Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Ja gribat,patiešām,atvilkties,kā saka "dušu otvesķi", jāatrod sava zivs. Iekšā ezerā,prom no bariem. Nevajadzēs ar tārpiem bakstīties. Tā zivs būs mežonīga.Grābs visu,kas daudz maz pareizi kustās.

BrunoL, 5.februāris 2017, 20:04

Tikko Randuks zvanīja, atgriezies no Pepša. 37 kg uz bļitku. Asars līdz kilo. Mazāku par 300 nav bijis! Brunis Janku zin! Viņš vispār neķer ar mormišku. Vienmēr meklē savu zivi, prom no bariem!
5.februāris 2017, 20:31 | links
 
Ja gribat,patiešām,atvilkties,kā saka "dušu otvesķi", jāatrod sava zivs. Iekšā ezerā,prom no bariem. Nevajadzēs ar tārpiem bakstīties. Tā zivs būs mežonīga.Grābs visu,kas daudz maz pareizi kustās.
5.februāris 2017, 20:04 | links
 
Ja ieciklēsies uz "Petroviču" arī 0,06 nelīdzēs.Varēsi cīnīties ar "Maskavas zandartiem" nosvīdis!
5.februāris 2017, 19:52 | links
 
zivis ir vajag tikai meklet sarica 2km no krasta smuki asari
5.februāris 2017, 19:32 | links
 
Alex, Tu vēl LV vai jau no EE reportāžu sniedz? :))
5.februāris 2017, 17:48 | links
 
Uzzināju patiesību par 80kg, divatā noķēra tos. :))
5.februāris 2017, 17:17 | links
 
Re,kā iekustinājām seno runci BrunoL ar vērtīgām atziņām,un priecē tas,ka dabā tas piepildās.Vakardienas bonusiņš tika noķerts taisni ar 0,12 aukliņu.Bilde albumā.
5.februāris 2017, 16:48 | links
 
Tere!
Peipusā dziļuma karte neko jums nedos. Vienkārša lieta,ej urb,meklē. Sākuma gados darīju tā-iegāju apmēram līdz 3.kilometram un sāku. Nospraudu iedomātu virzienu taisnā līnijā attālinoties no krasta,nizlaižot potenciāli medīgākās vietas. Tās ir- lielajos "lomos" tīri melnā ledus laukumi un melnajā,caurspīdīgajā baltie laukumi un "lomi"
Bija reizes,kad asari atradu 2-2,5h gājienā līdz krastam. Peipusā,praktiski,katrā āliņģī atsauksies pa zivij,bet tie būs vieninieki un dienas garumā dažus kg salasīsit. Bet ja trāpīsi uz kvoruma,lomu krastā iznest būs grūti.
Pārlieku smalki rīki nav vajadzīgi. Ķikura pirinātājiem 0,12 aukla,domāju,optimālais variants. Ekselenti strādā svina krāsa.(par bļitkām cits stāsts) Peipis nav tas dīķis,kurā būtu kas jāiebaro!!! Jā,ik pa brīdim var kādu samīcītu ķikuru iemest āliņģī. Ja esi uz zivs,tā ņem nonstopā.Vienu velc vesala banda nāk līdz un piebarošana notiek pati no sevis.Velkot asaris apkakājas un pusplosīts sņetoks izbirst no mutes. Tad arī atliek murmuli iemērkt tikai zem ledus.2-3 būs momentā galā.
Za ribalku!

BrunoL, 5.februāris 2017, 12:56

Man šķiet precīzi BrunoL saka. Vakar otro reizi biju mūžā Peipusā. Kopumā precīzi 5,5 kg.tikai asars + 4 raudas. Trīs lielākie asari pāri par 300 gr. Tikai vienam kolēģim no septiņiem vīriem 9,5 kg. Pārējiem uz pirkstiem varēja saskaitīs. Man viss no viena āliņģa, otram kolēģim arī faktiski viss no viena āliņģa. Vienkārši trāpījās. Vīri uzrbās + - 50 metri uz vienu vai otru pusi ap mani un nekā. Es ar paurbos apkārt un skuja. 1/3 asara 2,5 m virs grunts. Nolaid, patirini un pa druskai cel uz augšu. Dziļums 6 m., bet asaru pat āliņģī ar aci varēja redzēt. Nu, interesanti man kā iesācējam tas viss process. Beidza ņemt uz murmuli uzliku bļitku, uzrauj bišķi vienu izvelc, un atkal mani uz murmuli atpakaļ. Tāda taktika man vakar strādāja. Krastā nonākot pilns ar tautiešiem, bet tikai ļoti ļoti retajam kaut kas prātīgs, faktiski visi uz pirkstiem skaitīja. Tā kā mans secinājums ir iet un uzrbt līdz uztrāpi. Biju apm.1 km. no krasa. Uztrāpi, tad ir. Ja nē, tad nē. Nezinu kā bija senajos labajos laikos, bet tāds mans secinājums. Man izdevās ātri uziet un kaut kas tika. Urbos plaisu tuvumā un uz baltā ledus. Tas Raatvere. Laiks bija fantastisks priekš copes.

edijsk, 5.februāris 2017, 13:49

ne vienmer vecajiem krabiem ir taisniba.ir kad zivs apaksa ir bet nenjem,mutes ciet un viss.tad gan ir jaliek lieta smalkie riki 0,08 aukla um mazie mormulji.
5.februāris 2017, 16:37 | links
 
Tere!
Peipusā dziļuma karte neko jums nedos. Vienkārša lieta,ej urb,meklē. Sākuma gados darīju tā-iegāju apmēram līdz 3.kilometram un sāku. Nospraudu iedomātu virzienu taisnā līnijā attālinoties no krasta,nizlaižot potenciāli medīgākās vietas. Tās ir- lielajos "lomos" tīri melnā ledus laukumi un melnajā,caurspīdīgajā baltie laukumi un "lomi"
Bija reizes,kad asari atradu 2-2,5h gājienā līdz krastam. Peipusā,praktiski,katrā āliņģī atsauksies pa zivij,bet tie būs vieninieki un dienas garumā dažus kg salasīsit. Bet ja trāpīsi uz kvoruma,lomu krastā iznest būs grūti.
Pārlieku smalki rīki nav vajadzīgi. Ķikura pirinātājiem 0,12 aukla,domāju,optimālais variants. Ekselenti strādā svina krāsa.(par bļitkām cits stāsts) Peipis nav tas dīķis,kurā būtu kas jāiebaro!!! Jā,ik pa brīdim var kādu samīcītu ķikuru iemest āliņģī. Ja esi uz zivs,tā ņem nonstopā.Vienu velc vesala banda nāk līdz un piebarošana notiek pati no sevis.Velkot asaris apkakājas un pusplosīts sņetoks izbirst no mutes. Tad arī atliek murmuli iemērkt tikai zem ledus.2-3 būs momentā galā.
Za ribalku!

BrunoL, 5.februāris 2017, 12:56


Man šķiet precīzi BrunoL saka. Vakar otro reizi biju mūžā Peipusā. Kopumā precīzi 5,5 kg.tikai asars + 4 raudas. Trīs lielākie asari pāri par 300 gr. Tikai vienam kolēģim no septiņiem vīriem 9,5 kg. Pārējiem uz pirkstiem varēja saskaitīs. Man viss no viena āliņģa, otram kolēģim arī faktiski viss no viena āliņģa. Vienkārši trāpījās. Vīri uzrbās + - 50 metri uz vienu vai otru pusi ap mani un nekā. Es ar paurbos apkārt un skuja. 1/3 asara 2,5 m virs grunts. Nolaid, patirini un pa druskai cel uz augšu. Dziļums 6 m., bet asaru pat āliņģī ar aci varēja redzēt. Nu, interesanti man kā iesācējam tas viss process. Beidza ņemt uz murmuli uzliku bļitku, uzrauj bišķi vienu izvelc, un atkal mani uz murmuli atpakaļ. Tāda taktika man vakar strādāja. Krastā nonākot pilns ar tautiešiem, bet tikai ļoti ļoti retajam kaut kas prātīgs, faktiski visi uz pirkstiem skaitīja. Tā kā mans secinājums ir iet un uzrbt līdz uztrāpi. Biju apm.1 km. no krasa. Uztrāpi, tad ir. Ja nē, tad nē. Nezinu kā bija senajos labajos laikos, bet tāds mans secinājums. Man izdevās ātri uziet un kaut kas tika. Urbos plaisu tuvumā un uz baltā ledus. Tas Raatvere. Laiks bija fantastisks priekš copes.
5.februāris 2017, 13:49 | links
 
Tere!
Peipusā dziļuma karte neko jums nedos. Vienkārša lieta,ej urb,meklē. Sākuma gados darīju tā-iegāju apmēram līdz 3.kilometram un sāku. Nospraudu iedomātu virzienu taisnā līnijā attālinoties no krasta,nizlaižot potenciāli medīgākās vietas. Tās ir- lielajos "lomos" tīri melnā ledus laukumi un melnajā,caurspīdīgajā baltie laukumi un "lomi"
Bija reizes,kad asari atradu 2-2,5h gājienā līdz krastam. Peipusā,praktiski,katrā āliņģī atsauksies pa zivij,bet tie būs vieninieki un dienas garumā dažus kg salasīsit. Bet ja trāpīsi uz kvoruma,lomu krastā iznest būs grūti.
Pārlieku smalki rīki nav vajadzīgi. Ķikura pirinātājiem 0,12 aukla,domāju,optimālais variants. Ekselenti strādā svina krāsa.(par bļitkām cits stāsts) Peipis nav tas dīķis,kurā būtu kas jāiebaro!!! Jā,ik pa brīdim var kādu samīcītu ķikuru iemest āliņģī. Ja esi uz zivs,tā ņem nonstopā.Vienu velc vesala banda nāk līdz un piebarošana notiek pati no sevis.Velkot asaris apkakājas un pusplosīts sņetoks izbirst no mutes. Tad arī atliek murmuli iemērkt tikai zem ledus.2-3 būs momentā galā.
Za ribalku!
5.februāris 2017, 12:56 | links
 
Labrīt, kolēģi!Nespēju vien nobrīnīties par šeit uzdotajiem jautājumiem, kuri atkārtojas par licencēm, izmēriem utt. Ja copmanis spējīgs ieiet CL forumā, tad divās igauņu lapās visu var atrast (vēlams arī saprast). Ko dod dziļumu karte, koordinātes utt., ja zivs to ignorē un nestāv kā govs piesieta vienā vietā. Katram ir savas iemaņas, mērķa zivs un metodes. Mēģiniet, eksperimentējiet un viss notiks! Tāpēc jau tas ir brīnumezers! Ne asakas!

kalevs7, 5.februāris 2017, 11:24

Visi grib mācīties no citu pārbaudītām vērtībām.Vietas izvēli;aukliņas izmēru;mānekļa krāsu,svaru un barības komponenti uz āķa,kā arī vai ēsmu ņem labāk nekustīgu,vai uz''driblu''noteiktā laika periodā,kad brauc copēt..No tā atkarīgs loms!
5.februāris 2017, 11:59 | links
 
Labrīt, kolēģi!Nespēju vien nobrīnīties par šeit uzdotajiem jautājumiem, kuri atkārtojas par licencēm, izmēriem utt. Ja copmanis spējīgs ieiet CL forumā, tad divās igauņu lapās visu var atrast (vēlams arī saprast). Ko dod dziļumu karte, koordinātes utt., ja zivs to ignorē un nestāv kā govs piesieta vienā vietā. Katram ir savas iemaņas, mērķa zivs un metodes. Mēģiniet, eksperimentējiet un viss notiks! Tāpēc jau tas ir brīnumezers! Ne asakas!
5.februāris 2017, 11:24 | links
 
Vai ar Pērnavas kombaini,kuram ir trīs āķi ,atļauts makšķerēt Peipusa ezerā?
4.februāris 2017, 23:13 | links
 
Tikko ievēlos mājās no viendiennieka Peipsi jarve! šoreiz bijām trīs vīri un meitiņa- peciņa:)Pabijām izslavētajā RAPINA! Cilvēku mākonis! Aizbliezām uz trešo kilometru-nekā! Pagājām drusku atpakaļ, ap pl.9:00 uzgāju vakardienas lunkas un aizgāja! Smuka rauda 150 -200gr! Līdz 12:00 salasīju 9 kg! No 12:00 līdz 16:00 kā ar nazi nogrieza! Vēl sagrabināju 600gr:) Kopā 9,600kg! No rīta bija cerības ,ka būs ļoti jauki, bet sanāca kā sanāca!Vispār bija jauki, laiks superīgs! 0 grādu, bezvējš! Forši! varēja būt arī sliktāk! Rezultātā 9,600,8,700,8,200 un dāmītei 3kg (pirmo reizi uz brīnumezera)!
4.februāris 2017, 21:38 | links
 
Un mormiškas cik esmu dzirdējis uz banāniem ķiršu sarkani vai fosforizēti labi strādājot . Vai varbūt kādam ir citas domas?

Kramvils, 4.februāris 2017, 18:38

Disco bummbas
4.februāris 2017, 19:55 | links
 
Un mormiškas cik esmu dzirdējis uz banāniem ķiršu sarkani vai fosforizēti labi strādājot . Vai varbūt kādam ir citas domas?
4.februāris 2017, 18:38 | links
 
Dosimies uz kallaste
4.februāris 2017, 18:22 | links
 
Sveiciens!!! Vēršos ar jautājumu pēc palīdzības ! Nākam nedēļ beigās ar vēl trīs cilvēkiem dosimies izprovēt roku peipusā . Neesmu bijis ne reizi vēl tik lielos udenenos .Būs noteikti grūti saprast kur urbt caurumu cik tālu doties utt .Tāpēc varbūt kāds var izlīdzēt varbūt kādam ir pieejamas dziļumu kartes peipusam vai ja nav tad varbūt kāds var padalīties ar koordinātēm kurp doties meklēt zivi . P.S. Paldies!!!
4.februāris 2017, 18:18 | links
 
Varam paņemt 1 cilvēku rīt uz Peipusu maršrutā Cēsis-Valmiera-Valka,cena 8 eiro,copēsim visticamāk Saaritsa.
tel.29463446
4.februāris 2017, 17:44 | links
 
Tāpēc,ka celtniecības putas "Makroflekss" latviešiem jākrata veselas 60 sekundes, bet krieviem tikai 1 minūti.
4.februāris 2017, 15:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager