Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
...ar savam mašinam uz ledus nelaiž,..vai kā??

Kas tur vispar ar ledu? šogad vel neesmu bijis.
Paldies.!
26.janvāris 2016, 09:25 | links
 
Es vienreiz šitā pa Peipsijarv novazājos,neņēma ne velna,beigās noskatīju ka viens velk un velk,piegāju sāku runāt,kas un kā uz ko velk,izrādās uz sliekas,un stāvošu,tas bija vietējais,iedeva mums ar mazliet sliekas,jā cope aizgāja.

tnig, 25.janvāris 2016, 21:36


Es ar saku, ka pārāk sarežģīti to darām - matiļi, opāriši, bujabēzes, tfu bolonēzes, tricināšana ar 300Hz....

Nē, slieciņa un stāvošs uzrunā... tajā dienā

:)
26.janvāris 2016, 08:39 | links
 
bambuk kā gāja pērnavā?

bazdals, 25.janvāris 2016, 16:37

Sapratu tur,ka Tu esi superdzeks.
25.janvāris 2016, 23:17 | links
 
Es vienreiz šitā pa Peipsijarv novazājos,neņēma ne velna,beigās noskatīju ka viens velk un velk,piegāju sāku runāt,kas un kā uz ko velk,izrādās uz sliekas,un stāvošu,tas bija vietējais,iedeva mums ar mazliet sliekas,jā cope aizgāja.
25.janvāris 2016, 21:36 | links
 
Arī es biju vakar.Cope Peipī ir forša . Stihija gan patraucēja finālu -sniegs ,vējš ,pieputināti ceļi atpakaļbraucot .nevienu Latvieti ar 4 vai 5 kg gan nesatiku - visi kaut ko jau bij saknibinājuši. Cope uz ašukiem neaktīva - ar baigo mānīšanu nāca .igauņi ar ne visai apmierināti -uz bļitku šiem galīgi švaki .Tie kas bij iebraukuši tālajos kilometros drīz vien atgriezās uz krasta pusi. 10 ķīši ,2 raudas 3 ašuki -tāds bij copes cikls :) 3 pannas sanāca :) Kolēģim nedaudz labāk ar ašukiem . 1 m attālumā šis velk ašukus -man ķīši :)

Bralitis, 25.janvāris 2016, 20:16

a ko vairaak vajag?? Stihija tika, paaris pannas zivju, iistiem viiriem vairaak nevajag pilnai laimej ;) gaļeniki tirina 10nieku CT.... :)
25.janvāris 2016, 20:48 | links
 
Man ar koleegji bija tieshi taapat kaa tev,seedeeja no manis vinjsh arii metru,es kapaaju ashuku,vinjam vieni kjiishi,paraadiju pareizo dribli un aizgaaja ashuks.Todien to dribli vajadzeeja diezgan agresiivu.Bet ir arii visaadas nianses protams,auklas diametrs,sardzinjsh arii murmishka un reizeem pat cik motilja liec
25.janvāris 2016, 20:31 | links
 
Arī es biju vakar.Cope Peipī ir forša . Stihija gan patraucēja finālu -sniegs ,vējš ,pieputināti ceļi atpakaļbraucot .nevienu Latvieti ar 4 vai 5 kg gan nesatiku - visi kaut ko jau bij saknibinājuši. Cope uz ašukiem neaktīva - ar baigo mānīšanu nāca .igauņi ar ne visai apmierināti -uz bļitku šiem galīgi švaki .Tie kas bij iebraukuši tālajos kilometros drīz vien atgriezās uz krasta pusi. 10 ķīši ,2 raudas 3 ašuki -tāds bij copes cikls :) 3 pannas sanāca :) Kolēģim nedaudz labāk ar ašukiem . 1 m attālumā šis velk ašukus -man ķīši :)

Bralitis, 25.janvāris 2016, 20:16


Tirinaashanas frekvence.Viena patiik kjiisim,viena ashukam.

Ruu, 25.janvāris 2016, 20:19


Nepiekrītu.Frekvences bij no pamatīgas dročīšanas līdz mierīgai šūpināšanai :) Ne pirmo gadu tak copēju :) Sēdēju ar vietējiem Igauņiem un Igauņu krieviem bariņā. Tur nav no frekvences atkarīgs . Viņām (zivīm ) kaut kāds rinķa dancis - visiem ķīši ,tad visiem pa raudai ,tad ašuki - un tā pa rinķi visu dienu :) Protams ar pareizo murmuli vajadzēja atrast. Nomainīju uz tādu krāsu kā kolēģim -tad bij mazāk ķīšu bet nedaudz vairāk ašuku.
25.janvāris 2016, 20:26 | links
 
Arī es biju vakar.Cope Peipī ir forša . Stihija gan patraucēja finālu -sniegs ,vējš ,pieputināti ceļi atpakaļbraucot .nevienu Latvieti ar 4 vai 5 kg gan nesatiku - visi kaut ko jau bij saknibinājuši. Cope uz ašukiem neaktīva - ar baigo mānīšanu nāca .igauņi ar ne visai apmierināti -uz bļitku šiem galīgi švaki .Tie kas bij iebraukuši tālajos kilometros drīz vien atgriezās uz krasta pusi. 10 ķīši ,2 raudas 3 ašuki -tāds bij copes cikls :) 3 pannas sanāca :) Kolēģim nedaudz labāk ar ašukiem . 1 m attālumā šis velk ašukus -man ķīši :)

Bralitis, 25.janvāris 2016, 20:16



Tirinaashanas frekvence.Viena patiik kjiisim,viena ashukam.
25.janvāris 2016, 20:19 | links
 
Arī es biju vakar.Cope Peipī ir forša . Stihija gan patraucēja finālu -sniegs ,vējš ,pieputināti ceļi atpakaļbraucot .nevienu Latvieti ar 4 vai 5 kg gan nesatiku - visi kaut ko jau bij saknibinājuši. Cope uz ašukiem neaktīva - ar baigo mānīšanu nāca .igauņi ar ne visai apmierināti -uz bļitku šiem galīgi švaki .Tie kas bij iebraukuši tālajos kilometros drīz vien atgriezās uz krasta pusi. 10 ķīši ,2 raudas 3 ašuki -tāds bij copes cikls :) 3 pannas sanāca :) Kolēģim nedaudz labāk ar ašukiem . 1 m attālumā šis velk ašukus -man ķīši :)
25.janvāris 2016, 20:16 | links
 
bambuk kā gāja pērnavā?
25.janvāris 2016, 16:37 | links
 
var arī nebraukt...Ranna 3 km no krasta var ķert normali....man gan nav ko lielīties......tikai 4,5 kg.......bet izmeri labi.....150.....300 g .....igauņi iznaca krastā ar kājām......uz aci skatot......10...12 kg.....pusotra maxima maisiņa toč.....iegajam jo omedu Djimam bij pilnas ragavas.......nekas ietaupījām.....
25.janvāris 2016, 14:24 | links
 
0037253918500
25.janvāris 2016, 13:54 | links
 
bambuks vai TEV ir zināms, kā sazināties ar Ruslanu?
25.janvāris 2016, 13:42 | links
 
peipsile.ee
25.janvāris 2016, 12:30 | links
 
Mūs Ruslans sestdien veda. Ved uzreiz cilvēkus 10-12. Jābrauc aptuveni 40-50 minūtes uz vienu galu, 14 km. no Ņinas. Cik noprotu bijām aiz Kallastes aptuveni 7 km. no krasta. Pagājušo otrdien uz vizuli tur asarus vilka ļoti labi. Paziņa teica 25-30 kg. bija gandrīz visiem. Mums gāja daudz bēdīgāk. 2 stundas nostaigāju ar bļitku, copi neredzēju un pārgāju uz motili. Rezultātā kādus pāris desmitus asarus noķēru. Kā jau rakstītāji te iepriekš minēja, ļoti daudz bija jāurbj. Ja kādā caurumā asaris bija, tad man ne vairāk kā 3 gab. no viena. Ja brauc ar Ruslanu, tad no rīta pie viņa mājas jābūt agri, ap pl.6.30.-7.00., jo izbrauc viņš vēl krietni vien ar tumsu. Ne asakas visiem! :)

ValdisZ, 25.janvāris 2016, 09:19

Paldies par izmelosu info
25.janvāris 2016, 12:09 | links
 
Ir varbūt kāda brīva vieta šo trešdien uz Peipi no Rīgas/Valmieras?
Labprāt pievienotos.
25.janvāris 2016, 10:33 | links
 
Atskaite par copi varbūt arī ir novecojusi, bet "bambuks" par ko citu jautāja - es atbildēju. :)
25.janvāris 2016, 10:13 | links
 
Valdi,ta opera par copi kadas dienas atpakal jau sen ir novecojusi.Asaris ka musu merKA ZIVS irl leni augoss un ari svara tik atri nepienemas .Gadus 10=15 atpakal balelini zvejoja uz uraa pec tam saka ieviest kaut kadus limitus UTT. Ari ivani neguleja uz krasns .Kopdarbibu rezultatu tagad izbaudam visi kas apmeklejam so unikalo un skaisto EZERU . Ne asakas/
25.janvāris 2016, 09:55 | links
 
Mūs Ruslans sestdien veda. Ved uzreiz cilvēkus 10-12. Jābrauc aptuveni 40-50 minūtes uz vienu galu, 14 km. no Ņinas. Cik noprotu bijām aiz Kallastes aptuveni 7 km. no krasta. Pagājušo otrdien uz vizuli tur asarus vilka ļoti labi. Paziņa teica 25-30 kg. bija gandrīz visiem. Mums gāja daudz bēdīgāk. 2 stundas nostaigāju ar bļitku, copi neredzēju un pārgāju uz motili. Rezultātā kādus pāris desmitus asarus noķēru. Kā jau rakstītāji te iepriekš minēja, ļoti daudz bija jāurbj. Ja kādā caurumā asaris bija, tad man ne vairāk kā 3 gab. no viena. Ja brauc ar Ruslanu, tad no rīta pie viņa mājas jābūt agri, ap pl.6.30.-7.00., jo izbrauc viņš vēl krietni vien ar tumsu. Ne asakas visiem! :)
25.janvāris 2016, 09:19 | links
 
Kadu ir ievedis Ruslans no Ninas sogad.Ludzu atsauksmes
25.janvāris 2016, 00:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager