Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Bļa zajebaļi karstie Latvieši. Atverat atseviški tēmu Kurš vēlas atrauties pa muti un aidā apdiršat viens otru. Jūs man atgādiniet kad divi jaunie gaiļi mēģina atrisināt savas problēmas iesaistot arī citus. Šeit tēma ir par ledus biezumu nevis attiecību risināšanu. Ja kaut kas nepatīk aidā no foruma. Savadāk man šis te forums sāk apnikt jo atrodas tādi kas uzskata sevi par pašiem gudrākiem un krutākiem. Es negribu lai arī sis te forums paliktu par mirušu kā daudzi citi forumi.
Kuš, kuš! Díkis aizsalis un pilnméness...

swordfish216, 7.februāris 2020, 20:55

Bļa zajebaļi karstie Latvieši. Atverat atseviški tēmu Kurš vēlas atrauties pa muti un aidā apdiršat viens otru. Jūs man atgādiniet kad divi jaunie gaiļi mēģina atrisināt savas problēmas iesaistot arī citus. Šeit tēma ir par ledus biezumu nevis attiecību risināšanu. Ja kaut kas nepatīk aidā no foruma. Savadāk man šis te forums sāk apnikt jo atrodas tādi kas uzskata sevi par pašiem gudrākiem un krutākiem. Es negribu lai arī sis te forums paliktu par mirušu kā daudzi citi forumi.

swordfish216, 7.februāris 2020, 20:55
7.februāris 2020, 20:58 | links
 
Bļa zajebaļi karstie Latvieši. Atverat atseviški tēmu Kurš vēlas atrauties pa muti un aidā apdiršat viens otru. Jūs man atgādiniet kad divi jaunie gaiļi mēģina atrisināt savas problēmas iesaistot arī citus. Šeit tēma ir par ledus biezumu nevis attiecību risināšanu. Ja kaut kas nepatīk aidā no foruma. Savadāk man šis te forums sāk apnikt jo atrodas tādi kas uzskata sevi par pašiem gudrākiem un krutākiem. Es negribu lai arī sis te forums paliktu par mirušu kā daudzi citi forumi.
7.februāris 2020, 20:55 | links
 
gucis13 [07.02.20]: Bet te ir forums priekš copes nevis huiņai, ejat dzīvajā un izdauzat viens otram pieres
Luters jau nekur neiet)))
Virtuãlais érglis.
7.februāris 2020, 20:49 | links
 
Bet te ir forums priekš copes nevis huiņai, ejat dzīvajā un izdauzat viens otram pieres
7.februāris 2020, 20:13 | links
 
Irseeejs [07.02.20]: willijs [4m]: Irseeejs [4m]: willijs [6m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Tev kãds ko vaica Luter?
Vélies parunãt?)))Staigā tālāk un neirs te, ventilatora spečuks! Tu te irs ne pa tēmu jau kuro dienu. Zb tu reāli!Es Tevi neesmu acís skatijis lai ZB!
Atslãbsti Luter!)))Neaiztiec Luteru! Tas ir normāls pacans!
Laikam jāiet uz pagrabu pēc aliņa. Izskatās, ka sāksies jautrība!
Labãk uzkãp uz ledus!
7.februāris 2020, 19:38 | links
 
willijs [07.02.20]: Irseeejs [4m]: willijs [6m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Tev kãds ko vaica Luter?
Vélies parunãt?)))Staigā tālāk un neirs te, ventilatora spečuks! Tu te irs ne pa tēmu jau kuro dienu. Zb tu reāli!Es Tevi neesmu acís skatijis lai ZB!
Atslãbsti Luter!)))
Neaiztiec Luteru! Tas ir normāls pacans!
Laikam jāiet uz pagrabu pēc aliņa. Izskatās, ka sāksies jautrība!
7.februāris 2020, 19:37 | links
 
Irseeejs [07.02.20]: willijs [6m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Tev kãds ko vaica Luter?
Vélies parunãt?)))Staigā tālāk un neirs te, ventilatora spečuks! Tu te irs ne pa tēmu jau kuro dienu. Zb tu reāli!
Es Tevi neesmu acís skatijis lai ZB!
Atslãbsti Luter!)))
7.februāris 2020, 19:34 | links
 
willijs [07.02.20]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Tev kãds ko vaica Luter?
Vélies parunãt?)))
Staigā tālāk un neirs te, ventilatora spečuks! Tu te irs ne pa tēmu jau kuro dienu. Zb tu reāli!
7.februāris 2020, 19:32 | links
 
Irseeejs [07.02.20]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!
Tev kãds ko vaica Luter?
Vélies parunãt?)))
7.februāris 2020, 19:27 | links
 
iirs [07.02.20]: Irseeejs [8m]: iirs [5m]: Irseeejs [5m]: iirs [12m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)Puikiņ, gribi runāt ar mani, raksti privāti, parādi uz ko spējīgs esi, un liec mieru šeit cilvēkiem. CūkaIssies tu šķērsām, mīzeli.Vēstuli neredzu cūka. Mīzals tu
Abavniek, vēl jo projām neredzi manu vēstuli? Vai vnk piemīzi bikses? :))
7.februāris 2020, 19:27 | links
 
iirs [07.02.20]: Irseeejs [4m]: iirs [5m]: Irseeejs [5m]: iirs [12m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)Puikiņ, gribi runāt ar mani, raksti privāti, parādi uz ko spējīgs esi, un liec mieru šeit cilvēkiem. CūkaIssies tu šķērsām, mīzeli.Vēstuli neredzu cūka. Mīzals tu
Runā, ka tu, abavniek, esi riktīgs mīkstais. Ta ir taisnība?
7.februāris 2020, 19:24 | links
 
iirs [07.02.20]: Irseeejs [2m]: iirs [5m]: Irseeejs [5m]: iirs [12m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)Puikiņ, gribi runāt ar mani, raksti privāti, parādi uz ko spējīgs esi, un liec mieru šeit cilvēkiem. CūkaIssies tu šķērsām, mīzeli.Vēstuli neredzu cūka. Mīzals tu
Tu abavniek, galvenais neapmīzies, kā parasti! :)
7.februāris 2020, 19:22 | links
 
Irseeejs [07.02.20]: iirs [5m]: Irseeejs [5m]: iirs [12m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)Puikiņ, gribi runāt ar mani, raksti privāti, parādi uz ko spējīgs esi, un liec mieru šeit cilvēkiem. CūkaIssies tu šķērsām, mīzeli.
Vēstuli neredzu cūka. Mīzals tu
7.februāris 2020, 19:20 | links
 
iirs [07.02.20]: Irseeejs [5m]: iirs [12m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)Puikiņ, gribi runāt ar mani, raksti privāti, parādi uz ko spējīgs esi, un liec mieru šeit cilvēkiem. Cūka
Issies tu šķērsām, mīzeli.
7.februāris 2020, 19:19 | links
 
iirs [07.02.20]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.
Abavniek, rakstīt iemācies, pirms varkšķi!
7.februāris 2020, 19:18 | links
 
Irseeejs [07.02.20]: iirs [12m]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)
Puikiņ, gribi runāt ar mani, raksti privāti, parādi uz ko spējīgs esi, un liec mieru šeit cilvēkiem. Cūka
7.februāris 2020, 19:16 | links
 
iirs [07.02.20]: Irseeejs [18:01]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.
Tu pidrik, vispār sēdi biksēs un klusē, cāli! :)
7.februāris 2020, 19:13 | links
 
Irseeejs [07.02.20]: willijs [17:36]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!
Mutīri krupīti pievaldi, un iemācies runāt ar cilvēkiem, nevis runā tā kā ar tevi kūtī runāja.
7.februāris 2020, 19:03 | links
 
willijs [07.02.20]: Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))
Tad ko tu te umņik visu laiku bāz savu degunu, ja ledus neinteresē! Ne viens tavu viedokli nav prasījis!
7.februāris 2020, 18:01 | links
 
Nu I napig Júsu ledu!
Labãk tã klusítém kãdu žani iebliezt)))
7.februāris 2020, 17:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager