Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Interesanti,kāds var pateikt ar kādu instrumentu tiek veikti šie nopietnie pētījumi?;)

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nedelas-nogale-netiks-dota-atlauja-cilvekiem-atrasties-uz-rigas-udenstilpju-ledus/782888

Ledus monitoringu Rīgā veic pašvaldības policija un tā ir secinājusi, ka ledus vairumā vietu nav pietiekoši biezs.

Brusis, 6.janvāris 2017, 23:02

Uzmanigi ar postiem, Cienitais!nilam draugi ir austrumos,a tur par postiem liek cietumaa!Bet pa prasto,taa ir kartejaa atrakstisjanaas no gudrajaam galvaam.Tjipa Re kaa mees parupeejaamies.ledus merisjanas procedura joprojam nekur nav aprakstita,bet sodu vai bridinajumu var uzlikt.cilveks domaats valstij.Kaa parasti.
6.janvāris 2017, 23:19 | links
 
Copes nav
6.janvāris 2017, 23:07 | links
 
Man uz dīķiem 15 un 9 cm ledus
6.janvāris 2017, 23:04 | links
 
Interesanti,kāds var pateikt ar kādu instrumentu tiek veikti šie nopietnie pētījumi?;)

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nedelas-nogale-netiks-dota-atlauja-cilvekiem-atrasties-uz-rigas-udenstilpju-ledus/782888

Ledus monitoringu Rīgā veic pašvaldības policija un tā ir secinājusi, ka ledus vairumā vietu nav pietiekoši biezs.
6.janvāris 2017, 23:02 | links
 
Ogre uz daugavas jau pirmie sez .. Ogres upe vizni un zem tiltiem vala ....
6.janvāris 2017, 22:53 | links
 
Alauksta var iet uz ledus? Doma copet aizbraukt , nekad neesmu tur bijis.
6.janvāris 2017, 22:50 | links
 
Vallē ir ledus! Aicinām uz zemledus makšķerēšanu!

Info - mājas lapā....
6.janvāris 2017, 22:41 | links
 
Ja svaigi motiļi nav nekādas problēmas 1-2 nedēļas noturēt parastā putaplasta kastītē...protams ja kastīte nav pārbāsta. Es domāju makšķernieku veikalos nopērkamās. Lieku ledusskapī pa vidu...ik pa divām dienām vienkārši ar pirkstu apmaisu. nākamai copei piepērku 10 gramus svaigākus ko uz āķa likt...vexcie aiziet barošanai. ja galīgi sūdīgi...pieberu iebarojamam
6.janvāris 2017, 19:47 | links
 
Kas to lai zina, kur vaina. Varbūt ledusskapī cita temperatūra, mitruma režīms vai vēl kas.

Hotentots, 6.janvāris 2017, 19:27


Motiļi dzīvo ūdenī, tātad jāuzglabā ūdenī.

Virtuvē -1°, automātiski ledusskapī palika mīnusi, pēc ilgstošas saldēšanas motiļi nobeidzās, uz beigtiem arī ķērās labi. :D
6.janvāris 2017, 19:32 | links
 
Nopirku motili, man ir viens jautājums, man viņi ir speciālā pirktā putuplasta kastītē, bet kastītei nav caurumu? Putuplasts ir elpojošs? Ja es kastīti turēšu aizvērtu ledusskapī, tārpi neaizies bojā?

belijs23, 6.janvāris 2017, 19:07


Cik ilgi turēsi? Ja kādu dienu, būs OK, bet nedēļu neizvilks.
Es pat šos speciāli liku mitrā papīrā un maisiņā, bet man motiļa ilgstošāka uzglabāšana nevedās. Čoms tikām plastmasas kastītē (ar caurumiem) turēja un viņam pēc nedēļas nebija ne vainas. Kas to lai zina, kur vaina. Varbūt ledusskapī cita temperatūra, mitruma režīms vai vēl kas.
6.janvāris 2017, 19:27 | links
 
Nopirku motili, man ir viens jautājums, man viņi ir speciālā pirktā putuplasta kastītē, bet kastītei nav caurumu? Putuplasts ir elpojošs? Ja es kastīti turēšu aizvērtu ledusskapī, tārpi neaizies bojā?

belijs23, 6.janvāris 2017, 19:07

Sausā veidā ilgi nestāvēs.

Nopērc šādu kastīti, ūdeni regulāri maini, ledusskapī ilgi uzglabāsies.

6.janvāris 2017, 19:27 | links
 
Galvenais neaizmirsti kabatā un silumā pēc copes !!
:DDDD
6.janvāris 2017, 19:25 | links
 
Nopirku motili, man ir viens jautājums, man viņi ir speciālā pirktā putuplasta kastītē, bet kastītei nav caurumu? Putuplasts ir elpojošs? Ja es kastīti turēšu aizvērtu ledusskapī, tārpi neaizies bojā?
6.janvāris 2017, 19:07 | links
 
Kāds ledus biezums saukas ez.???varbūt te kāds vietējais ir!!?
6.janvāris 2017, 18:48 | links
 
Šodien no rīta pārbaudiju ledus biezumu Ulbrokas dīķī , kur sniega nav tur 12 cm zem sniega 6 cm.
Rītdien doma uz Dūņezeru , varbūt kāds kko dzirdējis, redzējis?

BANDITS525, 6.janvāris 2017, 15:40

padod pec tam zinju, kas ar ledu. man ar sakt niezet nagi padro4it pie lunkas.

mailite, 6.janvāris 2017, 17:48



Ok. Pēc copes došu ziņu.
6.janvāris 2017, 18:39 | links
 
3-8cm
6.janvāris 2017, 18:21 | links
 
Drustu ezers-ledus visāds...no 4cm zem sniega līdz 15 vietās kur nopūsts,virsū ūdens.Pa visu dienu karogi- 0 uz šķērsenes 4 siļķītes un daži sīkie asari
6.janvāris 2017, 18:17 | links
 
Šodien no rīta pārbaudiju ledus biezumu Ulbrokas dīķī , kur sniega nav tur 12 cm zem sniega 6 cm.
Rītdien doma uz Dūņezeru , varbūt kāds kko dzirdējis, redzējis?

BANDITS525, 6.janvāris 2017, 15:40


padod pec tam zinju, kas ar ledu. man ar sakt niezet nagi padro4it pie lunkas.
6.janvāris 2017, 17:48 | links
 
Pušā ledus 13 cm. Plaisas visā ezera platumā un garumā. Uz ledus ūdens.
6.janvāris 2017, 17:32 | links
 
Baltezerā, un Lilastē švaks ledus

Skrabars, 6.janvāris 2017, 15:04

Varētu jau arī cm uzrakstīt ... kādam arī 7-10cm ir švaks ...
6.janvāris 2017, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager