Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Kāds zin cik biezs ledus Lielupē, Jūrmalā?? Šodien viens sēdēja dubultos uz ledus.
13.decembris 2012, 23:04 | links
 
Ja mašīnā ir klimata kontrole tad jau nekas briesmīgs nav, jātiek tikai līdz mašīnai.
uzliki savus 25grādus un sēdi bez apenēm :D
13.decembris 2012, 22:38 | links
 
Ledus? Abavā jau vakar veči pa upes vidu staigāja.
Šodien no tilta skatoties pāri braucot,sniegs virs plānā ledus slapjš palicis.Tā kā -7....9*C un stiprāku vēju sola,tad sestdien vispār bez uztraukuma(ar prātu,tie kuri ar galvu draudzējas) varēs staigāt.Žēl ka rīt nevaru izbrīvēties!
13.decembris 2012, 21:49 | links
 
Kāds nezin kāds ir ledus Vilgāles ezerā?
13.decembris 2012, 21:46 | links
 
Kā jau iepriekš rakstiju tad pirmam ledum ir jābūt sagatavotam ,īpaši ekipējuma ziņā.Mašīnā jābūt siltās veļas komplekts ,vilnas zeķes ,siltie apavi un liels polietilena maiss kur sabāst visu slapjo,par termosu ar karstu tēju jau atceras katrs.Ejot uz ledus vajadzētu vismaz minimumu ,verga,peldošo kombi vai glāšanas vesti un spasalkas vienalga vai pirktās vai paštaisītas ,galvenais lai ir pie rokām ,lai var iecirst ledū un uzvilkties uz ledus.Ja jūtiet ka liekot soli nav pamata izpletiet uz sāniem rokas tad dziļāk kā līdz krūtīm neiekritīsiet ,pāris sekunžu pauze lai nomierinātos un aptvertu notikušo un tad mēģiniet tikt laukā uz to pusi no kuras nācāt.Varbūt daudzi pasmiesies par manis rakstīto ,bet rakstu no savas pieredzes ne vienu reizi vien.Un arī striķim kā teica Normis vietu varētu atrast jo iet runa par mūsu dzīvībām,un ir vēl arī pēdējā ledus risks ,bet tas būs cits stāsts citā laikā.Lai mēs visi atgriestos no copēm uz savām divām-veiksmīgu sezonu.
13.decembris 2012, 20:41 | links
 
kads ledus liepajas rajona? cik biezs aptuveni :) gribas copet bet nez cik drosi
13.decembris 2012, 20:01 | links
 
ai, man vel naw gadijies un ceru ka nebus lemts.. protams ja neskaita bernibu.. :D speju iedomaties ka pec tam vel jatiek lidz auto, ar auto lidz majam un tad tik var novilkt atlikusas adas...
13.decembris 2012, 19:51 | links
 
Laikam jāgaida nākošās brīvdienas.
13.decembris 2012, 19:45 | links
 
makskeresanas vai peldeshanas? :D

doshelis, 13.decembris 2012, 19:36

Abiem nav nevainas tikai kombis žuva piecas dienas.
13.decembris 2012, 19:43 | links
 
vienkars
Cik sapratu no Copesnama Jāņa, tad ledus Siguldas apkārtnes pļanckās nefigā nav.
13.decembris 2012, 19:37 | links
 
Lilaste 5-6cm,Dzirnu kaut kas līdzīgs,tie mani šodienas novērojumi!
13.decembris 2012, 19:36 | links
 
makskeresanas vai peldeshanas? :D
13.decembris 2012, 19:36 | links
 
Varbūt kāds zina,kā sastāv ar ledu uz ezeriem ap Siguldu,gribētos sestdien atklāt sezonu.
13.decembris 2012, 19:34 | links
 
Nesapratu-ledus biezums , vai drošums. Esmu praktiski - 50 gadu laikā-no sava mūža,ne tikai piedalījies glābsanā, ap 10 gadījumiem piedalījies un un viens kur nepaspēju. Vairāk negribu un liekas, ka nevarēšu . Publiski gribu pateikt paldies Stradiņiem-16. nodaļai-kardio-kas mani šogad izglāba.
13.decembris 2012, 18:47 | links
 
lacuk - man ar to pašu vakardienas copmaņi pastāstīja - kur jau pagājušajā svētdienā uz ledus labi jutušies tur vakar par nēesot varējuši uzlīst virsū, ūdens no apakšas pakausējis ledu, neskatoties pat uz patstāvīgu mīnusu, man jau pašam ar šausmīgi gribās uz ledu - bet ne tik ekstremāli - peldošā kostīma ar nava, būs vien vēl jāpaciešas
13.decembris 2012, 17:33 | links
 
Ienaca info ka juglas pensionaru lici ledus loti svaks! Udens virsu un ledus ap 2cm!!! Taka veci esiet uzmanigi!
Eh ka gribejas sievu 7 dien kkur aizvest atklat sezonu un jauno kombinzonu iemeiginat. Izskatas ka nesanaks :(
13.decembris 2012, 17:18 | links
 
Tad Jau Gātē droši ka ledus vēl bēdīgāks. Būs jādomā citi varianti....Par atsaucību plusiņš.
13.decembris 2012, 16:15 | links
 
Piereģistrējos tikai tādēļ, ka redzēju, ka kāds grasās darīt sev galu. Babītē situācija sekojoša. Ledus svētdien Spuņkā bija normāls apmēram 3 - 5 metrus no niedrēm (man 110 kg), kur iepriekš bija uznācis ūdens un sals to pļuru savilka kopā. Tālāk ledus bija kā papīrs, ar vieglu uzsitienu verga krita cauri. Tas netraucēja ībļiem vazāties pa uzslaušo malu ar urbi plecā, netaustot ledu. Arī ezerā situācija līdzīga - ar baigo taustīšanos varēja sameklēt kādu pleķīti, kur uztrausties. Es šajā nedēļas nogalē uz ezera noteikti nelīstu, bet ja tomēr, tad katru soli. KATRU soli! VĒLREIZ UZSVERU! KATRU SOLI pārbaudītu ar vergu.

P.S. Joprojām uzskatu, ka zivis drīkst ēst, bet lielāko daļu jālaiž vaļā, ka maluzvejniecību popularizēt ir stulbi, asiņainas bildes ir riebīgas un portālā nebūtu jāliek.

Tā kā admini neko lietas labā nedara, es atkal projām:)

Priecīgus Ziemassvētkus un ne asakas jaunā gadā!

adios!
13.decembris 2012, 16:11 | links
 
Paļdis NG,
13.decembris 2012, 16:00 | links
 
tad jau 6-dien uz babiiti var diezgan droshi ... ja vien sniegs nav sabojājis visu "maļinu" :S
13.decembris 2012, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager