Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Dobelniek, paķer pie reizes vainagu līdzi:)
4.decembris 2021, 16:31 | links
 
Dobelē 4-6cm, rīt slēpos virsū.
4.decembris 2021, 15:24 | links
 
Es jaunībā Gaujā uzmetu divas priedes uz ledus,ar nazi izurbināju caurumu un copēju,Visu mūžu copēju bet iegāzies neesu ne reizi un jaunībā tikai pa Gauju,Agrākais 16oktobris,tikai gadu neatceros.

orests, 3.decembris 2021, 09:52

Orest! Vai ar šo vecais buks mēģina jaunos kūdīt to pašu darīt vai arī palielās, ka reiz bijis ceļā uz Darvina balvu.

Neaizmirstam komplektiņu:
1) Īlēni
2) verga
3) peldošās drēbes vai veste
4) šņore
5) draugs/kolēģis/radinieks 20sekunžu attālumā

!!!

Jurik, 3.decembris 2021, 09:58



Komlekts nepilnīgs, vajag vismaz trīs vergus (kas vēro, kamēr saimnieks buļ, buļ, buļ) un vienu jptvm.
4.decembris 2021, 05:25 | links
 
udens2 [03.12.21]: Īleni,peldošās drēbes,virves …. ;) Tie jau slēdz mehanizmus garantètai peldei +…… Šinī variantā labāk paliec mājās !;) Ja nav “čuja” par ledu,tad tā arī nebūs uz copi ….

divrocis, 3.decembris 2021, 13:47
Piekrītu,nafig līst uz ledus ja par šitiem vispār jādomā
Ir bijušas reizes, ka paņemtais komplekts ir 80+ kg loma atslēga. Un pat pirmo ledu nevajag. Tiem kam čujs, ņuhs, poņa un jūra līdz ceļiem - žors iet visu cauru sezonu. Reizēm ķerās no ledus, reizēm ar zemūdens medībām.
3.decembris 2021, 19:27 | links
 
Vidzemē un Latgalē uz pirmā ledus sakrita daudz sniegs, bet Kurzemē tas krita ūdenī, iespējams, ka pēc šo brīvdienu solītiem mīnusiem tieši Kurzemē kaut kas normāls uzsals, ja nebūs sniega.
3.decembris 2021, 17:43 | links
 
Ledus Latgalē vietām labs, ak šausmas,kāds ledus?????
3.decembris 2021, 17:35 | links
 
Ritvars16 [03.12.21]: bucman [Vakar]: Ritvars16 [Vakar]: Nevajag raustities un domāt stulbas domas tad problēmu nebūs. Ledus Latgalē jau ir vietām labs. Personīgi es pirmo ledu uztveru kā adrenalīnu. Zivs tas ir otrā vietā. Vot uzkapjiet jus uz tiem 3+cm un tad runajiet. Man 60kg un neesmu mizalaNevajag ar to lielīties, ja esi kārtīga sivēna svarāNoteikti Tu Kaban gaidi 20+cm lai ir daudz maz droši
Tā ir, jo es netaisos ģimenei sabojāt svētkus dēļ dažām zivtelēm.
3.decembris 2021, 16:49 | links
 
Abavnieks [02.12.21]: Shm_didzis [Vakar]: Ziņas jau parādās:
"Vakar Cēsu pusē viens jau noslīka."Kocēnos viens izbaudīja adrenalīnu. Laikam izvilka vēl dzīvu
Kurā vietā? Uz vtu ezera?
3.decembris 2021, 14:59 | links
 
Galvenais iemesls, kāpēc ielūzt un slīkst, ir šmiga. Bet nu arī skaidrā prātā pagaidām vēl nav ko raustīties.
3.decembris 2021, 14:52 | links
 
Īleni,peldošās drēbes,virves …. ;) Tie jau slēdz mehanizmus garantètai peldei +…… Šinī variantā labāk paliec mājās !;) Ja nav “čuja” par ledu,tad tā arī nebūs uz copi ….

divrocis, 3.decembris 2021, 13:47
Piekrītu,nafig līst uz ledus ja par šitiem vispār jādomā

Absolūti! Man tādēļ nav peldošā kostīma, lai nejustu kārdinājjumu to izmēģināt :D

udens2, 3.decembris 2021, 13:50
3.decembris 2021, 14:40 | links
 
Īleni,peldošās drēbes,virves …. ;) Tie jau slēdz mehanizmus garantètai peldei +…… Šinī variantā labāk paliec mājās !;) Ja nav “čuja” par ledu,tad tā arī nebūs uz copi ….

divrocis, 3.decembris 2021, 13:47

Piekrītu,nafig līst uz ledus ja par šitiem vispār jādomā
3.decembris 2021, 13:50 | links
 
Liepājas pusē pagaidām mierīgi.Nav jāmokās ar dilemmu kāpt uz ledus vai ne.Ledus vienkārši nav.
3.decembris 2021, 13:50 | links
 
Īleni,peldošās drēbes,virves …. ;) Tie jau slēdz mehanizmus garantètai peldei +…… Šinī variantā labāk paliec mājās !;) Ja nav “čuja” par ledu,tad tā arī nebūs uz copi ….
3.decembris 2021, 13:47 | links
 
Alex [02.12.21]: Nevajag ēst kā cūkai, tad 3 cm ledus bez sniega būs 100% drošs . Es jau saķēru karūsas.
Tev ir ļoti interesanta loģika
3.decembris 2021, 11:47 | links
 
mirtins [03.12.21]: Šodien noinspicēju ciema lielo dīķi. Sniegs nospiedis ledus zem ūdens. pa virsu nenormāla sniega putra. Ledus biezāks nav kļuvis ne par centimetru. Ja nedēļu būs labs sals, varbūt savilks. Šajā vīkendā nevajadzētu kāpt uz ledus, pat tur kur vakar jau varēja.
Ja dzīvsvars ir 55.85kg tad 15 cm sniega kārta tur.
3.decembris 2021, 11:34 | links
 
Šodien noinspicēju ciema lielo dīķi. Sniegs nospiedis ledus zem ūdens. pa virsu nenormāla sniega putra. Ledus biezāks nav kļuvis ne par centimetru. Ja nedēļu būs labs sals, varbūt savilks. Šajā vīkendā nevajadzētu kāpt uz ledus, pat tur kur vakar jau varēja.
3.decembris 2021, 11:19 | links
 
Nevajag ēst kā cūkai, tad 3 cm ledus bez sniega būs 100% drošs . Es jau saķēru karūsas.

Alex, 2.decembris 2021, 22:41


...nu...tad ne asakas. Bet par putciku neaizmirsti...
3.decembris 2021, 10:36 | links
 
Nav ne smakas no ledus
3.decembris 2021, 10:08 | links
 
Es jaunībā Gaujā uzmetu divas priedes uz ledus,ar nazi izurbināju caurumu un copēju,Visu mūžu copēju bet iegāzies neesu ne reizi un jaunībā tikai pa Gauju,Agrākais 16oktobris,tikai gadu neatceros.

orests, 3.decembris 2021, 09:52


Orest! Vai ar šo vecais buks mēģina jaunos kūdīt to pašu darīt vai arī palielās, ka reiz bijis ceļā uz Darvina balvu.

Neaizmirstam komplektiņu:
1) Īlēni
2) verga
3) peldošās drēbes vai veste
4) šņore
5) draugs/kolēģis/radinieks 20sekunžu attālumā

!!!
3.decembris 2021, 09:58 | links
 
Daba visu ir sakārtojusi pareizi - dabiskā atlase. NEmīzalas un "veči" ar svaru 60kg nah.. nav vajadzīgi cilvēces genofondam.
3.decembris 2021, 09:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager