Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Tesmeņa gabals ir jāsasaldē lai varētu tālāk ar to rīkoties Tad ņem no saldētavas pagida līdz nedaudz atlaižas pietiek ar 3 min Tad griež sloksnēs kāda nu kuram tā sloksne sanāk :) es zāģēju ar lentzāģi vispirms plāksnēs un tad jau ar nazi kvadrātos 5 mm x 10mm Krāsoju ar karmīn sarkano pārtikas krāsu
Tas ir izņemts no saldētavas

Sagriezts sloksnēs

Krāsojums

Ja negribat čakarēties varu ievest gatavu Valdeķu 1 Rotiņā
22.decembris 2021, 19:23 | links
 
Labvakar,vai kāds nevarētu pastāstīt kā pareizi pagatavot govs tesmeni raudu makšķerēšanai Peipusā?
22.decembris 2021, 18:32 | links
 
Cinkā vara un misiņa kniedes, varā cinka kniedes, misiņā alumīnija utt. Sudraba svītras un punkti ar degli lieti un lodēti. Bet vismedīgākā uz sīgu cinka. Sīgai patika lēna planējoša. Cope notiek no 1/2 ūdens un visbiežāk bliež zem paša ledus. Tās izjūtas sīgojot, nav salīdzināmas ne ar ko. Standarta izmērs no 1,5-3kg pie tam izcils cīnītājs. Gadījās ar 0,3mm nevaldāmi kumeļi. Sars no labākajiem USA ražotājiem.
P.S.
Arī asariem ziemas otrā pusē cinks smeķē dikti labi. Uz pēdējā pat cinks par spožu. Kaut kodināts, bet ūdenī itkā staro.
22.decembris 2021, 17:25 | links
 
Tie raksti uz sekuhām ir kaut kāda inkrustācija vai arī kodināts kaut kas?
22.decembris 2021, 17:06 | links
 
Bruni! Nu neprātā smuki. Vienkārši karstu strūkliņu laižu.
22.decembris 2021, 17:03 | links
 
BrunoL [22.12.21]: Vienkārš džentelmeņa komplekts. Slīkst neslikti!(ādas maciņi)
Ziemas BB!;)
22.decembris 2021, 16:37 | links
 

Šie rīki paplicinājuši Peipusa asaru un sīgu poppulāciju par vairākām tonnām!
22.decembris 2021, 16:36 | links
 

Vienkārš džentelmeņa komplekts. Slīkst neslikti!(ādas maciņi)
22.decembris 2021, 16:32 | links
 
RaimisD [22.12.21]: Jurik [Vakar]: Puik! Rimsties!Puik :))))) tā mani pēdējos četridesmit gadus nebija saukuši.:))
Nu ziemas copes ziņā, pieredzē tiešām esmu ,,puika,,
Nevēlējos būt pārprasts. Jautājums bija par to, kā nevajadzētu glabāt mānekļus, lai tāda šaize nenotiktu. Jo visi redzētie mormišku, bļitku maki noklusējumā nav tik viegli noslīcināmi.

Bruno kā īstam vecim-viss no svina!;D...a Juriks pelnās!:)
22.decembris 2021, 16:28 | links
 
Puik, droši vien pareizi, cik saprotu runa par pag. gadsimta 80 gadiem, kur lika- populāra bija alumīnija cigarešu etvija ar ieliktu porolonu, varbūt metāla ledeņu kārba vai kas līdzīgs, un atvērta grimst ļoti labi.
22.decembris 2021, 15:28 | links
 
Jurik [21.12.21]: Puik! Rimsties!
Puik :))))) tā mani pēdējos četridesmit gadus nebija saukuši.:))
Nu ziemas copes ziņā, pieredzē tiešām esmu ,,puika,,
Nevēlējos būt pārprasts. Jautājums bija par to, kā nevajadzētu glabāt mānekļus, lai tāda šaize nenotiktu. Jo visi redzētie mormišku, bļitku maki noklusējumā nav tik viegli noslīcināmi.
22.decembris 2021, 11:00 | links
 
RaimisD [21.12.21]: BrunoL [19.dec]: Glābjot bļitku, lai neiekristu āliņģī,noslīcināju visu dzelžu maku ar ~ 20 medīgiem dzelžiem- sudrabs+varš,Bruno neuzskatiet manu jautājumu par piečakarēšanos. Man pašam ļoti nepatīk zaudēt savas copes lietas. Dēļ norautas medīgas, svina mormenes esmu cemmīgs visu vakaru.
Kā var noslīcināt maku ar mānekļiem ? Tas nav telefons, kas aiziet pa burbuli sekundes daļās.
Puik! Rimsties!
21.decembris 2021, 23:31 | links
 
Raimi, tas ir noticis !;) Labāk dod plecu copes brālim, izprotot viņa sāpi pie notikušā , nevis … ka tas neiet kādā “ formā”
21.decembris 2021, 22:07 | links
 
BrunoL [19.12.21]: Glābjot bļitku, lai neiekristu āliņģī,noslīcināju visu dzelžu maku ar ~ 20 medīgiem dzelžiem- sudrabs+varš,
Bruno neuzskatiet manu jautājumu par piečakarēšanos. Man pašam ļoti nepatīk zaudēt savas copes lietas. Dēļ norautas medīgas, svina mormenes esmu cemmīgs visu vakaru.
Kā var noslīcināt maku ar mānekļiem ? Tas nav telefons, kas aiziet pa burbuli sekundes daļās.
21.decembris 2021, 21:53 | links
 
Te mazliet pabraucām.
https://drive.google.com/drive/my-drive
21.decembris 2021, 10:58 | links
 
Pareizi ir. Ar to dīķi jociņi mazi.Prātīgi, un viss būs labi.
21.decembris 2021, 09:16 | links
 
Mierkalns [Vakar]: Domāju,nevis pārgalvīgi,bet neapdomīgi.Droši,sesdien copēja un ar tumsu šodien vilka pa to pašu ceļu,bet naktī plaisa atvērusies.Tā Varnjā viens vietējais iekšā vedējs,gandrīz mani plaisā noslīcināja..Včera nebila..šodien paziņa arī iemauca 30m platā plaisā, knapi ārā tika. par moci sūds, 2dien ūdenslīdēji izvilks. ar bij nesies un neaprēķinājis ātrumu. uzreiz vēl 3gb tajā plaisā iemauca. 4 moči pa burbuli. 200 eiriki un moci izcels

svens76, 19.decembris 2021, 22:37

Jā es arī pēdējā laikā sienu atslēgu pie rokas, ja nu.....
20.decembris 2021, 11:28 | links
 
Paldies....to ari mekleju.
20.decembris 2021, 10:42 | links
 
Svens...paldies,bet bija pa visu baltiju!

orests, 20.decembris 2021, 10:28


Saucas tas:


Striborg.ee
20.decembris 2021, 10:36 | links
 
Svens...paldies,bet bija pa visu baltiju!
20.decembris 2021, 10:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager