Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Kas Teu nepatīk? :P
23.marts 2010, 19:21 | links
 
Vēl jauna aklāsme man bija, ka oglekļa šķiedras blanka ir ļumīgāka (loomiger), nekā stiklšķiedras. Griesēj, kā tur īsti ir?
:DD
23.marts 2010, 19:24 | links
 
To atklāsmi te zemāk kaukur islasīji? Tā te vienc raxtīja, ka stekļaškas esot Neļumīgākas. Bet patiesībā tā naf. Vienādā formā un biezumā izgatavotie no carbona, būs Neļumīgāki. Tāc materials :))))))))))
23.marts 2010, 19:37 | links
 
griežukiņ, es tads padumjš, no laukiem,
ar ko tad atšķirās oglekļa kāts no karbona kātiem?
pulkstenis ir aizgājis
24.marts 2010, 11:18 | links
 
Es jā, no laukiem, bet pulxtenis us vietas ;)
Teu kautkas pret lauķiem, ibio?
24.marts 2010, 11:40 | links
 
Un kā ir,ja mačkātu izmanto kā gruntsmakšķeri?To pašu Salmo lēto tādā vieidā var izmantot?Šad tad ir nepieciešamība pasēdēt ar gruntenēm uz brekšiem,vimbām,vēdzelēm!1 vidēja lieluma bļembu var iemest?
24.marts 2010, 11:40 | links
 
šnikerman, es ne vienam dibenā nelien'. Tu, te ar dunčiem nevicinies, ja. Zin', man draugu nav!
o.k. vienkāršosim- kurš vairāk ļum
24.marts 2010, 11:45 | links
 
Lauric, nē, var otrādies fīderi par mačkātu bet ne mačkātu par fīderi, jo tests nekāds.
24.marts 2010, 11:53 | links
 
nu labi, nemocīsimies, tik vienkārši jautājumi. Un kas tads grafīts ir, vai polimērs?
Ogleklis, ar ķīmisko elementu simbolu C, jau tas pats karbons vien ir/angļ.val./.
Es jau arī neesmu tik gudrs, lai visu pārzinātu par moderno kātu tehnoloģijām. T.s. "stekļaška", jau sen ķīnieši lētos kātus ražo ar oglekļa šķiedru.
Nu un pārējie meteriāli- IM9, grafītkompozītmateriāli ar kevlāru, dakronu un nano tehnoloģijām? Kurš zin, lai pastāsta, man arī būs interesanti
24.marts 2010, 12:13 | links
 
Nav bijusi nekāda darīšana gar fīderkātiem,tādēļ vēlētos uzzināt,ar ko atšķiras fīderis no mačkāta?Cik esmu salasijies,tad vienīgo atšķirību redzu tikai testā.Kas vēl?
24.marts 2010, 12:55 | links
 
Kātu uzbūve ir pavisam savādāka Labam fīderkātam ir vismaz 4 maināmas spices .Mačķāts ir paredzēts pludiņ makšķerēšanai un kāta noslogojums ir proporcionāls.Ko nevar teikt par fīderi.Praktiski uzskatu ,ka fīderkāta spicei jābūt ,ka auklas turpinājumam /jūtības ziņā/Ar mačkāta spici jūs tādus jokus neuztaisīsiet kā ar fīderi.
24.marts 2010, 13:07 | links
 
fīderim ir maināmas spicītes (nāk līdzi parasti kādas 3) ar dažādu jūtību, kuras gruntenei kalpo kā sardziņš ziemas makšķerītei - katru zivs pieskārienu tu vari redzēt uz spicītes.
24.marts 2010, 13:07 | links
 
Tad kādam pielietojumam tieši fīderi ir paredzēti?Cik noprotu,tad kā gruntsmakšķeri tos labi var izmantot,ja?!Un kādi ir puslīdz normāli fīderi kurus varētu izmantot gruntsmakšķerei?
24.marts 2010, 15:08 | links
 
tieši tā fīderis ir domāts tieši kā gruntene :) un es Tavā vietā aizdotos uz kādu lielāku copes bodi, parunātos ar pārdevēju, apskatītos cenas un tad arī izdomāt ko gribi :) Jo manī valda uzskats, ka tā firma, kas rakstīta uz kāta neko daudz nenozīmē, pats kātus un lielāko daļu spoļu pērku vienā vairumtirdzniecības bāzē, caur pazīšanos pa vairumtirdzniecības cenām, un tur nekas nav no zināmām firmām, bet pagaidām par kvalitāti, ērtumu un visu pārējo nevaru sūdzēties :) tāpēc galvenais ir tas ko saka Tava roka paņemot kātu rokā un patirinot :)
24.marts 2010, 15:19 | links
 
Fīderis ir gruntsmakšķere!!!
fīderi paredzēti aktīvai zivju ķeršanai, pārsvarā balto, nav jāčikājas ar zvanu, nostiep un lūri uz spici ik pa 10 min izvelc piepildi barotavu un pārmet. Barība pievilina zivis un tik mācies piecirst :D
Vispār fīderis visefektīvākais varētu būt tieši upēs.
24.marts 2010, 16:00 | links
 
eergli, domaa tik biezzi vajag paarmest, es saakumaa salaizzu iekssaa 6-7 barotavas, tad iemetu un gaidu, ja nu galiigi necops, tad paarbaudu aakkus.
24.marts 2010, 16:02 | links
 
Ieklausaties Sienāzī viņu Grabovskis veselu nedēļu dīdija Būs man laikam jāiet pie viņa pamācītie fīderot :DDDDD Knifu tur ir lērums Naf tā ,ka iemet un velc.
24.marts 2010, 17:37 | links
 
Lauric - izdomā ko tu gribi, tad tu gribi pludus, tad grunteni :D Veikalnieki jau teiks - ņem gan maču, gan teleskopu, gan fīderi. Nu es fīderēšanā neesmu speciālists, bet ir pāris gadu pieredze. Fīderis ir aktīvā gruntene. Pilnīgs pretstats parastajai gruntenei, kad iemet barības klimpu vai svina bunbuli un sēdi pus dienu gaidot copi. Klasisko fīderi ik pēc 5 - 7 minūtes pārmet, jo visu laiku krāmē barotavā barību. Ja pienāk lielais breksis, var saspiest barību mazliet stingrāk un ilgāk pagaidīt, bet faktiski, tur viss iet kā spiningošanā, iemet un izvelc D. Taču fīdera kātu var izmantot arī kā parasto grunteni. Es piemēram savu fīderi esmu izmantojis vēdzeļu copē. Galvenais rādītājs - tests. Izdomā, kur tu copēsi - ja mierīgos ūdeņos, tad vari ņemt ar mazāku testu, jo lietosi vieglas barotavas, ja tomēr straumē, tad maksimālajai robežai vajadzētu ņemt fīderi ar testu līdz 100 gr. Tas gan nenozīmē, ka varēsi kabināt klāt barotavu kas svērs 100 gr. Varēsi kabināt kādu 80 gr barotavu, kuru var jau mēģināt nogremdēt normālā straumītē. Tas arī ir svarīgākais. Ja tu vēlies fīderi izmantot kā parasto grunteni baltajām zivīm ar auklā iekārto signalizatoru... neiesaku... strādāt jau var, bet tomēr lokanā spice čakarē visu pasākumu. Fīderim spice ir paredzēta kā signalizators, un tā arī lai paliek :D
24.marts 2010, 19:31 | links
 
Lauric - starp citu vebā var atrast ļoti labus krievu rakstus par fīderi. Ieskau palasīt, lai saprastu jēgu.
24.marts 2010, 19:32 | links
 
kas tā tāda- "parastā gruntene"
24.marts 2010, 20:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager