Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Cik km no krasta copejat
19.janvāris 2017, 22:57 | links
 



Barakuda māk to ZV izdancināt 14,8 kg :)
19.janvāris 2017, 21:17 | links
 
Otra diena, tocka ta pati kas vakar. Cope labaka. Tika paris smuki asuki. Tatad, pirma diena 7,5kg (60 zivis) un otra diena 11,5kg (100 gab.). Kisi netika skaiti.
19.janvāris 2017, 21:16 | links
 
Sveiki visiem, kā ar copi kallastē
19.janvāris 2017, 21:12 | links
 
Pazudusi jaka!
Šodien un vakar copē uz Peipusu bija devies mans tēvs, taču, pārplīstot ragaviņām pārvilktajai gumijai, vējš aizpūta viņa vējjaku. Tas notika Rannā, pie Hillara. Jaka spilgti dzeltena ar melnu, kabatā mobilais telefons, ID karte uz Anda vārda.
Ja kāds šo jaku ir redzējis un atradis, lūdzu, sazinieties ar mani - 22419535
Atlīdzība garantēta!
19.janvāris 2017, 18:49 | links
 
Cope Peipsi jarvē, daudziem vairāk ir piedezīvojums kā gaļas ieguves veids. To auru vienkārši vajag izbaudīt. :)

urmaas, 19.janvāris 2017, 15:38


Viedi vārdi!
19.janvāris 2017, 17:07 | links
 
Man šis forums par Peipusa copi patika ...
Iesaku izlasīt foruma noteikumus (17.5.punts) un izbeigt ķengāties.
Nevienam nav ne tiesisku, ne morālu tiesību, ignorējot noteikumus (foruma noteikumus) pārmest kat ko citiem, kas nav pārkāpuši nekādus noteikumus (piemēram: makšķerēšanas ...)...
19.janvāris 2017, 15:56 | links
 
Kam patīk meita, kam kleita, kam meitas māte! katram sava taisnība - likumu nepārkāp - tatad viss ir OK, ja kadam skauzh - ta jau ir viņa problēma. mani jau sen aizcinaja uz Peipsijaarvi - lai cik troks copermans buutu nebraucu un nebraukshu - taja pat laikaa ar kaifu klausos dzhekus kur staasta kaa ir gaajis TUR!!
19.janvāris 2017, 15:45 | links
 
Cope Peipsi jarvē, daudziem vairāk ir piedezīvojums kā gaļas ieguves veids. To auru vienkārši vajag izbaudīt. :)
19.janvāris 2017, 15:38 | links
 
Degunā tev iepirst
19.janvāris 2017, 15:17 | links
 
Ronijs
5 +
19.janvāris 2017, 13:39 | links
 
Tas ka labu copi var atrast arī tuvāk pie krasta esmu pieredzējis nevienu reizi vien,starp citu lielāko asari ko esmu redzējis noķerot vīrs izvilka Omedu 0.5km no krasta uz bļitku un svēra 2.850kg.
19.janvāris 2017, 13:25 | links
 
Neredzu jēgu braukt tādu gabalu, lai vilktu tos zirga zobus!

Skrabars, 19.janvāris 2017, 12:56
Tev neviens neliek braukt. Sēdi mājās, un pird dīvānā.

Ronijs, 19.janvāris 2017, 13:12


:)))labs
19.janvāris 2017, 13:15 | links
 
Neredzu jēgu braukt tādu gabalu, lai vilktu tos zirga zobus!

Skrabars, 19.janvāris 2017, 12:56

Tev neviens neliek braukt. Sēdi mājās, un pird dīvānā.
19.janvāris 2017, 13:12 | links
 
Neredzu jēgu braukt tādu gabalu, lai vilktu tos zirga zobus!
19.janvāris 2017, 12:56 | links
 
Vakar un aizvakar Ranna, 1,5-2,0 km, pa divām dienām salasīju 6,5 kg asaru, strādāju ar blekji. Redzēju vīrus, kas bija raudas labi pavilkuši...
19.janvāris 2017, 12:14 | links
 
to iconcept.lv
Kungi, ļoti labs acij baudāms darbs! :) HD video kvalitāte, skaņa un teksts, ja nekļūdos, tad bez neviena lamu vārda, priecē. Malači, vienkārši superīga video atskaite. Arī pati cope bija veiksmīga un loms labs. Ja kāds tur saredzēja pārmērības, lai ieskatās delfim.lv pēdējo video šedevru. Tur viņam būs daudz vairāk ko teikt; gan maisi, gam matj-perematj. Bet arī šos vīrus nenosodu, jo laba vobla ar alu draugu kompānijā smeķē labi. :) Ne asakas visiem Peipusa plašumos!
19.janvāris 2017, 09:42 | links
 
es lasu so foruma sadalu un brinos.cienijamie zeni,tevi un vectevi,beidzam kost viens otram kaja. nu paveicas dzekiem un nokera tos 15 kg.ja palasa atskaites tad pirms tam ne tuvu nav tadu labu rezultatu.ja igauni uzskatitu,ka asaris Peipusa ir izmirstosa suga noteiktu loma normu un viss.es pats neesmu bijis Peipsa uz copi.jauniba kaut ka nesanaca,a tagad no Liepajas talu.un it ka tepat asaru pietiek.toties mani jaunakie radini brauka uz turieni.vakar zvanija krustdels un teica ka atvedis 12 kg asaru.bet pirms tam bijis tuksais izklupiens. pagasziem dels bija viena drausma necopes reize. atveda 1 kg un parejiem trim bijis vel sunainak.tatad panemot matematisko videjo nemaz tik briesmiga izkausana nesanak.ta ka Plesiga kungs,Jus velti puikam cekula ieklupat. mums te Liepajas puse citas problemas-svaki ar ledu.cilveki riske un lien uz plano.pats vakar biju Durbes ezera.pirmais izgajiens.loms necils- 1lidaka 1 kg un 3 asari 600 g 550 g un 250 g.ta ka mani ar var pieskaitit galeniekiem.bet ne par to stasts.vakar pecpusdiena palika silts un saka lit.visu nakti lija ka pa Janiem.izskatas ka soziem tas bija gan pirmais,gan pedejais izgajiens uz ledus.ta ka kamer Peipusa ir ziema brauciet un keriet.ka saka baudiet ziemas copes priekus.daudz nenemat galva,ja kads kaut ko parmet.copet ir forsi.
19.janvāris 2017, 09:24 | links
 
Šeit video atskaite no mūsu Peipusa lieliskās copes 13. un 14. janvārī.



iconcept.lv, 18.janvāris 2017, 10:57


Noskatijos ;) Ja skaista cope , ja veči malači , JA INTERESANTI ;) - Bet cukura mais ar asarišiem - 15 - 50 kg - VEČI JUS KO BADA ESAT :( ? JUMS EST NAV KO :( Ja ķerat sporta pec un pectam pardodat ( vai nododat labdaribas iestadem ) OK , bet ja savam vajadzibam - nu moins :(

Ja godigi izskatas pec badmiru bara ( naudiņas kartigam ziemas terpam pietika bet maizitei - na ni ) ?

Atbalstu comaņus - copeju kaifam + paturu tik cik vajag uz doto momentu partikas programmas izpildej - 50 kg trissimt gramigu asarišu ir badmiras un gaļenieki :(

Atvainojos ja aizskaru kada copmaņa jutas personigi - bet Jusu deli un mazdeli Jums paldies neteiks :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 17:43

Zini frukt!Tādu kā Tevis pēc,šitajā forumā vairs neraksta un neliek atskaites daudzi norm makšķernieki...Pilnigi riebjās šitā latviešu(kā teicienā-ĪSTS LATVIETIS) nodiršana!Mani kaut var izdzēst arā no šejienes,bet vienu pateikšu-tādi kā Tu, te ir ļoti daudz un Jūs visi te visu pishat arā!Būtu labāk kādreiz uzrakstijis kādu atskaiti vai ielicis kādu bildi.Bet tādiem kā tev,šito gan jau izlasot(ka kāds Tev pievērš uzmanību),gan jau biksītes palika slapjas:)
18.janvāris 2017, 22:43 | links
 
Šodien varņa, līdz 12 km. Aptuveni 70 caurumi izborēti, kā rezultātā 6 asari un 8 raudas. Pirmo reiz tik bēdīga cope
18.janvāris 2017, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager