Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
sestdien no Valmieras. Ir brīvas vietas. 26689679
28.februāris 2014, 08:59 | links
 
Arī nesen no Kodaveres. Vakar ezers dārdāja un sprāga, viss braksķēja un krakškēja-tiesām cope nebija.Daži bikiņ melo. Šodien viss bija pilnīgi pretēji-8 km asars uz "sekuxu" ņēma kā negudrs(protams lai pasākumu uzlabotu acs bļitkai bij jāpievieno). Strīpaino baru pat no 8 m piespiedu pacelties uz 4 metriem. Mazākos bračkas atlaižot paaugties salasīju 17 kg. smukuļus svarā no 150-300 gr. Vislabāk strādāja tā saucamā trjohgranka, kurai uz trīsžubura biju uzsējis spilgti sarkanu mušiņu. Diezgan daudzi atbrīvojās kad viens no āķiem ieķērās āliņģī. Cope Peipī vienmēr ir supper.P.S-pa nakti pie krasta 2 vēdzeļi uz ūdas.
27.februāris 2014, 23:39 | links
 
Tikko no Varņas! Pāri plaisai var tikt bez problēmām! (Ja iet garām baznīcai). Plaisa no 1m līdz 20cm. Tiem, kuriem 20cm ir daudz - igauņi uzlikuši 2 dēļus! :) Cope diezgan laba, laiks ideāls. Šodien ledus plānāks nepalika, smuks ledus bez jebkāda ūdens.
27.februāris 2014, 23:30 | links
 
Pēdējais info, ka veči Varņā neesot tikuši iekšā dēļ plaisas, un visi uz Kodevari pārvietojušies...

bet tur cops pašvaks,
27.februāris 2014, 23:00 | links
 
Tikko no peipusa - bijām 2 dienas - 26 un 27. Gājām iekšā starp Koļku un Ņinu, meklējām raudu. Pirmajā dienā uzgājām uz ezera un otrajā kilometrā pamazām sākām urbties - mēģināju iebarot gan ar Sensas gan citām barībām, gan pievienojot motili, gan arī bez tā, bet dabūjām tikai pāris raudas. Ap pusdienlaiku jau sākām domāt, ka šodien raudai nav apetītes, bet nepadevāmies - un ne velti, tā urbdamies bijām aizgājuši jau 4 km no krasta un te man vienā āliņģī, bez iebarošanas sāka kosties smukas raudas, par ko ātri apziņoju pārējos. Saurbamies tajā apvidū un no 13:30 sākām diezgan labi vilkt, pa laikam mormiška pat nepaspēja nogrimt kā jau tika aprīta. Rauda vēl ņēma pilnā sparā kad mums nācās iet prom jo jau sāka krēslot. Rezultātā 17, 14 un 11kg.
27. agri no rīta jau bijām pie ezera, bet kamēr aizcilpojām uz ceturto kilometru pie iebarotajiem āliņģiem, bija jau 07:20. Būtībā mēs nesteidzāmies jo domājām, ka tik agri neķersies - mēs kļūdījāmies, sāka ķerties jau no paša rīta un turpināja līdz pat vēlam vakaram. Rezultātā apmēram 45, 40 un 35 kg. Tagad kaltēsim, tīrīsim, cepsim un kūpināsim! Cope izdevusies - visi laimīgi!
27.februāris 2014, 22:52 | links
 
Tikko no Rannas.Ledus labs, tikai staigā.Pie Hilara ledus lien uz krasta, no rīta plaisa ap 70 cm.bijām ap 8 km. Man 15 kg asari un 7 kg smukas raudas. laiks primā, visu dienu nelieli mīnusi, vējš minimāls.robiņi vakarā teica, ka rīt laidīs, bet par sestdienu nezina, lai zvanot piektdien vakarā.
27.februāris 2014, 22:49 | links
 
Klau, kas pēdējās dienās ir bijis Varnja, vai arī citādā veidā ir info... kā ar to izslavēto plaisu Varnjā? Vai kājām var tikt pāri?
27.februāris 2014, 21:23 | links
 
Ja savāktos tad pa ceļam saštukotu kur,kā un kapēc ...))
27.februāris 2014, 21:06 | links
 
Ja Simano,doma tev tiesam laba,vai tad nebus gribetaji,jo sis brivdienas var but pedejas,un vajadzetu tam raudam ari ritigi nemt.
27.februāris 2014, 20:48 | links
 
Nu ļoti gribas noslēgt sezonu , bet pastāvìgie copesbiedri netiek ... esmu no Siguldas.Varbūt arī varētu savākt blici un aizšaut ... es , maurlociņš jau būtu , ja pieteiktos vēl pārītis varētu štukot...

shimano, 27.februāris 2014, 20:41

kur doma laist un ka ar virsu laisanu vel atlaus robini iet virsu
27.februāris 2014, 20:46 | links
 
Nu ļoti gribas noslēgt sezonu , bet pastāvìgie copesbiedri netiek ... esmu no Siguldas.Varbūt arī varētu savākt blici un aizšaut ... es , maurlociņš jau būtu , ja pieteiktos vēl pārītis varētu štukot...
27.februāris 2014, 20:41 | links
 
Sveiki copmani ka ar raudam sogad pa peipusu un vai sauruma ar kāds makskere vai tikaj pa lielo visi asarus trenka.
27.februāris 2014, 20:41 | links
 
Šodien pabūts Peipusā, 3 vīru kompānijā. Kodavēre. Cope pasīva,ledus šodien ziemīgs, nekusa. Iešana laba ,bijām 1km,jo sapratām,ka tālāk nav jēgas. Cilvēku daudz,sēdēja dažādās attālumu zonās.Likās,ka visiem iet grūti. Ledus plaisāja un staigāja nepārtraukti. Troksnis tāds,ka brīžiem mobilajā nedzirdēju ienākošos zvanus. Pat nedaudz pašūpojāmies, sēžot uz kastes. Zivs tramīga, ar lielu lūgšnos ņēma pie dibena. Es domāju, ka tajā zonā, kur bijām mēs, visi vilka 3-5kg, liekas vairāk arī nedabūja. Vietējie igauņi bija 9km,bļitkotājam 5kg(100-200gr)asarēni, otram 8 kg raudas. Vakar esot labāk ķēries. Cik apkārt varēja redzēt, vīri kustējās ,urba,skraidīja. Mums : 3,8;3;3;praktiski viss asarēni 70- 120gr,daži 200-250 gr., tikai dažas raudas,jo nebarojām.
Jā, igaunis(vecs, pieredzējis vīrs) teica ,ka ezera vidū vairākus metrus plata plaisa,ja būs DR,R,ZR vējš,tad ledu aizdzīs uz vidu un krastā būs vairākus metrus plata plaisa. Šodien no rīta 0,5m plaisa bija 150m no krasta, nākot ārā ledus bija uzkāpis šķērē, plaisa ciet. Pirms iešanas ezerā, papētiet vēja virzienu. Ne asakas.
27.februāris 2014, 20:07 | links
 
Cipilka, piedodiet, tas jau tikai neizdevies joks bija.Ja nu Jūs dzīvē esat vēl smukāka kā bildē , tad lai Dievs vēl vairo Jūsu skaistumu!Pats jau arī šad tad vagoju Peipusu.Ne asakas!

PS.
Esmu dzimis Aglonas pusē- 4 km no Zabludovkas (Priežmales)Vienkārši dzīve mūss ir izsvaidījusi pa visu Tēvzemīti!
27.februāris 2014, 20:00 | links
 
ne asakas Salmon! mēs rīt naktī startējam
27.februāris 2014, 19:52 | links
 
Nu ko latgales elite šodien dosies tajos plašumos (cipilka, eriksgr, un Salmona) sastāvā!!! Lai raudas, vēdzeles un asari saturās. Ja rokas nesāpēs, tad Svētdien gaidam atskaiti no manīm un iespējams arī bildītes, ja cipilka safočēs un atsūtīs )) Ne asakas ptfu ptfu!! :)
27.februāris 2014, 19:36 | links
 
Sveiki copmani,vai nebutu kada kompanija,kurai varetu pievienoties piektdienas nakti braucienam uz peipusa ezeru caur Siguldu,vai Raganu?Mans tel.nr.27171943,paldies...
27.februāris 2014, 19:36 | links
 
pastastiet ludzu par licensem, cik maksa u kur var pirkt.uzreiz liels paldies!

xvesor, 27.februāris 2014, 18:55


Makšķerēšanas atļaujas Igaunijā
27.februāris 2014, 19:35 | links
 
 
pastastiet ludzu par licensem, cik maksa u kur var pirkt.uzreiz liels paldies!
27.februāris 2014, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager