Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Esmu pavaars jau padsmit gadus,bet joprojaam varu pateikt,zivs ir jaaeed kaada taa ir
13.janvāris 2016, 22:14 | links
 
Ruu.... iesaki kā pagatavot, varbūt tad daudziem sāks patikt

kivars, 13.janvāris 2016, 22:10

Ķīšus marlē un ūdenī ieksā. Uzvāri buljonu un uz tā bāzes vāri ko gribi-zupas, biezeņus utt.
13.janvāris 2016, 22:13 | links
 
Ruu.... iesaki kā pagatavot, varbūt tad daudziem sāks patikt
13.janvāris 2016, 22:10 | links
 
Man Peipii kjiisis garshiigaakaa zivs,neesmu nekaads baigais zivju eedaajs,bet kjiisis,taa ir manta un reizeem vinjsh tur lielaaks kaa ashuks :D Katraa zinjaa kad reizeem eju un redzu ka lielie kjiishi nomesti uz ledus staav,taa jociigi paliek
13.janvāris 2016, 21:29 | links
 
Sveiki, Copes forumā! Šodien piereģistrējamies, lai neturētu sveci zem pūra un padalītos piedzīvotajā: šodien, 13.01.2016., Peipusa ezers pie "Baznīcas", salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, beidzot priecē copmaņus. Priekš pirmās reizes kopā vienam 4.900 kg, asaris no 100g līdz 200g un dažas raudas, arī ap 150g. Pavisam kopā bijām četri, trijiem cope gāja no rokas, tikai vienam tā, ne visai, bet gan jau arī viņam uzsmaidīs laime. Kopumā vakarā noskaņojums OK! Kādam tas ir nekas, bet tiem, kuriem makšķerēšana ir kā hobijs, nevis lielīšanās ar trofejām, ir prieks par vēl vienu jauku dienu!
P.S.Atļaujas i-bankā var nopirkt neatkarīgi no bankas, galvenais ir pareizi reģistrēties pilet.ee un ievērot visas norādes, bet, ja beigās izmet paziņojumu par " Kļūdu", tomēr pārliecinies sadaļā par iegādātajām biļetēm un redzēsi, ka tā ir nopirkta un derīga...mums vakar atļaujas iegāde bija veiksmīga...
13.janvāris 2016, 20:12 | links
 
Tikko nopirku atļauju pileet.ee,arī uzrādija kļūdu, bet apskatijos nopirktajas biletes,viss notikās ok.
13.janvāris 2016, 19:09 | links
 
I-banku netā neņem tāpēc, ka tā ir paredzēta igauņu i-bankām nevis citām. Ja kāds grib tad jāver pie estiņiem vaļā konts ar i-banku, piemēram swedbankā, un viss notiksies.

Tāpēc jau ir iespēja pirkt ar tel. un karšu palīdzību. Bet tad tel.nr. arī vajag estiņu. Savukārt kartes iet visas norādītās.

Cik esmu pircis ar karti vienmēr viss štokos.
13.janvāris 2016, 18:24 | links
 
Tikko nopirku 2 atļaujas! Viss darbojas! ERROR izmet beigās, kad pirkums ir jau veikts!!
P.S. Es arī vienmēr izprinteju!!
13.janvāris 2016, 16:01 | links
 
Pērkot atļaujas i-netā uz Peipusu ir savāda "fiška".
Pērkot ar MasterCard(vai citu), kad esi veicis visas darbības i-bankā(mūsējā) un apstiprinājis pirkumu,tad uznirst(parādās) igauņu logs, kurā tiek kaut kas ielādēts(neesmu šajā lietā guru).Kad ielāde beidzas,tad pilet.ee lapā parādās paziņojums-kļūda(ošibka).Bet, kad apskatās sadaļā-derīgās atļaujas- tur ir tas pirkums. Varbūt sanāca sarežģīti izklāstīt,bet nevajag to maksāšanas lietu sasteigt. Ja jūti kaut ko nesaprotamu-ievāc informāciju un sāc no jauna.Runā, ka pirmie trīs gadi nopirkt atļauju i-netā ir visgrūtākie :) Tālāk jau aiziet!
Visiem Jaunajā gadā-ne asakas!
13.janvāris 2016, 15:16 | links
 
Kāda rutka pēc jāprintē?

BrunoL, 13.janvāris 2016, 13:22

Tehnoloģiju laikmetrā nav obligāti, bet Man tā drošāk. :)
13.janvāris 2016, 13:37 | links
 
Kāda rutka pēc jāprintē?
13.janvāris 2016, 13:22 | links
 
Nespaidi pogas n-tās reizes un nekas nenotiks. Par muļķību ir jāmaksā.
Man neņēma pretī i-banku. Bet mastercard pajēma bez ierunām. Protams pirms tam pakonsultējos ar zināšokiem cilvēkiem. Tagad izprintēta licenze "guļ" kastē. :)
13.janvāris 2016, 13:18 | links
 
Moska pilet tas speciali uztaisīts lai extra piķi nopelnītu. Tā kā laba biznesa ideja arī citiem sanāk!
13.janvāris 2016, 13:05 | links
 
Zivju sargi brīnīsies, kad gribēs pārbaudīt atļauju, ekrāns būs par mazu lai apskatītos visas vienlaivīgi!
13.janvāris 2016, 13:03 | links
 
Pillets tagad brīnās cik liels tas ZANS ...))))
13.janvāris 2016, 12:46 | links
 
otinsh, Tā arī bija veiksmīgi esmu iegādājies sešas vienas dienas licences vienam datumam!:)
13.janvāris 2016, 12:41 | links
 
Nepieciešama konsultācija, vai kāds pēdējā laikā ir mēģinājis nopirkt makšķerēšanas atļauju pilet.ee lapā maksājot ar kredītkarti. Mēģinu jau vairākas dienas visus soļus izpildu bet pašās beigās kļūdu izmet un neapmaksā.
Biežāk pieļautās kļūdas: kartes aktivizēšana pirkumiem internetbankā un reģistrāšanās pilet.ee mājas lapā novērstas!

zans, 13.janvāris 2016, 11:23


Vecīt! Iesaku apskatīties sava profila pirkumu grozu (valid tickets vai kas taml.) Ka tik neesi nopircis n-tās tādas. :)

Man ar tādus meta laukā un bija musinoši, bet pie produktu sadaļas biļete bija pieejama, kā arī i-banka redzami maksājumi.

A moš tev ir kāds amexis vai daineris, vai tml. ko pilet.ee neņem pretī?

o.
13.janvāris 2016, 12:27 | links
 
Tikko runāju ar vietējiem.Brīnās. Saka,jā,pāgājušo gad bija zvejniekiem noteiktas kvotas,bet makšķerniekiem nekāda lieguma.
Varu teikt,ka vairāk par 30 gadiem esu nomakšķerējis Peipī,gan ziemu,gan vasara,katru brīvu brīdi,bet tikai dažus zandartus noķēris ezerā.Ziemā tikai un vienīgi "dzelzis".
Par upi nerunāsim un nestāstīšu,tāpat neticēsit.Gadījās nosmelt krējumu tais gados,kad par šo copi zināja tik daži vietējie,nerunājot par tautiešiem.
Jau trīs gadus uz Peipi nebraucu.Visa technika mājās.Interesantāk Burtniekā zandartiņus pamasēt.
Za ribalku!
13.janvāris 2016, 11:39 | links
 
zans
Pirms stundas nopirku. Neņem vērā to kļūdu. Pēc tam tikai apskaties darbojošās licences....ir vai nav. Ja vajag izprintē.
To Erroru jau visu laika met ārā.
13.janvāris 2016, 11:26 | links
 
Nepieciešama konsultācija, vai kāds pēdējā laikā ir mēģinājis nopirkt makšķerēšanas atļauju pilet.ee lapā maksājot ar kredītkarti. Mēģinu jau vairākas dienas visus soļus izpildu bet pašās beigās kļūdu izmet un neapmaksā.
Biežāk pieļautās kļūdas: kartes aktivizēšana pirkumiem internetbankā un reģistrāšanās pilet.ee mājas lapā novērstas!
13.janvāris 2016, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager