Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Nu vechi... NG nav skops vinjsh baro labi... vinjsh straadaa un mekle nevis piipo... :)

Es teiktu ka vislabask shance mikrobi! Kaapeec?
Tapec ka punchi pilni ikru un kumosinju ar aciim eed...
Taapeec labaak ar 2murmulju sisteemu ar atstarpi 10cm...
Apaksheja smaga nr4 lai tik leja dabuutu a 10cm augstaak jau mikrobs 1-2 izmera... nu i tad tirini to augsheejo pa retam no grunts uzceljot un uzsitot apaksheejo... i vsjo...

Nu a piebaroshana vnk lai piesauktu un notureetu uz vietas...

Pashi ar bijaam... kamer shito neatkoda sita pa retam...
Kad atkodaam tad nu 3alingji un pa 20gab no katra, neskaitot ko pa 1-2gab kkur piedrochija meklejot
svars videeji ap 150g... znach katram videji pa 9kg (nosveeraam)


Naacaas gan pamekleet tos 3 alingjus... bet tas logjiski jo 90% ashajiem taarpinji uz pauriisha... taatad nekustas...

Nju analizejat salidzinat ar citiem... pajautaajat... tikai neborejat meetelii citam... :)

Bijam Ranna no 1-2km tur ar to visu salasiijaam
8.februāris 2016, 19:33 | links
 
Vakar bijām Meerapalu 4 cilvēku sastāvā,aptuveini 2km no krasta.Vienam kas sēdēja uz vietas un iebaroja savus āliņģus 9kg rauda,bet mums 3 kas skraidīja meklēdami 3-4kg.Asaris gandrīz nebij.Ledus vēl aptuveni pie 25 cm.
8.februāris 2016, 19:16 | links
 
Man pa 2 dienām aizgāja 0,5 kg. Principā kaut ko iemetu alingjī pēc katras zivs...kad slinkoju tad pēc katras 4-5.runāju ar NG. viņš izlietoja salīdzinoši maz.
8.februāris 2016, 15:31 | links
 
ja baro tikai tur, kur atrosi asari,noķer no āliņģa 3-4, tad ar gramiem 100-150 dienai pietiek, man uz divām dienām bija 0,5 kg motiļa uz abiem ar operatoru Edgaru, labi, viņš mazāk copēja, bet savi 100 gr aizgāja viņam, gramus 150 vēl atvedu mājās, un tas ir pie tā, ka eksperimenta pēc baroju brīžiem intensivi, pēc katras zivs pa 7-10 motiļiem, vairāk jau neko nevajag kā radīt viņiem azartu un konkurenci, tad arī ir vis labākās copes. bija rauda, kura izvēma tik motili cik iemetu kādā pus stundā, tā, ka iespējams ašukiem tikai to grimšanas azartu vajag un pa kādam apēst, lielāks motiļu daudzums var arī nākt pa ļaunu

bet.... vis labāk motiļu barošana strādā tad, kad asaris liek pilnīgu mīksto uz blitku, kad vispār pat nepiesit, vakar tā arī bija, asariem mutes mazie asarīši, igauņiem uz bļitku nevienas copes
8.februāris 2016, 15:31 | links
 
Vienkārši, mainot tārpus regulāri, nevis pusdienu maukt ar veciem.:)
Ja kādreiz esi gājis Peipī garām asiņainiem ālinģiem, tad tur arī tas motilis pazūd, cik uz āķa, cik uz ledus paliek u.t.t.
:)

Marihuana, 8.februāris 2016, 14:44

Skaidrs:)Es tādēļ sadalu visus pa vairākām kastiitēm,kuri jau palikuši sudīgāki(no slapjiem pirkstiem utt)tos barošanai!
8.februāris 2016, 14:48 | links
 
Vienkārši, mainot tārpus regulāri, nevis pusdienu maukt ar veciem.:)
Ja kādreiz esi gājis Peipī garām asiņainiem ālinģiem, tad tur arī tas motilis pazūd, cik uz āķa, cik uz ledus paliek u.t.t.
:)
8.februāris 2016, 14:44 | links
 
Cik grami motili aiziet viena diena.? :)

mjuniors, 8.februāris 2016, 13:56

Nu ar to daudzumu ir tā, ka var iztikt gan ar 100g, bet var arī ar 0.5 kg būt pamaz :) Nu labi, par 0,5 kg, tas tā - mazliet pārspīlēti, bet nu ... Viss atkarīgs no tā, kā baro. Ja baro tikai tad, kad atrod zivi, tad pietiek arī ar 100g. Ja barošanu izmanto zivju meklēšanas procesā (baro ar barotavu gandrīz katru āliņģi), kas ir ļoti efektīvi manā skatījumā, tad var arī 0,5kg būt pa maz. Bet nu tas ļoti atsevišķos gadījumos. Es parasti ņemu ~300g. Parati pietiek un vēl šad tad paliek nākamai reizei...
Tūlīt gan jau atradīsies kāds, kurš sarēķinās cik tas viss izmaksā un sāks raudāt forumā, bet veči, ko darīt, dzīve nav lēta. Un ja grib kaut ko noķert katrā copes reizē, nevis tikai tad, kad ir razdača, tad nākās nedaudz investēt tajā pasākumā...

johanson, 8.februāris 2016, 14:39

vot šitam es piekrītu!Es tā arī pārsvarā daru,kad atrodu tad baroju,strādā!
8.februāris 2016, 14:42 | links
 
ja ir 100 gr līdz un pie labas copes- nebarojot- gandrīz pietiek, ja gribi visu laiku barot - 200 gr vismaz
protams, ir veči kas aizbrauc ar 10 gr motili uz ezeru un bļauj , ka zivju nav.
Šīs brīvdienas izteikti ķērās, kad zivi baroja.
nu tas tā, mans viedoklis

Marihuana, 8.februāris 2016, 13:59

Tu man izstāsti,kā var iztērēt 100.gr motiļa nebarojot zivi?Un Tu vēl raksti ka gandrīz pietiek!Varbūt emu dunduks,bet šito gribētu zināt:)Es ņemu 100.gr un kādu kastīti balto(asarus vakar tīrot,daudziem mutē un kuņģi bij baltie) man pilnīgi pietiek ar visu barošanu.vajag jau tai zivij interesi radīt ne tik laist barotavu iekšā ik pēc 10.min!
8.februāris 2016, 14:39 | links
 
Cik grami motili aiziet viena diena.? :)

mjuniors, 8.februāris 2016, 13:56


Nu ar to daudzumu ir tā, ka var iztikt gan ar 100g, bet var arī ar 0.5 kg būt pamaz :) Nu labi, par 0,5 kg, tas tā - mazliet pārspīlēti, bet nu ... Viss atkarīgs no tā, kā baro. Ja baro tikai tad, kad atrod zivi, tad pietiek arī ar 100g. Ja barošanu izmanto zivju meklēšanas procesā (baro ar barotavu gandrīz katru āliņģi), kas ir ļoti efektīvi manā skatījumā, tad var arī 0,5kg būt pa maz. Bet nu tas ļoti atsevišķos gadījumos. Es parasti ņemu ~300g. Parati pietiek un vēl šad tad paliek nākamai reizei...
Tūlīt gan jau atradīsies kāds, kurš sarēķinās cik tas viss izmaksā un sāks raudāt forumā, bet veči, ko darīt, dzīve nav lēta. Un ja grib kaut ko noķert katrā copes reizē, nevis tikai tad, kad ir razdača, tad nākās nedaudz investēt tajā pasākumā...
8.februāris 2016, 14:39 | links
 
Nu a baltie iebarošanai neder, vai neder ???
8.februāris 2016, 14:11 | links
 
ja ir 100 gr līdz un pie labas copes- nebarojot- gandrīz pietiek, ja gribi visu laiku barot - 200 gr vismaz
protams, ir veči kas aizbrauc ar 10 gr motili uz ezeru un bļauj , ka zivju nav.
Šīs brīvdienas izteikti ķērās, kad zivi baroja.
nu tas tā, mans viedoklis
8.februāris 2016, 13:59 | links
 
Cik grami motili aiziet viena diena.? :)
8.februāris 2016, 13:56 | links
 
Vakar Omedu 10km ,kompānijai 7cilvēku sastāvā no 12kg un uz leju labs asars!Viens velk nonstopā,man blakām ne piesitiena!Pagāju nedaudz tālāk,savus 3.4kg salasīju!Atpakaļ braucot,Pirms piekrastes plaisas zem kvadras ledus plaisāja kā zirnekļu tīkls,tā ka vadītājam nekas cits neatlika kā dot tik virsū gāzi,līdz tikām uz baltā ledus,aiz piekabes arī tajā vietā gabals ielūza. Ledus pārejā ezerā normāls,izņemot pirmos pārsimt metrus no krasta,kur vietām jau sadalījies puzles gabalos,tā,ka vienam ātra skriešana pāris metrus paglāba no pirmās peldes!Tā,ka visi esam laimīgi mājās un ar adrenalīna piedevu beiguši Peipī sezonu,ja vien protams nenotiek brīnums un neuznāk -20!Es domāju,ka ezera slēgšana ir pāris dienu jautājums
8.februāris 2016, 11:52 | links
 
Tiko mājās pārsvēru. 6.89 kg 45 galvas, tātad vidēji 0,151111 kg/gab. Bet es labu daļu uzreiz sviedu atpakaļ, kas uz aci bija mazāks par 100gr.
Rio ņēma visas, tāpēc kg vairāk.
Un noteikti paldies NG par padomu, tiešām pirmstam nebija ticība, ka birdinot motili 9 metros no auygšas tas strādās! Bet strādā! Tik jādarbojas pēc shēmas, nedrīkst atslābt, lai asarim nezūd interese.

Bet protams vispirs ir jātrod kur viņs vispār ir! :)

kraft, 8.februāris 2016, 09:28


Cik noprotu, tad jūs ar NG tajos tālajos kilometros bijāt? Tad tomēr izskatās, ka tālajos km vidējais izmērs nedaudz lielāks. Es sestdien ķēru 1,2 km no krasta. Arī metu atpakaļ visu, kas zem un ap 100g, bet vienalga vidējais izmēras sanāca kaut kur ~130g. Bija protams arī 160, 180gramīgi un pa kādam virs 200. Viens lielākais 400g. Kopā atlasīti sanāca 8kg. Bet nu vienalga tādu asari jau var braukt ķert...

Interesanti tas, ka barošanas tehnika man bija tā pati :), bet asars necēlās uz augšu... lielākie spītīgi ņema no grunts. Un kas ļoti patika, ka ar spēli varēja atsijāt lielākos asarus, ja mormiškai grimstot pie grunts kāds uzreiz neuzsēdās vai nepaspēja motili nograuzt un paspēji sākt spēli...
8.februāris 2016, 11:17 | links
 
Nosvēru dazus savējos īpaši pa maisu nerakājoties.mazākos ko atradu 95 gr.cik atceros tādu nebija vairāk kā 10-15 lielākie bija 185(iespējams ka ir arī maisā lielāki). Bet pamatmassa 130-160gr.
8.februāris 2016, 10:18 | links
 
es ar tādu metodiķeru jau gadus 15 ,un piektdien tā organizēju non stopu uz 40 min
8.februāris 2016, 10:00 | links
 
Tiko mājās pārsvēru. 6.89 kg 45 galvas, tātad vidēji 0,151111 kg/gab. Bet es labu daļu uzreiz sviedu atpakaļ, kas uz aci bija mazāks par 100gr.
Rio ņēma visas, tāpēc kg vairāk.
Un noteikti paldies NG par padomu, tiešām pirmstam nebija ticība, ka birdinot motili 9 metros no auygšas tas strādās! Bet strādā! Tik jādarbojas pēc shēmas, nedrīkst atslābt, lai asarim nezūd interese.

Bet protams vispirs ir jātrod kur viņs vispār ir! :)
8.februāris 2016, 09:28 | links
 
6dien Ranna.Cope lidz pusdienlaikam,pectam ar lielu mānīšanu un uz 0.1 un mazas mormiškas ar diviem tarpuņiem ko varēja ielasīt.Beigās 7.2kg,priecēja asara izmērs.Gribas vēl aizbraukt
8.februāris 2016, 08:30 | links
 
Paldies par info, es vēl ceru paspēt uz lielo lomu :)
8.februāris 2016, 07:51 | links
 
kallaste apm, 8 km.,vakar 7 kg, njemot veraa to, ko peec copes teica NG, sodien 15 kg.citiem apkaart 3-5 kg.

rio., 8.februāris 2016, 00:00
Padalies ar info ko NG teica, citadi vien izklausas pěc puišeļa kas tikai lielās a vot es zinu, bet neteikšu :)

mjuniors, 8.februāris 2016, 00:44




nu re cilveeks jau atrada:)bet Pa lielam vinjs jau daudzus gadus saka vienu un to pasu tik mees kaut kaa biezi nenjemam veeraa,isumaa tas buutu saadi:baro zivis citaadi vinjas nezinaas ka tu tur seedi:)
8.februāris 2016, 07:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager