Eholotes

neslikta dāvanu karte bijusi :) :))))
15.marts 2010, 11:37 | links
 
katram aparātam jau savas funkcijas. šis ir gana labs, lai redzētu vai sams ceļās, velcējot pa kanti brauktu...
15.marts 2010, 11:39 | links
 
Kādreiz strādāju vienā tirdzniecibas uzņēmumā...gada beigās ražotāji apdāvināja ar visādām dāvanu kartēm labākos produktu menedžerus...lielākā bija 500 LVL...:)
15.marts 2010, 11:47 | links
 
Sveicināti, biedri makšķernieki :) Tā kā no eholotēm neko daudz nesaprotu, bet ir doma iegādāties, gribētu uzzināt Jūsu padomus:) Tātad, apmēram kādu man vajadzētu:
1.) Tādu, ar vadu, kura gals stiprinās pie laivas dibena, lai nav tas skrūvējamais, pie bortiem, kas ļurkājas un žļurkājas braucot ar laivu;
2.) Lādējamu ar akumulatoru, nevis uz baterijām;
3.) Lai dziļumu, attālumus rāda metros, temperatūru Celsija grādos;
4.) Bez GPS;
5.) Vienkārši lietojamu, lai kautcik rāda zivis ar, un šķēršļus uz grunts-akmeņus,zāles,utt.;
6.) Cenās līdz kādiem 200 ls

Nu tādas tās pamatprasības, varbūt kāds var kautko ieteikt :) Jau iepriekš paldies ;)
8.aprīlis 2010, 15:01 | links
 
andzus69
ja sanāk būt Rīgā, es ieteiktu iebraukt Salmo veikalā, tur par pārdevēju strādā(ja) tāds večuks, likās baigais spečoks eholotes jautājumos, visu sīki un perfekti izstāstīja, parādīja un tā. bet iepriekš ieteiku uzjautāt NG vai tas večuks vēl strādā un ja strādā, tad kurā veikalā, pirms tam bija Salmo Daugavgrīvas ielā :) Es labprāt ieteiktu savējo eholotu, bet nezināmu iemeslu dēļ Eagle viņu izņēma no tirgus, nopirku vienu no pēdējajiem (modeli gan neatceros), bet katrā ziņā esmu ļoti apmierināts, tad kad pirku, tas manuprāt bija viens no retajiem, kas raidīja staru 120 grādu leņķī, kas man bija svarīgi.
8.aprīlis 2010, 15:16 | links
 
andzus - varu tikai atkārtot savu 09.03. ieteikumu par eholota (un daudzu citu lietu) izvēli - labākā metode ir pamēģināt 2-3 un saprast kas ir kas, ko sagaidi un to arī nopirkt. Tavām uzrakstītajām prasībām atbilst gandrīz visi eholoti :))
lasot aprakstus un staigājot gar plauktiem gudrāks nepaliksi, bet būsi izsviedis naudu un PĒC TAM būsi gudrs un sapratīsi ko tev vajadzēja un pirksi otru :)
8.aprīlis 2010, 15:20 | links
 
aa un vēl. par to Tavu pirmo punktu, manējais arī tieši ir ar garu vadu, kur raidītājs ir pieskrūvēts pie laivas aizmugures, it kā jau baigi forši un ērti, ja copē tikai un vienīgi ar vienu laivu. Ja tomēr sanāk pabraukāt kaut kur riņķī pa ezeriem, tad tomēr tas pieskrūvējamais ar kāju ir labāks variants, vienīgais, tad kad es pirku tiem cena bija daudz augstāka, protams, tādu kāju var uzbūvēt pats, pagājušo gadu tādu uztaisīju, un tagad ja kaut kur sanāk braukt, tad izmantoju to :)
8.aprīlis 2010, 15:23 | links
 
andzus69: Paskaties šo: http://www.eboat.lv/?id=2023

Tavam aprakstam atbilst ideāli.

1. devējs stiprinās pie laivas apakšas
2. var pieslēgt pie jebkura akumulatora ar 12V
3. dziļums metros, temperatūra C grādos
4. nav GPS :)
5. vienkārši lietojams, rāda gultni, zemūdens reljefu, struktūru, zāles, zivis utt.
6. cena 160 ls

Turklāt šis aparāts ir labs arī to ka tam ir 3 stari, kas kopā veido 90 grādu pārklājumu, kas nozīmē, ka arī mūsu seklajos ūdeņos redzēsi ne tikai to kas notiek tieši zem laivas, bet arī labu gabalu ap to.
8.aprīlis 2010, 15:28 | links
 
Paldies, Zivnieks ;) Es copēju ar vienu laivu un vienā-Alūksnes ezerā ;)
Daddy, piekrītu, par to izmēģināšanu ;) Būs jājautā veikalā lai iedod kādus 4 eholotus uz nedēļu patestēt :) Lai gan ļoti šaubos, ka iedos :D
8.aprīlis 2010, 15:31 | links
 
Paldies, Lizzy :))
8.aprīlis 2010, 15:31 | links
 
andzus69
es vēlreiz par Rīgu :D :D
Salmo noma piedāvā iznomāt eholotes :)
8.aprīlis 2010, 15:34 | links
 
andžu - eholoti jātestē pa vienam, tu nevarēsi sakārt visus 4 uz borta un skatīties kurš labāk rāda, viņi traucē viens otram :)))
8.aprīlis 2010, 17:05 | links
 
ziviniek, kaapeec svariigi 120 graadi, ja samus kker ok, bet citam noluukam neredzu jeegu ?
8.aprīlis 2010, 18:57 | links
 
andzu69: ja gribas sīkāku info par Humminbird eholotēm un kādu kas normāli par tām pastāsta & nodemonstrē varu ieteikt vairākas vietas un speciālistus pie kā griezties. Ja pats esi alūksnietis, sāc ar veikalu "Pie Zvejnieka" :)

daddy_j: Lai cik dīvaini nebūtu bet tieši Alūksnes ezerā un tieši 4gb Humminbird eholoti ir testēti vienlaicīgi. Traucējumu praktiski nekādu, - tikai lai normāli salīdzinātu visiem kaut cik vienādi parametri jāuzstāda.

diemžēl nesanāk man te ielikt bildi - bet ja interesē to var apskatīt albūmā :)
8.aprīlis 2010, 18:58 | links
 
Un kad būsi notestējis eholoti pasaki paldies un ka vēl padomāsi,pēc tam pasūti internetā ietaupīsi gana daudz naudas,bez tam labām firmām ehalote darbojas gan metriskā,gan collu sistēmā un viena no darba valodām -krievu.
8.aprīlis 2010, 19:29 | links
 
mazkaln, man hummin 565 nav metriskaa sisteema, saakumaa arii bik ssaubiijos, bet pilniigi pofig tie metri celsiji, pierodi aatri.
8.aprīlis 2010, 19:37 | links
 
mazkalns: Gluži pretēji - pirms pērc internetā ārzemēs, paskaties tepat veikalos. No ASV sūtot var sanākt gluži tas pats kas pērkot LV ... un metriskā sistēma, C grādi un krievu vai latviešu valoda tur iekšā nebūs :)))
8.aprīlis 2010, 19:37 | links
 
nevajag tikai traļaļā,pašam čuda no britiem,kaut kur 70-75 mārciņas,Salmo 130 pāri lati ,u.t.t.,un ja kas- neplīst jo ražotājs labs.
8.aprīlis 2010, 19:52 | links
 
mazkalns: Par čudām es tiešām neko nezinu, bet par Humminbird gan (starp citu arī labs ražotājs). Protams ja starpība sanāk uz pusi vairāk ir vērts domāt, un izmantot modernas iepirkšanās metodes. Bet ja LV cena ir ļoti līdzīga, tad man personīgi būtu žēl tērēt savu laiku un dricelēties pa kkādu ebay. LV turklāt ir 2 gadu garantija.
Protams katrs pats sev labākais padomnieks, bet ja reiz padoms prasīts šeit, tad mans ieteikums tiešām ir - pirms pērciet Humminbird ASV paskatieties tepat LV.
8.aprīlis 2010, 20:12 | links
 

šo pasūtīju no Amerikas viss iekšā krievu val GPS /laivas ātruma noteikšana velcējot svarīgi/ visus šos lielumus esu uzstādījis uz ekrāna
1.dziļums metros
2.ūdens temperatūra C
3.laivas kustības ātrums
4.vietējais laiks
5.akumulātora strāvas indikātors/vismaz zinu kad uzlādēt
vēl ir emulācijas programma Sēdot pie kompjūtera esu visu apguvis 100% emulācijas Programma ir šeit
http://navitech.com.ua/product_info.php?info=p22_Eholot-Lowrance-M52i-S-GPS.html
sadaļā -дополнительня информация
8.aprīlis 2010, 20:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager