Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Skiperis
Pērnavniekus ņetroš. :D
18.janvāris 2017, 20:31 | links
 
Labs video - pat sajutu kā asaris cīnās. Nav ko aurēt - nemaz tik daudz to zivju nebija. Palasiet Pērnavas forumus, tad sapratīsiet, kas ir daudz zivju. Tur tiešām copē maisiem un arī mūsu bāleliņi piepelnās. Puišiem pa rimi maisiņam - tikai savai iztikai un, protams, copes priekam. Ne asakas!
18.janvāris 2017, 20:20 | links
 
Ja kādam interesē - 5dien agri no rīta izbraucam no Valmieras, uz Mustvi. Uz 7:00 tā lai esam tur. Svētdien pēc copes mājās. Ir rezervētas divas istabiņas pa divām gultām katrā, tagad esam divi, vēl diviem atrastos vieta ( auto volvo džips, viss ar komfortu :) )
Naktsmāja no cilvēka 30 eiro par divām naktīm ( pie Ignata... tie kas zina, arī zina, ka viss vislabākajā kārtībā)

P.s. varam atpūsties, kopā vai atsevišķi, nav svarīgi, vizbuļu dzērieni arī katram pēc saviem ieskatiem :)

Ja kas, uzraksti vēstulē, tad jau iedošu nr
18.janvāris 2017, 19:58 | links
 
plēsīgas-ja jau tev tik ļoti tīk ķer un atlaid tad izveido jaunu sadaļu -ķer un atlaid noteikti ka būs piekritēji un varbūt kāds pievienosies.
18.janvāris 2017, 19:53 | links
 
To Iconcept
Asari uz kili izcelt, jā forši, tiešām reta trofeja. Jums dziļums ļāva izbaudīt cīņas priekus, es savu pēdējo, gandrīz kilīti, izcēlu no divu metru dziļuma blakus nogāztam kokam, tak kuprainim vairāk par metru no cauruma dancot nedevu.
Apsveicu ar trofeju.
Ar cieņu.
18.janvāris 2017, 19:45 | links
 
sveiki Copmaņi.
5dien ir doma braukt uz peipusu
2.dienas 1.nakts 7dien mājās.
ir 3.brīvas vietas.
būtu vēlams no jelgavas raj.
vēl
būtu vēlams kāds kurš ir bijis jo es braucu pirmo reiz
18.janvāris 2017, 19:40 | links
 
Paldies Tiem kas saprata mani pareizi :) Tiem kas mani uzskata par kašķi - ari paldies ;)

Pašam cope patik princips noķer un atlaid ( lai maniem berniem un mazberniem paliek ) paturu tikai lai uzestu svaigu un gardu zivtiņu :)

Pie skauģiem nesmu pargajis - bet no savas rugtas pieredzes zinu ka saldetas zivs filejas nu nelien iekša ka svaiga zivtiņa , un ja vel pastav menesi saldetava tad vispar - kartigs - pe :)

P/S bildes galerija nesmu licis gadus tris vai vairak - tapec laikam ejot ari mana dzive kautkas ir mainijies ( esmu vectevs ) un domajot par to kas paliks maniem mazberniem - palika skumji :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 18:39

tač beidz raudāt, vectēv! sāk besīt šitie mūžīgie čīkstuļi par c&r. Kad atskaites neviens neraksta, tad nav labi, kad raksta, atkal nav labi kādam. Moš uztaisi savu sektu un atsevišķu forumu tikai c&r piekritējiem un moš vispār kļūsti par veģetārieti un ēd zāli, savādāk drīz no mežiem pazudīs stirnas un citi dzīvnieki, ja turpināsim ēst viņus.

dev, 18.janvāris 2017, 19:00


Aga Dev , beidzam čikstet , zivis upe - nah-j grabjam ko var :) ar murdiem vai tikliem po-uj :) koki meža - certam nost :) Ko meza zveri vel staiga - nošaut ;) Redz te vec muļķis satirijis upes krastus , nolicis laiviņu un iebarojis zivtiņas - skaidrs - piedirst - laivu pa burbuli un iebarotaja vieta - tiklu pari :( Pec mums kaut vai udens pludi :(

Peipus ari nav bezizmera , gadus desmit atpakaļ 300 - 400 gramus smagu asari lamadamies meta atpakaļ :( Jocigi vai ne ?

Labi beigšu čikstet - paldies visiem kas uzklausija un ne asakas visiem ;)
18.janvāris 2017, 19:33 | links
 
Paldies Tiem kas saprata mani pareizi :) Tiem kas mani uzskata par kašķi - ari paldies ;)

Pašam cope patik princips noķer un atlaid ( lai maniem berniem un mazberniem paliek ) paturu tikai lai uzestu svaigu un gardu zivtiņu :)

Pie skauģiem nesmu pargajis - bet no savas rugtas pieredzes zinu ka saldetas zivs filejas nu nelien iekša ka svaiga zivtiņa , un ja vel pastav menesi saldetava tad vispar - kartigs - pe :)

P/S bildes galerija nesmu licis gadus tris vai vairak - tapec laikam ejot ari mana dzive kautkas ir mainijies ( esmu vectevs ) un domajot par to kas paliks maniem mazberniem - palika skumji :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 18:39
18.janvāris 2017, 19:30 | links
 
Nevajag viena indivīda domas uztvert ka tādu ir daudz. Tipisks tipiņš kas nekad nevienam nepateiks paldies ,vai lūdzu ,vai bez skaudības spēs kādu uzslavēt,papriecāties par citu meistarību un veiksmi. Tos sauc par īgņām.
18.janvāris 2017, 19:28 | links
 
Paldies Tiem kas saprata mani pareizi :) Tiem kas mani uzskata par kašķi - ari paldies ;)

Pašam cope patik princips noķer un atlaid ( lai maniem berniem un mazberniem paliek ) paturu tikai lai uzestu svaigu un gardu zivtiņu :)

Pie skauģiem nesmu pargajis - bet no savas rugtas pieredzes zinu ka saldetas zivs filejas nu nelien iekša ka svaiga zivtiņa , un ja vel pastav menesi saldetava tad vispar - kartigs - pe :)

P/S bildes galerija nesmu licis gadus tris vai vairak - tapec laikam ejot ari mana dzive kautkas ir mainijies ( esmu vectevs ) un domajot par to kas paliks maniem mazberniem - palika skumji :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 18:39


tač beidz raudāt, vectēv! sāk besīt šitie mūžīgie čīkstuļi par c&r. Kad atskaites neviens neraksta, tad nav labi, kad raksta, atkal nav labi kādam. Moš uztaisi savu sektu un atsevišķu forumu tikai c&r piekritējiem un moš vispār kļūsti par veģetārieti un ēd zāli, savādāk drīz no mežiem pazudīs stirnas un citi dzīvnieki, ja turpināsim ēst viņus.
18.janvāris 2017, 19:00 | links
 
Šeit video atskaite no mūsu Peipusa lieliskās copes 13. un 14. janvārī.



iconcept.lv, 18.janvāris 2017, 10:57


Noskatijos ;) Ja skaista cope , ja veči malači , JA INTERESANTI ;) - Bet cukura mais ar asarišiem - 15 - 50 kg - VEČI JUS KO BADA ESAT :( ? JUMS EST NAV KO :( Ja ķerat sporta pec un pectam pardodat ( vai nododat labdaribas iestadem ) OK , bet ja savam vajadzibam - nu moins :(

Ja godigi izskatas pec badmiru bara ( naudiņas kartigam ziemas terpam pietika bet maizitei - na ni ) ?

Atbalstu comaņus - copeju kaifam + paturu tik cik vajag uz doto momentu partikas programmas izpildej - 50 kg trissimt gramigu asarišu ir badmiras un gaļenieki :(

Atvainojos ja aizskaru kada copmaņa jutas personigi - bet Jusu deli un mazdeli Jums paldies neteiks :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 17:43


15Kg asaru palielam nekas daudz nav ja reizi gadā aizlaiž un Peipi. dažas ēdienreizes
18.janvāris 2017, 18:48 | links
 
Šeit video atskaite no mūsu Peipusa lieliskās copes 13. un 14. janvārī.



iconcept.lv, 18.janvāris 2017, 10:57


Noskatijos ;) Ja skaista cope , ja veči malači , JA INTERESANTI ;) - Bet cukura mais ar asarišiem - 15 - 50 kg - VEČI JUS KO BADA ESAT :( ? JUMS EST NAV KO :( Ja ķerat sporta pec un pectam pardodat ( vai nododat labdaribas iestadem ) OK , bet ja savam vajadzibam - nu moins :(

Ja godigi izskatas pec badmiru bara ( naudiņas kartigam ziemas terpam pietika bet maizitei - na ni ) ?

Atbalstu comaņus - copeju kaifam + paturu tik cik vajag uz doto momentu partikas programmas izpildej - 50 kg trissimt gramigu asarišu ir badmiras un gaļenieki :(

Atvainojos ja aizskaru kada copmaņa jutas personigi - bet Jusu deli un mazdeli Jums paldies neteiks :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 17:43
18.janvāris 2017, 18:46 | links
 
Paldies Tiem kas saprata mani pareizi :) Tiem kas mani uzskata par kašķi - ari paldies ;)

Pašam cope patik princips noķer un atlaid ( lai maniem berniem un mazberniem paliek ) paturu tikai lai uzestu svaigu un gardu zivtiņu :)

Pie skauģiem nesmu pargajis - bet no savas rugtas pieredzes zinu ka saldetas zivs filejas nu nelien iekša ka svaiga zivtiņa , un ja vel pastav menesi saldetava tad vispar - kartigs - pe :)

P/S bildes galerija nesmu licis gadus tris vai vairak - tapec laikam ejot ari mana dzive kautkas ir mainijies ( esmu vectevs ) un domajot par to kas paliks maniem mazberniem - palika skumji :(
18.janvāris 2017, 18:39 | links
 
Ir 2 brīvas vietas 21un22datums no Rīgas.Bet, varbūt Mēs divi cilvēki var uzsēsties uz astes kādam kurš brauc uz divām dienām?Zvaniet 28450708 sarunāsim.
18.janvāris 2017, 18:29 | links
 
::)) Labs Video. Veči apsveicu !!! Izkataas peec staavaa krasta pecc atminjas nu vismaz pahoža na to. Lai veicaas turpmaak !! Za ribalku !
18.janvāris 2017, 18:17 | links
 
Atvainojos ja aizskaru kada copmaņa jutas personigi - bet Jusu deli un mazdeli Jums paldies neteiks :(

plesigais, 18.janvāris 2017, 17:43


Viss kārtībā, cienu Tavu viedokli.

Braucam uz Peipusu reizi gadā, pirmo reizi trāpijām uz tik labu copi. Paņēmu 15kg ar smuku zivi, ko ar to iesāku? Smuki nofilēju, saliku pa porcijām un saldētavā iekšā, ģimenei būs visu ziemu ļoti garda zivs. Vai nav lieliski?! Tagad dodoties copē tepat Latvijā, varēšu drošu sirdi laist vaļā, ziemas norma izpildīta!

Starpcitu, skatos Tavā galerijā, smuka bļoda ar sīkiem asariem ar komentāru "par spiti visiem skaugiem sodienas loms ,un viens pirsings lidakai!", kāds pārgājis skauģu pusē vai kā? :)

Dzīvosim draudzīgi, nemeklēsim kašķi kur tas nav jāmeklē. Lai Tev viss izdodās! ;)
18.janvāris 2017, 18:16 | links
 
[quote] Atvainojos ja aizskaru kada copmaņa jutas personigi - bet Jusu deli un mazdeli Jums paldies neteiks :( [quote]

kad ēdīs taukainu muti asarīšu filejas, kas no saldētavas uz pannas čurkstē, gan jau pateiks ;)
18.janvāris 2017, 18:16 | links
 
::)) Labs Video. Veči apsveicu !!! Izkataas peec staavaa krasta pecc atminjas nu vismaz pahoža na to. Lai veicaas turpmaak !! Za ribalku !
18.janvāris 2017, 18:11 | links
 
Vēl viens BAMBIS !!!!!
18.janvāris 2017, 18:10 | links
 
Šeit video atskaite no mūsu Peipusa lieliskās copes 13. un 14. janvārī.



iconcept.lv, 18.janvāris 2017, 10:57



Noskatijos ;) Ja skaista cope , ja veči malači , JA INTERESANTI ;) - Bet cukura mais ar asarišiem - 15 - 50 kg - VEČI JUS KO BADA ESAT :( ? JUMS EST NAV KO :( Ja ķerat sporta pec un pectam pardodat ( vai nododat labdaribas iestadem ) OK , bet ja savam vajadzibam - nu moins :(

Ja godigi izskatas pec badmiru bara ( naudiņas kartigam ziemas terpam pietika bet maizitei - na ni ) ?

Atbalstu comaņus - copeju kaifam + paturu tik cik vajag uz doto momentu partikas programmas izpildej - 50 kg trissimt gramigu asarišu ir badmiras un gaļenieki :(

Atvainojos ja aizskaru kada copmaņa jutas personigi - bet Jusu deli un mazdeli Jums paldies neteiks :(
18.janvāris 2017, 17:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager