Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
ap 3 robežsardzes airobuss piebrauca 50 m no manis ( ap4 -to km) izurba kontrolcaurumu, un aizmauca tālāk- pie d..s viņiem biju gan es , gan tie kas bija vel tālāk ieggājuši!!!!!!!!!

arko, 16.marts 2016, 09:10

Te daudz tādu ''pasaku teicēju''ar bildēm,kuram jūra līdz ceļiem,par pareizrakstību,kas Peipusu tikai bildēs redzējis,un kuri ķer ''batonus'' ik pārdienu.Ja noteikts 1,5km,tad svēdien arī ap Ninasi,kas bija 3km , piebrauca brīdināja lai dodas uz krastu.
16.marts 2016, 15:47 | links
 
ap 3 robežsardzes airobuss piebrauca 50 m no manis ( ap4 -to km) izurba kontrolcaurumu, un aizmauca tālāk- pie d..s viņiem biju gan es , gan tie kas bija vel tālāk ieggājuši!!!!!!!!!
16.marts 2016, 09:10 | links
 
Tie, kas bija pārkāpuši 1,5 km robežu, skriešus laidās no robežsardzes kutera. Tā ka 4 km vajadzētu izdalīt vismaz ar 3, ja nebiji starp tiem, kas skrēja ar visām parpalām krasta virzienā.
Jā, cope vakar īpaši kaprīza, 2-3 kg jau bija labs rezultāts. Dažam kompānijā tikai pa padsmit asariem. Asari vēl ar dēlām, kas varētu norādīt uz to, ka ziema neatkāpjas. Tālāk no krasta ledus krietni biezāks un pietiekoši stingrs. Ja turpinās naktīs piesalt, tad vēl var sagaidīt labākas copes dienas.
14.marts 2016, 08:15 | links
 
Saņēmos aizbraukt vakar(13.03) uz peipi- vieta NINASI! Ledus biezs , bet jau stipri kristālīgs un dikti viegli urbjas! Cilvēki ļoti daudz.
Cope pārsvarā 1.0 - 2.5 km no krasta -dziļums ap 2 m., ņēma ļoti švaki, no cauruma pa vienam vai diviem asarīšiem , bet ķīši stipri vairāk! izmērs pavisam normāls 100-250g. iegāju kādā 4 km., cerēdams uz zivi , bet tur pat ķīši nebija - nācu atpakaļ! Vislabāk ņēma ap 5 vakarā !
Salasiju 3,5kg asarus un 0.5kg raudas.
14.marts 2016, 07:59 | links
 
tas bija domats visparigi :)
13.marts 2016, 00:20 | links
 
tam ezeram ari ir pienacis tas laiks ja nav velesnas atpusties ar draugiem-labu viru kompanija vai vel kāds attaisnojoss iemesls sievam un merkis ir tikai zivis vismaz paris pannam tad tur nav ko meklet tiem kam nav ipasas koordinates vai veiksme naviga :) neesmu pesimists bet labakie lomi tomēr ir latvija iznemot paris gadijumus :)

rexis, 12.marts 2016, 21:28

Neteicu ka nav zivju,runa gāja par ledus kristalizēšanaos.........
12.marts 2016, 22:23 | links
 
tam ezeram ari ir pienacis tas laiks ja nav velesnas atpusties ar draugiem-labu viru kompanija vai vel kāds attaisnojoss iemesls sievam un merkis ir tikai zivis vismaz paris pannam tad tur nav ko meklet tiem kam nav ipasas koordinates vai veiksme naviga :) neesmu pesimists bet labakie lomi tomēr ir latvija iznemot paris gadijumus :)
12.marts 2016, 21:28 | links
 
Pabijām peipi,cope švaka :( ap 4 kg salasiju. No rit ledus forš,vakarā nu tāds! Urbis met āra ledus kristālus esiet uzmanīgi saudzējiet sevi un savus tuveniekus!


Na Asakas!
12.marts 2016, 20:58 | links
 
Emijogē būšot lustīgāk. :)
11.marts 2016, 16:24 | links
 
rit braucam :)
11.marts 2016, 16:22 | links
 
Nu labi,tad mans arī taisās!
11.marts 2016, 16:19 | links
 
Laikam jau visi aizbraukuši un tik velk. :-)
11.marts 2016, 15:49 | links
 
Tāds klusums forumā it kā neviens netaisās uz peipusu!
11.marts 2016, 15:16 | links
 
Cope Peipusā!
Noslēdzu sezonu Ninasi. Diena ideāla no rita migla,velāk lietus ar sniegu! Cope priekš tik superīga laika,man domāt normāla 8 kg smuka asara,bonusu nebij ap 200+-gr tādi tika vilkti +-1kilometru no krasta dzilums gan tur labs ap 6 m! Kopumā ir ok 3 reiz tiku pacopēt......

Ne Asakas!

P.s Piemirsu,ja tā līs kā šodien būs problēmas vietam tik uz ledus!

mortelis, 8.marts 2016, 20:18
man liekas ka ja 12junija bus saulais,ari uz ledus netikt. bet Nadjezda mirst pedeja,aiz jurkas un jankas kas nosliika.

gahans, 8.marts 2016, 21:03


Ledus uz ezera ir ok ap 25cm,tikai krasti sudīgi bus ūdens stāvēs ;)
8.marts 2016, 21:34 | links
 
Cope Peipusā!
Noslēdzu sezonu Ninasi. Diena ideāla no rita migla,velāk lietus ar sniegu! Cope priekš tik superīga laika,man domāt normāla 8 kg smuka asara,bonusu nebij ap 200+-gr tādi tika vilkti +-1kilometru no krasta dzilums gan tur labs ap 6 m! Kopumā ir ok 3 reiz tiku pacopēt......

Ne Asakas!

P.s Piemirsu,ja tā līs kā šodien būs problēmas vietam tik uz ledus!

mortelis, 8.marts 2016, 20:18

man liekas ka ja 12junija bus saulais,ari uz ledus netikt. bet Nadjezda mirst pedeja,aiz jurkas un jankas kas nosliika.
8.marts 2016, 21:03 | links
 
Cope Peipusā!
Noslēdzu sezonu Ninasi. Diena ideāla no rita migla,velāk lietus ar sniegu! Cope priekš tik superīga laika,man domāt normāla 8 kg smuka asara,bonusu nebij ap 200+-gr tādi tika vilkti +-1kilometru no krasta dzilums gan tur labs ap 6 m! Kopumā ir ok 3 reiz tiku pacopēt......

Ne Asakas!

P.s Piemirsu,ja tā līs kā šodien būs problēmas vietam tik uz ledus!
8.marts 2016, 20:18 | links
 
Labdien Labdien !!! Jums te labie teksti paarsvaraa par gliitrakstiishanu :)) Vot es arii ar comiem nosleedzu sezoonu Peipusaa. 6.7 martaa. Pirmaa diena Alajoe 5ci ar kapikjiem km no krasta cope pastiiva bet izmeers labs tikai pret vakaru kiisiits un mazais asariitis Visiem apmeeram liidziigi lomi. 40 +- dazi asari.Otraa diena tuvaak Lohasu driikst tikai 1.5 km laiks suudiigs lietus veejelis asariitis tumsh siiks kiisiishi un peec pusdienas metam mieru jo nesaskatiju jeegu skaldiit maziinos skaita deelj.
8.marts 2016, 09:26 | links
 
nav jau iisti teemaa bet 777 tu tocc esi aazis un labaak vairaak neraksti murmuli...........
7.marts 2016, 21:21 | links
 
var arī bez foto.....ka tik normāls adekvāts čalis un zin ko runā.........par copi piekrītu....man ar līdzīgi novērojumi........bet tur dziļi iet nevar.....sestdien redzeju kā 2 moči burtiski lidoja arā.....un robežsargu kuteris no aizmugures....nu pilnā jaudā toč...
7.marts 2016, 13:00 | links
 
bba ...neņem vērā.....vai tad neredzi....nav ne bildes ne kas cits .....un 777 .....cilvēciņam galvenais izrādīties neviss makšķerēšana......te jau tādi parādas ik pa laikam......man pofig par kļūdām pareizrakstība....kā tik info pareiza.....

ivars22, 7.marts 2016, 08:42

Nepiekritīšu teiktajam,ka krutākais copmans ir tas, kas prot pielietot mūsdienu tehnoloģijas,un taisīt bildes un fotorobotus,lai izceltos uz pārējo fona...
7.marts 2016, 10:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager