Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Labdien!Varbūt kāds var palīdzēt.Man nekādi neizdodas pie
reģistrēties igauņu robežsardzes mājaslapā[piiriveekogu].
Pirmo lapu ar datiem aizpildu,bet tālāk netieku.Viņi nesūta SMS ar kontroles kodu.
26.janvāris 2023, 13:37 | links
 
vai nevienam nav briva vieta rit uz peipi? riga.
varu gan uz vienu dienu, gan lidz 7dienas vakaram. pielago6os.
26.janvāris 2023, 10:59 | links
 
Stapis [26.01.23]: Sveiki.cik esmu pabijis peipusa nekad neesmu redzejis lai kads liktu udas.pec noteikumiem ja pareizi sapratu tad likt var bet kapec neliek?
Gandriz katru teizi lieku,bet pagaidām nav paveicies
Pirms pāris gadiem kolēģis izvilka vēdzeli 2+kg
26.janvāris 2023, 10:39 | links
 
Esmu šad tad ielicis pa ūdai, tikai nevienu copi neesmu piedzīvojis.
26.janvāris 2023, 08:18 | links
 
Sveiki.cik esmu pabijis peipusa nekad neesmu redzejis lai kads liktu udas.pec noteikumiem ja pareizi sapratu tad likt var bet kapec neliek?
26.janvāris 2023, 06:44 | links
 
Alex [25.01.23]: Peipusā 10 kg. Zivis staigāja šurpu turpu. Asaru daudz, bet negribēja ēst. Bija mums kamera. Dziļums 9 m. Dažādās ezera vietās lomi ļoti atšķirīgi, tāpēc domājiet paši, kur labāk braukt.

Kamēr citi mani uzskata par muļķi, es tikmēr braucu un ķeru! Jūs joprojām esat mājās pie sievas gurniem? Naudas nav aizbraukt?? Varbūt aizejiet uz darbu nevis forumā sēžat? Sievietēm nepatīk vīrieši sliņķi, kuri nevar pabarot ģimeni ar dabīgu pārtiku!
Pirms apdiršat citus, sākumā apskatiet sevi spogulī!
Pa skaisto Alex, beidzot arī zivis kadrā esot tikušas. Tu galvenais necepies un viss būs labi.
25.janvāris 2023, 19:16 | links
 
Sveiki vīri var kāds ieteikt uz kuru vietu braukt raudas pavilkt?
25.janvāris 2023, 17:50 | links
 
Alex [25.01.23]: aivrs777 [Vakar]: Tas par Alex ,pats nekur lāgā nav bijis,neko nav noķēris un pasakas raksta -klaunsKāpēc es nebiju? Kā zini? Es daudz kur biju! Lūdzu pierādi, ka es mājās sēžu! Kāpēc tu būdams vīrietis, nevari pierādīt, ka es nekur nebiju? Varbūt neesi vīrietis?
Tu ķipa tagad izaicini kādu? Nu davaj , rīt piebraukšu , parunasim , kāds tu supermen , "īstais vīrieti"
25.janvāris 2023, 11:20 | links
 
Alex [25.01.23]: Peipusā 10 kg. Zivis staigāja šurpu turpu. Asaru daudz, bet negribēja ēst. Bija mums kamera. Dziļums 9 m. Dažādās ezera vietās lomi ļoti atšķirīgi, tāpēc domājiet paši, kur labāk braukt.

Kamēr citi mani uzskata par muļķi, es tikmēr braucu un ķeru! Jūs joprojām esat mājās pie sievas gurniem? Naudas nav aizbraukt?? Varbūt aizejiet uz darbu nevis forumā sēžat? Sievietēm nepatīk vīrieši sliņķi, kuri nevar pabarot ģimeni ar dabīgu pārtiku!
Pirms apdiršat citus, sākumā apskatiet sevi spogulī!
Amm čali , tu lašara esi? Runa gāja par to ka tu raksti par copēm , bet kad laiks pienak pie sarunām un braukšanas vienkārši bloķē un ignorē. ,tiec galā sākumā ar sevi , tad raksti kādam citam.
25.janvāris 2023, 11:18 | links
 
Alex [25.01.23]: L200 [10m]: Alex, večuk, kas ar tevi? Brauc, ķer, dari ko gribi. Ko tāds ļaunums tevī? Ieliec atskaiti un miers. Ar tevi vecīt neviens forumietis nekur kopā nebrauks ja šādi turpināsi, tev tā attieksme pret citiem ir galīgi ļevā. Nav saprotams ar ko tu cīnies, bet es tev varu pateikt vienu, šitā čali tu te čomus neiegūsi. :(Ko es cīnos? Es neko par citiem nerakstu. Tad kāpēc mani apdirš? Likums aizliedz braukt? Esmu kādu neaizvedis? Kāpēc tu melo, ka neviens nebrauc? Brauc ar mani, tie kuri grib makšķerēt.
Vecīt iedzer nervostrongu, šitas te nav nopietni. :)
25.janvāris 2023, 11:15 | links
 
Tomas [25.01.23]: Ar kadiem vibiem strada , ja nav noslepums.
madness un zipbaits pārsvarā, daži jackall
25.janvāris 2023, 11:14 | links
 
Aivarscope [25.01.23]: Alex [15m]: Peipusā 10 kg. Zivis staigāja šurpu turpu. Asaru daudz, bet negribēja ēst. Bija mums kamera. Dziļums 9 m. Dažādās ezera vietās lomi ļoti atšķirīgi, tāpēc domājiet paši, kur labāk braukt.

Kamēr citi mani uzskata par muļķi, es tikmēr braucu un ķeru! Jūs joprojām esat mājās pie sievas gurniem? Naudas nav aizbraukt?? Varbūt aizejiet uz darbu nevis forumā sēžat? Sievietēm nepatīk vīrieši sliņķi, kuri nevar pabarot ģimeni ar dabīgu pārtiku!
Pirms apdiršat citus, sākumā apskatiet sevi spogulī!Piezvani,palīdzēs-67 080 112
Cik tev profilu šajā forumā?
Kāpēc nerunā par Peipusa zivīm, bet dzērumā raksti?
25.janvāris 2023, 11:12 | links
 
L200 [25.01.23]: Alex, večuk, kas ar tevi? Brauc, ķer, dari ko gribi. Ko tāds ļaunums tevī? Ieliec atskaiti un miers. Ar tevi vecīt neviens forumietis nekur kopā nebrauks ja šādi turpināsi, tev tā attieksme pret citiem ir galīgi ļevā. Nav saprotams ar ko tu cīnies, bet es tev varu pateikt vienu, šitā čali tu te čomus neiegūsi. :(
Ko es cīnos? Es neko par citiem nerakstu. Tad kāpēc mani apdirš? Likums aizliedz braukt? Esmu kādu neaizvedis? Kāpēc tu melo, ka neviens nebrauc? Brauc ar mani, tie kuri grib makšķerēt.
25.janvāris 2023, 11:11 | links
 
Alex [25.01.23]: Peipusā 10 kg. Zivis staigāja šurpu turpu. Asaru daudz, bet negribēja ēst. Bija mums kamera. Dziļums 9 m. Dažādās ezera vietās lomi ļoti atšķirīgi, tāpēc domājiet paši, kur labāk braukt.

Kamēr citi mani uzskata par muļķi, es tikmēr braucu un ķeru! Jūs joprojām esat mājās pie sievas gurniem? Naudas nav aizbraukt?? Varbūt aizejiet uz darbu nevis forumā sēžat? Sievietēm nepatīk vīrieši sliņķi, kuri nevar pabarot ģimeni ar dabīgu pārtiku!
Pirms apdiršat citus, sākumā apskatiet sevi spogulī!
Piezvani,palīdzēs-67 080 112
25.janvāris 2023, 11:04 | links
 
Alex, večuk, kas ar tevi? Brauc, ķer, dari ko gribi. Ko tāds ļaunums tevī? Ieliec atskaiti un miers. Ar tevi vecīt neviens forumietis nekur kopā nebrauks ja šādi turpināsi, tev tā attieksme pret citiem ir galīgi ļevā. Nav saprotams ar ko tu cīnies, bet es tev varu pateikt vienu, šitā čali tu te čomus neiegūsi. :(
25.janvāris 2023, 11:04 | links
 

Peipusā 10 kg. Zivis staigāja šurpu turpu. Asaru daudz, bet negribēja ēst. Bija mums kamera. Dziļums 9 m. Dažādās ezera vietās lomi ļoti atšķirīgi, tāpēc domājiet paši, kur labāk braukt.

Kamēr citi mani uzskata par muļķi, es tikmēr braucu un ķeru! Jūs joprojām esat mājās pie sievas gurniem? Naudas nav aizbraukt?? Varbūt aizejiet uz darbu nevis forumā sēžat? Sievietēm nepatīk vīrieši sliņķi, kuri nevar pabarot ģimeni ar dabīgu pārtiku!
Pirms apdiršat citus, sākumā apskatiet sevi spogulī!
25.janvāris 2023, 10:57 | links
 
aivrs777 [24.01.23]: Tas par Alex ,pats nekur lāgā nav bijis,neko nav noķēris un pasakas raksta -klauns
Kāpēc es nebiju? Kā zini? Es daudz kur biju! Lūdzu pierādi, ka es mājās sēžu! Kāpēc tu būdams vīrietis, nevari pierādīt, ka es nekur nebiju? Varbūt neesi vīrietis?
25.janvāris 2023, 10:52 | links
 
Ar kadiem vibiem strada , ja nav noslepums.
25.janvāris 2023, 08:36 | links
 
aivrs777 [24.01.23]: Mēs ceturtdien, piektdien Meerapalu mēģināsim kaut ko atrast
tur pilns asari no 200-300, mukām no šiem, tie maitas zandarta vibiem uzbrūk:)veči arī labi blakām uz balto izsēdēja
24.janvāris 2023, 23:23 | links
 
aivrs777 [24.01.23]: Tas par Alex ,pats nekur lāgā nav bijis,neko nav noķēris un pasakas raksta -klauns
Nu neviens cits Latvietis tā nav spējīgs kā viņš.Trisreiz nedēļā aizbraukt selfiju uzņemt.
24.janvāris 2023, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager