Nabas ezers

Es jau saku, ka par tiem kempinga saimniekiem diemžēl neko labu sacīt nevaru. Aizbraucu tur ar radu gabalu puiku - puikam kādi gadi septiņi tolaik bija vai kā. Tiem kempinga saimniekiem arī puika - viena vecuma. Puikas kā jau puikas sapazīstas un kopā dauzās. Tā vecā kraņa saimniece tak izskrēja laukā, rāva savu puišeli no mūsējā nost kā no spitālīgā un vēl bļāva, ka nav ko ar mežoņiem tusēt. Bļin, vajadzēja jau toreiz tīt makšķeres un paprasīt naudu atpakaļ... CITIEM VĀRDIEM - ĢIMENĒM AR BĒRNIEM TAS KEMPINGS NAV DRAUDZĪGS

Otrs variants - man viens rada gabals tur pieteica mājeli - jā esot brīvas un varot apmesties. Parasti bija tā - nodzīvo dienu un vakarā vācies ārā. Šamais - pa nakti nocopējies, grib cilvēks pagulēt. Ap 9:00 pie viņa iesperas tantuks - tipa ņem ciet savu sievu un sīko un pazūdi, jo šo konkrēto mājeli mēs esam aizrunājuši citiem!!!

Trešais un galvenais - PAR ZIVĪM!!!

RUNĀJU AR KEMPINGA SAIMNIEKU UN SAPRATU, KĀPĒC ZIVJU NAV - KĀDREIZ PAŠI TĪKLUS, MAITAS TĀDI LIKUŠI. NEKUR NAV TEIKTS, KA ARĪ TAGAD NELIEK!!!

ceturtkārt - ja jūs kaut ko ar kādu kempingā sarunāsiet, tad nav nekādas garantijas, ka visas tās lietas tiktiešām arī tiks izpildītas, jo atkāpties no kaut kādām iepriekš noslēgtām vienošanām kempingā "nabīte" nav nekāda problēma. Piemēram braucām ar laivām no Kuldīgas līdz Nabei pa Ventu. Mašīnas divas - viena palika Kuldīgā pie viesnīcas, otru bija sarunāts likt "Nabītē". Sākotnēji saimniekiem prasījām - vai varēs? Šie - jā, droši brauciet - viss būs. Atbraucam, a tur masu pasākums un tipa - vācieties prom no šejienes. Es saku - a mums tak sarunāts mašīnu atstāt.... Saimnieks - nekā nezinu. Vietu nav!! Forša attieksme... Vietējie arī sacīja, ka tas kempings esot kaut kāda nelaime - visa tā ģimene kaut kāda tur ķerta.

Visjautrākā ir "nabītes" biznesa filozofija - tipa ko jūs te atspērāties!! Tāda sajūta, ka es viņiem gribētu maksāt, ne viņiem manu naudu vajadzētu...

Tāpēc tagad braucu uz Burtnieku. Turienes bāžu saimniekiem attieksme pavisam citāda.

Sorry, ka diskusiju vietā par copi man šāds viedoklis, bet iesaku to ņemt vērā, izvēloties naktsmājas pie Nabes ezera.

Zandarti tur mīt smuki, bet sapīties ar kempingu iespēju robežās neiesaku - ļoti riebīgi cilvēki. Tad jau labāk brauciet ar teltīm.

advokaats_liidacis, 8.jūnijs 2011, 18:35
6.augusts 2013, 09:52 | links
 
Tikko no copes,nabē galīgs klusums uz barotavu, aizbraucu jau ap 19:30. atbraucu mājās jo galīg negrib ņemt dažas raudas izvilku,tas arī viss! Vēl bija tādas dīvainas copes,kārtīgi uzsit vienu reizi un viss! Un tā kādas 20 reizes! Nodomāju nau ko sēdēt! Biju mazajā nabē tajā vietā kur sašaurinājums!
5.augusts 2013, 01:09 | links
 
Piekrītu ivim! Obligāti jābaro,sākumā pienāk ļoti daudz raudas,bet vēlāk jau brekšuki,un vel vēlāk jau brekši! Gadās kad kāda karpiņa,līnis,un vēl šād tād radījumi pienāk!
3.augusts 2013, 22:04 | links
 
Vienmēr makšķerēju ar piebarošanu arī Nabē brekšukus vajag piesaukt jo lielākie atnāk vēlāk.
3.augusts 2013, 11:27 | links
 
Uz ko ķerat līņus un brekšus? piebarojat arī?
1.augusts 2013, 22:44 | links
 
Uz ko ķerat līņus un brekšus? piebarojat arī?
1.augusts 2013, 22:44 | links
 
Dodat atskaites ,kas ar zandartiem un līdakām doma braukt šonedēļ vai nākamo!
31.jūlijs 2013, 20:40 | links
 
Pagaišnedēļ biju mazajā nabē,salātdārzā 4 līņus dabuju, +1 breksens kas peld tālāk!
31.jūlijs 2013, 16:11 | links
 
Novēlota atskaite par lielo Nabi.Nedēļas nogalē labi ņēma pliči un breksēni līdz kg.Vēl uz dzīvo izmāniju vienu 2kg līdaciņu tā ka par copi nevar sūdzēties.
31.jūlijs 2013, 14:34 | links
 
Sveiki , kādas atsauksmes par mazo nabi ??
12.jūlijs 2013, 19:39 | links
 
rītā,laikam dodos uz nakts copi;)
29.jūnijs 2013, 19:46 | links
 
Ja,kads varetu pateikt kas notiek nabite?
19.jūnijs 2013, 13:12 | links
 
kas labs notiek nabītee,kāds varētu pateikt?;)
17.jūnijs 2013, 12:03 | links
 
Šorīt Lielā Nabe: karpiņa-2kg, līnis-800gr, karūsas-400gr un 500gr, cepams asaris un pusbreksis. Tas laikā no 6:00 - 8:00 Dažas nerealizētas copes. Krastā pa niedrēm baigais jandāliņš, droši ka nārsts. Paprovējām džigiņu, voblerīti, pilnīgs zero.
8.jūnijs 2013, 17:32 | links
 
Eizii,neķer kreņķi,"zieds" bez mūsu atskaitēm zin,kad,kur un kas ;)
25.maijs 2013, 19:14 | links
 
Neraksti forumaa par brekshu vai kaadu citu zivju naarstoshanu!!!!!!! Tuuliit jau muusu "zieds" ar dakshaam un durkljiem gar krastu slapstiisies....
25.maijs 2013, 10:22 | links
 
tiko no ezera,man nevienas copes,laikam ntmaku,bet cik redzeju pa malam tad svaki visiem,pa kadam linitim,copeju no 17 lidz 23,seklaja gala baigi nemas pie pasiem krumiem,katik lielie breksi ne narsto
24.maijs 2013, 23:17 | links
 
nu shodien jau tads paveesakslaiks, karusaam un linjiem parasti nepatik , ka laiks mainaas uz aukstuma pusi. A kas tur par tiem peldoshajiem brekshu likjiem pa krastu? Pa ziemu slaapa ezers vai kas?
23.maijs 2013, 22:03 | links
 
sodien piebraucu paluret,tikai spiningotaji,tas vakarpuse
23.maijs 2013, 21:56 | links
 
brivdienas biju,man neka,bet pirms tam esot bijis,
23.maijs 2013, 21:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager