Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Jurik [21.12.21]: Es nekad līdz peldei ziemā ar Dieva palīdzību neesmu nonācis, bet nestoties uz to, atkarībā no ledus apstākļiem, visi līdzekļi pie sevis. Ja sūnains ledus - veste zem kostīma vai bailes līst, ja šaubīgs ledus - verga, bet šņore un īlēni vienmēr. Kad jauno Copesgaršu skatījos - jau piezīmēju, ka doktoram bija jāpiemin arī šipi, jo uz gludā vai slapjā bez tiem ir gaužām viegli par viņa pacientu kļūt.
tur nebij gluži gludais, tad ar atcerētos gan un pateiktu:) bet paldies par piebildi, tas tiesa, šipi daudz izručījuši
21.decembris 2021, 22:46 | links
 
verga pati slīkst kā traka, mūžā 2 gab esmu noslīcinājis...aizgāja dibenā rūkdamas...
daddy_j, 21.decembris 2021, 18:52

Nu tad verga jātur ar visu plaukstu, nevis kā ..... ar diviem pirkstiem. Pa savu pusmūžu nav ne vienu ieslīcinājis.
21.decembris 2021, 22:40 | links
 
Willy [21.12.21]: Jurik [38m]: Es nekad līdz peldei ziemā ar Dieva palīdzību neesmu nonācis, bet nestoties uz to, atkarībā no ledus apstākļiem, visi līdzekļi pie sevis. Ja sūnains ledus - veste zem kostīma vai bailes līst, ja šaubīgs ledus - verga, bet šņore un īlēni vienmēr. Kad jauno Copesgaršu skatījos - jau piezīmēju, ka doktoram bija jāpiemin arī šipi, jo uz gludā vai slapjā bez tiem ir gaužām viegli par viņa pacientu kļūt.https://m.youtube.com/watch?v=M_CGOHQbAPw
Obanā -is Tu životnoje! Es tik skaisti pastāstīju un Tu tik skaisti sačakarēji :) Uz leda drošība pirmā vietā - punkts un āmen!
21.decembris 2021, 22:17 | links
 
Jurik [21.12.21]: Es nekad līdz peldei ziemā ar Dieva palīdzību neesmu nonācis, bet nestoties uz to, atkarībā no ledus apstākļiem, visi līdzekļi pie sevis. Ja sūnains ledus - veste zem kostīma vai bailes līst, ja šaubīgs ledus - verga, bet šņore un īlēni vienmēr. Kad jauno Copesgaršu skatījos - jau piezīmēju, ka doktoram bija jāpiemin arī šipi, jo uz gludā vai slapjā bez tiem ir gaužām viegli par viņa pacientu kļūt.
https://m.youtube.com/watch?v=M_CGOHQbAPw
21.decembris 2021, 21:44 | links
 
Es nekad līdz peldei ziemā ar Dieva palīdzību neesmu nonācis, bet nestoties uz to, atkarībā no ledus apstākļiem, visi līdzekļi pie sevis. Ja sūnains ledus - veste zem kostīma vai bailes līst, ja šaubīgs ledus - verga, bet šņore un īlēni vienmēr. Kad jauno Copesgaršu skatījos - jau piezīmēju, ka doktoram bija jāpiemin arī šipi, jo uz gludā vai slapjā bez tiem ir gaužām viegli par viņa pacientu kļūt.
21.decembris 2021, 21:37 | links
 
manos gados arī dzelkšņi nez vai palīdzēs, tad drīzāk svilpe + peldošais kombinezons...

daddy_j, 21.decembris 2021, 18:54

No ritiem jāvingro!
Stāsts ne par Tevi, Tēvocīt.
Viņš bija pēdējais sūds, bet tik un tā noslīka!
21.decembris 2021, 19:11 | links
 
manos gados arī dzelkšņi nez vai palīdzēs, tad drīzāk svilpe + peldošais kombinezons...
21.decembris 2021, 18:54 | links
 
Vienīgais, kas Jūs glābs no neielūšanas ir VERGA!!!
Viss pārējais pakārtots.

BrunoL, 21.decembris 2021, 16:58


Vienīgsis, kas jūs DROŠI izglābs ir veselais saprāts - nelīst uz plāna ledus...

verga pati slīkst kā traka, mūžā 2 gab esmu noslīcinājis...aizgāja dibenā rūkdamas...

vēl trakāk slīkst tikai smeļamie kausiņi... ir aizgājuši kādi 10... kā kārtējam mazbērnam iedod, tā skaiti - ar galiem :)
21.decembris 2021, 18:52 | links
 
Vienīgais, kas Jūs glābs no neielūšanas ir VERGA!!!
Viss pārējais pakārtots.

BrunoL, 21.decembris 2021, 16:58

Labāk, lai verga glābj no ielūšanas, nevis neielūšanas ;))
21.decembris 2021, 17:55 | links
 
Vienīgais, kas Jūs glābs no neielūšanas ir VERGA!!!
Viss pārējais pakārtots.
21.decembris 2021, 16:58 | links
 
_EKA [20.12.21]: _EKA [20:39]: Viiri kas notiek labs spunciema? ledus ir staigajams? ir doma rit uz turieni doties asari patrenkat.

edvinsdainis, 20.decembris 2021, 13:34
ledus labs priekš ātras noslīkšanasprieks kam sitadus tekstus rakstit es nesaprotu, neesmu jau kamikadze lai uz 4cm listu virsu, patiesam biju cerejis ka kads ko sakarigu atbildes

edvinsdainis, 20.decembris 2021, 22:33
lai saprastu, ka dzīvība ir liela vērtība. sestdien vienam varkaļu ostā paveicās, jo glābēji ieradās laicīgi.
Interesanti vai bidalagam bija dzelkšņi ar ko izrāpties? Un noteikti ne kastē, bet augšējā kabatā vismaz, labāk uz kakla. Pag gad pufaikās divus dodjikus izvilju, jo redz man ar striķis ir līdzi. Padomājievpar kapeiku vērto inventāru, tas ir dzīvības vērts. Ne asakas.
21.decembris 2021, 16:43 | links
 
Krāslavas novadā, mazāki ezeriņi, staigājami un copējami aptuvenais ledus biezums ap 7 cm. Uz lielākiem un dziļākiem, vakar ledus bija tik tumšs, kā pavasarī pirms pazušanas, uz tiem neriskējām kāpt. Dažas dienas lai piesalst, un būs ok. Šodien uz balansieriem un bļitkām PILNĪGS KLUSUMS, atšķirībā no vakardienas un aizvakardienas.
P.S. Par ledus drošību varu priest, ņemot vērā, ka mans"dzīvsvars" ir ap 105 kg +ziemas apģērbs. Sargiet sevi Dāmas un Kungi! Un priecīgus, kā arī zivīgus, svētkus visiem!!!

mar4ello25, 20.decembris 2021, 22:06

Man tādi paši rādītāji)))) Copes kolēģim labi- ja mani tur, tad viņa sportiskos 60 vispār kā nieku))
20.decembris 2021, 23:51 | links
 
Ledus visur labs, iemācieties to lasīt.

vads, 20.decembris 2021, 21:59

Tā jau gan, bet negribas, lai kāda no mācībām ir pēdējā..)
20.decembris 2021, 23:50 | links
 
_EKA [20:39]: Viiri kas notiek labs spunciema? ledus ir staigajams? ir doma rit uz turieni doties asari patrenkat.

edvinsdainis, 20.decembris 2021, 13:34
ledus labs priekš ātras noslīkšanasprieks kam sitadus tekstus rakstit es nesaprotu, neesmu jau kamikadze lai uz 4cm listu virsu, patiesam biju cerejis ka kads ko sakarigu atbildes

edvinsdainis, 20.decembris 2021, 22:33

lai saprastu, ka dzīvība ir liela vērtība. sestdien vienam varkaļu ostā paveicās, jo glābēji ieradās laicīgi.
20.decembris 2021, 23:20 | links
 
_EKA [20.12.21]: Viiri kas notiek labs spunciema? ledus ir staigajams? ir doma rit uz turieni doties asari patrenkat.

edvinsdainis, 20.decembris 2021, 13:34
ledus labs priekš ātras noslīkšanas
prieks kam sitadus tekstus rakstit es nesaprotu, neesmu jau kamikadze lai uz 4cm listu virsu, patiesam biju cerejis ka kads ko sakarigu atbildes
20.decembris 2021, 22:33 | links
 
Krāslavas novadā, mazāki ezeriņi, staigājami un copējami aptuvenais ledus biezums ap 7 cm. Uz lielākiem un dziļākiem, vakar ledus bija tik tumšs, kā pavasarī pirms pazušanas, uz tiem neriskējām kāpt. Dažas dienas lai piesalst, un būs ok. Šodien uz balansieriem un bļitkām PILNĪGS KLUSUMS, atšķirībā no vakardienas un aizvakardienas.
P.S. Par ledus drošību varu priest, ņemot vērā, ka mans"dzīvsvars" ir ap 105 kg +ziemas apģērbs. Sargiet sevi Dāmas un Kungi! Un priecīgus, kā arī zivīgus, svētkus visiem!!!
20.decembris 2021, 22:06 | links
 
Ledus visur labs, iemācieties to lasīt.
20.decembris 2021, 21:59 | links
 
Viiri kas notiek labs spunciema? ledus ir staigajams? ir doma rit uz turieni doties asari patrenkat.

edvinsdainis, 20.decembris 2021, 13:34

ledus labs priekš ātras noslīkšanas
20.decembris 2021, 20:39 | links
 
Sveiciens virsledus makšķerniekiem.
Ar ceturtdienu plānojam atsākt copi Lādzēnu dīķos, bet gala info būs trešdien pa dienas vidu, kad būsim pārbaudījuši ledus stiprumu un biezumu. Pluss ir tas, ka patreiz uzsalst kailsals un iepriekšējais ledus nebija nokusis. Būtībā pat staigājams, bet mums ir cita loģika kas saistīta ar drošību.
Interesenti skatās šo lapu trešdienas vidū un arī attiecībā uz motili dod ziņu. Pie manis motils ir vienmēr liela izmēra, bet jāzina kādu daudzumu ņemt. Lēti nav, vai ne?
20.decembris 2021, 20:22 | links
 
Bortkompjūters pa dienu rādīja - 6,tagad - 10.5. Palikušo ledu sacietinās un jaunais augs klāt. Tā ka uz svētku galda jābūt kraukšķīgam asaritim vai/un smeķīgai līdakai
20.decembris 2021, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager