Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Aigar - seit ir links kur vari palasiit un apskatiities.

vairaak neko nepateikshu jo lietojis neesmu.

http://www.eurolure.com/lat/spininga-kati/basspara-bps-632l.html

pats arii skatos, tikai tvicam.
29.janvāris 2012, 20:57 | links
 
iesaku aplūkot šo kātiņu
PALMS PINWHEEL
29.janvāris 2012, 18:21 | links
 
Tagad visi sāk lēnām no copes atgriezties, varbūt tomēr ir kāds, kas var kaut ko pateikt par pieminēto kātu?
29.janvāris 2012, 18:05 | links
 
Labdien! Varbūt kādam ir/bija lietošanā Major Craft Basspara 1,98cm 3,5-10,5g kāts? Kādas atsauksmes? Cenas ziņā 3x dārgāks par Elite Jig Master, vai kvalitātes ziņā arī tā varētu būt?
29.janvāris 2012, 12:42 | links
 
sragiagiaA - man ir Zander light. Normāls kāts džigošanai. Spicīte nav pati tievākā. Akcija vidēji ātra. Strādā pirmā trešdaļa. To kātu darbībā vari paskatīties vienā no rudens MN raidījumiem, man liekas. NG ķēra asarus ar mikrodžigiem.
25.janvāris 2012, 16:09 | links
 
Liels paldies! :)
25.janvāris 2012, 15:24 | links
 
Jaunēkli
ELITE Jig Master ir gana labs kātiņš.Pagaidām neko līdzvērtīgu veikalos neesmu manijis,pat no dārgākā gala ne.NG solija,ka pavasarī būšot tāda tipa kātiņi,tik "krutāki".Nolaužot pašu spicīti ari nevajag bēdāt.Otrā riņķa,no spices,vietā ielīmēju tulpīti un gana labs rotiņiem.Tik tad viņš ir asāks.Kaut kātiņš,pats par sevi,nav no ļumīgajiem.
25.janvāris 2012, 14:55 | links
 
Un tas pats interesē par Elite Jig Master 220cm 2-12g ... Ventspilī tādus atrast nevar.
25.janvāris 2012, 14:47 | links
 
Varbūt tomēr ir kādam Elite Zander Light? Kā tam ar ļumību, akciju, "mugurkaulu"?
25.janvāris 2012, 14:31 | links
 
Janci, definē vārdu "ciets" šajā gadījumā. Tas ir domāts, ka par cietu kaut kādiem maziem mānekļiem (forelēm)? Tad jau tik pat labi varētu teikt, ka par mīkstu jūrai. Vai arī tomēr tā, ka stingrs, neļumīgs? Man tas liekas ļoti labi, par to pašu manu Exceleri daudz labāk katru pieskārienu nodod rokā, būtu tāds kāts ar testu ~2-12g, būtu vispār ideāli., bet nu tādam cena arī uzreiz 2x lielāka :)
25.janvāris 2012, 14:04 | links
 
janchuks: Pasaki kādi plusi ir ļumīgam kātam? Personīgi es neredzu paraboliķu priekšrocibas nevienā spiningošanas metodē!
25.janvāris 2012, 09:11 | links
 
Nu kā lai pasaka, viņam skrūvējās tas turētājs no augšas, man ir tendnece turēt roku tur, kur ir tas turētājs. Itkā viss normāli, bet dažreiz atskrūvējas vāji vaļā. Ja man piedāvātu tādu kātu uz akcijām, tāpat neņemtu, jo liekas ka ir baigi ciets un nav elastīgs...
24.janvāris 2012, 23:37 | links
 
janchuk,kas tur ir ar to spoles turētāju?
24.janvāris 2012, 22:45 | links
 
Pašam ir Salmo diamond lake spinings, 2.4m. Tests no 5 lidz 15g laikam. jāsaka, ka ir pārāk ciets un nepatīk man tas spoles turētājs. No ilgas mētāšanas vienreiz spice izlidoja... bet tā, priekš cenas +/- atbilst....
24.janvāris 2012, 22:08 | links
 
Nav gluži mans, bet ir lietošanā 210cm 5-15g Leiks.
+ preikš savas cenas, diezgan laba blanka, "stingrs mugurkauls", katru pieskārienu nodod rokā, salīdzinoši viegls, salīdzinoši daudz gredzenu, neļum.
- Lēns, mazs pirmais gredzens.

Varbūt kāds ko līdzīgu var pateikt par Elite zander light 240cm 0-13g. Nevaru īsti izvēlēties, ko pašam ņemt - Zanderu vai Leiku. Nesanāk manā pusē Zanderu atrast, gribētos zināt, cik ļoti ļum un cik ātrs, cik "stingrs mugurkauls" salīdzinot ar to pašu Leiku.
24.janvāris 2012, 21:11 | links
 
Varbūt kāds var pateikt + un - par Salmo Diamond Lake,vēlams tiem kam pašiem ir lietošanā,taču uzklausīšu arī citus ieteikumu!
24.janvāris 2012, 20:58 | links
 
Tam pašam Salmo x-tviča kātam tests ir 5-25 g (198 cm). Es ar atlaidi pirku Ls 25,00.
22.janvāris 2012, 18:11 | links
 
gribas jautaat!! kaaadu kaatu juus visi man ieteiktu twi4am?? kura maksaa apmeeram liidz 60 latiem ar testu no 5 -25 vai savaadaak
22.janvāris 2012, 17:35 | links
 
paldies jums! tad viens būs jaiepērk manliekas :D
21.janvāris 2012, 14:18 | links
 
Man ir 180cm. Ienācās pagājušās vasaras beigās (pēc Griezēja ieteikuma). Nav ne vainas. Ir bijušas gan līdakas, gan asari. Brīžiem gan gribējās mazliet lielāku garumu, bet tas varētu būt izskaidrojams ar meistarības trūkumu :-) Bez tam iespējams, ka garākajam variantam ir mazliet citāda kāta elastības un garuma attiecība, kā rezultātā gaidītais rezultāts ar manām iemaņām nemaz netiek sasniegts.
20.janvāris 2012, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager