Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
svens76 [31.01.18]: kalevs7 [7:14]: Piekrītu, ka lai sapņotu, strīdētos utt., kas nav saistīts ar jaunāko info par copi Peipī, ir sadaļa
Vienkārši runājam par visu ko.Saprotu, ka visi nocietušies pēc Peipusa pagājušā gada lomiem, bet tāpēc jau nevajag zaudēt veselo saprātu. Dažiem jau nav ko zaudēt..Ne asakas!Jābrauc tad kad ķeras, tad arī nav aplauziens un nav cepiens. Mums Peipusā aplauziens ne reizi nav bijis:) žors vēl tikai sāksies. Ne asakas!
Tu vispār esi cilvēks- čuda, cik es palasu Tavus ierakstus :)

Nekas personīgs,ar smaidu! :)

Ne asakas!-
31.janvāris 2018, 10:30 | links
 
Nu lūk manas aizdomas par traļiem ir apstiprinājušās, ne velti šogad ar to izmēru ir kā ir...

[Raksts no cita foruma]
Brīvdienās bijām Kodevarē, saimniece stāstīja, ka pagājušajā gadā zvejniekiem tika iedotas 100k nozvejas tonnas, un bija iespēja zvejot arī ar traļļiem. Rudenī situācija ar asari esot bijusi pavisam interesanta - vai nu pavisam mazie vai tādi 1kg+, vidus izmērs bija ļoti reti. Izskatās, ka atkal pāris gadus būs sīkāks asaris. Ļoti ceru, ka maldos un saimniece samānijās.
31.janvāris 2018, 10:27 | links
 
svens76, pareizi! Pēc skaistā asarīša vēlāk, tā pēc gadiem 4riem droši. :)
Man kaukā neticās, ka totālā bezcope valda ezerā un vienā brīdī tiks ieslēgta poga - ĒDAM! Ja zivs ir, tad arī visi daudz maz ķer, kā pirms gada. Šogad vērojams tieši tas pats, kas pirms gadiem 6iem un arī 12mit - mazo asarēnu mākonis + raudiņas. Kāds jau uzkāpj uz 300niekiem, bet tādu ir ļoti maz.
Mistiskais brālēns Žors ciemos brauks pēc gadiem 4iem vai 5ciem.
Tādas tās manas pārdomas. :)
o.
31.janvāris 2018, 10:07 | links
 
kalevs7 [31.01.18]: Piekrītu, ka lai sapņotu, strīdētos utt., kas nav saistīts ar jaunāko info par copi Peipī, ir sadaļa
Vienkārši runājam par visu ko.Saprotu, ka visi nocietušies pēc Peipusa pagājušā gada lomiem, bet tāpēc jau nevajag zaudēt veselo saprātu. Dažiem jau nav ko zaudēt..Ne asakas!
Jābrauc tad kad ķeras, tad arī nav aplauziens un nav cepiens. Mums Peipusā aplauziens ne reizi nav bijis:) žors vēl tikai sāksies. Ne asakas!
31.janvāris 2018, 09:48 | links
 
Piekrītu, ka lai sapņotu, strīdētos utt., kas nav saistīts ar jaunāko info par copi Peipī, ir sadaļa
Vienkārši runājam par visu ko.Saprotu, ka visi nocietušies pēc Peipusa pagājušā gada lomiem, bet tāpēc jau nevajag zaudēt veselo saprātu. Dažiem jau nav ko zaudēt..Ne asakas!
31.janvāris 2018, 07:14 | links
 
Var bũt śai sadaļai jau jämaina nosaukums,- ko darĩt ar zivju maisu ,NO PEIPUSA?!

preilietis, 30.janvāris 2018, 22:56


vecīt, aizbrauc un ieraksti kur biji, kā bija, ko ar lomu izdarīji... kamēr tā nav, netraucē citiem sapņot, ok?
30.janvāris 2018, 23:10 | links
 
Var bũt śai sadaļai jau jämaina nosaukums,- ko darĩt ar zivju maisu ,NO PEIPUSA?!
30.janvāris 2018, 22:56 | links
 
Ko var njemties ar nesaprasanam ko un ka var darit ar tik daudz zivim...nu nesaproti nenjem ..cilveks zin ko darit un likt un vis okei..ko var klepot pa velti,ka tik uzdet auguma
30.janvāris 2018, 22:13 | links
 
Preilieti,atvaino!Mazu raudu 30kg Peipusā nemēdz būt!Bet, ja aizbraucis to gaisa gabalu un ķeras(likumu nepārkāpju)tad atvedot mājās trīs spaiņus raudu,es izdalu kaimiņiem,draugiem,radiem bez atlīdzības,jo mani interesē tikai cope,tāpat tie igauņu zvejnieki ķer tūkstošiem tonnu.Tepat Latvijā spiningojot,man ir trīs līdakas, rīdziniekiem nekā un līdzi puika,kas skatās uz tām līdakām, es viņam uzdāvinu vienu,kāds prieks mums abiem...

Mierkalns, 30.janvāris 2018, 15:36

Nu bet protams ka jāved visu ko noķersi, lai tiem igauņu zvejniekiem mazāk paliek!
30.janvāris 2018, 16:19 | links
 
Preilieti,atvaino!Mazu raudu 30kg Peipusā nemēdz būt!Bet, ja aizbraucis to gaisa gabalu un ķeras(likumu nepārkāpju)tad atvedot mājās trīs spaiņus raudu,es izdalu kaimiņiem,draugiem,radiem bez atlīdzības,jo mani interesē tikai cope,tāpat tie igauņu zvejnieki ķer tūkstošiem tonnu.Tepat Latvijā spiningojot,man ir trīs līdakas, rīdziniekiem nekā un līdzi puika,kas skatās uz tām līdakām, es viņam uzdāvinu vienu,kāds prieks mums abiem...
30.janvāris 2018, 15:36 | links
 
Tā visa pļāpāsana līdzīga tirgus veceņišu konservu marīnēšanas dalīsanās. Kur par copi Peipusā?!

preilietis, 30.janvāris 2018, 11:47
Tas viss pieder pie lietas.Pašķirstot mājas lapu kaut kā neredz tavas atskaites.Aizbrauc vismaz ezeru apskatīt ar binokli..

Mierkalns, 30.janvāris 2018, 13:24

Esmu bijis peipī,un ne vienreiz, un ņemu zivi tikai tik ,cik var apēst,bet ne domat-a ko tagad man darīt ar 30kg sīkas raudas!
30.janvāris 2018, 13:52 | links
 
Tā visa pļāpāsana līdzīga tirgus veceņišu konservu marīnēšanas dalīsanās. Kur par copi Peipusā?!

preilietis, 30.janvāris 2018, 11:47

Tas viss pieder pie lietas.Pašķirstot mājas lapu kaut kā neredz tavas atskaites.Aizbrauc vismaz ezeru apskatīt ar binokli..
30.janvāris 2018, 13:24 | links
 
Lapa KalastusInfo.ee uzliec latviešu valodu un visu var izlasīt.
30.janvāris 2018, 13:06 | links
 
Sveiki,veči:)
Tas Peipis vilina!
Gribētu lūgt padomu,jo iespējams,ka kāds varētu zināt. Vai makšķerējot Peipusa ir nepieciešams pirkt atļauju,ja ir invalīda apliecība?

ferbyferby, 30.janvāris 2018, 12:31

Mēs esam eiropas savienībā un kādi copes likumu izņēmumi pie mums,tādi Igaunijā.Invalīdiem,pensionāriem,skolniekiem u.t.t nav vajadzīga atļauja..
30.janvāris 2018, 13:01 | links
 
Sveiki,veči:)
Tas Peipis vilina!
Gribētu lūgt padomu,jo iespējams,ka kāds varētu zināt. Vai makšķerējot Peipusa ir nepieciešams pirkt atļauju,ja ir invalīda apliecība?

ferbyferby, 30.janvāris 2018, 12:31


Man liekas kad jā!
30.janvāris 2018, 12:43 | links
 
Sveiki,veči:)
Tas Peipis vilina!
Gribētu lūgt padomu,jo iespējams,ka kāds varētu zināt. Vai makšķerējot Peipusa ir nepieciešams pirkt atļauju,ja ir invalīda apliecība?
30.janvāris 2018, 12:31 | links
 
Tā visa pļāpāsana līdzīga tirgus veceņišu konservu marīnēšanas dalīsanās. Kur par copi Peipusā?!
30.janvāris 2018, 11:47 | links
 
Raudu var pusgadu apmēram turēt saldētu. Pēc tam atkausēta tā jūk ārā.
30.janvāris 2018, 11:41 | links
 
pēc manas garšas raudas svaigi ceptas pāris pannas var noēst, bet saldēt gan nav vērts - pēc tam pilnīgi nekāda... labāk uzreiz voblās.

Labākais laiks voblu vītināšanai ir marts - aprīlis, kad ir jau sauss un saulains, bet vēl nav MUŠU
30.janvāris 2018, 09:40 | links
 
Cilvēkam Rīgas dzīvoklī nav diez ko viegli tās voblas kaltēt, ir pat bijusi domā uzbūvēt apsildāmu siltinātu kasti - konteineru ko uz balkona novietot. Tāpēc zivis kaltēju tikai vasarā.

snitraM, 29.janvāris 2018, 14:30

Ja ir pieejama saldētava ar brīvu vietu, zivis var sasaldēt un noturēt līdz vasarai. Vai neizkaltīs un nemaitās garšu - grūti teikt. Ja zivs būtu cepama, diez kas nebūtu, bet voblai - pieņemu, ka tur tā atšķirība mazāk jūtama. Pats gan voblas neēdu, neapgalvošu ka tā ir/nav.
Vēl ir variants vakuuma pakās saldēt, bet nu tad vajag iekārtu, kas ne visiem ir.

Redz, pienāk vasara, varētu kaltēt, bet atkal nav to īsto zivju :)

Hotentots, 29.janvāris 2018, 23:38

Hz kā ar raudām, bet forele/lasis/pālija sasaldētā veidā glabājas tīri labi - galvenais ir veselu, neuzšķērstu un neķidātu ietīt pārtikas plēvē un sasaldēt. Tad līdz 6 mēnešiem ēdama ir mazsālīta, tālāk labāk ir cept/grilēt. Līdz gadam pie -18 saglabājas tīri ok.
29.janvāris 2018, 23:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager