Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Bruno ,
ta Tu ir riktīgs 'gaļenieks'...:)
16.februāris 2015, 05:59 | links
 
Bruno ,
es saprotu ka tās atmiņas ir saldas..,bet stundas laikā 85kg asarus savilkt tā ir neticami liela meistarība...:)Neņem ļaunā ,bet īsti ticēt negribās...:)
Es sāku Peipi abgūt 79 gadā,bija enerģija,prieks un zives arīdzan.....

Tonis, 15.februāris 2015, 18:39

Elementāri Vatson.162 galvas. Labākais,kad atskrēja komrāds,tam salauza kātu.Nekāda raustīšanās,kā bļitka pusūdenī,tā sēž.Starp citu,man ejošie dzelži bez atskabargām un strādāju ar "ķeksi".Sars 0,3 un visu laiku uz rokām. Nekāda pīšanās vai auklas vākšana.
Ķērās vēl,bet bija jābrauc krastā.Tumsa. Nākošajā rītā uzbraucām uz tām pašām lunkām,štanga.
15.februāris 2015, 22:37 | links
 
Tanī bodē arī kā kuru reizi. Vispār nav nevienas bodes, kur var droši braukt, un zini, ka būs normāls motilis. Vai nu skraidi pa pilsētu un meklē, vai samierinies ar to, kas ir pirmajā.

Cegls, 15.februāris 2015, 19:50

Matiļus,laikam skalo Baltkrievijā,un kāda partija gadās.Pakas ar motiļiem no Rēzeknes,esmu vedis uz Rīgu un citām pilsētām.
15.februāris 2015, 20:22 | links
 
Tanī bodē arī kā kuru reizi. Vispār nav nevienas bodes, kur var droši braukt, un zini, ka būs normāls motilis. Vai nu skraidi pa pilsētu un meklē, vai samierinies ar to, kas ir pirmajā.
15.februāris 2015, 19:50 | links
 
Bruno ,
es saprotu ka tās atmiņas ir saldas..,bet stundas laikā 85kg asarus savilkt tā ir neticami liela meistarība...:)Neņem ļaunā ,bet īsti ticēt negribās...:)
Es sāku Peipi abgūt 79 gadā,bija enerģija,prieks un zives arīdzan.....

Tonis, 15.februāris 2015, 18:39

Es sāku ezeru apgūt kādu gadu agrāk,vedot copmaņus ar koka RAF,agrāk pat sacensības rīkojām uz ezera.Bruno ir nostaļģija pēc tiem laikiem,jo saule spīdēja spožāk un zāle bija zaļāka..Kaut lomi bija ar mainīgām sekmēm,ezers pievilka ar saviem plašumiem...
15.februāris 2015, 19:46 | links
 
Metrapolē jau motili neskalp. :)

urmaas, 15.februāris 2015, 19:42

Neskalo
15.februāris 2015, 19:43 | links
 
Metrapolē jau motili neskalp. :)
15.februāris 2015, 19:42 | links
 
Toni, nemurgoju ne grama !!!
Mums pirktspēja sūdīgāka, tāpēc pa leto tirgo, a Jums Rīgā kā biezajiem tirgo pa pienācīgu ceņņiku :DDD
āāāā, atcerējos, ka tajā Rīgas ielas bodē teica, ka viņi pat Rīgas copmaņiem, kuri uz Peipusu mauc copēt sūtot savu smuko motili....
15.februāris 2015, 19:39 | links
 
Cegls, man vairākas reizes šmuks baigi gadijies ir tajā Rīgas ielas, vai kāda te iela ir aiz gaļas kombināta uz priekšu un pa labi pie kapakmeņiem tajā lielākajā bodē.... no Viļāniem Rēzeknē iekšā braucot -a moš i 60 - īpaši cenu neskatos, ka tik šmuks tārpiņš :))
15.februāris 2015, 19:37 | links
 
Rēzeknē arī man šķiet 60.00 EUR kilogramā.
15.februāris 2015, 19:33 | links
 
ashukaini, Tu kur smuku motili esi redzējis? Pastosti. Smuka jau seņ nav. Vai nu tāds "daudz maz", vai sīks.
15.februāris 2015, 19:30 | links
 
Daugavpilī visās bodēs 60 centi porcija, bet cik tur gr, nezinu. 1x copei pietiek un paliek pāri.
15.februāris 2015, 19:24 | links
 
Beidz murgot.
15.februāris 2015, 18:53 | links
 
Pie mums, Latgalē vidēji 70 eur/kg, bet smuks...
15.februāris 2015, 18:52 | links
 
Pie mans pilsētā ka tikko ledus uzsala bija 8cent gramā tgd 7cent gr-70eur kg
15.februāris 2015, 18:40 | links
 
Bruno ,
es saprotu ka tās atmiņas ir saldas..,bet stundas laikā 85kg asarus savilkt tā ir neticami liela meistarība...:)Neņem ļaunā ,bet īsti ticēt negribās...:)
Es sāku Peipi abgūt 79 gadā,bija enerģija,prieks un zives arīdzan.....
15.februāris 2015, 18:39 | links
 
Kā kur... gardā 90 centi, laikam olimpijā 65 centi, neesmu nekad tur pircis, kādam ir nācies ar to motili saskarties?
15.februāris 2015, 18:26 | links
 
85cenjkjiki
15.februāris 2015, 18:18 | links
 
Cope Rannapungerja (pirms Kauksi). Pats Peipusa Ziemeļu gals. Braucām 3 veči+viena dāma (starp citu večus apcopēja) ar kvadru un piekabi. Drīkst līdz 5 km. Piektdien smalks asars ap100-120,0. Cope vidēja. Sestdien cope švakāka, bet maķenīt lielāki - tuvāk 200,0(bet nesasniedz). Tā kā pēc lieliem kg nesitāmies, tad visumā apmierināti. Ledus ap 25cm. Labs. Laiks apmācies, bet pasilts ap 0. Tā kā ideāli.
Salmo nopirku ķīniešu urbi (45 euro) - 110mm. Ilgi pētīju. Kā reize bodē ienāca NG un ar rekomendēja. Teica, ka Mora exp. kopija. Urba perfekti. Tā kā, ja negrib lielas naudas investēt - rekomendēju. Drusku copi pabojāja Salmo pirktais motils pa 90 euro/kg. Veselības dēļ vairākus gadus uz ledus negāju, bet atceros, ka agrāk tādu motili pārdeva par puscenu iebarošanai. Tā kā likās, ka 90 euro nav lēti, tad pat īpaši neskatīju, ko man dod. Steiga ar bija. Varbūt 90euro jau ir puscena? Cik tagad ir normāla motiļa cena?
15.februāris 2015, 18:14 | links
 
tie apurbeji ir neparspejami.pietiek tik ilgak pasedet papusdienot vienatne plus vel riekstinus uzest ja pacina stav leja pie kastes :D nav svarigi ko tu cila.ka tik rokas kustas :D no kolega stastita kads latvietis gados ar pie siem piesedas 10m attaluma un centas iedraudzeties.vakar nepareizas informacijas del sakara ar ledu apmetamies sauruma.sauruma zivi ta ari isti neatradu.majas bija ko atvest.neliels bonusins ar bija.lidacina uz mormisku-igaunu merins.no kolegiem bija lidz 11kg un paris raudas 300gr.kads smukaks asars ar.lielakoties brekseni-plicisi +-200gr.
15.februāris 2015, 18:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager