Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Biju vakar Kallastē. apmēram 10km. bijām 9 cilvēki. vienam 15 kg un pārējiem no 3-7 kg.
10.februāris 2017, 11:16 | links
 
Attiecībā uz laika apstākļiem, ir ledus Peipusa ezera ziemeļu krastā izraisa plaisas, lai novērstu kustību. Ezera ledus jābūt ļoti uzmanīgiem.

Platas plaisas izraisa ledus ezera Ida-Viru County. Kurult Rannapungerja virzienā, 0.8 km no krasta vada plaisas platumu aptuveni 0,5-1 m. Rannapungerja Kokkola virzienā, 0.6 km no krasta vada plaisas platumu 0,5 metri. Remniku, 4 km attālumā no krasta ledus laušanas, un tagad ir pārcēlies gandrīz divus metrus kreka. Tas galamērķis ir atvērts ezeru ūdeņos.

Austrumu robeža prefektūra biroja vadītājs Indreks Püvi aicina zvejniekus un visiem citiem uz ledus par piesardzību. "Pirms došanās uz ledus izlasiet ledus apstākļus un, ja nepieciešams, lūgt, lai iegūtu vairāk informācijas par kordona. Pat ejot uz ledus, pārliecinieties, lai pierakstītos. Tātad jūs varat iepazīties ar ledus apstākļiem ārkārtas situācijā, lai sniegtu tūlītēju palīdzību, "piebilda Püvi.

Ezers Ezera joprojām var iet kājām un apvidus transportlīdzekļiem.
10.februāris 2017, 10:26 | links
 
No Rīgas
Var rakstīt uz e-pastu: dzt3@inbox.lv
10.februāris 2017, 10:08 | links
 
Ir divas brīvas vietas braucienam uz Peipusu.
Izbraucam šonakt ap 2.00 uz vienu dienu.
Ja kāds vēlas pievienoties- rakstiet.
Mēs šobrīd divatā, varam arī pievienoties kādam, ja vajadzīgi kompanjoni.
10.februāris 2017, 09:56 | links
 
KUKU !!! Tieshaam neviens neko nepavelk Peipusinjaa !!! Tik skopas atskaites. Nu laaab kaa ij taa ij brauksim tad 1Dien atskaiti garanteeju.
10.februāris 2017, 09:32 | links
 
Kolkja. Šodien trīs vīru kompānija arī neatrada normālu asari. Mēģināsim svētdien doties tālāk ezerā.
10.februāris 2017, 00:03 | links
 
09.02 kodavere 2-4km. Bijām 3 vīru komp. Divatā palikām kodaverē loms 1,3 un 2,8 kg mix+ ķīsis, trešais aizčāpoja uz Rannu loms ap 6 kg asaru
9.februāris 2017, 21:26 | links
 
Interesants salikums būs brīvdienās,pa nedēļu bija mīnus ,tātad ūdens atdzišana-zivs uz dziļākām (siltākām) vietām,bet te liels spiediens-tātad pēc loģikas zivs uz seklākām vietām,vai pusūdenī. :) Ej un uzmini kas tam stīpainajam galvā un kur un uz ko meklēt.Punči pilni ar ikriem-gribētos pāriet uz mikro mormiškām,bet tas tikai mans viedoklis.Ne asakas vīri.

Kekava, 9.februāris 2017, 10:35

Pēc gudru vīru domām, pie augstāka spiediena vismaz ziemā zivs turas tuvāk gruntij.

Domaataajs, 9.februāris 2017, 11:35

Piekrītu,bet atkarīgs arī no ūdenstilpnes dziļuma,esmu piedzīvojis kad pie liela spiediena,ezerā kur ir 4 metri dziļums visa zivs ņēma 1,5-2 metru no grunts.Kā jau rakstīju tas ir tikai mans subjektīvs viedoklis.
9.februāris 2017, 12:40 | links
 
Interesants salikums būs brīvdienās,pa nedēļu bija mīnus ,tātad ūdens atdzišana-zivs uz dziļākām (siltākām) vietām,bet te liels spiediens-tātad pēc loģikas zivs uz seklākām vietām,vai pusūdenī. :) Ej un uzmini kas tam stīpainajam galvā un kur un uz ko meklēt.Punči pilni ar ikriem-gribētos pāriet uz mikro mormiškām,bet tas tikai mans viedoklis.Ne asakas vīri.

Kekava, 9.februāris 2017, 10:35


Pēc gudru vīru domām, pie augstāka spiediena vismaz ziemā zivs turas tuvāk gruntij.
9.februāris 2017, 11:35 | links
 
Vakar Ņinas rajonā cope švaka. Ar finkām nobraukts gana daudz. Gan uz dzelzi, gan mormiškām pārsvarā sīki asarīši.Ņemamas zivis ap 2kg. Spiediens nākošajā nedēļā sāks kristies. Tad cerams būs arī aktivitāte lielāka. Ja asaris uz kara takas, ikri vēderā un sņetoks mutē netraucē. Arī marta beigās uz dzelzi ļoti labi asaru lomi ir bijuši. Tad puncis vēl vairāk piebriedis...
Redzēs, kādi lomi būs šodien. Vieta tuvāk Varņai, arī ar finkām.
Ne asakas!
9.februāris 2017, 10:44 | links
 
Interesants salikums būs brīvdienās,pa nedēļu bija mīnus ,tātad ūdens atdzišana-zivs uz dziļākām (siltākām) vietām,bet te liels spiediens-tātad pēc loģikas zivs uz seklākām vietām,vai pusūdenī. :) Ej un uzmini kas tam stīpainajam galvā un kur un uz ko meklēt.Punči pilni ar ikriem-gribētos pāriet uz mikro mormiškām,bet tas tikai mans viedoklis.Ne asakas vīri.
9.februāris 2017, 10:35 | links
 
Sveiki, copmaņi! Man jautājums ko jūs domājiet par copi un zivju aktivitāti šajās brīvdienās, mauksim uz peipi, bet sola lielāko atmosfēras spiedienu kopš pagājušā gada februāra, kā spiediens parasti ietekmē copi?
9.februāris 2017, 10:25 | links
 
Saša +3725529358
8.februāris 2017, 20:12 | links
 
Sveiki vīri,
Varbūt ir kādi kontakti ievedējiem no kallastes!?
Paldies iepriekš
8.februāris 2017, 19:44 | links
 
Sveikii!!! Skatos kad par vedeejiem iet runa ::))) Tiem Ikauniem ir galiigi pofig kur vest un vai kjersies vai neee. Ved tik. Bet taisniiba viena NEVIENS NESPIEZ BRAUKT GRIBI BRAUC NEGRIBI NEBRAUC. GRIBI UZTICIES NEGRIBI NEUZTICIES. Sonedeelj mees ajii braucam uz peipiiti!!!! Tiekamies tur !!!! Za RIBALKU!!!
8.februāris 2017, 15:07 | links
 
Izbraucu no Madonas.
8.februāris 2017, 12:53 | links
 
Cien. copmaņi. viena brīva vieta busā uz Peipusu naktī no piektdienas uz sestdienu.Cope Rannā uz divām dienām, naktsmājas pie Hilara.T 26438912
8.februāris 2017, 12:52 | links
 
Kungi! Jūsu sašutums liekas neizprotams.... Pirms sēdies tādās ragavās, takš noskaidro uz kurieni brauks, kā tur ir ķēries, kādi dziļumi un tādā garā. Ja info liekas nepieņemams, tad soļo ar kājām un pārmest varēsi tikai sev pašam.
Vedējiem jādomā arī par nākotni takš. Tāpēc neba ļaunprātīgi viņi ved gar krastu tos 10km, bet ved uz točku, kur vakar aizvakar ir ķērusies vismaz kaut kāda zivs. Kāda un cik daudz, to var noskaidrot sarunājoties.
Ieteiktu izvēlēties braukt ar tādiem, kuri paši arī copē, netikai ieved/izved. Būs mobilitātes iespēja kā arī sajutīsies svarīgāks. :)
o.

otinjsh, 8.februāris 2017, 10:35


++++
Neivens nekur nabļauj ka obligāti jālieto ievešana, braucot vairākas reizes piem. man vienu reizi noteikti jāizmanto ievešana, jo ļoti patīk sajūta ka krastu neredzi + dziļums 8m +
8.februāris 2017, 12:40 | links
 
Varbūt ir info- ar mašīnām drīkst braukt uz ledus?
8.februāris 2017, 12:13 | links
 
Izvēle vienmēr ir un būs paša ziņā. Mana pārliecība ir - pašam aiziet un sameklēt savu copes vietu, un nav svarīgi cik "cukura maisus" ar zivīm pārvedīsi mājās. Pats interesantākais makšķerēšanā ir zivju meklēšanas un atrašanas process.
Un par vedējiem ezerā - vēl viens mīnuss ir tāds, ka ir jārēķinās ar ievešanas un izvešanas laiku, un citreiz sanāk tā, ka zivi atrodi tikai ap diviem pēcpusdienā, bet vedējs atbrauc visiem pakaļ piemēram jau četros. Un, ja ir marta sākums, diena ir manāmi garāka, tu pazaudē vismaz divas stundas no copes.
Bet tas vai izmantot estiku pilno servisu, vai nē, ir katra paša ziņā.
Tāds ir mans subjektīvais viedoklis.
8.februāris 2017, 11:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager