Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
P.S/ Bet kaifs vilkt stāvot ceļos
22.janvāris 2017, 13:46 | links
 
Pirmdien,otrdien Mustvē divas dienas uz 0.1 attiecīgi 8.6 un7.6 lielākais 520 gr mazākais 80.Ar blitku Esti puikas uz pusi mazāk.Tas iepriekš teiktajam.Jā viens pirsings palika, bei ne svara dēļ , mezgls gadijās
22.janvāris 2017, 13:44 | links
 
Arii murmenes speelee ir tik daudz nianshu.Patreiz vairaak saaku apguut bezmotilku.Peedeejo reiz uzraavos uz super copi Peipii un neko daudz neatpaliek no bljitkas intensivitaates zinjaa.Zinaatniskos noluukos esmu saacis arii pafilmeet zem uudens,daudz ko var pamaaciities un uzlabot veel.
22.janvāris 2017, 13:39 | links
 
Es vispār nesaprotu kā var to murmuli tirināt.,beigās pats līdzi sāc tirināties kā murmulis.Pirmos 5,6gadus notirināju un kad trāpiju uz ņēmienu ar bļitku tad sapratu ka tas pavisam cits kaifs.Varu visu dienu bļitku raustīt kaut vai necope,nav problēma.Bļitka ir jāizjūt.

orests, 22.janvāris 2017, 12:51


piekrītu,kga nekad uz bļitku uz kļovu nēsmu trāpijis,bet kkā sjūta ir ka vajag raustīt viņu un gan jau būs,kgan ar murmilīti ar ir savs kaifs.....it sevišķi uz sporta auklām un inventāra,,agrāk raustīju murmuļus ar 0,12 lielus murmuļus,tad izmeiģināju 0,06 aukliņu un mikro murmulīti,,tas ir kaifs,pat 100g asarītis ir ko vēŗts...... :)
22.janvāris 2017, 13:36 | links
 
piekrītu,man arī lielākais asars ir uz bļitku.abām lietām ir svs kaifs
22.janvāris 2017, 13:30 | links
 
Katram jau savs,bet nekā tur tupa nav.Bieži vien ar murmuli izvelk vairāk nekā ar bļitku.,tikai ar bļitku ir labāka kvalitāte lomam.,lielāki asari un nav visāda roida(ķīsīši,plicīši,raudiņas,mikro asarīši).
22.janvāris 2017, 13:28 | links
 
ja gribi tupa dauzīt asarus, tad bļitka,ja gribi pakaifot tad murmiška,itsevišķi ja kāds breksis pa starpai uzsēžas
22.janvāris 2017, 13:17 | links
 
Es vispār nesaprotu kā var to murmuli tirināt.,beigās pats līdzi sāc tirināties kā murmulis.Pirmos 5,6gadus notirināju un kad trāpiju uz ņēmienu ar bļitku tad sapratu ka tas pavisam cits kaifs.Varu visu dienu bļitku raustīt kaut vai necope,nav problēma.Bļitka ir jāizjūt.
22.janvāris 2017, 12:51 | links
 
Galvenaa fishka Peipii ir noimiteet snjetoku un viss.Protams bljitku meistariem tas ir maizes darbs un visiem speekiem staastiis preteejo.Katram savs.Kaadreiz uzraustu arii bljitku,bet noteikti ne mana prioritaate.
22.janvāris 2017, 10:22 | links
 
zivniks tad kad uz 0.1mm izvilksi 1kg asari,sapratiisi par ko runaaju.Tieshaam domaa ka neesmu ar blekji meegjinaajis?Paskaties manus albuumus un sapratiisi ka ir maz kas,ko es copee veel neesmu pameegjinaajis.Vienkaarshi izveelos starp kvalitaati un kvantitaati
22.janvāris 2017, 10:18 | links
 
To Ruu: Atliek tikai pasmaidīt par viedokli- ka uz bļitku nav nekāda prieka un mākas:) Turpini mocīt sarkanos tārpiņus- un sātīgi ēst saķertos strīpaiņus:) - tad kad sapratīsi "dzelzs" padarīšanas - ceru, ka atcerēsies šo savu "stingro" viedokli:)

zivniks, 22.janvāris 2017, 10:01


Kas nu ir , tas nu ir , 100% taisnība , bļitku ir jāizprot , un tad tā mormenes tirināšana nekādu prieku vairs nesniedz vispār .
22.janvāris 2017, 10:16 | links
 
Vakar Kalaste asari ķērās švaki,ja bija tad skaisti.Pārsvarā ķērās raudas .Kopă bijām trīs vienam 5kg,7kg un 9kg,bija pieci brekši,no tiem 2gab virs kilograma.
22.janvāris 2017, 10:14 | links
 
To Ruu: Atliek tikai pasmaidīt par viedokli- ka uz bļitku nav nekāda prieka un mākas:) Turpini mocīt sarkanos tārpiņus- un sātīgi ēst saķertos strīpaiņus:) - tad kad sapratīsi "dzelzs" padarīšanas - ceru, ka atcerēsies šo savu "stingro" viedokli:)
22.janvāris 2017, 10:01 | links
 
Es nepaarmetu ja cilveeks sakjer sev,vai savai gjimenei cik var apeest,bet kad tas kljuust par biznesu...

Ruu, 22.janvāris 2017, 09:19

Cilvēks grib sapelnīt benzīnam. :D

Alex, 22.janvāris 2017, 09:38



Piemaajas ezeraa ar var nokjert kaadu zivi un nebuus jaapelna benziinam
22.janvāris 2017, 09:45 | links
 
Es nepaarmetu ja cilveeks sakjer sev,vai savai gjimenei cik var apeest,bet kad tas kljuust par biznesu...

Ruu, 22.janvāris 2017, 09:19


Cilvēks grib sapelnīt benzīnam. :D
22.janvāris 2017, 09:38 | links
 
Igauniem mees nepatiikam - jo kjeram ar saviem sarkanajiem tarpiniem un lienam klaat tur kur notiek darbs ar dzelzhiem:) pat leishi taa nedara:) vai tad taa nav?

zivniks, 21.janvāris 2017, 22:50


Viena lieta kad atbrauc uz 2 dienaam pacopeet,otra kad tur dziivo meenesi un uz ledus velcies kaa uz darbu.Manaas aciis nearko neatshkjiries no tiikliniekiem.Es baudot procesu uz murmulja savelku tos 10 kg atlases asara(mazos laizhot valjaa).Protams uz bljitku var pievilkt vairaak,bet no taa procesa pilniigi nekaadas baudas,tik cik to cukurmaisu stiept krastaa.Te pagaajusho gad ar vienu leishu krievu biju Zviedrijaa,zini pretiigi,kad 100% viss kas nokjerts tiek baazts kulee,lai tikai buuutu tie entie kilogrami un kaads cents vairaak.Vienkaarshi cilveeciska negausiiba,nekas vairaak.Ja tu par to ka es nemaaku savilkt tos 20+kg tad tavupraat kaada maaka tur vajadziiga?Traapi uz baru un nolaid bljitku lejaa.Es nepaarmetu ja cilveeks sakjer sev,vai savai gjimenei cik var apeest,bet kad tas kljuust par biznesu...
22.janvāris 2017, 09:19 | links
 
Открыт сезон зимней рыбалки 2017 года! Начиная с 10 января открывается выход на лед пешком и на транспорте. Выход на лед в этом году затруднен из-за торосов около берега. На транспорте начнем выезжать не раньше 20 января. Проживание в нашем мини-отеле открыто с 10 января. Ждем всех любителей рыбалки в гости!

Peipsile.ee makšķerniekiem, kas ar lielu aizrautību dodas makšķerēt uz Peipusa ezera, piedāvā sekojošus pakalpojumus:
- izmitināšanu lauku mājā un četrvietīgos kempingos
- laivu nomu
- transportu uz makšķerēšanas vietu uz ledus (ziemā)
- saunu, utt. ...


Mēs atrodamies Tartu novada Alatskivi pagastā Nina ciematā pašā ezera krastā.
Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni +372 5073167 vai e-pastu kalale@peipsile.ee.
22.janvāris 2017, 02:38 | links
 
Uii cope svaki... uz blitku dabuji 10 zandarts :) protams atlaidu. divas bija apm 25cm :)
21.janvāris 2017, 22:59 | links
 
Igauniem mees nepatiikam - jo kjeram ar saviem sarkanajiem tarpiniem un lienam klaat tur kur notiek darbs ar dzelzhiem:) pat leishi taa nedara:) vai tad taa nav?
21.janvāris 2017, 22:50 | links
 
Šodien baigā necope, uz bļitku tikai 6 asarēni. Ar murmuli arī tikai ar lielu lūgšanos, pat ķīsis negribēja ņemt. Tas vis Sāritsā no 2 km dziļuma līdz krastam. Kopējais svars 2,5 kg ar 70 līdz 150 g asarēniem. Pēc iepriekšējās nedēļas copes likās, ka rudenī visa zivs ir izsmelta ar traļiem, bet gan jau atkal būs cope un būs laba zivs. Tiekamies Peipusā!!!
21.janvāris 2017, 22:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager