Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

Makšķernieku izstāde

specializētā izstāde St.Pēterburgā
Kas Jig.lv stendā bija no Yamagas parstavēts?
29.marts 2019, 21:25 | links
 
Ķīpsalas izstādes pirmā diena pavadīta! Paldies visiem klientiem, kas atnāca ievērtēt mūsu stendus. Gaidam rīt atkal ciemos! :)

Atgādinam - šogad mums 2 stendi!
1. Stends C1 - tur dominē japāņu brendu produkti VARIVAS, YAMAGA BLANKS, SAVAMURA, BAIT BREATH, DAIWA, VANFOOK, RYOBI + ukraiņu INTECH, CRAZY FISH, TOIRTAP.
2. Stends C3 - izteikts spiediens uz mums parasti mazāk raksturīgo lielo mānekļu tēmu (lai gan ne tikai)- SAVAGE GEAR, FOX RAGE, u.c., liela testa kāti (arī kastingam), lielas gumijas un to aksesuāri, stingeri, pavadas, arī somas/kastes, KUUSAMO šūpiņi, OKUMA spoles, Šilova rotiņi/šūpiņi un vēl visāda interesanta eksotika .

Bildes vispārējam ieskatam mūsu stendos ir ieliktas Facebook.

Vispār kopumā izstāde šogad liekas cienīga, copmaņiem ir ko redzēt !
29.marts 2019, 21:50 | links
 
Pirms gadiem 2 (?) biju izstādē. Kas man reāli nokaitināja - cenu trūkums. Sajūta kā tirgū, kur pēc deguna nosaka, cik tad maksās.
Arguments "bet tu parunā ar pārdevēju, būs cita cena" man liekas idiotisks. Ja arī man ir vēlme kaulēties, tāpat ir skaidrs, ka no 100 eur uz 30 man neviens nenometīs. Pienāku, paskatos, redzu - baigi dārgs, eju tālāk. Liekas ceļama cena? Ok, varu iet izvērst sarunas, varbūt dabūšu vēl labāk.
Pie tam nevarētu teikt, ka pārdevēji to tik vien gaidīja, kā skriet un apkalpot mani. Man būtu jāgaida rindā, lai viņš atbrīvojas, tad jājautā - a cik šitais maksā? Un pēc 3min - bet šis?
Bodē ir cenas, kamdēļ nevar te?

Var jau būt, ka šogad ir labāk...
30.marts 2019, 23:11 | links
 
nu pārs gadus nebiju bijis - šodien aizgāju. Forši jau. Ir gadatirgus, bet tas jau sen visās izstādēs visās nozarēs. Subtrana biļetēs vai degvielā, lai apbraukātu jig, ebot un salmo aiziet vairāk nekā par ieejas talonu izstādē un pie viena var uz bisēm un kuģiem paskatīties.
30.marts 2019, 23:24 | links
 
Šodien izstādes pēdējā diena!

Stendi krietni "paplosīti", bet nu nekāda kritiska deficīta nav radies, tā kā joprojām izstādē sotrtiments ir pašs un pilnvērtīgs, ir ko redzēt :) Gaidam ciemos savos stendos C1 un C3.
31.marts 2019, 07:38 | links
 
Vai kāds ir redzējis, piemēram, Zetrix kātus izstādē?
Resp. vai ir jēga braukt?

Paldies!
31.marts 2019, 09:55 | links
 
Sveiki, varbūt kāds zina vai elektromotoriem arī ir atlaides šajā izstādē?
31.marts 2019, 10:19 | links
 
jan4ikxx [31.03.19]: Sveiki, varbūt kāds zina vai elektromotoriem arī ir atlaides šajā izstādē?
Parunajot ar tirgotaju visu var sarunat
31.marts 2019, 11:54 | links
 
epoksids [31.03.19]: Vai kāds ir redzējis, piemēram, Zetrix kātus izstādē?
Resp. vai ir jēga braukt?

Paldies!
Vakar redzēju un diezgan daudz vienā stendā.
31.marts 2019, 12:57 | links
 
biju nedaudz vīlies,,,sestdien,ļaužuka biezs,,, ko rādīja??kātus,vobļerus gumijas,,, Jā paņēmu pīto,,, bet pludiņu tik 1 stendā un pašvaki,,, 2 gadus atpakaļ bij labāk,,, UN ATLAIDES NEKĀDAS,,,, graabovskis pārmeta pār strīpuka 20 30 %,,,bet čušš' SALNObodēpat lētāk bija,,,
31.marts 2019, 16:30 | links
 
Nu traki te gājis... Nesanāca pat pludiņu ar atlaidi nopirkt...
31.marts 2019, 16:44 | links
 
Nu traki te gājis... Nesanāca pat pludiņu ar atlaidi nopirkt...

raihs, 31.marts 2019, 16:44

+++++
31.marts 2019, 16:54 | links
 
Nu nemuld veči te .. dažs dabūja labas atlaides ..
31.marts 2019, 18:01 | links
 
Nu nemuld veči te .. dažs dabūja labas atlaides ..
31.marts 2019, 18:01 | links
 
Oi kā man žēl tos, kas izstādē nodragāja tās dienas un rīt brauks visu pakot un transportēt atpakaļ. Vispirms tas nenormālais troksnis un apmeklētāju breinfakings un tad vēl beigās arī fiziski tevi sadragā :)

Dzirdēju, ka izstādē dalībniekiem bija mapīte ar feisbuk profiliem, kur atlasīti foruma dalībnieki, kam nedrīkst dot atlaides un ieraugot uzreiz dillēs jāsūta. Tipa salavecītis žagarus atnesa.
31.marts 2019, 18:05 | links
 
Jurik [31.03.19]: Oi kā man žēl tos, kas izstādē nodragāja tās dienas un rīt brauks visu pakot un transportēt atpakaļ. Vispirms tas nenormālais troksnis un apmeklētāju breinfakings un tad vēl beigās arī fiziski tevi sadragā :)

Dzirdēju, ka izstādē dalībniekiem bija mapīte ar feisbuk profiliem, kur atlasīti foruma dalībnieki, kam nedrīkst dot atlaides un ieraugot uzreiz dillēs jāsūta. Tipa salavecītis žagarus atnesa.
Nopietni?!
31.marts 2019, 18:10 | links
 
Tiem ar žagariem vēl paveicās.Re,nostradamuss raksta,ka šo Grabovskis ir metis pāri strīpukam.DD
31.marts 2019, 18:31 | links
 
Man arī šodien sanāca aizkļūt uz šo izstādi.
No inventāra tā īpaši nevajag neko, viss jau gadu gaitā sagādāts, domāju, varbūt, kāda jauna ierosme būs, tāda, kura vēl nav dzirdēta, vai vismaz paša izmēģināta.
Pastaigāju ap un pa stendiem, paklausījos kādas sarunas - bet nekā inovatīvi jauna.
Protams, izstādes dalībnieki, jūtu viņiem līdzi, tiem darba pietiek, prieks par tiem.
Vienu reizi savā dzīvē arī piekritu piedalīties Ķīpsalas kādā no pasākumiem - man pietika no tās pašas vienas reizes.
Veiksmi!
31.marts 2019, 18:33 | links
 
Vai kāds ir redzējis, piemēram, Zetrix kātus izstādē?
Resp. vai ir jēga braukt?

Paldies!

epoksids, 31.marts 2019, 09:55



Pie VitālijaK bija, bet par cik ka puikam jau iepriekš nopirku ambition nepētīju neko, aizbrauc uz Prūšu ielu tur viņiem ir. Tiesa gan ne viss klāsts jo daļa ir tikai Krievijas tirgum, kā piemēram dažas baitcāst sērijas.
31.marts 2019, 18:43 | links
 
Abavnieks [31.03.19]: Nopietni?!
A Tu domāji, ka trakākais ir čekas maisi?
31.marts 2019, 18:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager