Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
nu ja tu vinnu nemaaki nopirkt tad tu esi cirvis...
6.janvāris 2016, 17:22 | links
 
Tā kā bērni par tām atļaujām - bauda, nebauda, robežsargi, vai vides inspekcijai vai velns viņu zina kas. NOPIRKT LICENCI VAI NENOPIRKT IR UZ KATRA PAŠA SIRCAPZIŅAS , ja esi kapeiku rīvētājs un pļūtīzeris sēdi biksēs un nelielies- es nenopirku, tas nevienam neintresē!!!

Ieteikums, 6.janvāris 2016, 10:24

Te neviens neruna par nepirksnau,bet gan par iegades iespeju licenzei.....pats ierive sev kaut kur ;)
6.janvāris 2016, 16:33 | links
 
https://www.politsei.ee/ru/nouanded/jaaolud/index.dot
No rītdienas šaurums kājniekiem atvērts... ;)
Ne asakas!
6.janvāris 2016, 16:14 | links
 
Tā ir ar tiem kapeku un prāta p.....iem, es īpaši neiespringstu, sākas jaunais gads ņemu i Latvijas makšķernieka karti i Igaunijas licenzi uz gadu un miers, aizmirstu problēmas, kādas var rasties
6.janvāris 2016, 10:31 | links
 
Tā kā bērni par tām atļaujām - bauda, nebauda, robežsargi, vai vides inspekcijai vai velns viņu zina kas. NOPIRKT LICENCI VAI NENOPIRKT IR UZ KATRA PAŠA SIRCAPZIŅAS , ja esi kapeiku rīvētājs un pļūtīzeris sēdi biksēs un nelielies- es nenopirku, tas nevienam neintresē!!!
6.janvāris 2016, 10:24 | links
 
Peipī copēju kopš 1976 gada un tikai vienreiz piebrauca inspektors un teica ka esu iegājis pa tālu,11kilometrs.Pateica pidui na bereg un aizbrauca.Tas bija krievu laikos kad tālāk par 3km. nedrīkstēja iet.
6.janvāris 2016, 09:15 | links
 
to BrunoL.Nu nekā tieši robežsargi man Kallastē vienu gadu piebrauca ar sniega moci palūdza atļauju uzrādīt,vienam tur nebija sastādīja protokolu.

tnig, 6.janvāris 2016, 07:35

Gan jau bija vides inspektors. Kā robežsargs var sastādīt protokolu? Ne robežsardzei tādas pilnvaras,ne aprīkojums,ne piekļuve datu bāzei.
6.janvāris 2016, 08:00 | links
 
to BrunoL.Nu nekā tieši robežsargi man Kallastē vienu gadu piebrauca ar sniega moci palūdza atļauju uzrādīt,vienam tur nebija sastādīja protokolu.
6.janvāris 2016, 07:35 | links
 
 
Te buus siikaak par ledus staavokli Peipusaaa!
6.janvāris 2016, 01:20 | links
 
Nu i Kallastē sals,trīs dienas rāda -27 grādi(rp5.ru)
5.janvāris 2016, 22:42 | links
 
Peipusā robežsargi atļaujas nebauda. Būsi par tuvu robežas"mietiem",pārbaudīs dokumentus,palūgs uzmanīties un netuvoties robežai.
Atļaujas bauda Vides inspekcija.
5.janvāris 2016, 21:41 | links
 
Braucu jau gadus 7, bet robinš atļauju nav prasījis ne reizi. Es to 1 Eiro par dienas licenzi noziedoju mūsu brāļiem Igauņiem , par viņu sakārtoto licenzēto copi, skaisto ezeru un nu jau arī jauniem ceļiem (pa vasaru pie Elvas pārvada kaut ko dikti asfaltēja)
5.janvāris 2016, 19:39 | links
 
http://webapp.navionics.com/?lang=en#@5&key=}rt_Jccf_D
5.janvāris 2016, 18:04 | links
 
Labais:D Drīz jau būs vaļā, jo spriežot pēc VEB kameru bildēm, kur redzama bāka- aiziet divas iebrauktas mašīnu sliedes - droši tīklenieki jau nesnauž, laidīs šiem nosmelt pirmo krējumiņu, un tad tikai Latvju zēniņiņus ar savām bada pātadziņām:D
4.janvāris 2016, 12:33 | citēt | nosūdzēt | links -Tur robiņi braukā ar mašīnīti uz gaisa spilvena!
5.janvāris 2016, 13:40 | links
 
laba diena.varbut var kads padalities ar telefona numuru kadu.kur varetu parnaksnot pie ezera?
5.janvāris 2016, 12:24 | links
 
Es nevaru saprast kur jūs tās licenzes pērkat.Ieejat PILET.EE tur viss ir paskaidrots gan krieviski,gan angliski.Ja visu pareizi izdarāt,tad jums nekas nav jāprintē.Ja jūs pārbauda,tad caur datu bāzi inspektori redz vai atļauja derīga vai nē:)

rai09, 5.janvāris 2016, 08:19


TE arī mūsu mēlē. Man liekas, ka ir nepieciešamība nedaudz iedziļināties tēmā, tad nebūs šādu jautājumu un dīvainu pašiem nesaprotamu pirkumu.
5.janvāris 2016, 10:03 | links
 
Šorīt Tartu apriņķī -23, brīvdienās gan jau robiņi vērs vaļā
5.janvāris 2016, 09:50 | links
 
Es nevaru saprast kur jūs tās licenzes pērkat.Ieejat PILET.EE tur viss ir paskaidrots gan krieviski,gan angliski.Ja visu pareizi izdarāt,tad jums nekas nav jāprintē.Ja jūs pārbauda,tad caur datu bāzi inspektori redz vai atļauja derīga vai nē:)
5.janvāris 2016, 08:19 | links
 
Tas par copi Peipusā ziemā.
5.janvāris 2016, 07:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager