Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Kaads nezin kas Gaujas attekaas notiek pie carnikavas ( ciemataa Gauja)?
15.decembris 2012, 22:31 | links
 
Vai kāds nav bijis Daugavas attekās ,Dzelmes , lielvarde , Ciemupe ? varbūt var padalīties kāds ledus biezums ,intrese par zivīm pakārtota .Gribētos vismaz galu apmērcēt!
15.decembris 2012, 21:29 | links
 
Nebija ne vainas copei, ja vareeja aizveeju atrast, riot atkal braucam copes kaifu kert, var buut, ka arii kaada zivs piekersies :):)
15.decembris 2012, 21:12 | links
 
Tas tandēms jums abiem tāds intresants Katrs laiž pa savam :DDD
15.decembris 2012, 21:12 | links
 
Nez vai Lāčukam vajag jaunu sievu :D Šī pati vēl nav veca :D
15.decembris 2012, 21:09 | links
 
Klausos laika ziņas ar lielu smaidu, sola vēju un drūmos mīnusus :)
15.decembris 2012, 19:34 | links
 
Rīt došu ziņu kas Usmā darās Jābrauc frišš gaiss paostīt -uz ledus noteikti nekāpšu
15.decembris 2012, 18:45 | links
 
nez rīt braukšu ar sievu lūkot :)

lacuks007, 15.decembris 2012, 18:09


būtu ļoti forši,ja Tu padotu ziņu kas un kā var te,vai PM!būtu ļoti pateicīgs Tev! :)
15.decembris 2012, 18:42 | links
 
lacuks007...

ir cerība pie jaunas sievas tikt? :)
15.decembris 2012, 18:19 | links
 
nez rīt braukšu ar sievu lūkot :)
15.decembris 2012, 18:09 | links
 
Spiekits sagatavots :) ja sitads putiens tad laikam labak uz dzirni laist. Tur var aiz salas paslepties :)

lacuks007, 15.decembris 2012, 16:23



Sveiks! Kādā stāvoklī tur tagad ledus?malas dzirnim jau apsalušas?trešdien uzkāpt un nokāpt bij pagrūti! :)
15.decembris 2012, 16:28 | links
 
Spiekits sagatavots :) ja sitads putiens tad laikam labak uz dzirni laist. Tur var aiz salas paslepties :)
15.decembris 2012, 16:23 | links
 
:)))) Skaties Urmās ar to mustangu ... būs vēl kā man - negulētas naktis un ne uz copi lāga tiek ,ne ar draugiem šnabi iedzert :))
15.decembris 2012, 15:05 | links
 
Bračiņ
Man NAV mūļa.Man ir mustangs!!!
:DDD
15.decembris 2012, 15:00 | links
 
Lāčuks
Jo štengrāks korķītis jo lietderīgāk ar viļķi iet uz copp.Bet zinot tās puses korķi,ieteiktu iet ar spieķīti.:)
Neaizbrauksi neuzzināsi. :)
15.decembris 2012, 14:59 | links
 
Kada situacija lilaste, duniti? Ledus labs? Zivis ir? :)
15.decembris 2012, 14:53 | links
 
Un zinot Urmās tavu mūli ..... līdz šai dienai vēl neesi nokāpis no Korķa .... :))))))))))
15.decembris 2012, 14:40 | links
 
Kādu laiciņu apakaļām,kad palika nedaudz dzestrāks,sadomāju uzkāpt uz korķa.Tik vot šaise,nesinu cik korkis ir štengrs.Te netā domas dalās-kurš stāsta ka esot gana štengrs un varot jau urbināt ar verķi kuram ir vinde.Kurš atkal stāsta ka nikuja,vajagot tomēr spieķīti ar dzelzs uzgali,lai varot šamo padrumstalot.Tā kā pēc dabas tāpat kā daudzi šejienes pasažieri esmu paslinks,tad vēroju un lasiju šeit rakstīto par vietām kur šamais esot gana štengri aizkorķejies.Tāpat skaidrībā netiku.Un netiktu ar,ja testēšanas nolūkos nebūtu sadūšojies un aizbraucis šamo pārbaudīt.Tā pārbaudot dažas vietiņas tomēr atradu "trauku" kurš gana labi aizkorķēts.Tur bij vīri kuri jau šeptēja ar verķiem tiem kuriem ir vinde un bij ari vairāki vīri ar spieķīšiem.
p.s.
Tā ari nebūtu neko uzzinājis ja nebūtu metis slinkumu pie malas un devies lūkoties.Sezonas pirmo izgājienu uz korķa tomēr drošāk ir veikt ar spieķīti.Tā drošāk.
:)
15.decembris 2012, 14:20 | links
 
Es nepiekrītu. Jo cik nau bijis ka Ventā var bet Usmā nē! Jo Usmā sniegs uzsnieg uz plānas plēvite un mīnusi nau tik lieli lai saltu cauri. Tai pašā laikā Ventā sniegs iekrīt ūdenī vai arī uz tās pašas plēvītes bet upē mainoties līmenim sniegs paliek slapjš un sasalst arī pie maziem mīnusiem.
15.decembris 2012, 13:22 | links
 
JA JAU UZ VENTAS SĒŽ TAD USMA JUA ARĪ TAĶ CIET
15.decembris 2012, 12:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager