Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
opis12 [09.01.23]: 100% zinu ka ir bijis, bet atpakaļ atbraucis bez zivīm. .

Kā tā bez zivīm ?
Pirms kāda laika pozicionēja sevi kā ziemas copes ekspertu.
Bija gatavs konsultēt .
Zem cita nika, vai vārda gan.
Neatceros kur tas posts , bet gatavs bija apmācīt copei, cik varēja noprast ne par velti.
9.janvāris 2023, 21:06 | links
 
30. decembrī, latgolā, reti kurš ir par pilnu ņemams... dod viņam vēl vienu iespēju? :)

daddy_j, 9.janvāris 2023, 18:04

Tu tā par Latgali nerunā, pi čiuļim 30.decembrī neadekvātu vēl vairāk)))
9.janvāris 2023, 20:48 | links
 
Labs vakars.
Ja ne par Peipusu un lomiem,tad vismaz par "Alexu"un braukšanu. :DDD
9.janvāris 2023, 20:04 | links
 
Roniks [09.01.23]: Visdrīzāk viņš tikai gribēja palielities ka brauks.bet stipri šaubos vai viņš vispār dzīvē tur ir pabijis.
100% zinu ka ir bijis, bet atpakaļ atbraucis bez zivīm. Nu katram sava bauda. Es biju mazliet pārsteigts par to braucienu 30 decembrī...
9.janvāris 2023, 19:10 | links
 
daddy_j [09.01.23]: 30. decembrī, latgolā, reti kurš ir par pilnu ņemams... dod viņam vēl vienu iespēju? :)
:))))
9.janvāris 2023, 18:12 | links
 
30. decembrī, latgolā, reti kurš ir par pilnu ņemams... dod viņam vēl vienu iespēju? :)
9.janvāris 2023, 18:04 | links
 
Sorry 30. Decembrī. Bet tas lietas būtību nemaina
9.janvāris 2023, 17:57 | links
 
Sven, viņš bija ielicis sludinājumu, ka brauks 30. janvārī, es tieši tad biju Alūksnē, domāju pievienoties moška ar savu auto, jo man laicīgi bija jābūt atpakaļ uz svinībām, bet vienītī negribējās. Tad ari uzrakstīju šim pm. Sarunas vidū, kad laikam saprata ka toč esmu braucējs un hujakš bloks! :) tu neprasi vecīt man kas tie par gājieniem un kas tie par pašiņiem, es tocna labāk negribu zināt. :)
9.janvāris 2023, 17:56 | links
 
L200 [09.01.23]: Neko sliktu negribu teikt, bet čalis visticamāk ir ar putniem. Sarunas vidū par braukšanu uz Peipi viņš mani paņem un nobloķē. Ne no šā, ne no tā. Plus šitās pašiņu precību bildes. Nu nezinu. Riktīgs dīvainis, lai neteiktu vairāk un ja godīgi paliek pat drusku neomulīgi.
a kāpēc tā? sarakstījies PM? dīvaini...
9.janvāris 2023, 17:17 | links
 
Visdrīzāk viņš tikai gribēja palielities ka brauks.bet stipri šaubos vai viņš vispār dzīvē tur ir pabijis.
9.janvāris 2023, 16:18 | links
 
Neko sliktu negribu teikt, bet čalis visticamāk ir ar putniem. Sarunas vidū par braukšanu uz Peipi viņš mani paņem un nobloķē. Ne no šā, ne no tā. Plus šitās pašiņu precību bildes. Nu nezinu. Riktīgs dīvainis, lai neteiktu vairāk un ja godīgi paliek pat drusku neomulīgi.
9.janvāris 2023, 15:27 | links
 
Mierkalns [09.01.23]: Alex,kā Roniks rakstīja,esi gan Tu '' dīvainis'' zivju vietā ieliec precību bildi,kur atskaite?Taisījies uz Laksare,bet bijis ziemeļos uz Kauksi vai citur?Laikam pavasaris jau galvā,Igauņi ieteica mazāk dzert..
Tā jau vienmēr :D
9.janvāris 2023, 14:27 | links
 
Alex,kā Roniks rakstīja,esi gan Tu '' dīvainis'' zivju vietā ieliec precību bildi,kur atskaite?Taisījies uz Laksare,bet bijis ziemeļos uz Kauksi vai citur?Laikam pavasaris jau galvā,Igauņi ieteica mazāk dzert..
9.janvāris 2023, 14:14 | links
 

Vakar smuka diena. Z daļā maz cilvēku. Tikai igauņu mašīnas, pie krasta maz zivju. Pagaidām labāk braukt uz ezera sākumu, uz Silto ezeru, tur lielākas iespējas, jo tālāk var aiziet.
8.janvāris 2023, 09:02 | links
 
Gimene1968 [07.01.23]: Pirmdien 09.01.braucam no Alūksnes uz Igauniju ,Rapinas apgabalu copē,ir viena brīva vieta.Ja vēlies pievienoties zvani 28330928. Vai arī kādam ir divas brīvas vietas un brauc uz turieni no Alūksnes vai caur Alūksni varam pievienoties.
Atvainojos,bet plāni mainijās ,pirmdien nebrauksim
7.janvāris 2023, 13:38 | links
 
Pirmdien 09.01.braucam no Alūksnes uz Igauniju ,Rapinas apgabalu copē,ir viena brīva vieta.Ja vēlies pievienoties zvani 28330928. Vai arī kādam ir divas brīvas vietas un brauc uz turieni no Alūksnes vai caur Alūksni varam pievienoties.
7.janvāris 2023, 09:20 | links
 
Svētdien braukšana pēc 2.00 Rēzekne - Balvi - Alūksne - Laaksaare sadam. Ja ļoti gribat, varu jūs izmest citā vietā un vakarā savākt.
6.janvāris 2023, 10:41 | links
 
Mierkalns [05.01.23]: Igauņi raksta,ka Peipusā no rītdienas 06.01.23 atļauts 2km kājām no krasta Tartu un Jōgevas apriņķos.
Ja brauksi tad padod ziņu, es varētu uz asītes piemesties.
6.janvāris 2023, 10:30 | links
 
Kā Jūs to sāli tados kvantumos varat ielocīt, vai nav vienkāršāk sadalīt pa porcijām un iesaldēt, izņem vēlāk kad vēlme rodās sacep garoziņā. Nē nu ja kādam garšo aluss tad protams vītināta.
Un kur problēma, sasaldētā zivtiņā?
Cieņā.

addd, 5.janvāris 2023, 13:15


Gaumes lieta :) asari, lidaku, zandartu, Norvēģijas zivis saldēju un ir pa pirmo.

Raudas, ruduļus, brekšus cepu tikai svaigus, saldētiem manuprāt stipri pasliktinās garša, tad labāk reņģīti tirgū paņemt. Ja "garšas uzlabošanai" jālieto vegetas u.c., tad tā vairs nav zivs... :)

Jā, agrāk vītināmajām zivīm sāli kaisīju uz aci un stipri par daudz, kā izrādās... pagājšgad dēļ kara sāls aptrūkās uz laiku, bet man tieši pusvanna ar raudām. Tad nu nosvēru un sāli precīzi 10%.

Sāls izspieš ūdeni no zivīm, izšķīst un lielākā daļa tiek nolieta +, kā L200 atzīmēja, pēc tam vēl zivis mērcē tekošā ūdenī.

Rezultātā man vītinātā nebija sāļāka par salami desu. Bet katrs jau var rīkoties pēc savas garšas un saprašanas :)
6.janvāris 2023, 08:48 | links
 
Igauņi raksta,ka Peipusā no rītdienas 06.01.23 atļauts 2km kājām no krasta Tartu un Jōgevas apriņķos.
5.janvāris 2023, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager