Brasla

Viss par Braslas upi
Šodien visa diena Braslā.Nevienas copes.Tukšums.
5.decembris 2009, 20:56 | links
 
kurā vietā biji? es a biju vienu copi redzēju, pat paturēju bet šis pie krasta paņēma ņitku....
5.decembris 2009, 21:03 | links
 
biji lejpus udenskrātuvei netālu no ietekas gaujā. kas tad tev pieteicās?
5.decembris 2009, 21:08 | links
 
taimiņš, es biju dziļāk uz aizsprosta pusi...
5.decembris 2009, 21:13 | links
 
un uz kaa tad ņēma?
5.decembris 2009, 21:24 | links
 
es sodien izmēģināju visu.sākot ar agli nr.2 dazādu krāsu,longet lapiņas,lielakus rotiņus,šūpiņus sudraba un kapara krāsā un beidzot pat ar vobleriem. bet nekā.
5.decembris 2009, 21:26 | links
 
smags rotiņš...
5.decembris 2009, 21:26 | links
 
cik stulbam ir jābūt cilvim, lai stāstītu par savām veiksmēm mazā upelē, vēl norādot konkrētu vietu....Lai nākamajā dienā aizbraucot tur, vairs nebūtu brīvas vietas pašam pie ūdenskrātuves. Uzskatāms piemērs-pāris gadus atpakaļ Olte sabildēja Braslas copi. Nākamajā dienā jau bija pilna upe ar Rīgas krieviem....pat ar visām ģimenēm.
6.decembris 2009, 11:37 | links
 
cik noprotu tu esi tāds viens no tiem rasistiem. es arii varu pateitk tev konkrētu vietu.un es jau rakstiiju no ietekas gaujā un uz augšu.
6.decembris 2009, 13:45 | links
 
un cik stulbam ir jabut lai kritizētu citu cilvēku domas,dalīšanās pieredzē copē utt. ?
6.decembris 2009, 13:48 | links
 
kapraci mēs jau tevi nesaucam par stulbu tāpēc nevajag arī citus par tādiem saukt.
Ja tev dzīvē ir grūti tad nevajag savu neveiksi vai neapmierinātību izgāst uz apkārtējiem.
6.decembris 2009, 13:50 | links
 
Romanich, kāds sakars te ar rasismu? tu tiki konkrēti uzrunāts no manas puses? neviens sakarīgs forelists vai vienkāršs copmanis nepiemin konkrētas vietas publiskā telpā. ja tev tas nepielec, tad diez kas jau nav....ja tev patīk mīcīties ļaužu baros, kā ziemā Buļļupes kanālā, tad mīcies. pats varbūt esi ievērojis kādu cūkkūti pēc sevis atstāj tie bari.
6.decembris 2009, 15:34 | links
 
Jus ka meitenes jej bogu - vel aiz matiem praustiet viens otru
6.decembris 2009, 16:17 | links
 
''turi muti''- /I.Līdaka/
spārnotais teiciens, kurš pretendē uz gada citātu:))
6.decembris 2009, 16:30 | links
 
tā zivs vēl jāmāk noķert ar vietas zināšanu vēl nepietiek... Cik bieži redzēts ka Rīdzinieki atbrau c un domā ka tulīt būs... hu.u!!! brauc mājās lamādamies 'tut ribi toč ņetu'....
6.decembris 2009, 17:44 | links
 
Un te izpaužas īstā latvieša daba, ka tik kautko noslēpt (paturēt sev).... man neko nav žēl pastāstīt un apmainīties ar info... Nekā personīga...
6.decembris 2009, 17:48 | links
 
chiga83, tad tik dalies uz nebēdu un nebrīnies, ka pašam neķeras vairs un pilna upmala ar citiem ļaužiem.....
saki, ka brauc mājās lamādamies. bet izstāsti cik jauki gāja copē, un nākamajā dienā būs klāt.un vēl ar citiem kolēģiem....
6.decembris 2009, 18:08 | links
 
chiga83
tik nebrīnies ja tevi kāds no copmaņiem upes krastā "nopērs".jo tu izbazūnē ne tikai vietas kur pats 'makšķerē,bet ari citu copmaņu vietas.un mans domāt kad tie citi nav īpaši priecīgi!
6.decembris 2009, 18:16 | links
 
ko jūs cepās ameriku es arī neesmu atklājis...
6.decembris 2009, 19:17 | links
 
Ko te ņemās! :))
Man jau nu liekās, ka tikai retais copmanis nezina par Braslu. Bet vēl ir tāda lieta, kā pareizās vietas, rīki un knifi, kuri katrai upei ir savi. Neticu, ka kāds, vienkārši tāpat kaut ko salasījies un saklausījies, nupat gāzīs uz turieni un tiks pie lielā loma.
:)
6.decembris 2009, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager