Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Skati pavasaros nav vienozīmīgi nav copmaņu nopēlums. Nav pat speciāli jāpiesārņo. To padara arī pati daba: vējš plus palu ūdeņi saskalo no visām malām, grāvjiem, pagalmiem utt. Pagaidi vasaru, sazaļos un atkal liksies viss ok.
12.janvāris 2018, 22:19 | links
 
Alex [12.01.18]: Nu cukmenji nav jau tik no sitas pus robezas tur ar tadi netrukst..bet jaa baiss skats ir uz ledus pec brivdienu bariem..

margers, 12.janvāris 2018, 14:47
Šo baiso skatu nobildēju pavasarī Daugavas krastos pie Aizkraukles. Pārsvarā alkohola pudeles. Dzīvē baisāks skats nekā bildēs: tūkstošiem pudeļu saskalots līcītī.
Diemžēl vainīgos nekad nesastopu, bet bieži gadās pudeles stiept mājās no ezera ledus vai meža.
Ko darīt šajā gadījumā? Piparu gāzi acīs un belzienu pa viņu olām.
Nu pie manim ar tads pats skats pavasaros..vienreiz jau teicu seit diviem aizradiju pa atstatam daudzam pudelem ka gaja prom no copes vietas,kau jau redzat es pieklajigi nemaku runat .da aizgaja ta ka kaiminj makskjernieki mentus izsauca jo parak karsti saka iet bet neko uzrakstija mums trijiem protokolu par huliganismu bet par to ka cukmenji sudus atstaja pofig ..
12.janvāris 2018, 22:14 | links
 
Nu cukmenji nav jau tik no sitas pus robezas tur ar tadi netrukst..bet jaa baiss skats ir uz ledus pec brivdienu bariem..

margers, 12.janvāris 2018, 14:47

Šo baiso skatu nobildēju pavasarī Daugavas krastos pie Aizkraukles. Pārsvarā alkohola pudeles. Dzīvē baisāks skats nekā bildēs: tūkstošiem pudeļu saskalots līcītī.
Diemžēl vainīgos nekad nesastopu, bet bieži gadās pudeles stiept mājās no ezera ledus vai meža.
Ko darīt šajā gadījumā? Piparu gāzi acīs un belzienu pa viņu olām.
12.janvāris 2018, 22:08 | links
 
Es pats nesmu redzejis tadus bet bilde toc bij tada paveca bilde bija..es i redzejis pats rapies pari ap 3metri .vairak ne
12.janvāris 2018, 21:50 | links
 
Laikam jau Ņinā,tur viss tuvāk..
Var jau būt,tāpēc jau Peipi par brīnumezeru dēvē...
12.janvāris 2018, 21:46 | links
 
BrunoL [12.01.18]: Ja nu vienīgi ar spilvenu?! Kamēr ezers nav pilnībā ciet,vietējos ar mietu neuzdzīt. Nevarat iedomāties,kas notiek ar neaizsalušu Peipi,kad uznāk nopietnāks pūtiens.30-40cm ledu lauž un stumj kaudzēs vairākstāvu māju augstumā.
Neatceros kura baznica njina vai kolka vai kkur tur tuvuma..baznica bij fotografijas kur pret to baznicas akmens seetu baznicas augtuma torosi saspiesti krasta
12.janvāris 2018, 21:41 | links
 
Anton,bijuši krāvumi pat trīsstāvenes augstumā.
12.janvāris 2018, 21:30 | links
 
Borik,nejauc 2 stāvus kopā ar pagrabstāvu un normālu vienstāvnieci...:)
12.janvāris 2018, 20:58 | links
 
90-tajos torosi 2-stāvu mājas augstumā tika manīti!
Skats smuks.
12.janvāris 2018, 20:41 | links
 
Nu jau Bruņka bišku pārspīlē..) Visu teikto jāizdala apmēram uz pusi...
12.janvāris 2018, 20:29 | links
 
Ja nu vienīgi ar spilvenu?! Kamēr ezers nav pilnībā ciet,vietējos ar mietu neuzdzīt. Nevarat iedomāties,kas notiek ar neaizsalušu Peipi,kad uznāk nopietnāks pūtiens.30-40cm ledu lauž un stumj kaudzēs vairākstāvu māju augstumā.
12.janvāris 2018, 19:38 | links
 
Sory -staraveri mani katoli apčakarēja :) ar A un DA vēju ir sadzīts krievu puses ledus Ja nedēļu noturēsies -10-15 viss paliek cerīgāks Viena blice jau rauj vaļā Mērķa zivs vēdzele Iekšā brauks ar tehniku kāda ir Igauņu robiņiem /gaisa spilvens/ Atskaiti uz nāk ned beigām :)
12.janvāris 2018, 19:19 | links
 
Kā palasu komentus, tā visi raujas un raujas uz to piepsi, ka vienas šausmas. Bet zināt to ka pateicoties mūsu dižajiem cūkmeniem drīz sāksies problēmas mums. Jo palasot Igauņu komentārus drīz sāksies riktīgie sūdi. Jo ļoti neapmierināti ar mūsu dižo kultūru un attieksmi pret dabu. Tā kā gaidām, nolaistās riepas, izsistos lukturus un vēl visādus brīnumus. Un tas 15 kg asaru liksies viens liels nieks. Nu nevajag piecūkot pašiem es pat aiz kāda lopa savācu un iznesu uz krastu , paši Igauni ar cūkas pats esu redzējis ka paliek piedrazots aiz viņiem , es piemēram neatstāju mašīnu kur pagadās, smaksāju saimniekam kādus eirikus un atstāju ma;s;inu pagalmā , via Laksaare stāvietā pie prāmja. tā drošāk.

swordfish216, 12.janvāris 2018, 14:43
12.janvāris 2018, 16:32 | links
 
Nu cukmenji nav jau tik no sitas pus robezas tur ar tadi netrukst..bet jaa baiss skats ir uz ledus pec brivdienu bariem..
12.janvāris 2018, 14:47 | links
 
Kā palasu komentus, tā visi raujas un raujas uz to piepsi, ka vienas šausmas. Bet zināt to ka pateicoties mūsu dižajiem cūkmeniem drīz sāksies problēmas mums. Jo palasot Igauņu komentārus drīz sāksies riktīgie sūdi. Jo ļoti neapmierināti ar mūsu dižo kultūru un attieksmi pret dabu. Tā kā gaidām, nolaistās riepas, izsistos lukturus un vēl visādus brīnumus. Un tas 15 kg asaru liksies viens liels nieks.
12.janvāris 2018, 14:43 | links
 
Kad sūtīju prom vēdzeļu trobeļus staraveri teica ,ka šogad ezers nepaspēs aizsalt.Zvejnieki ar mutņikiem saskaldīs asaru barus un ar to viss beigsies
12.janvāris 2018, 14:39 | links
 
Puikas sasapņojušies. Pāris grādi zem nulles,nu tik būs! Lai Peipi normāli aizsaldētu,vajag nedēļu,pat divas zem 20. Kamēr viss ezers nav ciet,tur nav ko meklēt. Šis tas ir redzēts un piedzīvots 30+ gadus tur copējot.
12.janvāris 2018, 14:07 | links
 
zurka nestasti pasakas - http://www.kalastusinfo.ee/sisu/ilm/vortsjarve-kaamera-suur.php

EduardsG, 12.janvāris 2018, 12:09

Kādas tev pasakas, es dzīvoju Igaunijas ,Latvijas pierobežā, man peipus ir 64km no manis, bieži vien braucu izlūkos, bija doma aizbraukt ar fīderi pacopēt kamēr nav ledus , bet vis pārplūdis , pļavas pilnas, piebraucu pie ezera vilņi pilnā sparā gāja, tas bija Laksaaere.
12.janvāris 2018, 12:37 | links
 
Nu tur jau tāpat kā pie mums tik pēdējās dienas kkads aukstums parādījās
12.janvāris 2018, 12:24 | links
 
Neaizmirstiet, ka šī kamera ir uzstādīta pie 20x mazāka ezera.
12.janvāris 2018, 12:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager