Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
To pjeers
Nevari!
Amatieru makšķerēšana Igaunijā.
Ikvienam ir tiesības bez maksas un atļaujas noformēšanas ķert zivis ar vienu parasto rokas makšķeri...Parastā rokas makšķere sastāv no kāta, makšķerauklas, kas ir līdz 1,5 makšķeres garuma, vienžubura āķa un pludiņa.
5.janvāris 2016, 07:23 | links
 
Varbūt var kāds paskaidrot, kā saprast peipusa licenzi. Itka es pasūtīju, man uz-ēpastu atnāca , ka esmu samaksajis, bet neparadas datums kuru liku, ne personas kods.

andis1990, 4.janvāris 2016, 22:16


Vai tad pašam tas nav jāraksta? Dienā kad sāc copēt, aizpildi
5.janvāris 2016, 00:30 | links
 
Ja ķer ar vienu rīku, tad licenci nemaz ar nav jāpērk.
4.janvāris 2016, 23:24 | links
 
Varbūt var kāds paskaidrot, kā saprast peipusa licenzi. Itka es pasūtīju, man uz-ēpastu atnāca , ka esmu samaksajis, bet neparadas datums kuru liku, ne personas kods.
4.janvāris 2016, 22:16 | links
 
ka ar to 1dienas licenzi? perkot neta,ka pateiksu inspektoram ka licenze mani,jo cik saprotu uz vinas nekas nepardas no maniem personas datiem. Varbut kads var apskaidrot! Vai nu foruma vai PM,ieprieks paldies!

mortelis, 4.janvāris 2016, 20:06

Pērc uz cik gribi lielu laiku,tur parādās tava personas koda pirmā daļa,tikai apgrieztā secībā:)
4.janvāris 2016, 20:30 | links
 
ka ar to 1dienas licenzi? perkot neta,ka pateiksu inspektoram ka licenze mani,jo cik saprotu uz vinas nekas nepardas no maniem personas datiem. Varbut kads var apskaidrot! Vai nu foruma vai PM,ieprieks paldies!

mortelis, 4.janvāris 2016, 20:06
4.janvāris 2016, 20:27 | links
 
vai kāds no Valmieras brauks uz peipi uz pirmo ledu? būšu līdzbraucējs..... atraksti uz e-pastu onniks@inbox.lv
4.janvāris 2016, 20:24 | links
 
ka ar to 1dienas licenzi? perkot neta,ka pateiksu inspektoram ka licenze mani,jo cik saprotu uz vinas nekas nepardas no maniem personas datiem. Varbut kads var apskaidrot! Vai nu foruma vai PM,ieprieks paldies!
4.janvāris 2016, 20:06 | links
 
Labais:D Drīz jau būs vaļā, jo spriežot pēc VEB kameru bildēm, kur redzama bāka- aiziet divas iebrauktas mašīnu sliedes - droši tīklenieki jau nesnauž, laidīs šiem nosmelt pirmo krējumiņu, un tad tikai Latvju zēniņiņus ar savām bada pātadziņām:D
4.janvāris 2016, 12:33 | links
 
Var kads pateikt, vai drikst likt peipusa ezara ar udas?

andis1990, 3.janvāris 2016, 17:58


http://www.kalastusinfo.ee/sisu/amatieru-makskeresana-igaunijC481/makskeresana-igaunijC481.php
3.janvāris 2016, 18:35 | links
 
Var kads pateikt, vai drikst likt peipusa ezara ar udas?
3.janvāris 2016, 17:58 | links
 
Jālūdz visu varenais lai Igauņi nesāktu 2016 gada kvotas dragāt ar mutņikiem Ja Peipi pieraus ciet līdz tam un asaru barus nesašķels mazās grupiņās tad tos atrast būs vieglāk Ja sāks dragāt ar mutņikiem tad viss paliks kā vienmēr -pēdējos 3 gadus
3.janvāris 2016, 10:30 | links
 
Kā ar Peipusu, nav kādam jaunumi, cik tālu aizsalis? Nevar tak sagaidīt :D

Ronijs, 3.janvāris 2016, 10:00

Pavēro pats:)
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/ilm/peipsi-veebikaamera.php?lang=ET
3.janvāris 2016, 10:26 | links
 
Kā ar Peipusu, nav kādam jaunumi, cik tālu aizsalis? Nevar tak sagaidīt :D
3.janvāris 2016, 10:00 | links
 
С завтрашнего дня запрещено движение по льду Чудского, Псковского и Теплого озер и Нарвского водохранилища

30.12.2015

На Чудском озере и Нарвском водохранилище из-за морозной погоды образовался опасный тонкий лед, выход на который с завтрашнего дня официально запрещен. На лед запрещено выходить пешком, и выезжать на транспортном средстве.

Официальный запрет выхода на лед вступит в силу с 31 декабря. Выходить запрещено на Чудское озеро в границах Ида-Вируского, Тартуского, Йыгеваского и Пылваского уездов, а также на покрывшиеся льдом части Нарвского водохранилища.

Пограничники установили таблички с предупреждениями в местах, где чаще всего выходят на лед. Кроме того, пограничники будут следить за толщиной льда. Когда условия станут лучше, будут внесены изменения в список мест, на которые распространяется запрет, или запрет будет отменен.

По словам капитана погранохраны Лыунаской префектуры Мати Миксона, на лед будет безопасно выходить тогда, когда толщина льда составит, по крайней мере, 10 сантиметров.

„У берега может лед быть крепче, но это не означает, что находиться на льду всего озера безопасно", – сказал Миксон. Он добавил, что перед тем, как отправиться на подледную рыбалку, рыбакам-любителям следует выяснить в ближайшем кордоне, безопасно ли выходить на лед.


Nu sāk vlkt ciet!
1.janvāris 2016, 22:21 | links
 
Nu jau gadus trīs nēesmu bijis Peipī,izčibēja mūsu labā apmešanās vieta,mazliet aiz Kallastes,tā i vairs nebraucu uz Peipi,lomi jau ar vairs nav tie kas bija.
1.janvāris 2016, 16:25 | links
 
Pag gad ar mums vel buja kopa Peipusnieks, nu jau citos laukos medī. Gan jau viņš no augšas ar piepalīdzēs. Pietrūkst mums viņa ar savu optimistisko entuziasmu. Gatavojamies un gaidam. Ne asakas.

Lai viegls ūdens un bagātīgi lomi citos medību laukos!
30.decembris 2015, 23:03 | links
 
http://prognoz.postimees.ee/3451903/s-chetverga-zaprewen-vyhod-na-led-pogranichnyh-vodoemov

Guuu, 30.decembris 2015, 22:26

Tas jau rādītājs ka pēc nedēļas vai divām varēs laist uz Peipusu!
30.decembris 2015, 22:38 | links
 
 
Es taču teicu, ka ezers būs drīz ciet! Kailsals un bezvējš izdarīs savu darbiņu! :)
30.decembris 2015, 10:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager