Kā piesiet?

Vīri,kā jūs to darat?
salaku makšķerei es A variantā augšējo mormišku vnk uzveru uz cilpas, bet citos gadījumos - kā te jau minēts pie nesimetriski pārgrieztas cilpas sien ko gribi...
4.marts 2010, 15:44 | links
 
Es divas nesienu,bet piesien tā,
vispār variantu ir daudz,viss atkarīgs no apstākļiem un vajadzības.
4.marts 2010, 15:12 | links
 
Atkarībā ko tu gribi ķert, bet:
No šitajiem variantiem es copētu ar B.
Bet ir vēl citi varianti:
Ja pašam uzticība ir C, tad es gan tā riņķīša vietā ieliktu mazu 3daļīgo karabīni - veikalos var dabūt arī mini izmēros., bet vienkāršākais ir uzsien auklas galā cilpu apmēram 15cm garu, un tad to cilpu pārgriez, bet nevis pa vidu, bet kaut kur starp cilpas apakšu un mezglu un tad vienā galā(garākajā) piesien smago a otrajā (īsākajā) maziņo.
vēl ir variants A, bet es gan atstātu to mormišku brīvi staigājot pa to cilpu, nevis vēl cilpā siet vēlvienu auklas galu - ta tur mezglu vairāk nekā saprašana.
Bet vēl skaistāk ir ja vienkārši pie pmatauklas piesien klāt resnāku pavadiņu mazajam murmulim - tad viņš tik traki neskries un nepiņķerēsies riņķī pamatauklai, par mezglu kā to izdarīt (piesiet pavadiņu pamatauklai, tā lai neslīd) pameklē šur tur netā tad izmēģini vai nav trausli un mauc tik uz copi....
laikam nekas sakarīgs man te nesanāca, bet nu....
4.marts 2010, 14:50 | links
 
Ja gribi, lai mormiška karājas pavadiņā, tad izmanto A variantu. Tikai, sienot, cilpu izver reizes piecas un tad pārgriez pušu un sien mormišku.
4.marts 2010, 14:36 | links
 
B variants visdrošākais un ķer ne tikai uz augšējo, bet arī apakšējo. Atkarībā no situācijas un mormišku parametriem. Ja dikti liela straume un apakšā milzīgs kluzis piesiets, tad jā... tikai uz augšējo
4.marts 2010, 14:20 | links
 
Sorry par bildi....biju domājis,ka šeit tas izmērs pats pielāgosies!Tomēr izdevās ielikt! :)
4.marts 2010, 14:01 | links
 
Lauric kā tu sien apakšējo? Tieši tāpat augšējo - piesien un tad vēlreiz auklu caur mormišku izver cauri, lai stāv horizontāli un viss. Vienkāršākais veidz ir uzmest 7 - 9 cilpas. Izver cauri, uzmet uz auklas cilu - vienkārši saliec augku krustā un ver uz āķa kātiņa tā kai brīvās auklas gals ir cen tā, kas nāk no mormiškas. .... tfu... pārāk sarežģīti izklausās. Vienkārši met virsū cilpas un viss. Tad atkal izver auklu caur mormišku un sien apakšējo
4.marts 2010, 13:33 | links
 
es baigi neceptos, uzsietu lielu cilpu un čik pēc vajdzibas astes
4.marts 2010, 13:17 | links
 
 
Nu bildi nemāku ielikt pat ar visām pamācībām.bet bildei vajadzētu iet nokopējot linku.Ļoti ceru uz atbildēm.Jau iepriekš paldies.
4.marts 2010, 12:39 | links
 
Sveiki!Interesē tāda lieta,kā jūs sienat mazāko(augšējo) murmišku kombinētajā sitēmā pie pamatauklas?Gribas lielajā straumē Daugavā pacopēt,taču 100% neesmu pārliecināts par mezgliem un piesiešanu šādā sistēmā nezaudējot auklas izturību. [img]http://content20-foto.inbox.lv/albums123885611/l~celitans/cope/aukla.jpg[img]
4.marts 2010, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager