Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Vakar gaja mani labi.. visvairak nokeru plaudis apm 200-350 grami. vienu lidaka mazina trapiju :)

bija 18kg bus vobla plaudis un rauda...
es baroju traper belgija traka plaudi ker :)

kompnija svaki cope zvanija man pustcetros braucam maja, es dusmigs negribeju braux maja, jo gaidu liela breksi gan jau noker :( nu neka...

RoginskisLV, 22.februāris 2015, 12:34
22.februāris 2015, 18:14 | links
 
Nezinu kas kur kad, bet dzirdēju, ka kaut kur Peipusā panesusies cope it kā, no mūsu mazās pilsētiņas vakar, aizvakar pa kādam aizskrēja, bet šodien pus pilsētiņa gandrīz aizmaukusi , jo baigi labi ķēries.....

ashukainis, 22.februāris 2015, 14:28

Nezinu kas kur kad, bet dzirdēju, ka kaut kur Peipusā panesusies cope it kā, no mūsu mazās pilsētiņas vakar, aizvakar pa kādam aizskrēja, bet šodien pus pilsētiņa gandrīz aizmaukusi , jo baigi labi ķēries.....

ashukainis, 22.februāris 2015, 14:28

No Tavas mutes,Dieva ausī..
22.februāris 2015, 17:03 | links
 
90% gadījumā Peipusa apmeklējuma mērķis nav zivis, bet gan viss process kopumā - brauciens, izraušanās no ikdienas, cope, vakars draugu/cepuma/kompanjonu lokā... tāds kā mazais atvaļinājums...

AndrisCopee, 22.februāris 2015, 14:03


Un arī cope ir labākā!!! Ziema nočakarēja pamatīgi, ne jau krastā tur ir ko darīt. Gan jau nākam sezon ezers izšaus! Ne asakas!
22.februāris 2015, 14:46 | links
 
Nezinu kas kur kad, bet dzirdēju, ka kaut kur Peipusā panesusies cope it kā, no mūsu mazās pilsētiņas vakar, aizvakar pa kādam aizskrēja, bet šodien pus pilsētiņa gandrīz aizmaukusi , jo baigi labi ķēries.....
22.februāris 2015, 14:28 | links
 
90% gadījumā Peipusa apmeklējuma mērķis nav zivis, bet gan viss process kopumā - brauciens, izraušanās no ikdienas, cope, vakars draugu/cepuma/kompanjonu lokā... tāds kā mazais atvaļinājums...
22.februāris 2015, 14:03 | links
 
Es tāpat :) 150 gr ašukus piemājas dīķī saucam par zirgazobiem :))

andzus69, 21.februāris 2015, 21:08
Piesietu zivi nav liela māksla noķert,es sava dīķa foreles ja 3dienas nebarošu,uz slieku visas var izķert,a tā neķeras.Gaļiniekiem ''ōbloms''cik tas viss izmaksā!Uz peipi brauc atpūsties,(cik citi neizmet ceļojot uz Austrāliju)un nosalušam ''cepums''ar riekstu piegaršu,ko neizjutīsi sēžot pie televizora.Ne asakas!

Mierkalns, 22.februāris 2015, 13:28
Piemājas dīķi Andzus ganjau bij domājis Alūksnes ezeru un gribētu redzet kaā tur piesiet asari:D
22.februāris 2015, 13:41 | links
 
Es tāpat :) 150 gr ašukus piemājas dīķī saucam par zirgazobiem :))

andzus69, 21.februāris 2015, 21:08

Piesietu zivi nav liela māksla noķert,es sava dīķa foreles ja 3dienas nebarošu,uz slieku visas var izķert,a tā neķeras.Gaļiniekiem ''ōbloms''cik tas viss izmaksā!Uz peipi brauc atpūsties,(cik citi neizmet ceļojot uz Austrāliju)un nosalušam ''cepums''ar riekstu piegaršu,ko neizjutīsi sēžot pie televizora.Ne asakas!
22.februāris 2015, 13:28 | links
 
šamis ar neko neteiks, doķus piefiksēja , zaudējumus uz aci noteica, kviti saņemsi pa pastu, nu cipars ap 500 eirki sanāks:)
22.februāris 2015, 13:12 | links
 
Obanjaaaa es toc nezinaju sods...vakar bija inspektors parbaude dokuments, bet plaudi neko neteica???labi man nav soda :D :D :D
22.februāris 2015, 13:10 | links
 
Tu ar tiem plaudēniem tā prātigi Roginski,kaimiņos(Peipii un Emajogi)brekšukam izmērs 35cm!!!Un zinot viņu sodus cope var izversties pavisam nepatīkama.Protams ja tie nav pliči:)Tas tā zināšanai
22.februāris 2015, 13:04 | links
 
es biju Saarõperä no krasta apm 3-4km dzilums apm 6,1 metri gan jau bedre atradu....
22.februāris 2015, 12:43 | links
 
Vakar gaja mani labi.. visvairak nokeru plaudis apm 200-350 grami. vienu lidaka mazina trapiju :)

bija 18kg bus vobla plaudis un rauda...
es baroju traper belgija traka plaudi ker :)

kompnija svaki cope zvanija man pustcetros braucam maja, es dusmigs negribeju braux maja, jo gaidu liela breksi gan jau noker :( nu neka...
22.februāris 2015, 12:34 | links
 
Vai Varņā neviens nav bijis pēc lielās voblas raudas?Jebšu vēl jāgaida.Derētu saķert kādu pārsimt kg.lai ir ko ēst līdz jāņiem.

Pele_mele, 22.februāris 2015, 08:34
Ko tad tur taisies saķert ja pret Varņu vis viļņojas līdz rus robežai

valdiszarins, 22.februāris 2015, 09:54

Es tākā domāju to darīt no laivas,tik nav tā īsti skaidrs kur ielaist laivu?
22.februāris 2015, 11:49 | links
 
20. un 21. februāris, braucām iekšā no Rannapurgerjas, ap 5km veda iekšā.
Piektdien stiprs vējš (ap 10m/s), cope cūdīga - man 8 asari pa visu dienu, vienam kompanjonam 3 asari, otram bikuc labāk - ap 2kg sanāca, visi tādi "lielais zupinieks" vai "mini pannenieks". Ap 14.00 metām mieru, braucām spēlēt zoli un sildīties.
Citiem esot gājis arī labāk - drosmīgā meitene Dace no Rīgas saskaldīja 7kg, tā kā kā nu paveicās. Meklēja un urba visi, es ap 50 āliņģiem sataisīju..
21. bišku labāk - vējš švakāks, cope arī labāka - līdz 14.00 man 25 asari, vienam kompanjonam kādi 15, otram ap 3kg salasījās. Izmērs arī labāks - bija daži tādi (šī gada mērogā) bonusi - ap 300-400g. Pārsvarā gan arī lielais zupinieks vai mazais pannenieks. Kompanjonam arī 4 smukas raudas gadījās.
Katrā ziņā piebarošana uz asariem nestrādāja - gan barībai, gan motilim lika mīksto.
Tā lūk, sezona atklāta un noslēgta vienā weekend'ā.
22.februāris 2015, 10:48 | links
 
Vai Varņā neviens nav bijis pēc lielās voblas raudas?Jebšu vēl jāgaida.Derētu saķert kādu pārsimt kg.lai ir ko ēst līdz jāņiem.

Pele_mele, 22.februāris 2015, 08:34

Ko tad tur taisies saķert ja pret Varņu vis viļņojas līdz rus robežai
22.februāris 2015, 09:54 | links
 
Vai Varņā neviens nav bijis pēc lielās voblas raudas?Jebšu vēl jāgaida.Derētu saķert kādu pārsimt kg.lai ir ko ēst līdz jāņiem.
22.februāris 2015, 08:34 | links
 
Ko jūs tur visi skrienat uz to Peipusu.Palasiet KAS NOTIEK LATGALĒ.Lubančiks liek Peipim vienos vārtos.Nez vai nav lētāk un tuvāk..
22.februāris 2015, 08:26 | links
 
Piektdien un sestdien Rannapungerja 5.5km no krasta. Ledus baisā skatā, jo sevišķi piektdien, kad bija daudz ūdens virsū. Bet labs, biezs ap 40 cm un drošs. Ir ap 50 cm plaisas, bet ne vaļējas.
Cope, kā loterejā, atkarīga no veiksmes atrast lielāku vai mazāku baru asaru. Ņēma negribīgi. Izmērs 20-22 cm. Citiem redzēju arī bonusus 400,800g.
Domāju, ka tie, kuri nogribējušies pēc Peipusa, var to šonedēļ vēl dabūt, līdz vējiem, ko sola nedēļas beigās.
22.februāris 2015, 07:58 | links
 
Tikko kā no šauruma. Bijām Rapinā (Riglas pludmalē) 5 vīru brigāde. Aplauziens pamatīgs. Bijām pie pašas EU un RU robežas. Cope no rīta puses un pecpusdienā. Labākais loms 4 asari, 3 pliči, 3 raudas un 3kg super kīšu. Faktiski visi kustējās no vienas vietas uz otru. Arī iepriekšējās dienas lunkas (iebarotās) cerības nedeva. Tā ka tā. Ja kādam veicās labāk, tad tas ir apsveicami.
22.februāris 2015, 00:25 | links
 
ari talais ziemelu gals sodien.man 2,3kg.kolegiem +-.varenakais loms 3-4kg.asars gan soreiz tads pasiks salidzinot kads bija pirms 3 nedelam bet izcept vel var :)aluksnes mini zirgazobi :D.vedzele ka bonusins ar kolegim bija uz mormeni.atlautajos km krejums ir nosmelts :) asarus meklejot ap 3km gandriz aizgaju pa max 4cm ledu.likas aizdomigi atskirigs ledus pec kartejiem torosiem.kontrolurbums to apstiprinaja.skiet ka sisnedelas minusins to uzsaldeja :)
21.februāris 2015, 23:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager