Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
AndrisG, nu pamosties taču!
14.februāris 2012, 22:43 | links
 
Paņemat vēl repšus:))
14.februāris 2012, 22:26 | links
 
Ja brauc uz Peipsi, tad vajag to Lv makšķernieka gada karti? :O
14.februāris 2012, 22:25 | links
 
Jā, tā ir problēma ar musoru uz ledus.

Es domāju, ka te klauvēšana pie sirdsapziņas nelīdzēs - nu ir viena tāda suga cilvēku. Te nu igauņiem pašiem vajadzēja prasties un pastaigāties starp copmaņiem uz dienas beigām. Ja paliek draza - sodu ne pa jokam. Vienam, otram, trešajam par brīdinājumu citiem un tā lieta būtu labāka...
14.februāris 2012, 22:08 | links
 
Pi--ui na bereg.
14.februāris 2012, 22:04 | links
 
sveiki.
kaads nezin cik ir sods peipi ja inspektors pienaak un nav atlaujas?
14.februāris 2012, 21:57 | links
 
epox59,tad jau rukšu tur netrūkt,savākt,un sodīt.
14.februāris 2012, 21:41 | links
 
Šodien no copes Ninā. Cope kā cope , zivs varēja būt lielāka un vairāk , jeb vienkāršāk sakot ļoti švaka ,ņēma tikkai pilnīgi nekustīgu murmuli .Pēc pusdienas cope vispār apsīka.
Bet runa ir ne par to , visu ceļu un vēl tagad nedod mieru blakus makšķerējošo pavecu igauņu izteiktā frāze – panaehaļi tut !
Varēja jau skaidrot un taisnoties , bet kāda jēga . Ejot uz izraudzīto vietu divās vietās redzēju tukšas pudeles , drazu . Vietā kur pats aizgāju , tas pats , to savācu pirms makšķerēšanas .
Es estiņu vietā pēc šitādas atstātas cūkūts uzliktu maksas stāvvietu , viens eiro no deguna un kilometra apkārtnē saliktu zīmes , apstāties un stāvēt aizliegts stāvēt !
14.februāris 2012, 21:14 | links
 
Te: http://www.fishingholiday.lv/ vienkārša pamācība kā tikt pie licences!
Man izdevās ar pirmo tikt galā!
14.februāris 2012, 20:59 | links
 
Prasīju bankā, cik ir komisijas maksa Peipusa licencei un viņi man atbildēja 2Ls, tad pateicu paldies, man nevajag. Ja pati licence maksā 0.70Ls un komisija 2.00Ls, tad rokas nolaižas to pirkt bankā
14.februāris 2012, 18:01 | links
 
Labi nav ko saspringt tā nauda nav pat viena laba cepuma vērtībā nopirkšu bankā vēl vienu lai viss ir OK!
Ne asakas visiem!
14.februāris 2012, 17:48 | links
 
Ronni>> Bija gan uzraksts, gan paskaidrojumi, atgriezos arī lapā nu viss kā mums te iepriekš bija norādīts >> 9. Pēc apmaksas atgriežamies galvenajā lapā ieejam мои данные/билеты pēc tam действующие билеты atveram licenci un varam izdrukāt.
14.februāris 2012, 17:48 | links
 
Ronni>> Bija gan uzraksts, gan paskaidrojumi, atgriezos arī lapā nu viss kā mums te iepriekš bija norādīts >> 9. Pēc apmaksas atgriežamies galvenajā lapā ieejam мои данные/билеты pēc tam действующие билеты atveram licenci un varam izdrukāt.
14.februāris 2012, 17:47 | links
 
puika, es būtu viņiem zvanijis, jeb epastojis, diez vai šamie sasparosies copeslietas lasīt;)
14.februāris 2012, 17:37 | links
 
puika> kad veici maksājumu tev parādījās uzraksts, ka pirkums ir apmaksāts? Pēc apmaksas atgriezās mājas lapā?
14.februāris 2012, 17:21 | links
 
Paldies par padomiem ar to biļeti, bet drukāšana nav tas svarīgākais, jo vēl joprojām pilet lapā sadaļā manas iegādātās biļetes man neuzrāda neko, arī datumus norādīt par biļetes darbības laiku nevar. Vienkārši kaut kāds sviests.
14.februāris 2012, 17:03 | links
 
svarīga informācija!
3dien(šonakt)ir divas brīvas vietas uz peipusu(ņina).
JAUNPIEBALGA-SMILTENE-VALKA
TEL.26569972
14.februāris 2012, 16:47 | links
 
blin labs video :D
14.februāris 2012, 16:35 | links
 
Super video!!! :))) Man vēl tagad vēders sāp!
14.februāris 2012, 16:11 | links
 
Labprāt pievienotos kādam līdzi uz Peipusa copi tuvākajās brīvdienās. Varbūt kādam Dobelniekam vai no tuvākā reģiona ir brīva vieta uz zirga, t.i. auto? Rakstat PM vai saragosa3@inbox.lv
14.februāris 2012, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager