Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Cilvēks no Latgales ir cilvēks no Latgales.... :))

Bet ja tā nopietni, pašam pirms kāda gada gadijās Dus uzpildīt degvielu, samaksāt un maku ar dokumentiem, bankas kartēm utt atstāt uz bobika jumta, no kura pēc neilga ceļojuma, protams, viņš nokrita.....
un gadijās cilvēks no Jēkabpils, kurš katru dienu piegādā aptiekai preces maršrutā Jēkabpils- Rēzekne.... atrada paziņu manā pilsētiņā, kurš sameklēja mani ( man nepazīstams cilvēciņš) un iedeva numuru tam šoferītim, lai sazvanos un saņemu savus dokumentus nākamajā dienā.... ( Prieks arī par to ka manus dokumentus neatdeva savai paziņai :)) Bet atdeva tos man personīgi, dokumentu un naudas īpašniekam.... zīmīgi ka visa nauda bija makā :)) Tik vien, ka kāds bij pārbraucis pāri makam un Swedbankas karte, Lukoil karte bij pašķīdušas mazos gabaliņos uz asfalta...... pēc kāda mēneša veikalā arī atnesis kāds bija palikušus trešdaļu no bankas kartes :DDD Ir arī godīgi cilvēciņi uz zemes!
31.janvāris 2017, 12:41 | links
 
Atgriežotie pie tēmas par nozaudēto telefonu ziņoju ka pateicoties forumam un konkrēti arm(Armīnam no Balviem) telefons šodien ir atgriezies no garā ceļojuma mājās.Tagad tikai siltumu un iejūtību un cerams tas vēl kādu laiku kalpos!Lai dzīvo forums Copes lietas kur var apspriest ne tikai zvejas auklas un copes vietas bet arī atgriezt nozaudētās mantas.Patīkami ka ir godīgi un nesavtīgi cilvēki kuri pat atsakās no atlīdzības motivējot ka pašam varot tā sanākt.Visiem ne asakas!
31.janvāris 2017, 11:27 | links
 
Varbūt kādam interesē piektdien uz Peipi no Alūksnes. Tel 27307514
31.janvāris 2017, 09:10 | links
 
Sveiki,vai kads brauc uz peipusu 01/02/17,atrodos OGRE,LABPRAT PIEVIENOTOS,VARBUT IR VIETA BRIVA TEL;22046342
31.janvāris 2017, 08:50 | links
 
Varbūt kāds no Siguldas brauc 01.02 uz Peipusu,uz vienu dienu,un ir brīvas vietas?Ir interese.
31.janvāris 2017, 01:03 | links
 
Braucu uz peipusu (Kodavere) vai (Beresje) 01.02.17 ap 3.00 no madonas, 2 brivas vietas. Sīkāk pa mob.26498385
30.janvāris 2017, 21:07 | links
 
Sveiki!
Varbūt kāds var ieteikt naktsmājas Varņā?
Būtu ok ja varētu uzināt cenu un telefona nr.
30.janvāris 2017, 20:16 | links
 
28. janvārī ap 8.40 vīrietis ar sievieti šķērsojuši Igaunijas-Krievijas un atpakaļ robežu, kā rezultātā robežsargi viņus sodījuši.
27. janvārī ap 15:00 vīrietis ziņojis robežsargiem par apmaldīšanos miglā. Robežsargi veiksmīgi viņu nogādāja krastā pie mašīnas.
27. janvārī ap 11:20 robežsargi pamanīja piedzērušos makšķernieku, kurš meklēja savus biedrus. Robežsargi piezvanīja viņa dēlam un nogādāja krastā.
27. janvārī ap 18:00 sieviete ziņoja robežsargiem par pazudušu vīru, kuru veiksmīgi atrada.
30.janvāris 2017, 18:03 | links
 
Peipsile.ee makšķerniekiem, kas ar lielu aizrautību dodas makšķerēt uz Peipusa ezera, piedāvā sekojošus pakalpojumus:
- izmitināšanu lauku mājā un četrvietīgos kempingos
- laivu nomu
- transportu uz makšķerēšanas vietu uz ledus (ziemā)
- saunu, utt. ...

Mēs atrodamies Tartu novada Alatskivi pagastā Nina ciematā pašā ezera krastā.
Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +372 5073167 vai e-pastu kalale@peipsile.ee.
30.janvāris 2017, 17:52 | links
 
peipsile.ee
30.janvāris 2017, 17:50 | links
 
Vienai reizei var atļauties. Protams, ja 1. reizi, tad labāk ar kādu pieredzējušāku kolēģi, Bet ja līdzbraucēji kā ashukainis saka vai nu sāk čīkstēt, vai nevar mest mieru, jo nav maisu pieķēris,un tad apvainojas, un ja citi brauc tad atkal vai nu uz viņiem gaidi, vai viņiem apnīk.
Es uz jūru arī reizēm viens pats aizbraucu (400-500km), ar 90% ticamību, ka būs tukšums. Bet process. Process.
Pieredzējošiem sava kompānija. :D Esmu norūdījies gandrīz katru dienu uz ezera, nečīkstu.

Domaataajs, 30.janvāris 2017, 16:19

Alex, 30.janvāris 2017, 16:30


Tad lab! :)
30.janvāris 2017, 17:26 | links
 
Vienai reizei var atļauties. Protams, ja 1. reizi, tad labāk ar kādu pieredzējušāku kolēģi, Bet ja līdzbraucēji kā ashukainis saka vai nu sāk čīkstēt, vai nevar mest mieru, jo nav maisu pieķēris,un tad apvainojas, un ja citi brauc tad atkal vai nu uz viņiem gaidi, vai viņiem apnīk.
Es uz jūru arī reizēm viens pats aizbraucu (400-500km), ar 90% ticamību, ka būs tukšums. Bet process. Process.
Pieredzējošiem sava kompānija. :D Esmu norūdījies gandrīz katru dienu uz ezera, nečīkstu.

Domaataajs, 30.janvāris 2017, 16:19
30.janvāris 2017, 16:30 | links
 
Vienai reizei var atļauties. Protams, ja 1. reizi, tad labāk ar kādu pieredzējušāku kolēģi, Bet ja līdzbraucēji kā ashukainis saka vai nu sāk čīkstēt, vai nevar mest mieru, jo nav maisu pieķēris,un tad apvainojas, un ja citi brauc tad atkal vai nu uz viņiem gaidi, vai viņiem apnīk.
Es uz jūru arī reizēm viens pats aizbraucu (400-500km), ar 90% ticamību, ka būs tukšums. Bet process. Process.
30.janvāris 2017, 16:19 | links
 
Aizmirsu pateikt, ka pirmajā un pagaidām vienīgajā reizē aizbraucu uz Peipi, jo ļoti gribējās un 2.8 Quattro benzīns diviem copmaņiem tam nebija šķērslis... Ja gribās, visu var, vajag tikai gribēt....
Nesaskatu problēmu ar 2.0 benzīnu aizbraukt uz Peipi.... Nebraucam jau katru nedēļu uz Peipi, mums plānā kaut 1 reizi pa ziemu aizmaukt, ko arī cenšamies darīt...
30.janvāris 2017, 15:32 | links
 
SnitraM, tas ir priekš sevis, tā ir cita runa, bet neviens jau Tev nav jāved ar savu auto un jāsaka, kāds Tev patēriņš un pa cik pildies.... :))
Protams, ja ir vēlme var arī par baltu velti visus vest un viņiem vēl piemaksāt ( tādiem līdzbraucējiem, kas pat nav pazīstami :DDD )
Es neko nesaku, ja nav sava auto,bet ja Alex ir auto, jauns cilvēks, sēdies un laid uz Peipi, pie tam jebkurā sev vēlamā dienā, nevis brīvdienās, kad lielākā daļa copmaņu tiek deļ darba- jo darba dienās jāstrādā.....
30.janvāris 2017, 15:26 | links
 
Cik tad te vairs palicis, drīz Peipis beigsies un nekur nebūsi aizbraucis.... ( Diezgan reāla situācija, ņemot vērā prasības ( Dīzelis, lai paņem 2 pasažierus utt...) vienu pasažieri, ja kādam pajūk kompānija vēl ok, bet divas vietas lai atbrīvotos Latgalē, diezgan nereāli, manuprāt...
Tikai uz degvielas izmaksām var necerēt, JO pats vienīgajā reizē kad biju, izjutu jautrību negulēta nakts turp braucot, kamēr pasažieri saldi čuč, un pēc dienas pavadītas Peipusa plašumos vēl braukt atpakaļ, kad pasažieri atkal čuč..... es principa pēc prasītu no tādiem pasažieriem 2kāršus ceļa izdevumus, degviela un par nogurumu, kamēr citi atpūšās.... :))
Man arī tie bija 700 km pa atkalu un tik lija un sala klāt visu dienu, ceļi ne kaisīti neko... īstenībā jautrs brauciens, kas paliks atmiņā uz visiem laikiem....
Nekā personīga, bet tā arī ir!
Lētāk tāpat nesanāks... tikai ja brauc ar savu auto, pats sev saimnieks, ņemot vērā, ka tā būs Tev pirmā reize Peipusā ( un ņemot makšķernieka pieredzi un iemaņas).... moš nepatiks vai vēl kas un nīksi tur tik, cik tas vedējs gribēs copēt? - zūd viss copes prieks tādejādi....
30.janvāris 2017, 15:22 | links
 
Alex, zini kā ir ar makšķerēšanu??? - Jagribās, tad nav ko vilkt gumiju garumā, sēdies un brauc!!!
Īsti makšķernieki hobijam naudu neskaita :)) atsist tāpat neizdosies pirmajā reizē :DDD

ashukainis, 30.janvāris 2017, 15:11


Neskaita, neskaita - bet domā ka rēķini, skolas, nodarbības, sports, medicīna utt tāpat jāapmaksā būs no kaut kā. Es ka brauc man nepatīk mazie dīzeļi - nav forši, bet ka brauc uz cop 500 km ar vidējo 4.5 l/100 (kas noliets no citu rezerves pa 0.75 e/l) tas gan man patīk.
30.janvāris 2017, 15:19 | links
 
Alex, zini kā ir ar makšķerēšanu??? - Jagribās, tad nav ko vilkt gumiju garumā, sēdies un brauc!!!
Īsti makšķernieki hobijam naudu neskaita :)) atsist tāpat neizdosies pirmajā reizē :DDD
30.janvāris 2017, 15:11 | links
 
Tu no Liepājas brauc vai Tev arī baigais dvižaks:D?

ALNIS07, 30.janvāris 2017, 14:23

730 km. veca mašīna, kura ēd daudz benzīna. visa nauda aiziet benzīnā.
30.janvāris 2017, 14:28 | links
 
Tu no Liepājas brauc vai Tev arī baigais dvižaks:D?
30.janvāris 2017, 14:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager