Nabas ezers

Lielais Nabas ezers

http://www.ezeri.lv/database/2113/
2.marts 2013, 14:59 | links
 
Vo kā tik tiešām Nabas -Nabes jeb Lādes ira Vidzemē...ups...soryjamies...
2.marts 2013, 15:10 | links
 
Starp citu es tik tiešām nezināju,ka banāniņš strādā kā bļitka-mazu fosfora pērlīti uzrau kā bļitku ,aiziet sāņus kādi 20cm uz pauzīti zupņīks galā -nu baigā fīča....
2.marts 2013, 16:56 | links
 
Nu vakar vēlu vakarā ,dziļā tumsā atgriezās vēl trīs kolēģi-''saguruši'',oi ņemagu.Asareļi ņēmuši no 5-200gr,bet tik un tā man tas paliek mīļākais ezers tuvumā,kur vismaz nav garlaicīgi atpūsties...
3.marts 2013, 12:22 | links
 
Nu jāāā laikam tas stāsts bij ar uzviju.Skatos te tai bļodā-neko lielāku par 100gr neredzu.Ja nu šiem visiem bijušas simtgramīgas galvas...
3.marts 2013, 12:31 | links
 
Nabīteee gan lielaa gan mazā ir būt dieezgan.
Ziemā-nu laikam es nemāku tik mikrobi un pa retam simtnieciņam, pavasarī ruduļi- bet ne tuvu engures izmēriem.Maijā var līdakas atvilkties dieszgan labi.Mazajā ir būts uz līni/karuusu/ karpeli---- reizēm var labi savilkt, bet reti, parasti svaigs gaiss un kāds rets/neliels līņuks.
Ir sēdēts uz zandartu-uz dzīvo, ir velcēts, džigots utt. bet kaut kā nesanāk.
4.marts 2013, 13:32 | links
 
kā nabās ,nav šonedēļ kāds bijis -mošk uz nabu ne vilgāli a........
8.marts 2013, 21:40 | links
 
katru dienu sanak braukt garam,veci ir
8.marts 2013, 21:43 | links
 
Uz nab, uz nab..
8.marts 2013, 21:45 | links
 
bez loma jau tur nepaliksi,tikai izmeru vajag sameklet
8.marts 2013, 21:48 | links
 
Nu lab ,tad uz NAB -manā vietā mošk neviens nebūs,bet zanders būs...
8.marts 2013, 21:53 | links
 
Ja sapņo, vai pīpo - aizver acis!=)
8.marts 2013, 21:54 | links
 
Pī po ,bet nesapņo -'manā'bedrē viens bij ,jābūt vēl...Salmo 3 ar lielāku trejžuburi fosfora pērlīti un pilnīgu kušumu -neurbt,gan būs...
8.marts 2013, 22:27 | links
 
A kur palicis eizii varenais -ieliki bildi un viss-a nu ka dalies jaunumos ,kā nekā copes bodē sēdi....
9.marts 2013, 00:01 | links
 
Nabā šodien man tā pašvaki-divi ap 200-250gr un protams pulks mazo uz salmo2 ar fosfora pērlīti,bet tas sensejs ,kas man vienmēr [gandrīz]līdzi -kā apsēžas tā smukais galā,kauč ezera vidū.Šim galvā droši,ka eholote.Vai cik reizes gribēju viņu nožnaugt.Pieeju paskatos mošk raustu savādāk-tāpat...Pat bļitkas vienādas-šim arhajiskas makšķerītes-man no eiizi firmas.Es tagad jūtos kā Dinamo spēlētājs -Lexus ir ,bet spēlēt nemāku...Tu vari iznīkt aiz dusmām-vai nu viens jāņem ,vai jāiet m...ās meklēt mierinājumu...
9.marts 2013, 15:15 | links
 
es nabā vienu reizi tikai esmu pavilcis tādus līdz 400 g ziemā, tas gan mazajā. Pēctam cik esmu bijis, no āliņģa pa diviem mikrobiem, viss - vairāk neņem. protams, pa dienu ir kāds cepams arī.
9.marts 2013, 16:13 | links
 
Nu es jau saprotu,ka urbjoties lielo nesagaidīt -vīņš ir manīgs .Bet vai tad ir pacietība?Savu 2,7 zanderu arī tikai dabūju tamdēļ,ka tobrīd kādu pusstundu apkārt neviens neurbās.Kā sāk urbties lielie prom ,jo ezers nav dziļš.Maziem jau pofig -jem tāpat...
9.marts 2013, 16:22 | links
 
tātad tur ir vairāk jasēž, nevis jāurbj cik saprotu?
9.marts 2013, 16:26 | links
 
P.S.Mazajā arī forši jem ,bet zanderi gan niecīgi,jo tomēr cik tad caur kanālu tur saiet.Lielais ezers tomēr tieši saistīts ar Ventu ,bet šī ar jūru .Aizpagājušagad smuki jūrnieki bij sanākuši -slaidi ,bāli ,gareni...
9.marts 2013, 16:28 | links
 
Ja zina vietu,kur ir ,šis ja grib ,ēst obligāti paņem..
9.marts 2013, 16:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager