Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Par bļitku ar 3žuburi ķēdītē un karājošo 3žuburi.
Manuprāt garām. Man nepatīk.Čakars kamēr nokabini zivi. Pazaudēts temps.
19.februāris 2017, 21:30 | links
 
Uztaisiet tēmu "pagājušā gadsimta Peipis" un tur vāvuļojat, kamēr sakaujaties, te pa 5 lapām trīs normālas atskaites....

Andzy35, 19.februāris 2017, 21:17

Katra atskaite ir pagātne! Kāda starpa,vai tā vakardiena,vai iepriekšējais gadu simtenis.
19.februāris 2017, 21:25 | links
 
Gint,tere!
Man dienas rekords,bet kopā ar kolēģi-250kg. Zivi kopīgi bērām Burāna ragavās,jo nebija citu variantu. Viss trakums sākās no paša rīta pirmajā āliņģī. Sēžu uz Burāna un pūlēju bļitku,čoms blakus izurbj āliņģi,nedabū nomērīt dziļumu sāk zlopēt. Zvana pārējie divi špīlri.Tie pāris km iepriekš pārkāpa uz finkām,lai izklīstu un meklētu.Braucat šurp,mums kā gaļas masā.Atbildu: Mums tā pat. Tik izrādījās,ka viņiem standarts pieklibo.
Tas trakums notika ap 2000. +- gadu.
Nodošanas punktā tautieši neticēja,ka tāds loms iespējams ar copeni,jo nācās pie Petjkas vest ar Burānu pa bezsniegu,labi,ka no ledus tik pāri sarmas klātai pļavai,tad pār ceļu un pagalmā.
19.februāris 2017, 21:22 | links
 
Urmass, nav runa parkg. Bet pavilkt normālu izmēru.Būtībā esu vēdzeļnieks.
19.februāris 2017, 21:20 | links
 
Uztaisiet tēmu "pagājušā gadsimta Peipis" un tur vāvuļojat, kamēr sakaujaties, te pa 5 lapām trīs normālas atskaites....
19.februāris 2017, 21:17 | links
 
Jā,bet es cilvēks mirstīgais ,1 murmene vai bļitka parastā ar 3žb. Ķēdītē.
19.februāris 2017, 21:09 | links
 
Tur jau tā lieta,ka tie en-tie kg nav norma,bet drīzāk izņēmums.Pārsvarā normāls loms skaitās jau ap 10kg...
Un tas vidējais izmērs arī parasti ir mazāks nekā te tiek atspoguļots,protams ir arī izņēmumi.Vējainā laikā ķerot ar to 0,09mm arī nebūsi īpaši priecīgs....Šogad gan pēc ilgiem laikiem Peipis ir atkopies un ar lomiem priecē.Nedomāju ,ka nākamgad būs tik pat labi.Laikam trīsreiz jānospļaujas...:)
19.februāris 2017, 21:07 | links
 
Brižam divaini, sēžu ,skatos profi velk malā no tālā km. BET nu neredzu ka kāds nāktu ar maisu zivju.Cieņa tiem kas trāpa!

TIMBERS, 19.februāris 2017, 20:47

Personīgi es rakstu par pērno gadsimtu. Šajā gadsimtā ķeru tikai prieka pēc. Parasti lomu šķiroju jau copējot. Cope man vairs nav iztikas avots.
19.februāris 2017, 21:04 | links
 
Par gaumi un izjūtām nestrīdēsimies!
Tik viena ļoti svarīga lieta- lai asari,un pie tam vēl lielu, skaldītu non stopā,vajadzīgs temps.Kas notiek lejā zem ledus.Pārējie rīļas seko veiksminiekam un pat cenšas atņemt laupījumu,šai gadījumā bļitku. Gadās,ka nāk dupleti.Katrs uz sava āķa. Pārējie augšā uzskrējušie pazaudējuši "bračku" apjukumā lūr āliņģī. Tā iemērcot bļitku tikai zem paša ledus,vēl pārītis uzkožas. Nākošā lieta.Asaris barojas-rijas. Tempā velkot viss birst ārā pa abiem galiem,gan pusplosīts sņetoks,gan kakuči un vēmuļi. Tā tad divi vienā- āliņģis iebarots!
Kā nonstops pārtrūkst,tempā jaunu lunku un kapā tālāk!
19.februāris 2017, 20:59 | links
 
Brižam divaini, sēžu ,skatos profi velk malā no tālā km. BET nu neredzu ka kāds nāktu ar maisu zivju.Cieņa tiem kas trāpa!
19.februāris 2017, 20:47 | links
 
Nu gan panesās! 50 kg! Kurš sola vairāk? :)

Kuha, 19.februāris 2017, 19:14


jā labi pameklēsi , arī te pat , šinī tēmā ir ar visām bildēm un pat video 170 kg pa dienu , protams tas ir milzu pieredze + pareizie rīki .
19.februāris 2017, 20:45 | links
 
Redzēju kā Belaruss aiziet. 150 brauca glābt. Ar tik skurstenis palika ārā.
Viens no mūsu valmieriešiem ievazāja Peipī to karakatu sērgu. Cēsīs ARZā būvēja.Bija noskatījuši skices žurnālā "Za ruļom".Mūsu brigādei ar bija. Tad uznāca bargā ziema ar tik dziļu sniegu,ka tikai un vienīgi Buran un traktors. Iegādājāmies Buran. Nobraucām pirmo divdiennieku kā lordi. Aizbraucam nākošajās,sarihtējamies,atsedzu aparātu,uzsēžos lai piešķiltu,tik šis,liekas,kaut kā šķībi stāv!? Bļin,visa hadene nopizģīta.Visi roļiki un velkošie zobrati,labi ka kāpuri palikuši. Izdevās atrast vienu vecu lūzni,kuram bija roļiki pilnā kpl.ar visām atsperēm.Atrestaurējām.Velkošos zobratus remontcehā izfrēzēja no ļumīnija un čaļi brauca švilpodami. Vasarā uzbūvējām savu garāžu.
Tad jau parādījās inomarkas un ar "Skaidu" braucu vēl šodien.
19.februāris 2017, 20:42 | links
 
Es pilniigi piekriitu svenam,arii ar tievo auklu buus tev zivis,varbuut ne 40kg,bet arii 10 ir baigi ok,jo iipashi ja tev tas viss leerums veel jaanotiira pasham.Daudzi aizmirst ka copeejam vairaak prieka peec un nevis ka maajaas kaads ar izsalkushaam aciim virsuu skataas.Man reiz sanaaca saruna ar chali,kas teica.Bija dziivee taads etaps,kad piedzima otrs beerns,darbu pazaudeeja un tad vienkaarshi dziive piespieda pelniit ar ziviim,bet tur pazuud tas forshais copee,kad ej uz copi kaa uz darbu.Taadeelj arii Peipii nevelku vairaak kaa 15kg,nav vajadziibas kaadam ko pieraadiit,bet emociju gana

Ruu, 19.februāris 2017, 20:35

Ruu daudzi to nesaprot
19.februāris 2017, 20:40 | links
 
Es pilniigi piekriitu svenam,arii ar tievo auklu buus tev zivis,varbuut ne 40kg,bet arii 10 ir baigi ok,jo iipashi ja tev tas viss leerums veel jaanotiira pasham.Daudzi aizmirst ka copeejam vairaak prieka peec un nevis ka maajaas kaads ar izsalkushaam aciim virsuu skataas.Man reiz sanaaca saruna ar chali,kas teica.Bija dziivee taads etaps,kad piedzima otrs beerns,darbu pazaudeeja un tad vienkaarshi dziive piespieda pelniit ar ziviim,bet tur pazuud tas forshais copee,kad ej uz copi kaa uz darbu.Taadeelj arii Peipii nevelku vairaak kaa 15kg,nav vajadziibas kaadam ko pieraadiit,bet emociju gana
19.februāris 2017, 20:35 | links
 
Ninā tiku manijis kā "kubaņ" aiziet pa burbuli. Bet tie bij tie laiki kad vēl ar "paziku" braucām uz kaimiņzemi un kājiņām bridām iekšā. Pēčāk jau ar zaz, tad ar vaz un tad jau ar modernākiem auto. Kompass bij obligāts atribūts. Jo tad kad uznāca migla, tā bij vienīgā ierīce pēc kuras vadoties varēja daudz maz precīzi krastā iziet. Mazāk nogurdinošie bij tie laiki kad ar vietējiem komrādiem varēja karakatu sarunāt un pēčāk jau ar saviem auto braukt pa ledu.
19.februāris 2017, 20:15 | links
 
Pēc vakardienas Peipusa palika pāri ~150gr labs motilis.Ja kādam ap Siguldu vajag,varu uzdāvināt.Negribas mest ārā.PM.
19.februāris 2017, 20:11 | links
 
Biju bisku par zaļu,nesanāca Peipī pacopēt,tad kad vēl brauca iekšā ar autobusiem. Teica,ka pagājušo gadu vēl braukuši,tad daži ļeņingradieši nolaiduši Ikarusus uz grunti un tā to pasākumu aizliedza.
Vīri teica: Vo bija cope! Iebrauca,visi tur pat ap autobusu saurba,pievilka kastes un pēcpusdienā jau Elvā pirkām desas un šnabi!
19.februāris 2017, 20:06 | links
 
Svens ,nē bet stāsts ka lieli uz tievas auklas un n...tie kg nu mīts.es tīri braucu dēļ kaifa pavilkt,bet ne uz 0,1 1kg vai 2kg /gb

TIMBERS, 19.februāris 2017, 20:02

Tas taču loms uz 3jiem, un es visleenaak uz tievaas ķēru. Zato nokaifojos visvairaak
19.februāris 2017, 20:04 | links
 
Svens ,nē bet stāsts ka lieli uz tievas auklas un n...tie kg nu mīts.es tīri braucu dēļ kaifa pavilkt,bet ne uz 0,1 1kg vai 2kg /gb
19.februāris 2017, 20:02 | links
 
Arī braucām no septiņdesmito beigu gala. Regulāri uz Omedu.Tas skaitījās līcis un drīkstēja iet vai braukt(no Mustves,pat ezerā iztīrīts stāvlaukums)līdz devītajam kilometram ieskaitot.Pārējā ezerā,bez sīgu licences,drīkstēja makšķerē līdz 3.km ieskaitot.
Kad jau piešāvāmies,gājām pēc kompasa stundu piecdesmit un tikai tad sākām taustīt.Siltais apģērbs uz ragavām un aidā.Sākuma gados arī pirināju ķikuru.Parasti,ja nebija sals,pusdienlaikā notika lomu šķirošana.Atstājām skaistākos eksemplārus un copējām tālāk. Vakarā atkal visi trumuļi pilni ar izlases asariem un tikai daža rauda.Tad visu saimniecību sakrāva uz tēva ragavām,velkot un stumjot brida krastā. Svērt jau nosvēra,bet fātera ragavās divu ļumīnija kastu saturu varēja sabērt bez piepūles.
19.februāris 2017, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager