Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
http://www.peipsiveere.ee/

Uz veselību !
20.februāris 2017, 19:21 | links
 
tauta ludzu iemetiet kadus numurus kur varetu pa nakti palikt var ar ievessanu8gadi nesu bijis nav neviena numura var privati
20.februāris 2017, 19:15 | links
 
Šeit tēma ir par Peipsi jarve!!! :)

urmaas, 20.februāris 2017, 17:15


Urmaas - peipSISTIEM - NE ASAKAS ;) bet Tevi jau savadak sakoļit nevar ;)

P/S labi jau labi sapratu - temu vairak nepiesarņošu ;)
20.februāris 2017, 17:54 | links
 
šodien Nina , aizgāju lidz torosiem 4 km ,iebaroju jau brīvdienās sabarotu caurumus,-raudas un ķīši un pliči un plāksteri,asaru nav, divreiz gāju pa labi 500m ar blitku un skerseni un pa kreisi 500 m , klusums , vejš, lietus, izmirku kā Ušakovs 16 martā , ieliku divus dzīvos uz ķīsi, rīt 6 podjom....zāle zaļāka bij baigi sen....
20.februāris 2017, 17:22 | links
 
Šeit tēma ir par Peipsi jarve!!! :)
20.februāris 2017, 17:15 | links
 
Fish1
Apzināti ziemā asarus Ķīsītī neķeru. Man ir citas prioritātes. Un tās citas prioritātes jau ir "sakustējušās". :)

urmaas, 20.februāris 2017, 17:09


Ei Urmaas što sarkanači sakustejušies ;) ?
20.februāris 2017, 17:14 | links
 
Fish1
Apzināti ziemā asarus Ķīsītī neķeru. Man ir citas prioritātes. Un tās citas prioritātes jau ir "sakustējušās". :)
20.februāris 2017, 17:09 | links
 
2 urmas
Urmi,ienāca ziņa,ka Tu tomēr ķer Ķīsī ar bleķi asarus....
Lūdzu palielies ar sekmēm,kādi mānekļi,dziļumi etc.
20.februāris 2017, 16:40 | links
 
Tiriniet, tiriniet. Es aizbraukšu vasarā paraustīt. :)
20.februāris 2017, 16:07 | links
 
[quote=478867]Garins, man nepatīk matemātika. :)

Ja ņem vērā, ka saskaitīji pareizu galvu skaitu un svari ar rādīja labi, tad pieņemot, ka 2x asari bija 200gr, 6x asari 300gr-400gr (vidēji atļāvos 350gr), tad, veicot dažās vienkāršas darbības pārējo asaru vidējais svars tāds gaužām incans sanāk - 146.81gr. Vispābā izklausās neticami un pārāk pieticīgi. Ja palasa kā bija agrāk, kur vīriem 250kg asaru pa dienu esot bijusi norma, tad ieteiktu - drošāk, drošāk! :)
20.februāris 2017, 14:26 | links
 
svens76
Ir patīkami acerēties, tos laikus,kaut pats biju jauns gurķis,kad Omedā krastā tirgoja,motili,bļitkas un licenzes,lai brauktu iekšā ar IKARUSU:))Kaut daži pat neizkāpa ārā,un kur vēl borēt:))Tad bij gan cope,cepums,un humors līdz robežai,un veikals,cukurs kurš tika slēpts zābakos:))

bars, 20.februāris 2017, 13:36

Ja 80tajos bij labi laiki, ar braucam ar koka ikarusu RAF pa Peipi. Mehikorma atlava 2km no krasta iebraukt.
20.februāris 2017, 14:21 | links
 
urmaas.
Tagad ar mormeni:)) patīkami,bet lai nenokož:))
20.februāris 2017, 14:01 | links
 
Bars
Cukuru, tad kad pie mums bij talonu sistēma, no eesti poisiem katrs drīkstēja pārvest pa 10kg. Vedu ari pa maisam. Tā īsti robiņi uz to "skatijās caur pirkstiem". Motili gan pie eesti poisiem neesmu pircis. Pirmkārt tas tur bij dārgāks kā šeit. Otrkārt vairāk šeptēju ar bleķiem.
20.februāris 2017, 13:54 | links
 
svens76
Ir patīkami acerēties, tos laikus,kaut pats biju jauns gurķis,kad Omedā krastā tirgoja,motili,bļitkas un licenzes,lai brauktu iekšā ar IKARUSU:))Kaut daži pat neizkāpa ārā,un kur vēl borēt:))Tad bij gan cope,cepums,un humors līdz robežai,un veikals,cukurs kurš tika slēpts zābakos:))
20.februāris 2017, 13:36 | links
 
kuri netic cik kurš noķer nevaig viņus ņemt galvā noteikti žēl ka pašiem neveicas. tādēļ es un mani kolēģi a nelieku atskaites cik daudz noķer un cik tālu mūžīgi kāds ar kko ir neapmierināts...

bba, 20.februāris 2017, 11:37
Tiešām tāda sajūta ka te daudz novākušies tādi, kuri auklas ar bīdmēriem veikalos pārmēra un zivs svaru uz aci no fotogrāfijas var noteikt. Ir,protams, arī copmaņi ar kuriem patīkami diskutēt. Ar mudakiem nav par ko runāt...

svens76, 20.februāris 2017, 11:44

svens76, nezinu, vai es arī pie tiem mudakiem pieskaitāms, bet auklas tiešam ar mikrometru mēru :) Protams ir izveidojies auklu saraksts, kuras pērku un zinu kādi ir patiesie diametri, bet pērkot jaunu auklu (brendu), par kuru neko neziu, tad tā notiekti tiek pārmērīta. Bet tas ir sportam un ne par Peipusa tēmu... sorry..

johanson, 20.februāris 2017, 12:21

Kā reiz Tevi pie mudakiem nepieskaitu:)
20.februāris 2017, 13:16 | links
 
Otinjh!
Es jau saprotu, ka alus kausu kādreiz vajag arī pašļunkāt,lai putas atgriežas. Jācer,ka šitie vēji un lietu ledu nesalauzīs un varēšu piedzīvot atkal, ka metot asari uz ledus,tam nāk ārā rijamais. To piedzīvoju pirmo reizi un tādēļ vien ir vēlme braukt un braukt.
20.februāris 2017, 12:58 | links
 
Ko cepaties par auklām un zivju izmēriem.
Nopērciet internetveikalā Smart Maver SLR auklas cenā ap 7 eiriķi un tad sapratīsiet, kāpēc sportisti, ja parādās uz Ventas vai Sakas apķer visus pārējos. Auklu diametram pie pasīvas copes ir ļoti liela nozīme.
Ne asakas.
20.februāris 2017, 12:56 | links
 
Peipus paliek PEIPUS.Pasveicināju ezeru no Peipusnieka.....
Takā,šī foruma biedri,ir daudz daudz pazīstami,bet daudzi ir lielāko tiesu a-----sē'ji,šeit.Nevajag lādēt ezeru,ka viņš slikts.Ar mīlestību,cerību,saticību,utt Un būs panākumi.
20.februāris 2017, 12:42 | links
 
Ē, vecīt! Tas jau nebija nekāds dusmīgs uzrējiens. Vnk draudzīgi piedalos balagānā, ko saucam par copes atskaitēm no Peipusa ezera.
Starp citu, es arī biju, daudz ko ķēru, tikai neesmu paspējis zivis sasvērt vel. Kad nosvēršu, tad ko arī uzrkastīšu, vrbūt. :)
o.
20.februāris 2017, 12:41 | links
 
Sveiks,Otinjh!
man iznāk 4,2:25=0,168.
Nekā personīga. Šoreiz tiešām , lai neiznāk falša atskaite,svēru asaru kopsvaru un skaitīju galvas.
20.februāris 2017, 12:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager