka, laida zem ledus kameru,un par divām dienām nav redzējis ne vienu asari,tikai raudas!
31.janvāris 2018, 16:18 | links
 
Sveiki visiem Copmanjiem,Maajas apstaakljos,copeetaajiem un protams arii Dirseejiem !!! Taa copes poga ir pie Maniim un kad brauksim tad arii tiks aktivizeeta ::))).Asari nau nekur zudushi tie vienkaarsi nekjeraas. Pirmie ritigie maisinieki buus no 17.02.2018 un uz priekshu cik vien atlaus Estii kaapt virsuu. Nevajag domaat kad Veedzeles arii kaads marta beigaas nober krastaa !!! Vinjas jau tagad ir krasta zoonaa bet veel nenjem. Taakaa pacietiibu un Veiksmiigu visiem sho gadu !!!
31.janvāris 2018, 15:46 | links
 

Vīri kuri tomēr izgāja uz ledus kautko savilka
31.janvāris 2018, 14:24 | links
 
Esmu Ninā,dzert beidzām ap 4. Tagad tik pamodos. Ko darīt tālāk?

bazdals, 31.janvāris 2018, 14:13

Dzert tālāk!
31.janvāris 2018, 14:20 | links
 
Esmu Ninā,dzert beidzām ap 4. Tagad tik pamodos. Ko darīt tālāk?
31.janvāris 2018, 14:13 | links
 
bums [31.01.18]: Protams jāpiekrīt -kādreiz aiz savas muļķības parādīju vienam čomam savu baraviku vietu ...:) pēc tās reizes esmu tur bijis vairākas reizes ,bet viss jau nolasīts pirms manis Vecais paziņa ar radu pulku parasti jau paspējuši Tāpat ir ar Peipusu ir točkas un ir lomi ,bet lai nu šoreiz paziņa ar visu savu ģimeni iet pakakāt ....
Labs:)
31.janvāris 2018, 11:00 | links
 
Protams jāpiekrīt -kādreiz aiz savas muļķības parādīju vienam čomam savu baraviku vietu ...:) pēc tās reizes esmu tur bijis vairākas reizes ,bet viss jau nolasīts pirms manis Vecais paziņa ar radu pulku parasti jau paspējuši Tāpat ir ar Peipusu ir točkas un ir lomi ,bet lai nu šoreiz paziņa ar visu savu ģimeni iet pakakāt ....
31.janvāris 2018, 10:58 | links
 
Abavnieks [31.01.18]: svens76 [54m]: kalevs7 [7:14]: Piekrītu, ka lai sapņotu, strīdētos utt., kas nav saistīts ar jaunāko info par copi Peipī, ir sadaļa
Vienkārši runājam par visu ko.Saprotu, ka visi nocietušies pēc Peipusa pagājušā gada lomiem, bet tāpēc jau nevajag zaudēt veselo saprātu. Dažiem jau nav ko zaudēt..Ne asakas!Jābrauc tad kad ķeras, tad arī nav aplauziens un nav cepiens. Mums Peipusā aplauziens ne reizi nav bijis:) žors vēl tikai sāksies. Ne asakas!Tu vispār esi cilvēks- čuda, cik es palasu Tavus ierakstus :)

Nekas personīgs,ar smaidu! :)

Ne asakas!-
Jo stāstu tikai par reāliem lomiem nevis izfantazētiem vai izdomātiem:) un pēdējā laikā arī daudz nestāstu, jo nav vērts te plātīties, pārāk daudz gudrinieku un nodi..sēju parādījies. Ar smaidu, nekā personīga:)
31.janvāris 2018, 10:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager