Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Kad ledus aizgāja jūrā esot sācies labs žors. Vīrus nes jūrā, a tie tik velk. Tā bija ?
19.janvāris 2022, 20:57 | links
 
daddy_j [36m]: 1x pavizinājies jūrā... vot neiesaku...Kā no Blaumaņa noveles ,, Nāves ēnā'' :)
Kā gadījās ?

RaimisD, 19.janvāris 2022, 20:04

fotoreportāža un apraksts...
https://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/liela-jurasbrauksana/

toreiz biju jauns un dumš :D

daddy_j, 19.janvāris 2022, 20:25


Es arī toreiz tur pavizinājos. Vēl panorāmas sižetā tiku. Sieva tikai noteica: Tev cepure bija šķība. ;)))
19.janvāris 2022, 20:38 | links
 
daddy_j [19.01.22]: daddy_j [36m]: 1x pavizinājies jūrā... vot neiesaku...Kā no Blaumaņa noveles ,, Nāves ēnā'' :)
Kā gadījās ?

RaimisD, 19.janvāris 2022, 20:04

fotoreportāža un apraksts...
https://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/liela-jurasbrauksana/

toreiz biju jauns un dumš :D
Atceros to gadījumu. Tur tāda absurda situācija glābējiem gadījās. Copmaņi ne pakam negribēja savu iedzīvi atstāt, pat lomu gribēja paturēt :)
Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji.
19.janvāris 2022, 20:36 | links
 
daddy_j [36m]: 1x pavizinājies jūrā... vot neiesaku...Kā no Blaumaņa noveles ,, Nāves ēnā'' :)
Kā gadījās ?

RaimisD, 19.janvāris 2022, 20:04


fotoreportāža un apraksts...
https://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/liela-jurasbrauksana/

toreiz biju jauns un dumš :D
19.janvāris 2022, 20:25 | links
 
Sēžot jūrā uz ledus vajag striķī iesietu ģieģeli un galā bundža. Kad bundža sāk šļūkt pa ledu, ar steigu jāp...s krastā.
19.janvāris 2022, 20:07 | links
 
daddy_j [19.01.22]: 1x pavizinājies jūrā... vot neiesaku...
Kā no Blaumaņa noveles ,, Nāves ēnā'' :)
Kā gadījās ?
19.janvāris 2022, 20:04 | links
 
daddy_j [39m]: ... uz ledus katrs māk trāpīt, bet āliņģī? :DTrāpīt uz ledus, trāpīt alinģī tas tā, galvenais trāpīt nost no ledus :). Man ar čomu reiz gadījās. Uzgājām uz mazā baltiņa no baznīcas puses. Marts, temperatūra +8. Cope super, nomet mormeni ar balto +motili uz grunts nāk baltā zivs, smuki plaukstinieki. Gribas asarīti, padriblē cel augšā, ir. Tiem gan izmērs tāds paknaps. Atspirdzinošie dzērieni, jautrība. Nočilojām visu dienu. Ap krēslu ejam krastā. Eju pa priekšu, ielūztu līdz celim. Čoms bišķi svarīgāks par mani, ierāva līdz viduklim.
Tā ka pievēršam uzmanību arī tam, kā tikt nost.

RaimisD, 19.janvāris 2022, 19:39


toties bija ko atcerēties... :) es esmu ielūzis 3x (ar 1 kāju, ar abām, līdz viduklim) un ar ledu 1x pavizinājies jūrā... vot neiesaku...
19.janvāris 2022, 19:49 | links
 
daddy_j [19.01.22]: ... uz ledus katrs māk trāpīt, bet āliņģī? :D
Trāpīt uz ledus, trāpīt alinģī tas tā, galvenais trāpīt nost no ledus :). Man ar čomu reiz gadījās. Uzgājām uz mazā baltiņa no baznīcas puses. Marts, temperatūra +8. Cope super, nomet mormeni ar balto +motili uz grunts nāk baltā zivs, smuki plaukstinieki. Gribas asarīti, padriblē cel augšā, ir. Tiem gan izmērs tāds paknaps. Atspirdzinošie dzērieni, jautrība. Nočilojām visu dienu. Ap krēslu ejam krastā. Eju pa priekšu, ielūztu līdz celim. Čoms bišķi svarīgāks par mani, ierāva līdz viduklim.
Tā ka pievēršam uzmanību arī tam, kā tikt nost.
19.janvāris 2022, 19:39 | links
 
Kālā ledus ir labs, savi 30cm.
19.janvāris 2022, 19:32 | links
 
Bet cope tā ir māksla...
Tas nav pa tukšo pļūtīt netā.

willijs, 19.janvāris 2022, 18:16


... uz ledus katrs māk trāpīt, bet āliņģī? :D
19.janvāris 2022, 19:08 | links
 
limola [19.01.22]: Sveiki,vai kāds zin kāds ledus tagad ir Alaukstā,Inesī vai Kālā?
Saka ka labs! )))
Bet cope tā ir māksla...
Tas nav pa tukšo pļūtīt netā.
19.janvāris 2022, 18:16 | links
 
Tūlīt Tevi willijs apdirsīs!
19.janvāris 2022, 15:33 | links
 
Sveiki,vai kāds zin kāds ledus tagad ir Alaukstā,Inesī vai Kālā?
19.janvāris 2022, 10:48 | links
 
To willijs.Kur ta mums plebejiem līdz copes guru !
18.janvāris 2022, 15:23 | links
 
stewo [17.01.22]: Sveiki. Vai kāds varētu pateikt kāds ledus ir irbes upē? Vai ir kādi posmi vaļā?
Maz tur ledus, spiningojams labi, bet pie šāda līmeņa pagaidām tur nav ko darīt.
18.janvāris 2022, 12:23 | links
 
janka07 [17.01.22]: Jā un padirsties Tu vari aiziet uz tualeti.
Labu dētgribu)))
Sākumā vienai daļai vajadzētu iemācīties makšķerēt un tad arī var patupēt tronī.
18.janvāris 2022, 08:32 | links
 
Doma bija no skatu torņa stāvlaukuma
17.janvāris 2022, 15:12 | links
 
Labdien! Vēršos pie tiem kas klaiņo pa Zebrus ezeru- ja ejat no stāvlaukuma salas virzienā- uzmanieties aiz niedru stūra (kas ieiet Svētes līcī), aptuveni 60m no krasta ir ļoti spēcīgs avots! Ja uznāks neliels sals, būs riktīgas lamatas!

zivjulauva, 17.janvāris 2022, 14:57


Nezinu, kur ir Svētes līcis (biju Zebrū pirmo reizi), taču, ja uzejat uz ledus no piebraucamā ceļa, kas ir pie Ezerlūķi atzīmes google maps, tad tur šādi izskalotie caurumi bija diezgan daudz, varu apstiprināt. Silti iesaku paņemt vergu līdzi, tie caurumi daži arī ir pāris kvadrātmetru lielumā. Sargiet sevi!
17.janvāris 2022, 15:10 | links
 
Labdien! Vēršos pie tiem kas klaiņo pa Zebrus ezeru- ja ejat no stāvlaukuma salas virzienā- uzmanieties aiz niedru stūra (kas ieiet Svētes līcī), aptuveni 60m no krasta ir ļoti spēcīgs avots! Ja uznāks neliels sals, būs riktīgas lamatas!
17.janvāris 2022, 14:57 | links
 
Jā un padirsties Tu vari aiziet uz tualeti.
17.janvāris 2022, 14:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager