Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
svens76 [11.01.23]: nu re , bij brīva niša ziemas copes gidam, aizpildīja. malacis. daudz pa baltiņiem copē viņš
FB neredzu, neesmu lietotājs.
Bet nojaušu par ko tēma.
Nu re ,čalim normālu stratupu rokās ielikām ! Veselu biznesa plānu kā uz paplātes :)))
Vajadzētu viņam mūs ,,doļā" ņemt :)))).
Un vēl mums pārmet,, nerakstiet Peipusa tēmā"
:))))
Ko nozīmē lasīt pareizās vietnes :D
11.janvāris 2023, 20:18 | links
 
Rekur arī bļitkošanas apmācības, ja nu kādam vajag.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0sS4Dsvci3hDMrb93T5zqBkFrrpxXEYGHnHyH8NNdtYHfBnC46srriAcbfJUqMPzwl&;id=100088133148323

Davis-Di, 11.janvāris 2023, 18:57


Malacis!

Pēc sajūtām nedaudz par īsu pasākums - 2.5h copes laiks, 3.5h kopumā, bet varbūt iesācējam pirmajai reizei arī pietiek
11.janvāris 2023, 20:00 | links
 
Davis-Di [11.01.23]: Rekur arī bļitkošanas apmācības, ja nu kādam vajag.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0sS4Dsvci3hDMrb93T5zqBkFrrpxXEYGHnHyH8NNdtYHfBnC46srriAcbfJUqMPzwl&;id=100088133148323
nu re , bij brīva niša ziemas copes gidam, aizpildīja. malacis. daudz pa baltiņiem copē viņš
11.janvāris 2023, 19:14 | links
 
 
nu man visu laiku tādas avantūras un eksperimenti patikuši. bet te laikam par Peipusu jārunā, nedusmosim citus:)))
10.janvāris 2023, 18:27 | links
 
svens76 [10.01.23]: L200 [16:34]: Peipī vajag aizbraukt uz vairākam dienām, tur ar vietējiem sapazīties. 50grami un smēķis pie puķudobes un tad jau vietas ir zināmas + lētākās cenas par ievešanu un naktsmitnēm. Bet nu tā pelāģiskā ribalka gan eksotika, kurš tad var atļauties nopirkt visus tos rīkus uz dullo, tur nav nemaz sūdīgi pāris sotakus izdot lai saprastu vai tas vispār ir priekš tevisuz dullo jau daudzi nopērk, tai skaitā arī es nopirku, vot prispičila un viss. pēc tam pats mēnešiem uz ūdens pavadīju, būros cauri. ja laiks atļauj, kāpēc ne
Jū. Es arī atbalstu eksperimentus bet pieredze rāda ka labāk saprast vai ir vērts, pat ja tas liekas no sākuma dārgi. Citādi apaudz ar nevajadzigiem sūdiem. Bet tā atkal cita tēma.
10.janvāris 2023, 18:23 | links
 
L200 [10.01.23]: Peipī vajag aizbraukt uz vairākam dienām, tur ar vietējiem sapazīties. 50grami un smēķis pie puķudobes un tad jau vietas ir zināmas + lētākās cenas par ievešanu un naktsmitnēm. Bet nu tā pelāģiskā ribalka gan eksotika, kurš tad var atļauties nopirkt visus tos rīkus uz dullo, tur nav nemaz sūdīgi pāris sotakus izdot lai saprastu vai tas vispār ir priekš tevis
uz dullo jau daudzi nopērk, tai skaitā arī es nopirku, vot prispičila un viss. pēc tam pats mēnešiem uz ūdens pavadīju, būros cauri. ja laiks atļauj, kāpēc ne
10.janvāris 2023, 18:16 | links
 
Peipī vajag aizbraukt uz vairākam dienām, tur ar vietējiem sapazīties. 50grami un smēķis pie puķudobes un tad jau vietas ir zināmas + lētākās cenas par ievešanu un naktsmitnēm. Bet nu tā pelāģiskā ribalka gan eksotika, kurš tad var atļauties nopirkt visus tos rīkus uz dullo, tur nav nemaz sūdīgi pāris sotakus izdot lai saprastu vai tas vispār ir priekš tevis
10.janvāris 2023, 16:34 | links
 
zaraza [10.01.23]: tur jau tā lieta ka daudzi grib ātri un uzreiz. bet tā nenotiek

svens76, 10.janvāris 2023, 14:22

ātri un uzreiz nevar pataisīt par meistaru, par to var kļūt vai nekļūt tikai pats. Bet ko var, tas ir nokorektēt milzīgu daudzumu ar iesācēju ķlūdām, ielikt pamatus. Tu taču arī nekļuvi par ķirurgu-virtuozu paša spēkiem eksperimentējot un graizot visu pēc kārtas tipa sanāks/nesanāks :DDD
es loti labi saprotu cik tādās lietās darbs jaaiegulda
10.janvāris 2023, 16:09 | links
 
tur jau tā lieta ka daudzi grib ātri un uzreiz. bet tā nenotiek

svens76, 10.janvāris 2023, 14:22


ātri un uzreiz nevar pataisīt par meistaru, par to var kļūt vai nekļūt tikai pats. Bet ko var, tas ir nokorektēt milzīgu daudzumu ar iesācēju ķlūdām, ielikt pamatus. Tu taču arī nekļuvi par ķirurgu-virtuozu paša spēkiem eksperimentējot un graizot visu pēc kārtas tipa sanāks/nesanāks :DDD
10.janvāris 2023, 15:59 | links
 
zaraza [10.01.23]: Kad tev ārsts sniedz konsultāciju tu tak viņam maksā? Kad tev auto servisā apskatās mašīnu un pasaka, kas jālabo tu tak ar maksā.
Kāpēc, lai ar makšķerēšanas gida vai trenera padomiem un pakalpojumiem būtu savādāk?

Jeb tu esi no tiem, kam liekas, ka visiem par taviem pakalpojumiem jāmaksā, bet tu pats citiem vari nemaksāt un tad brīnies kāpēc tev tik maz maksā?

Davis-Di, 9.janvāris 2023, 22:45

Vispār pie nopietna gida/trenera iesācējs var milzumu laika un naudas ietaupīt. Ne tāda, kas vienkārši aizved uz zivi un rāda tipa met tur, bet, kas parāda tehniku, aprīkojumu, padalās ar sākuma knifiņiem. Dienas laikā var saņemt informāciju, ko pašam izkost var prasīt gadus. Kad es sāku savas puslīdz apzinātās copes gaitas, tad tādas opcijas īsti nebija, nācās kost pašam, ilgi meklēt un veidot kontaktu loku un čomoties, gadiem vākt pa gabaliņam kaut kādu poņu, kurai līdzi nāk čujs un ņuhs :) Tagad to varētu stipri vien ātrāk un vienkāršāk.
tur jau tā lieta ka daudzi grib ātri un uzreiz. bet tā nenotiek
10.janvāris 2023, 14:22 | links
 
Kad tev ārsts sniedz konsultāciju tu tak viņam maksā? Kad tev auto servisā apskatās mašīnu un pasaka, kas jālabo tu tak ar maksā.
Kāpēc, lai ar makšķerēšanas gida vai trenera padomiem un pakalpojumiem būtu savādāk?

Jeb tu esi no tiem, kam liekas, ka visiem par taviem pakalpojumiem jāmaksā, bet tu pats citiem vari nemaksāt un tad brīnies kāpēc tev tik maz maksā?

Davis-Di, 9.janvāris 2023, 22:45


Vispār pie nopietna gida/trenera iesācējs var milzumu laika un naudas ietaupīt. Ne tāda, kas vienkārši aizved uz zivi un rāda tipa met tur, bet, kas parāda tehniku, aprīkojumu, padalās ar sākuma knifiņiem. Dienas laikā var saņemt informāciju, ko pašam izkost var prasīt gadus. Kad es sāku savas puslīdz apzinātās copes gaitas, tad tādas opcijas īsti nebija, nācās kost pašam, ilgi meklēt un veidot kontaktu loku un čomoties, gadiem vākt pa gabaliņam kaut kādu poņu, kurai līdzi nāk čujs un ņuhs :) Tagad to varētu stipri vien ātrāk un vienkāršāk.
10.janvāris 2023, 13:41 | links
 
Ahven [10.01.23]: Sveiki vīri! man likās , ka šī ir sadaļa par copi Peipusā... Pēdējās 2 lapas gan liecina par ko citu!? Kaut ko neesat sajaukuši?
a ja pa peipusu neko neraksta?
10.janvāris 2023, 12:28 | links
 
Sveiki vīri! man likās , ka šī ir sadaļa par copi Peipusā... Pēdējās 2 lapas gan liecina par ko citu!? Kaut ko neesat sajaukuši?
10.janvāris 2023, 12:21 | links
 
daddy_j [10.01.23]: RaimisD [Vakar]: A ko, Svens varētu pa Babi grupas vadāt, Mirtins pa Lādzēniem :))nav mans tas. daudzi gatavi bij maksāt arī par pano lietām. es par slinku tam:))

svens76, 9.janvāris 2023, 22:30

Reizēm izdodas dažādas intereses saštepselēt (piem, ārsts izrauj datoriķim zobu, par ko datoriķis izdzen "tārpus" no ārsta datora :)

Bet, ja nopietni, man šovasar bija laime iepazīties ar labu cilvēku M., kurš parādīja LIVE darbībā, es savukārt nodemonstrēju savas kvokošanas prasmes :)

https://www.facebook.com/cope.usma/videos/1045376959502757

sorry par offtopic
man tādā ziņā paveicies ar pazīšanām daudzās sfērās:)
10.janvāris 2023, 09:51 | links
 
RaimisD [Vakar]: A ko, Svens varētu pa Babi grupas vadāt, Mirtins pa Lādzēniem :))nav mans tas. daudzi gatavi bij maksāt arī par pano lietām. es par slinku tam:))

svens76, 9.janvāris 2023, 22:30


Reizēm izdodas dažādas intereses saštepselēt (piem, ārsts izrauj datoriķim zobu, par ko datoriķis izdzen "tārpus" no ārsta datora :)

Bet, ja nopietni, man šovasar bija laime iepazīties ar labu cilvēku M., kurš parādīja LIVE darbībā, es savukārt nodemonstrēju savas kvokošanas prasmes :)

https://www.facebook.com/cope.usma/videos/1045376959502757

sorry par offtopic
10.janvāris 2023, 09:10 | links
 
Igors trenēja gan 2021 gan 2022 gadā šos, visos posmos. Labi saskan viņiem. Spēcīga komanda

svens76, 9.janvāris 2023, 22:16


Man jau tā likās, tik nebiju 100% pārliecināts par visiem posmiem.
9.janvāris 2023, 22:48 | links
 
Davis-Di [09.01.23]: ceru ,ka neaiziesim līdz tādam līmenim ,lai par kādu padomu kāst piķi ....

zvejno, 9.janvāris 2023, 22:16

Kad tev ārsts sniedz konsultāciju tu tak viņam maksā? Kad tev auto servisā apskatās mašīnu un pasaka, kas jālabo tu tak ar maksā.
Kāpēc, lai ar makšķerēšanas gida vai trenera padomiem un pakalpojumiem būtu savādāk?

Jeb tu esi no tiem, kam liekas, ka visiem par taviem pakalpojumiem jāmaksā, bet tu pats citiem vari nemaksāt un tad brīnies kāpēc tev tik maz maksā?
tieši tā, katrai lietai ir savs pircējs
9.janvāris 2023, 22:47 | links
 
ceru ,ka neaiziesim līdz tādam līmenim ,lai par kādu padomu kāst piķi ....

zvejno, 9.janvāris 2023, 22:16


Kad tev ārsts sniedz konsultāciju tu tak viņam maksā? Kad tev auto servisā apskatās mašīnu un pasaka, kas jālabo tu tak ar maksā.
Kāpēc, lai ar makšķerēšanas gida vai trenera padomiem un pakalpojumiem būtu savādāk?

Jeb tu esi no tiem, kam liekas, ka visiem par taviem pakalpojumiem jāmaksā, bet tu pats citiem vari nemaksāt un tad brīnies kāpēc tev tik maz maksā?
9.janvāris 2023, 22:45 | links
 
RaimisD [09.01.23]: A ko, Svens varētu pa Babi grupas vadāt, Mirtins pa Lādzēniem :))
nav mans tas. daudzi gatavi bij maksāt arī par pano lietām. es par slinku tam:))(
9.janvāris 2023, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager