Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Nebiju,SĪGU MEDNIEKS,BET redzēju,kā tās ķēra!Civēks uz ledus gulēja,tad izvilka un slēpa zem torosiemArī uz mormiškām mazās s;igas bija.``````zandatuis tad par 1rub./kg varēja nopirkt
24.decembris 2021, 00:08 | links
 
BrunoL, kāpēc tām sīgu/asaru bļitkām tik lieli āķi ? Tajos tālajos gados bija iespēja tādu redzēt,bet nesapratu kam tik lieli . Vai tās sīgas cemmerēja ? Savulaik nopirkto sīgu ķidāju un pētīju sņetoka lielumu,lai ko līdzīgi sameistarotu, taču sīgas lēnām “aizgāja”….
23.decembris 2021, 23:39 | links
 
Atvainojiet,gribēju aizsūtīt personīgi,nejēdzu..
23.decembris 2021, 22:11 | links
 
Piedod,Bruno,es esmu sens,bet esmu Latvijas patriots,mans tēvs ir cīnījies Volhovas purvos un Kurzemes katlā,šāvis vāciešus kad čelčils atteicies atklāt otro fronti,bijis vācu lāģerī un 2gadus cirtis mastu priedes Kolimā,bet man ir svēta Tēzeme,par ko cīnās Ukraina,mans dēls ir Kapteinis uz Norvēģijas tankera.Lai Tev veselība,mēs savu esam nodzīvojuši..
23.decembris 2021, 22:08 | links
 
Ka ar šaurumu peipusa tur laiz virsu

Kapeika, 23.decembris 2021, 20:51

Moniterojoit ledus stāvokli,uz22.12.21 šaurumā ledus no15-20cm varbūt drīz atļaus.pašlaik no Mehikormas līdz Merapallu atļauts kājām.Doma uz 29 12.21. apciemot ezeru.
23.decembris 2021, 21:52 | links
 
Ka ar šaurumu peipusa tur laiz virsu
23.decembris 2021, 20:51 | links
 
Iz naturaļnoj koži dermantīna!
23.decembris 2021, 17:08 | links
 
egilss [22.12.21]: Zem normālām lamināta grīdām liek korķi. Tas gan ir dārgāk.
Normāla lamināta grīda izklausās līdzīgi kā "kruta dermantīna jaka .
Tas tā ... humoriņš ;)
23.decembris 2021, 16:59 | links
 
svens76 [23.12.21]: renge [13:15]: Sveiki kungi!
Vai kādam ir info,par to vai Peipis ir atvērts vai vēl joprojām ciet.ciet. vakar krievu pusē vēl 3 ielūza, vienu neizglāba
Чудское озеро. Выход на лёд в ближайшее время не предвидится. В центральной части озера, в районе Муствеэ сильный ветер порвал лёд и отогнал его от берега на несколько сотен метров. Вероятнее всего, сдвиги происходили и в других местах. По всему периметру возможны прикрытые снегом ловушки.
Ждём особых распоряжений от пограничной службы.
23.decembris 2021, 15:09 | links
 
renge [23.12.21]: Sveiki kungi!
Vai kādam ir info,par to vai Peipis ir atvērts vai vēl joprojām ciet.
ciet. vakar krievu pusē vēl 3 ielūza, vienu neizglāba
23.decembris 2021, 15:05 | links
 
Sveiki kungi!
Vai kādam ir info,par to vai Peipis ir atvērts vai vēl joprojām ciet.
23.decembris 2021, 13:15 | links
 
Raimis raksta , absolūtu patiesību, biju viens no tiem trijiem, ne tas kurš ielūza!:)) Tamdēļ, ieklausamies ūdenstilpņu pazinēju dotajos padomos un brīdinājumos!
23.decembris 2021, 12:40 | links
 
Par Mērfija likumu.

RaimisD, 23.decembris 2021, 09:17


...ir arī Veiksmes kundze...

Jaunībā, 40 gadus atpakaļ, pavasarī aizšāvām velobraucienā... pie papīrenes tilta uz M.Juglas smuks ledus... divatā izbraukājam krustu šķērsu, trešais čoms krastā kliedz, NOSLĪKSIET MUĻĶI...sakams, te drošs ledus, brauc! šis kā brauc, tā JOK, aiziet, viss slapjš, ģīmis sakrāpēts, knapi ričuku aiz pakaļējā rata saķēra...

Vai cits gadījums - ejam ar bračku pa Juglas kanālu, pa taciņu /veca gudrība!/ te, pretī nāk kompānija... es bračku pabrīdinu, no takas nost nekāp!!.. savelkam dusmīgus ģīmjus un maucam... no tās kompānijas pirmais paiet soli nost no takas, un šļop, peld... izķeksējām šo, pasmējāmies, un šķīrāmies...

lai sausas kājas...!
23.decembris 2021, 09:31 | links
 
egilss [22.12.21]: pastudējiet Mērfija likumus.
Par Mērfija likumu. Gadu, divus atpakaļ čomam bija tāds gadījums. Trīs vīri iet uz nakts copi vēdzelēs. Ledus uz Juglas ezera bija tīri ok, bet nu drošības labad makus, telefonus saliek ragavās. Piekodina trešajam :,, tu uz Juglas upes pusi neej, tur ledus štruntīgs.,, Kādu brīdi copē un ievēro ,ka čoms dodas uz upes pusi un ielūzt. Pieskrien klāt un aizmirsdami par mantām ragavās pastumj tās slīkstošajam. Tas kamēr kārpās ragavas apgāž un noslīcina makus kopā ar gadžetiem. Stāsts ar labām beigām. Čoms tika ārā un telefonus ar bija nākošajā dienā pacēluši, maki ar bija atrasti zem paša ledus netālu no ielūzšanas vietas.
Ja stāstā kādas nepilnības tad notikumu varoņi palabos, šejienieši.
23.decembris 2021, 09:17 | links
 
RaimisD [21.12.21]: BrunoL [19.dec]: Glābjot bļitku, lai neiekristu āliņģī,noslīcināju visu dzelžu maku ar ~ 20 medīgiem dzelžiem- sudrabs+varš,Bruno neuzskatiet manu jautājumu par piečakarēšanos. Man pašam ļoti nepatīk zaudēt savas copes lietas. Dēļ norautas medīgas, svina mormenes esmu cemmīgs visu vakaru.
Kā var noslīcināt maku ar mānekļiem ? Tas nav telefons, kas aiziet pa burbuli sekundes daļās.
Atkāpei un varbūt humoram. Senos laikos, it's80ajos nodarbojāmies ar profesionālu moto tūrismu. Kādā braucienā pēc smagu pāreju šķērsošanas pa gājēju takām un bezceļiem, nonācām gruzīņu ciemā un tikām laipni uzņemti. Pēc vakariņām devāmies gulēt. Bijām pārsteigti, ka no rīta uz galda izklāti žāvējas mūsu benzīna taloni, daži dokumenti un daudz naudas.
Tikai bišķi vēlāk visu uzzinājām.
Šai gruzīņu mājā bija tualete tipa sartir. Caurums ne lielāks par pārdesmit cm. Es vēl brīnījos kā tādā var trāpīt.
Mūsu grupas džeks, kurš bija atbildīgs, un kura makā bija visi grupas degvielas taloni(tie bija valsts uzņēmumiem, bet mums tādi bija), visa viņa nauda (toreiz kartes nebija), naktī apmeklēja tualeti. Joprojām neviens un viņš pats arī nesaprot, kā no kabatas maks varēja iekļūt tai caurumā.
Stāsta morāle, es Bruno saprotu, un ja kāds nesaprot, pastudējiet Mērfija likumus.
22.decembris 2021, 23:06 | links
 
RaimisD [22.12.21]: BrunoL [19:51]: Pirms copes visas nopulē, izņemot cinka.
Porolonu nedrīkst, āķi sarūs un pagalam.Jā, ar porolonu viss ir slikti, mitrums neizžūst un āķi nopūst.
Nestantarta kastītēm lietoju materiālu, ko liek zem lamināta grīdām 3mm. Baltais.Tas ir blīvs un bišķi mitrumu atgrūdoš, iekšpusē ūdens toč netiek. Pēc copes atstāju atvērtu kastīti, lai virspuse izžūst. Pagaidām āķi nav bojāti.
Zem normālām lamināta grīdām liek korķi. Tas gan ir dārgāk.
22.decembris 2021, 22:22 | links
 
BrunoL [22.12.21]: Pirms copes visas nopulē, izņemot cinka.
Porolonu nedrīkst, āķi sarūs un pagalam.
Jā, ar porolonu viss ir slikti, mitrums neizžūst un āķi nopūst.
Nestantarta kastītēm lietoju materiālu, ko liek zem lamināta grīdām 3mm. Baltais.Tas ir blīvs un bišķi mitrumu atgrūdoš, iekšpusē ūdens toč netiek. Pēc copes atstāju atvērtu kastīti, lai virspuse izžūst. Pagaidām āķi nav bojāti.
22.decembris 2021, 20:13 | links
 
Pirms copes visas nopulē, izņemot cinka.
Porolonu nedrīkst, āķi sarūs un pagalam.
22.decembris 2021, 19:51 | links
 
sapalens [22.12.21]: alumīnija cigarešu etvija ar ieliktu porolonu
Jā, kādu brīdi tādu lietoju. Tā gan nebija alumīnija, bet ņeržas. Bija smaga un katrā noliecienā krita ārā no krūšu kabatas, ja kabatai ,,zaparā,, nebiju rāvēju aizvilcis. Ar salmo maku klasisko tā nenotiek.
22.decembris 2021, 19:47 | links
 
BrunoL [22.12.21]: Vienkārš džentelmeņa komplekts. Slīkst neslikti!(ādas maciņi)
Johaidī, ādas maks, neienāca galvā. Asociatīvā domāšana , bišķi ieliek šablonos :).
Klau ,kamdēļ ,, džentelmeņa komplektā,, nav neviena pulētā bleķa? Vai pirms copes tie tiek uzpulēti, kā kaķim pauti ?
Vai pēc pieredzes spīdīgos sliktāk ņem. Jautāju, jo manā komplektā viss spīd un laistās :))). Labi, kapara, tie protams ir zaļi, bet pārējie visi koši, pat kapara ,, sikuhām,, uzliktas sarkanas baltas pērlītes. Moš nafig to glamūru ?
22.decembris 2021, 19:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager